Cage: تفرقه انداز بودن یعنی اینکه شما دارید کاری معنی دار انجام میدهید.

Gojira

Remembering
کاربر سایت
Aug 6, 2012
2,599
نام
مـــهــدی
Cage: تفرقه انداز بودن یعنی شما دارید کاری معنی دار انجام میدهید.

دیوید کیج CEO شرکت Quantic Dream، معروف است که مرز بین بازی و واقعیت را از بین ببرد و یا جدالهایی با بازی های خود درست کند. بخاطرینکه به نظرش، "او دارد کاری معنی دار و مهم انجام می دهد."

14061164277318616593.jpeg

او در مصاحبه با OPM میگوید تفرقه انداز بودن را دوست دارد،چون در غیراینصورت، هدف چیست؟

او گفت":
برای من، سوال اصلی اینست که: ما می خواهیم بازی ها چه باشند؟ آیا اسباب بازی هستند، فقط برای سرگرمی هستند یا وسیله ای برای لذت و پامپ آدرنالین،اشکالی ندارد، من به نظر شما احترام میگذارم. یا ما فکر میکنیم که بازیها میتوانند یکمی بیشتر باشند، در واقع زنده باشند و چیزی را بیان کنند؟"

او ادامه داد:"
فیلمها و کتاب هایی وجود دارد که مرا عوض کرده و به من چیزی یاد داده است، ولی به نظر میرسد که بازی ها فقط برای لذت و لحظه های خوب هستند، بعد شما کنسول خود را خاموش کرده و همه چیز را فراموش میکنید. بازی ها میتوانند چیزی به شما بگویند، مثل کتابها و فیلمهای بی نظیر،آنها می توانند تغییراتی را در شما ایجاد کنند، هرچه قدر که کوچک باشد؛مثل شخصیتتان یا نحوه ای که دنیا و مردم را می بینید. آیا بازیها می توانند مهری را در ذهن شما ایجاد کنند تا زمانی که شما دستگاه خود را خاموش می کنید هنوز در حال تفکر باشید؟ آیا واقعا آنها میتوانند چیزی را در ذهن شما بکارند؟"

او گفت:"
من امیدوارم که هر روز بازیهای بیشتری بوجود بیایند تا چیزی را بیان کنند و کمی معنی دار شوند. بازیها در صحبت کردن در مورد چیزهای متفاوت خجول هستند، بیشتر آنها در مورد کشتن هیولاها،از بین بردن موجی از دشمن ها و نجات دادن دنیا و ... هستند. تعداد کمی از بازیها در مورد دنیای واقعی، مردم واقعی، رابطه بین آنها، احساساتشان و شور و هیجان زندگی صحبت میکنند"
و من امبدوارم که بازیهای بیشتری بوجود بیایند تا شجاعت صحبت کردن در مورد شهوت و هوس، سیاست و رابطه بین انسان ها را داشته باشند."

با توجه به صحبت های کیج، این تم های Mature در بازی جدید او یعنی Beyond: Two Souls رایج است، که ما امیدواریم که گیمران این تم ها را در سفر خود با Jodie از کودکی تا بزرگسالی "احساس" و تجربه کنند.

بازی Beyond: Two Souls به صورت انحصاری در 8 اکتبر برای PS3 عرضه میشود.

منابع

آخرین ویرایش:

ash|||ash

کاربر سایت
Jun 24, 2013
2
استاد یک سر بزن second life کارایی که واسه شما آرزوست واسه اونا خاطرست، 3 روز پیش هم جشن 10 سالگیش بود اتفاقا، اون زمانا شما به قول خودت داشتی هیولا می دادی به خورد ملت

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
با صحبت هاش تماما نه مخالفم نه موافق
ببنید بازی های رایانه ای در درجه اول هدفشون سرگرمی هستش پس نمی تونید چون یک بازی نظیر Saints Row که یک صدم درصد هم داستان نداره رو بکوبی و بگی تکرای هستش و شده کشتار و ... چون هدف اصلیش یعنی سرگرمی رو به ارمقان میاره
حال این وسط عده ای از بازی ها برای رساندن احساسات استفاده می کنند جالب و کم یابه.اما اینکه یک وقت کیج کار خودش رو تک،برتر از بقیه بدونه درست نیست
به شخصه از طرفداران Beyond هستم اما باز هم میگم : اولین هدف ساخت یک بازی از اول تولد این صنعت سرگرمی بوده نه فیلم سینمایی تاثیر گذار
یک سوال دوست عزیز شما بین این دو عنوان کدام را اول بازی می کنید : Metal Gear Solid 4 یا Saint Row ؟

oldashkan

کاربر سایت
Oct 15, 2010
202
نام
اشکان
نظرات بعضی ها رو میخونم خندم میگیره میفهمم چقدر کوته فکر و بد اندیشن بعضی انسان ها من تا همین چند وقت پیش کوجیما رو به عنوان بهترین بازی ساز دنیا قبول داشتم اما با کارهایی که کرد فهمیدم یه آدم پول پرست بیش نیست ولی الان میگم رو دست کیج نمیاد.این مرد ادمی با افکار ساده نیست افکاری بس انقلابی که واقعا اگه هوی رین رو از دید کیج بازی کنید همه چیز رو به باد انتقاد میگیره این بشر.
ولی اگه واقعا عمق بازی هوی رین رو درک کرده باشید هیچوقت این حرف رو نمیزنید در اصل هوی رین یک بازیه ساده نیست یک تست روانشناسی عجیب پیچیده و خاص است که به بهترین شکل به عنوان بازی در اومده
حرف هایی سیاسی اجتماعی و.... در این بازی نهفته است که شک دارم یه سری ها با این ذهن های کوتاه حالا حالا ها بهش برسن
واقعا وقتی به این اسرار هوی رین پی بردم فهمیدم این بشر چه مغز متفکریه.
حالا یه سری ها با عکس استاد اسدی میان این بشر رو ترول میکنن آخه برادر تو که حرف از tlou میزنی یادت هست که چرا آواتارت استاد اسدیه دیگه؟حالا این بازی شد مرجع تقلیده شما ؟حالا شد مثال بارز؟تا دیروز که متاش به 90 نمیرسید حالا چی شد؟خودتون میدونید چی میخواید؟یک بار حرف این بشر رو با فکر بخونید ببینید این بابا چی میگه به کسی بی احترامی نکرده میگه ما چنین بازیی نداریم من دوست دارم بیشتر ببینم همیین
فقط کمی فکر ..

آخرین ویرایش:

A.R.A.$.H

کاربر سایت
Mar 26, 2013
3,070
نام
آرش
یک سوال دوست عزیز شما بین این دو عنوان کدام را اول بازی می کنید : Metal Gear Solid 4 یا Saint Row ؟
من PC Gamer هستم و از متال گیر اطلاعات زیادی ندارم
کاملا هم سلیقست
من باز هم میگم هدف اصلی یک بازی سرگرمی هستش حالا یکی دوست داره داستان بسازه طرفدارای خاص خودشو داره.اولویت اینه که بازی واقعا بازی باشه بعد هر چقدر خواست داستان و عناصر گیم پلی طزریق کنه
امیدوارم طبق معمول تاپیک های جناب کیج اشتباهی کاربران یک نظر رو با هیتر بودن اشتباه نگیرند
هیتر ها بسم الله...
شروع کنید.
خبر در مورد دیوید کیج و انحصاری سونی هستش ...
دوستان چرا بیکارید؟ بریزید تو تاپیک دیگه
yahoo_22.gif
دلیل این همه تشنج رو نمیدونم و مهمتر از اون ترولینگ بیهوده کیج رو!

soorena

کاربر سایت
Nov 9, 2009
2,678
نام
علی
کلا افکار این کیج به افکار من خیلی شبیه
البته بماند که خیلیها ازین داوود خوششون نمیاد ولی واسه من تا قبل از the last of us بهترین بازی که بازی کرده بودم heavy rain بود چون داستان غنی داشت و گیم پلی متفاوتی هم داشت.شخصیت پردازی هم که حرفی واسه گفتن باقی نمیذاشت

Elyas sun

کاربر سایت
Feb 23, 2012
686
نام
حمید رضا
من نمیدونم چرا بعضی ها از استاد خوششون نمیاد!!!!
به نظر من دو حالت بیشتر نداره!
یا فن اجاق گازن یا اینکه افکارشون کشش درک مفاهیم پیچیده این استاد نابغه رو نداره...
قضاوتش با خودتون

daxpax

کاربر سایت
Feb 27, 2009
1,285
نظرات بعضی ها رو میخونم خندم میگیره میفهمم چقدر کوته فکر و بد اندیشن بعضی انسان ها من تا همین چند وقت پیش کوجیما رو به عنوان بهترین بازی ساز دنیا قبول داشتم اما با کارهایی که کرد فهمیدم یه آدم پول پرست بیش نیست ولی الان میگم رو دست کیج نمیاد.این مرد ادمی با افکار ساده نیست افکاری بس انقلابی که واقعا اگه هوی رین رو از دید کیج بازی کنید همه چیز رو به باد انتقاد میگیره این بشر.
ولی اگه واقعا عمق بازی هوی رین رو درک کرده باشید هیچوقت این حرف رو نمیزنید در اصل هوی رین یک بازیه ساده نیست یک تست روانشناسی عجیب پیچیده و خاص است که به بهترین شکل به عنوان بازی در اومده
حرف هایی سیاسی اجتماعی و.... در این بازی نهفته است که شک دارم یه سری ها با این ذهن های کوتاه حالا حالا ها بهش برسن
واقعا وقتی به این اسرار هوی رین پی بردم فهمیدم این بشر چه مغز متفکریه.
حالا یه سری ها با عکس استاد اسدی میان این بشر رو ترول میکنن آخه برادر تو که حرف از tlou میزنی یادت هست که چرا آواتارت استاد اسدیه دیگه؟حالا این بازی شد مرجع تقلیده شما ؟حالا شد مثال بارز؟تا دیروز که متاش به 90 نمیرسید حالا چی شد؟خودتون میدونید چی میخواید؟یک بار حرف این بشر رو با فکر بخونید ببینید این بابا چی میگه به کسی بی احترامی نکرده میگه ما چنین بازیی نداریم من دوست دارم بیشتر ببینم همیین
فقط کمی فکر ..
lol هیتر ND نشده بودم که شدم :))

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
12,955
نام
محمد امین
ایشون از مسیر اصلی صنعت گیم منحرف شدن..خوشحالم که هیچ بازی سازی از ایشون الگو نمیگیره و خوشحالم که بازی هاش فقط برای یک کنسول عرضه میشه..

devi0us

کاربر سایت
Jun 20, 2013
182
نام
بهنام
ایشون از مسیر اصلی صنعت گیم منحرف شدن..خوشحالم که هیچ بازی سازی از ایشون الگو نمیگیره و خوشحالم که بازی هاش فقط برای یک کنسول عرضه میشه..

اینو نگی چی بگی؟:D

عروس نميتونست برقصه ميگفت : زمين كجه !=))

آخرین ویرایش:

( Layken )

عضو تحریریه
Nov 29, 2009
3,050
نام
حامد

دوست گرامی الگوش سال قبل عنوان بهترین بازی سال رو گرفت

mohammadl021

کاربر سایت
May 26, 2011
2,757
نام
محمد امین

خب الان که چی؟؟؟ چی کار کنیم ؟؟؟ ایشون الان با حرف های شما باید صنعت بازی سازی رو کنار بذارند؟؟:|

Cpt Amir

عضو جدید
Dec 12, 2011
85
نام
امیر
به عنوان یه فن Xbox به شدت به ساخته هاش علاقه دارم و هوی رین تجربه بسیار رمز و رازی و خوب و عجیبی! بود برام! منتتظر Beyond هم هستم 3> بی انصافیه دیگه Heavy Rain و ترول کردن! :|
از حرفاشم خوشم اومد تا باشه این شکلی بازی بسازن:)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر