Burnout Paradise

amir_360

کاربر سایت
May 29, 2007
452
نام
امیر رضا
میبینم که بازی توپ هم داره به صورت ییهویی میاد:laughing:(شوخی)
فصل کساد بازی هاس هیچ بازی نمیاد بعد یهو اینقدر بازی میاد که پول تو جیبیت میشه100000-
:):laughing:

Razor

کاربر سایت
Jan 2, 2008
309
maxgame تو سایتش زده بازی امده مگه اومده؟!!

احتمالا دموی بازی هست چون من هم دیدم توی سایت westgame زده بود وقتی رفتم بخرم گفت دموی قابل بازی را دارد من هم 1500 دادم خریدم ببینم اینقدر ازش تعریف می کنند حال می دهد یا نه وقتی بازی کردم دیدم خیلی حال می ده من که بی صبرانه منتظره امدنه نسخه اصلی هستم

آخرین ویرایش:

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,004
نام
آریا
احتمالا دموی بازی هست چون من هم دیدم توی سایت westgame زده بود وقتی رفتم بخرم گفت دموی قابل بازی را دارد من هم 1500 دادم خریدم ببینم اینقدر ازش تعریف می کنند حال می دهد یا نه وقتی بازی کردم دیدم خیلی حال می ده من که بی صبرانه منتظره امدنه نسخه اصلی هستم
مگه دموی بازیهای 360 رو میشه دانلود کرد و گذاشت تو کنسول بازی کرد ؟!! یا فقط Burnout Paradise این طوریه ؟

Saeed.x360

کاربر سایت
Oct 14, 2006
984
نام
سعيد
مگه دموی بازیهای 360 رو میشه دانلود کرد و گذاشت تو کنسول بازی کرد ؟!! یا فقط Burnout Paradise این طوریه ؟

اوه آريا جان مثل اينكه شما از دنيا عقبي!!:-":biggrin1: خيلي وقت هست كه دموي Playble بازيهاي 360 كه تو XBL هست رو دانلود ميكنن و روي ديسك ميزن. شما وقتي اون ديسك رو تو دستگاه ميزاري دستگاه اون رو بصورت Mixed Media ميشناسه ولي براي اجراش به قسمت Demo ميري و بازي موردنظرت رو اجرا ميكني. الان هم وست گيم و خيلي جاهاي ديگه اين دموها رو ميفروشن!
موفق باشي

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,004
نام
آریا
اوه آريا جان مثل اينكه شما از دنيا عقبي!!:-":biggrin1: خيلي وقت هست كه دموي Playble بازيهاي 360 كه تو XBL هست رو دانلود ميكنن و روي ديسك ميزن. شما وقتي اون ديسك رو تو دستگاه ميزاري دستگاه اون رو بصورت Mixed Media ميشناسه ولي براي اجراش به قسمت Demo ميري و بازي موردنظرت رو اجرا ميكني. الان هم وست گيم و خيلي جاهاي ديگه اين دموها رو ميفروشن!
موفق باشي
:biggrin1: عجب ! من اصلآ خبر نداشتم ! یه اکانت رپید گیر بیارم میرم تو کارش !

Code 6

کاربر سایت
Nov 13, 2007
226
نام
محمّدرضا
چه بد که من قصد تهیه این بازی رو داشتم ولی به خاطر عقب افتادن امتحانا تا زمان زیادی باید بیخیالش شم

Insomniac

کاربر سایت
Sep 5, 2007
1,397
نام
امیر حسین
دوستان به نظر من بازی فوق العاده ایست حتماً بگیرید!
در ضمن Game Spot اون رو بهترین بازی ریسینگ معرفی کرده...

gamecritics.jpg
gamespot.jpg

paradise_logo.gif

آخرین ویرایش:

Ali-360

کاربر سایت
Feb 14, 2007
1,140
نام
شک داری؟؟؟ گفتم که علی
دوستان به نظر من بازی فوق العاده ایست حتماً بگیرید!
در ضمن Game Spot اون رو بهترین بازی ریسینگ معرفی کرده...

gamecritics.jpg
gamespot.jpg

paradise_logo.gif

این بازی از اون دسته بازیهاش که پیشنهاد کردن خریدنش خنده داره! چون همه میخرن مثل Gears of War و...

پس مطمئن باش اگه اومد بازیبازاش میخرن;)

موفق باشید ;)

amir8mile.herogame

کاربر سایت
Aug 15, 2007
215
سلام امروز ی تریلر دیدم داشت گریم درمیومد تصادف تو این بازی مرگ نداره. خداکنه تریلر بازی مثل تریلرnfs نباشه که اول بترکونه وقتی اومد پشم باشه که آخر حال گیری میشه.

Razor

کاربر سایت
Jan 2, 2008
309
من دموی قابل بازیش را بازی کردم داخل شهر ازادی بازی کنی مثل nfs:mostwanted خیلی فاز میده بکوبی به دیوار ماشین قشنگ جلوش داقون می شود و چند ثانیه بعد به شکله اولش برمیگرده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر