Bulldozer های AMD پل شنی اینتل را در هم شکستند…!

SLASH1

کاربر سایت
Jan 15, 2007
3,347
این پردازنده قرار هست 19 سپتامبر معرفی و در عرض 2 هفته وارد بازار جهانی بشه !

خوب به فکرش افتادیا:d

لازم به ذکره تمامی بنچمارک ها ی درز کرده فیک هستن amd تمامی ان ها رو رد کرده

چندین مدل به فصل اول سال 2012 به همراه پردازنده های 10-12-16 هسته ای منتقل شدن

• Like
Reactions: hosein me

bluestar

کاربر سایت
Oct 7, 2005
1,024
amd کلا سیاستی متفاوت از اینتل رو دنیال میکنه. و اون در مرحله قیمت هستش . و همیشه خودش پردازنده های جدیدش رو برای مقابله با پردازنده های قدیمی تر اینتل وارد بازار میکنه.

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,950
نام
حسین
amd کلا سیاستی متفاوت از اینتل رو دنیال میکنه. و اون در مرحله قیمت هستش . و همیشه خودش پردازنده های جدیدش رو برای مقابله با پردازنده های قدیمی تر اینتل وارد بازار میکنه.
یکمی بیشتر منظورتو توضیح بده نیما یعنی می خوای بگی این پردازندهای جدید amdنمیتونه ci7را بگیره !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

bluestar

کاربر سایت
Oct 7, 2005
1,024
منظورم اینه که AMD الان داره نسل جدید پردازنده خودش میده در واقع میخواد CORE i ها رو شکست بده نه نسل جدید اینتل رو که سال بعد وارد میشن ( به شخصه با این سیاستشون زیاد حال نمی کنم ) . به نظرم با یه پردازنده هشت هسته ای ، عبور از یه پردازنده 4 هسته ای مثل 2600 کار چندان بزرگی محسوب نمیشه

• Like
Reactions: hosein me

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,950
نام
حسین
منظورم اینه که AMD الان داره نسل جدید پردازنده خودش میده در واقع میخواد CORE i ها رو شکست بده نه نسل جدید اینتل رو که سال بعد وارد میشن ( به شخصه با این سیاستشون زیاد حال نمی کنم )

اهان گرفتم پس ci7هارا می خوره دیگه فکر کنم از نظر قیمتی هم به صرفه باشه نسبت به ci7ها

BENCHMARKMAKER

کاربر سایت
Jul 3, 2011
391
نام
Reza
تا اون اینتل کثیف بخواد با 4 تا هستش 4 تا تقلبی دیگه هم بسازه بزاره کنارش amd با 8 هسته واقعی میزنه داغون پاغونش می کنه !!!!:d .
اومد یکی میخرم ! بدرد کارهای رندر وحشتناک میخوره !
گیم که دیگه نگو !:d

8030

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,445
نام
mohammad
یه چیزی هم در مورد 128بیت بودن پردازندهای این نسل مثل sandy bridgeوbuldozerشنیده بودم تو برنامه کلیک البته این حرف مال قبل از اینه که سری sandy bridgeاینتل بیاد ...یادمه یکی از اعضای شرکت والو میگفت ما با این سری پردازندها براحتی میتونیم بازیهای کنسول{منظورش اونایی هست که فقط برا کنسولها میان} رو برای pcهم پورت کنیم ...
در مورد bulldozerهم باید بگم هنوز زوده قضاوتی بشه ولی از اطلاعات موجود میشه حدسهایی زد مبنی بر اینکه قدرتی بیش از پل شنی داره...

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,998
نام
فرهاد
همیشه عاشق AMD بودم از همون اول که یه AMD مدل K6 داشتم بعد رفتم Athlon بعد هم Duran البته دوران پدرم رو دراورد این قد داغ میکرد :d

امیدوارم CPU های بولدوزر جدیدش نسل Intel رو منقرض کنه :x

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,950
نام
حسین
همیشه عاشق AMD بودم از همون اول که یه AMD مدل K6 داشتم بعد رفتم Athlon بعد هم Duran البته دوران پدرم رو دراورد این قد داغ میکرد :d

درود بر تو فرهاد جان
خوبی این cpuجدید های amdاین هست که یک کولینک روش بهت میده همونطور که رضا گفت و دیگه قضیه افزارسش دما و مشکلات فن به طور کلی حل میشه >:)

8030

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,445
نام
mohammad
درود بر تو فرهاد جان
خوبی این cpuجدید های amdاین هست که یک کولینک روش بهت میده همونطور که رضا گفت و دیگه قضیه افزارسش دما و مشکلات فن به طور کلی حل میشه >:)
امیدوارم مثل کولینگ سری 6هسته ایش نباشه که بعد از 2دقیقه بازی کردن صدای موتور جت بمب افکن b52میده....

• Like
Reactions: Gow

BENCHMARKMAKER

کاربر سایت
Jul 3, 2011
391
نام
Reza
امیدوارم مثل کولینگ سری 6هسته ایش نباشه که بعد از 2دقیقه بازی کردن صدای موتور جت بمب افکن b52میده....
نه عزیز من یکی از این کولینگ ها رو خودم دارم .! شاهکاره . به امید انقراض اینتل دزد . میدونی ۸ تا هسته ۴ گیگاهرتزی یعنی چی ؟؟؟؟!!!!!!!! فاجعه !!!

mahi58

کاربر سایت
Feb 19, 2007
1,987
نام
محمود
سوکت am3+ یعنی ماردبرد جدید نیاز داره؟
از لحاظ فیزیکی سی پی یو های جدید قابل نصب روی همون AM3 هستند، فقط برقی که مادربرد می رسونه باید کافی باشه که ظاهرا یه تعدادی از تولیدکننده های مادربرد از جمله ASUS گفتند با بایوس جدید همون مادربردهای AM3 مون رو سازگار با سی پی یوهای AM3+ هم می کنیم.
اون وقت بعد از یه مدت AMD تبدیل میشه به اینتلی جدید! تک بعدی بودن دنیای سی پی یو به نفع هیچ کس نخواهد بود؛ قدرت همیشه فساد میاره با خودش!

پ.ن: ایول! چه شاعرانه گفتم!
28031361461032503558.gif

آخرین ویرایش:

SLASH1

کاربر سایت
Jan 15, 2007
3,347
منظورم اینه که AMD الان داره نسل جدید پردازنده خودش میده در واقع میخواد CORE i ها رو شکست بده نه نسل جدید اینتل رو که سال بعد وارد میشن ( به شخصه با این سیاستشون زیاد حال نمی کنم ) . به نظرم با یه پردازنده هشت هسته ای ، عبور از یه پردازنده 4 هسته ای مثل 2600 کار چندان بزرگی محسوب نمیشه

با قیمت 270 دلار برای شروع 8 هسته ای چرا خیلی هم کار بزرگی محسوب می شه هیچ کاری هم که انجام نده داخل بازی قابلیت چند برنامه ایش خیلی سر تره برای همینم لگ بی لگ

طبق یکی از معتبرتین ترین شایعه ها مدل نهایی 8 هسته ای حدود 50 درصد از 2600 اینل قوی تر هست این در حالیه که به همان قیمت 320 دلار اینتل وارد بازار می شه

میزان کش کلیش هم اگه اشتباه نکنم می شه 16 مگ که عالیه

از اینا که بگذریم چیپ های amd خیلی ارزون تر هستن با کارایی بیشتر اما اینکه به سوکت am3 بخوره خیلی بعید چیپ سری 9 لازمه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر