Brütal Legend | X360

slip_knot

کاربر سایت
Jun 6, 2006
2,502
نام
سپهر
فوقالعادس
روی تک تک سکانس ها کار شده
اون صحنه ی توضیح دادن اینکه اون پسر ها فقط کلشون رو میکوبوندن به دیوار و از جامعه دور بودن واقعا معنی این headbangerهای امروزی رو میندازه که فقط بلدن سرشونو تکون بدن.....بعد یهو ادی گفت تو یک انقلاب به وجود آوردی.....محشر بود....یا اون اولش که ازت سوال میپرسه که 4حش بتونه بده یا بیپ بزنه......محشر...یا french ک&ی&س:biggrin1:!!!!

total_ps85

کاربر سایت
Oct 23, 2008
135
نام
سهیل
فوقالعادس
روی تک تک سکانس ها کار شده
اون صحنه ی توضیح دادن اینکه اون پسر ها فقط کلشون رو میکوبوندن به دیوار و از جامعه دور بودن واقعا معنی این headbangerهای امروزی رو میندازه که فقط بلدن سرشونو تکون بدن.....بعد یهو ادی گفت تو یک انقلاب به وجود آوردی.....محشر بود....یا اون اولش که ازت سوال میپرسه که 4حش بتونه بده یا بیپ بزنه......محشر...یا french ک&ی&س:biggrin1:!!!!

موافقم!
به نکته جالبی اشاره کردی;)
میشه گفت یکی از اهدافشون نقد جامعه موسیقی خودشونه:smile:
واقعا بازی سرگرم کننده ایه:biggrin1:

rsoft

کاربر سایت
Sep 14, 2007
1,008
نام
reza
بابا اول بازی رو تموم کن بعد rate بده:laughing:

Brutal Legend Reviews
IGN ** 9 / 10
Eurogamer ** 8 / 10
VideoGamer ** 8 / 10
GamersHell ** 7.5 / 10
ActionTrip ** 8.9 / 10
تقریبا آخرشم عزیزم.
فکر نکنم برای امتیاز دادن به گرافیک.فیزیک. صداگذاری و موسیقی لازم باشه بازی رو تموم کنیم:smile: فقط برای امتیاز دادن به داستان بازی لازمه.......که معلومه داستانش قشنگه:biggrin1:

ASHIHARA

کاربر سایت
Jan 29, 2008
526
نام
Hamid Reza
منم بازی رو تموم کردم
انصافا" یکی از بهترین بازیایی بود که تو این چند وقته بازی کردم
بازی اصلا" یکنواخت و خسته کننده نمیشد و روند عالی خودشو تا آخر حفظ میکرد
فقط مشکلش کرافیک بود که انتظار بالا تری داشتم اما اونم اگه نیم ساعت بازی کنید کلا" گرافیک یادتون میره

ДядsЙ

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,384
نام
AяasЙ
من روی این بازی یه حساب دیگه باز کرده بودم !
فعلا که میانگین امتیازش بر پایه ی 27 ریویو سایت گیم رنکینگز 83.48% هست !

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
مگه همه چی به امتیازه ؟
مطمئن باش این بازی یکی از بهترین بازیهای این نسله . البته مثل بازیهای دیگه گرافیکش روی خدا رو سفید نکرده !!! ولی حداقل خیلی المنت های دیگه داره که بازیهای دیگه ندارن .

ДядsЙ

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,384
نام
AяasЙ
مگه همه چی به امتیازه ؟
مطمئن باش این بازی یکی از بهترین بازیهای این نسله . البته مثل بازیهای دیگه گرافیکش روی خدا رو سفید نکرده !!! ولی حداقل خیلی المنت های دیگه داره که بازیهای دیگه ندارن .
نیما حرفت درست !
ولی من خیلی بیشتر روی این بازی حساب باز کرده بودم البته تا بازی نکنم نمیتونم نظر قطعی بدم ولی اونطوری که میخواستم نشده !:smile:

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
منم دیشب بازی رو گرفتم!خوبه!سرگرم کننده هست!البته توی بازی آدم یکم هم سردرگم میشه!گرافیکشم اتفاقا جالبه!یه چیز جدید و خاصیه!

sami_19

کاربر سایت
May 1, 2008
708
نام
SaMaN
قسمت تکنفرش خیلی خیلی کوتاهه...!تا میاین برین تو جو بازی میبینین که تموم شد...!گرافیکشم انصافا راضی کنندست و هیچ مشکل خاصی نداره...به نظر من تنها مشکلش تکرارش شدنش تو اواخر بازی هستش...

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,543
نام
محمد
سلام!
و خداوند تیم شفر را شاخ آفرید :D من امروز یه مقداری بازی را انجام دادم و می تونم بگم که دقیقا همون چیزی هست که من انتظارش را داشتم. گیم پلی سریع و جذاب در کنار حس طنز شفر و گویندگی جک بلک و موسیقی بی نظیر چیزی هست که تو هیچ بازی دیگه ای پیدا نمیشه. البته من به خاطر اینکه بازی زود تموم نشه کم، کم بازی میکنم تا حسابی بهم بچسبه :D فقط تنها مشکلی که من دارم این هست که بعضی جاها بازی یه مقدار افت فریم پیدا میکنه. کس دیگه ای این مشکل را داره؟!

Rashid

کاربر سایت
Sep 1, 2007
66
بازی فوق العاده هستش ، بعضی صحنه ها ته خنده است
به همه پیشنهاد میشه
.
یه سوال . .. . . . . ؟؟؟؟ ؟ ؟؟
من تو یه مرحله ام که یه ماشین خیلی بزرگ هستش میرم جلو یارو تا مرحله شروع بشه ولی نمیشه !! باید چی کار کنم ؟؟؟؟ باید مامورت های فرعی رو برم ؟؟؟؟بعضی از این ماموریت ها می گن که اسلحه باید رو ماشین باشه ؟؟؟؟ اون ها رو چی کار کنم ؟؟؟؟
ممنون میشم کمکم کنین

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر