Brütal Legend | X360

sina_unl

کاربر سایت
Oct 27, 2005
2,065
نام
سینا
باز Tim Schafer و باز هم یه بازی که دورنمایه جذابی داره
شافر کلا جز معدود بازی سازاییه که کاری غیر از عالی تو کارنامه نداره
در Brutal Legend اینبار هم قراره با فضای کمدی شناخته شده کارای شافر روبرو باشیم هم یه بازی با حال و هوای Full Throttle ( موتور و موسیقی متال و ... )هم اینکه قراره همه اینا با یه فضای فانتزی (الهام گرفته شده از اساطیر اسکاندیناوی) تلفیق بشن
داستان در مورد فردی به نام ادی ریگزه که برای یه گروه از خواننده های متال کار می کنه و در یک شب دچار خونریزی می شه و خونش رو کمبربند نفرین شدش میریزه و اینجوری می شه که که ادی ناگهان خودش رو در یک دنیای کاملا فانتزی و نیمه مدرن می بینه. در این دنیا جنگی بین خوبی و بدی در جریان و ادی هم در لحظه حضورش تبدیل می شه به قهرمانی که باید این دنیا رو نجات بده.
گرافیک بازی بیشتر بر پایه فانتزی و کمدی بودن بوده اما این دلیلی بر بد بودن یا ضعیف بودنش نیست
گیم پلی این بازی اینبار بر خلاف تمام بازی های قبلی شافر صرفا ادونچر نیست بلکه مایه های زیادی از اکشن رو هم بهمراه داره که شامل یه تعدادی Boss Fight کنترل تعدادی از افراد که بعد از شکست به شما می پیوندن و ... می شه
برای صداگزاری از تعدادی خوانندگاه متال استفاده به علاوه اینکه جای ادی هم قراره جک بلک صحبت کنه
در اواخر امسال باید منتظر این بازی باشیم
پ.ن: این بازی برای PS3 هم میاد و احتمال اینکه یه نسخه ی PC داشته باشه زیاده
==
در راستای اون یکی تاپیک این رو هم زدم فقط به خاطر اینکه این بازی هایی که براشون تاپیک می زنم رو دوس دارم و می خوام با بقیه هوادارا در موردش بحث کنیم :biggrin1:

Buyma

Your Onestop Merchshop
کاربر سایت
Mar 6, 2008
1,547
نام
سام
به نظر خودم بازيه خوبی بشه چون من کلا کارای شافرو دوست دارم اونم با هنرنمايی Jack Black :love::love:

تصاويری از بازی
br252tal-legend-20071105064340682_640w.jpg

br252tal-legend-20080109002354144_640w.jpg

br252tal-legend-20071105064342948_640w.jpg

تصاوير بازی
Trailer بازی
Website بازی

59650050.jpg

Developer: Duoblefine Studios
Publisher: Vivendi Games
Genre: Action Adventure
Platform: XBOX360 ,PS3
Released: December 2008

آخرین ویرایش:

sina_unl

کاربر سایت
Oct 27, 2005
2,065
نام
سینا
بازی خوبی به نظر می رسه راستی این شافر کیه؟؟ چندتا از بازیهاشو می شه بگید؟؟؟
مانکی آیلند ، فول تروتل ، گریم فندانگو ، سایکوناتس
==
Developer: Ubisoft Montreal
Publisher: Ubisoft
Genre: Action Adventure
Platform: XBOX360 ,PS3
Released: TBA 2008
Dev : Duoblefine Studios
Pub:Sierra Entertainment

Buyma

Your Onestop Merchshop
کاربر سایت
Mar 6, 2008
1,547
نام
سام
Dev : Duoblefine Studios
Pub:Sierra Entertainment

من این چند خط اطلاعاتو از RS Vegas 2 ورداشتم و تاريخو ایناشو درست کردم اما يادم رفت سازنده و ناشرو تغير بدم شما ناشرم که گفتی Sierra Entertainment اشتباهه و ناشر بازی است Vivendi Games افتاد سهيل جوون :biggrin1::biggrin1::biggrin1:

راستی این شافر کیه؟؟ چندتا از بازیهاشو می شه بگید؟؟؟

شافر يک سازنده خلاقه که بازی های قشنگي زده و در کار خودش موفقه يکی از دلايل مشهور شدن Lucas Art هم بازيهای این بود
بازی هاشم سهيل جان گفتند

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
Sierra Entertainment زير مجموعه Vivendi Games هست :biggrin1:

---------------------------------------

کسری منم میدونم ولی نبايد بگيم Sierra Entertainment منتشر میکنه چون در اصل داره Vivendi Games منتشر میکنه واسه همينم هست که هيچ جا نمیگن Sierra ناشر بازی هست میگن Vivendi ناشر بازيه
بله اين حرف درسته من منظورم كلي بود البته توي Wikipedia ناشر بازي رو Sierra Entertainment زده

----------------------------------------

اما يك نكته بسيار عالي كه من الان متوجه شدم Ronnie James Dio كه وكال معروف گروه Black Sabbath م بوده در بازي در نقش يكي از شخصيت ها است . Ronnie James Dio به غير از Black Sabbath ( نفس من ) در گرو ها ي ELF .RAINBOW هم بوده( اسم گروه خود وي DIO هست كه بعد از ترك Black Sabbath در سال 82 ان را تاسيس كرد البته در سال 92 البوم ديگري رو بBlack Sabbath عرضه كرد . در بازي هم از اهنگ هاي .Zakk Wylde . Tim Skold.Wolfmother.Judas Priest استفاده شده

300px-Brutallegendscreen.jpg

آخرین ویرایش:

Buyma

Your Onestop Merchshop
کاربر سایت
Mar 6, 2008
1,547
نام
سام
Sierra Entertainment زير مجموعه Vivendi Games هست :biggrin1:

کسری منم میدونم ولی نبايد بگيم Sierra Entertainment منتشر میکنه چون در اصل داره Vivendi Games منتشر میکنه واسه همينم هست که هيچ جا نمیگن Sierra ناشر بازی هست میگن Vivendi ناشر بازيه /:)/:)

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
بازی خوبی به نظر می رسه راستی این شافر کیه؟؟ چندتا از بازیهاشو می شه بگید؟؟؟
بازی های این شفر ( یا شافر یا هرچی! ) اینقدر خلاقیت و ابتکار درش هست که Nintendo در ساخت Super Mario Galaxy چند تا از ایده های بازی های شفر رو درش پیدا کرده ( اسکی، کپی کاری :biggrin1:).

Buyma

Your Onestop Merchshop
کاربر سایت
Mar 6, 2008
1,547
نام
سام
بله اين حرف درسته من منظورم كلي بود البته توي Wikipedia ناشر بازي رو Sierra Entertainment زده

کسری چيزی شده جناب بابا چرا میخوای حال منو بگيری :confused::confused:
تو IGN , GameSpot , PSU , Gamestats , Game Shadow , Games32 , Gamingtrend , ..... هم زده Vivendi Games :biggrin1::biggrin1:
الان کسری يه ليست 1000 تايی میزاره :biggrin1::biggrin1:

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
کسری چيزی شده جناب بابا چرا میخوای حال منو بگيری

نه بابا كي خواست حال بگيره من فكر كنم توي اون مجله Game Informer كه اولين اطلاعات بازي بود هم زده بود Sierra Entertainment همين
----------------------------
اصلا اين بحث مسخره اي به نظرم :biggrin1: وقت كردم اطلاعات بيشتري از بازي ميذارم
------------------------
تيم شفر دوستت داريم :biggrin1:

Hamed Vincent

کاربر سایت
Dec 15, 2007
1,391
نام
حــــــامــد
اگر قرار به دوست داشتن یک بازیساز باشه ، بعد هز Sid Meier عاشق کارهای Tim Schafer هستم.واقعا" کارش درسته .... کسی که کار کردن با عمو جورج رو به یک شغل ساده با حقوق ثابت + خوردن بستنی در غروب ترجیح داد .... :D

-----------

مطالب واقعا" اینقدر کامل هستند که من دیگه چیزی اضافه نکنم ، فقط میمونه یک سوال که این سهیل جان گُل کیه !!؟ :)

sina_unl

کاربر سایت
Oct 27, 2005
2,065
نام
سینا
اگر قرار به دوست داشتن یک بازیساز باشه ، بعد هز Sid Meier عاشق کارهای Tim Schafer هستم
البته من کامیا رو به همه ترجیح می دم ( دیگه دیگه ) ولی شافر واقعا یه چیز دیگس جز معدود افرادیه که بعد از Lucas Arts هم تونست صلابت و شکوه گذشته رو حفظ کنه
من یکی که حاضرم مجانی کار کنم ولی برای عمو جورج ولی خوب الان دیگه فقط برای ILM نابغه ها رو میگیره ، بازی های Lucas Arts هم خوباش از بیرون میان در نتیجه من هیچ کدوم از شرایط رو ندارم :D
==
من که از این سبک بازی ها اصلا خوشم نمیاد.
از حمایت شما کمال تشکر رو داریم
==
توجه کردین اکشنش تو مایه های DMC اینا می زنه یعنی خیلی سریعه
کلا نشون می ده تو دابل فاین آدمای درستی بکار مشغولن چون اکشن این شکلی واقعا یه زمینه کار جدیدیه برای این گروه که به نظر میاد دارن خیلی خوب از پسش بر میان

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
البته من کامیا رو به همه ترجیح می دم ( دیگه دیگه ) ولی شافر واقعا یه چیز دیگس جز معدود افرادیه که بعد از Lucas Arts هم تونست صلابت و شکوه گذشته رو حفظ کنه
من یکی که حاضرم مجانی کار کنم ولی برای عمو جورج ولی خوب الان دیگه فقط برای ILM نابغه ها رو میگیره ، بازی های Lucas Arts هم خوباش از بیرون میان در نتیجه من هیچ کدوم از شرایط رو ندارم :D
==

از حمایت شما کمال تشکر رو داریم
==
توجه کردین اکشنش تو مایه های DMC اینا می زنه یعنی خیلی سریعه
کلا نشون می ده تو دابل فاین آدمای درستی بکار مشغولن چون اکشن این شکلی واقعا یه زمینه کار جدیدیه برای این گروه که به نظر میاد دارن خیلی خوب از پسش بر میان
بابت تاپیک و توضیحات کامل ممنون سینا جون
امیدوارم مثل DMC دشمنا نقش چقندر رو نداشته باشه و از اون دور دست تکون بدن و بگن: یــــــو هــــو ... جک بلک بیا مارو بکش! :D.

sina_unl

کاربر سایت
Oct 27, 2005
2,065
نام
سینا
بابت تاپیک و توضیحات کامل ممنون سینا جون
امیدوارم مثل DMC دشمنا نقش چقندر رو نداشته باشه و از اون دور دست تکون بدن و بگن: یــــــو هــــو ... جک بلک بیا مارو بکش! :D.
البته از لحاظ خشونت بیشتر تو اون فازها می زد ولی از لحاظ تعداد دشمنا تقریبا هیچ بازی به DMC نمی رسه
البته DMC حالش به حداکثر درجه سختیه جوری که وقتی یه آدم می کشی جای اینکه تعداد دشمنا کمتر بشه 2 تا اضاف می شه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر