Brütal Legend | X360

god of game

کاربر سایت
Mar 13, 2006
304
با
.
یه سوال . .. . . . . ؟؟؟؟ ؟ ؟؟
من تو یه مرحله ام که یه ماشین خیلی بزرگ هستش میرم جلو یارو تا مرحله شروع بشه ولی نمیشه !! باید چی کار کنم ؟؟؟؟ باید مامورت های فرعی رو برم ؟؟؟؟بعضی از این ماموریت ها می گن که اسلحه باید رو ماشین باشه ؟؟؟؟ اون ها رو چی کار کنم ؟؟؟؟
ممنون میشم کمکم کنین

فکر کنم شما اونجایید که برای اولین بار اون ماشین کامیون مانند ساختید شما اول باید برید واسه ماشینتون اسلحه بخرید بعد برید با mangus (همون سیبیلوهه) صحبت کنید بعد ادامه بدید

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
دوستان سیستم اهدای اچیومنت بازی چطوریه ؟:biggrin1:
خیلی اچیومنت نمیده!بعد از تموم کردن هر ماموریت 15 تا میگیری!نهایتش فکر کنم 200 تا بشه گرفت!
فقط تنها مشکلی که من دارم این هست که بعضی جاها بازی یه مقدار افت فریم پیدا میکنه. کس دیگه ای این مشکل را داره؟!
منم با اینکه بازی رو تو دستگاهم ریختم بازم این مشکل رو دارم!خیلی عجیبه!
من تو یه مرحله ام که یه ماشین خیلی بزرگ هستش میرم جلو یارو تا مرحله شروع بشه ولی نمیشه !! باید چی کار کنم ؟؟؟؟ باید مامورت های فرعی رو برم ؟؟؟؟بعضی از این ماموریت ها می گن که اسلحه باید رو ماشین باشه ؟؟؟؟ اون ها رو چی کار کنم ؟؟؟؟
فکر کنم همونجایی رو میگین که میگه " ماموریت رو شروع کنیم؟!میگه چند ساعت دیگه...درسته؟اگر اونجاس که یه لحظه نشون میده ادی به یه سمتی نگاه میکنه...برین اونجا!اونجا جایی که ماشین هارو Upgrade میکنین و با آزی آزبورن آشنا میشین!
ببخشید بازی چند ساعت گیم پلی داره ؟:smile:
اینو دقیق نمیدونم اما فکر کنم کمتر از 6 5 ساعت!

آخرین ویرایش:

Farzan X360_PS3

کاربر سایت
Oct 10, 2007
533
نام
فرزان
سلام دوستان من یه جا گیر کردم:
اونجایی که می ری زیر زمین همه کلشون رو به دیوار میکوبن اون غول رو میکشم از اون بالا می افته پایین بعد کلی از این ادما میان من هر چی می کشمشون بازم دوستام می افتن پایین

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
سلام دوستان من یه جا گیر کردم:
اونجایی که می ری زیر زمین همه کلشون رو به دیوار میکوبن اون غول رو میکشم از اون بالا می افته پایین بعد کلی از این ادما میان من هر چی می کشمشون بازم دوستام می افتن پایین

سلام.برو دمه هدفون یارو که به صخره گیر کرده و Battle Cry رو بزن!

Spotter

کاربر سایت
Aug 7, 2007
438
نام
Peyman
چطور میتونم با Roadie ها Double Team کنم ؟ الان یه جا گیر کردم... میگه باید این کار رو انجام بدی ولی هیچ علامت یا نشانه ای رو صفحه نیست..

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
این قسمت آپگرید ماشین هاش کجاست...؟:biggrin1: تو منوی بازیه یا توی مپ باید جای خاصی بریم...؟

فکر کنم همونجایی رو میگین که میگه " ماموریت رو شروع کنیم؟!میگه چند ساعت دیگه...درسته؟اگر اونجاس که یه لحظه نشون میده ادی به یه سمتی نگاه میکنه...برین اونجا!اونجا جایی که ماشین هارو Upgrade میکنین و با آزی آزبورن آشنا میشین!

بری جلوتور خودت پیداش میکنی!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر