Borderlands , X360 Version

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,122
نام
آریا
من موندم انقدر اسلحه رو چجوری توی یه بازی جا دادن!ارتش هم باشه دیگه جا نداره چه برسه به 9 گیگ!
شهاب این طوری نیست که چند میلیون تا اسلحه کاملآ متفاوت توی بازی باشه ! بهتره بگیم چند میلیون تا ترکیب از اسلحه ها توی بازی وجود داره.
مثلآ اسلحه X با 50 تا رنگ , خودش 50 تا اسلحه حساب شده. هرکدوم از اون 50 تا رنگ , وقتی یه دوربین روی اسلحه بیاد باز هم شمارش میشن ! مثلآ اسلحه X آبی با دوربین , اسلحه X قرمز با دوربین , یعنی همون یه اسلحه در رنگهای مختلف و با دوربین یا بی دوربین 100 تا حساب میشه. حالا خود دوربین مثلآ اندازه ها و رنگهای مختلف داره که تنوع رو فوق العاده بالاتر میبره ! بعد خشاب 20 تایی , 30 تایی یا ... به اسلحه اضافه کنی و دوباره با رنگها و دوربین و ... ترکیب کنی , به چند هزار ترکیب میرسه !
البته من خودم بازی نکردم و این مطلب بالا رو طبق چیزایی که برداشت کردم گفتم. دوستانی که بازی کردن بهتر میتونن توضیح بدن.

AK47

کاربر سایت
Aug 20, 2006
276
نام
شاهین

فکر کنم 2 میلیون و 3 صد تاس!

همون نیم ملیون درست تر باید باشه چون منم یه جا خوندم 650,000 تا اسلحه و 500000 تا ابجکت داره بازی

شهاب این طوری نیست که چند میلیون تا اسلحه کاملآ متفاوت توی بازی باشه ! بهتره بگیم چند میلیون تا ترکیب از اسلحه ها توی بازی وجود داره.
مثلآ اسلحه X با 50 تا رنگ , خودش 50 تا اسلحه حساب شده. هرکدوم از اون 50 تا رنگ , وقتی یه دوربین روی اسلحه بیاد باز هم شمارش میشن ! مثلآ اسلحه X آبی با دوربین , اسلحه X قرمز با دوربین , یعنی همون یه اسلحه در رنگهای مختلف و با دوربین یا بی دوربین 100 تا حساب میشه. حالا خود دوربین مثلآ اندازه ها و رنگهای مختلف داره که تنوع رو فوق العاده بالاتر میبره ! بعد خشاب 20 تایی , 30 تایی یا ... به اسلحه اضافه کنی و دوباره با رنگها و دوربین و ... ترکیب کنی , به چند هزار ترکیب میرسه !
البته من خودم بازی نکردم و این مطلب بالا رو طبق چیزایی که برداشت کردم گفتم. دوستانی که بازی کردن بهتر میتونن توضیح بدن.
___

دقیقا همینطوره بیشتر رنگ و نوع تیر و دمیج اسلحه ها با هم فرق داره

Dr.Freeman

کاربر سایت
Apr 18, 2009
511
نام
نوید
اخر بازی رو بگیریم یا نه ؟

گرافیک خوبی داره ؟

داستان خوبی داره ؟

تو چه مایه هایی هست بازی ؟

حتما بگیرید . این بازی تلفیقی است از دو سبک FPS و RPG ، یعنی دقیقا یه چیزی مثل FallOut 3 . البته گیم پلی بازی کمی روونتر هست . ولی باید بگم که آزادی عمل FallOut 3 رو به هیچ عنوان نداره .
بازی با موتور گرافیکی UE 3 ساخته شده که ادغام اون با تکنیک Cell Shade یه شاهکار گرافیکی رو چه از نظر هنری و چه از نظر فنی پدید آورده .
خلاصه به نظر من که یکی از بهترین بازی های امسال هست .

hitman rocker

کاربر سایت
Apr 19, 2008
718
نام
arash
سلام
من دیشب بازی رو گرفتم. بازی عالی، خیلی واقعی، گرافیک بی نظیر (فقط 30- 40 ثانیه طول می کشه که texture هاش لود شه) گیم پلی عالی، با کرکترهایی که کلاس های مختلف مانند: stealth- explosive- sniper- rifle man. داستان بازی هم جذاب است:
نمی دونم شامل میشه یا نه ولی SPOILER: شما به دنبال یک گنج عظیم در یک VAULT که توسط آدم فضایی ها محافظت می شود، میگردید. و با انجام میشن های مختلف به آن دست پیدا می کنید. که یک فرشته ی محافظ و یک روبات کوچولو به شما کمک می کند.

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,819
نام
فرخ
علتشو نگفتن چرا اختلاف داره امتیازا

خب علتش همون بخش آنلاین بازیه اگه دقت کنید نسخه ps3 این مدال را نگرفته :
good_plays_well_with_others_s.gif

به خدا گیم اسپات برگرده همون سیستم اعشاری رو به کار بندازه به نفع خودش هم هست !
فکر نمیکنم دیگه 2 نسخه ی 2 کنسول انقدر تفاوت داشته باشن !!
گندش رو درآورده .

خب تفاوتی هست دیگه !
بعد gamespot تقریبا با مدال هایی که میده مشخص میکنه که یه بازی امتیاز واقعیش چیه . ممکنه دوتا بازی تو یک سبک امتیاز 9.5 گرفته باشن ولی وقتی به مدالهایی که گرفتن دقت کنی متوجه میشی که کدومشون ارزشش زیاد بود .

مثلا اگه بخوای متوجه بشی امتیاز بخش گرافیکی چیه باید به همون مدالهایی که مربوط به بخش گرافیک گرفته دقت کنی .
به طور مثال وقتی مینی یک بازی این 4 تا مدال مربوط به گرافیک را گرفته یعنی امتیاز گرافیکش کامل هست :
good_outstanding_design_s.gif

good_terrific-animation_s.gif

good_t_proficient_graphics_s.gif

good_art_house_s.gif

حالا این مدال آخری را که مربوط بخش هنریه بازیه مطمعن نیستم .

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
این لعنتی ها هنوز نتونستن مشکلات UE3 رو حل کنن هنوز هم دیر لود شدن تکسچر ها اذیت کنندس !
نمیدونم چرا بتمن درست بود و تکسچر هاش سریع لود میشد !!
بازی واقعا زیباست !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر