PlayStation Bloodborne

سازنده
From Software
تاریخ انتشار
March 2015
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
Bloodborne

بازی جدید FROM SOFTWARE به کارگردانی خود میازاکی معرفی شد .
بازی به صورت انحصاری برای PS4 عرضه خواهد شد .

======================================

بازی توسط
SCE Japan Studio
From Software
توسعه و ساخته میشود.

سال عرضه ی بازی 2015 اعلام شده است .

=========

توجه:
در این تاپیک بحث:

درمورد داستان و مراحل بازی فقط در تگ اسپویلر!
در مورد ریجن ممنوع!
در مورد قیمت بازی ممنوع!
در مورد کدام فروشگاه بازی رو آورده و کدام فروشگاه معتبره ممنوع!

آخرین ویرایش:

PARSARAD777

کاربر سایت
Dec 30, 2020
4
دوستان ، در صورت قفل شدن بازی ، اگر به صورت قانونی دوباره اون رو روی همون اکانت تهیه کرد ، آیا سیوِ بازی رو میشه احیا کرد ؟ من دیسک بلادبورن رو دارم و دی‌ال‌سیِ اولد هانترز رو به شکل غیرقانونی تهیه کرده بودم و پیشروی خودم در بازی هم با همون فایلِ سیو بود ، حالا بعد از مدتی دی‌ال‌سی قفل شده و دیگه قادر به ادامه بازی با اون سیو نیستم. میخوام بدونم که اگر دی‌ال‌سی رو به شکل قانونی بخرم ، میشه همون سیو رو بازیابی کرد یا خیر ؟
لامصب سولزبورن هیچگاه تکراری و زننده نمیشند ، بیشتر از ۳۸۰ ساعت بلادبورن رو تجربه کردم و همچنان تشنه‌ی ادامه این کابوسِ هولناک هستم!!! جالب هم هست که با وجود گذشت بیش از ۵ سال از عرضه بازی ، این تاپیک همچنان کم و بیش زنده هست.
چقدر جالب!!!
وقتی که بلادبورن‌ام قفل شد و مجبور شدم از ابتدا با یه اکانت دیگه شروع کنم، خیلی خیلی از این بابت مایوس شدم که زحماتم نابود شدند و اون همه آپدیت و گیمپلی ( بالای ۳۳۰ ساعت و لول بالای ۳۰۰) همه‌اش پرید.... منتظر فرصت مناسب بودم تا بتونم دی‌ال‌سی رو بگیرم دوباره و از سیو بیارم، و مسیر اکانت‌ام رو ادامه بدم، فاصله‌ای بیشتر از ۶ ماه طول کشید تا این کار انجام بشه، و در این بین من با یه اکانت دیگه و با تجربه بیشتر، تونستم بهتر پیش برم و لول‌ها رو بهتر آپ کنم، به طوری که بعد از تهیه دی‌ال‌سی دیگه میلی به ادامه اکانت قبلی‌ام که کلی حسرت‌اش رو میخوردم نداشتم.. حالا هم مجموعا با بیشتر از ۵۸۰ ساعت گیمپلی، همچنان مشتاق ادامه تجربه بلادبورن هستم.. ماندگار به معنای واقعی، نه تنها از این بابت که ساعات زیادی رو گیمپلی تحویل ما میده، بلکه همچنین به این دلیل که در دل و ذهن هم نقش میبنده.

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,750
نام
حامد

کلیپ جالبی بود از خدای بلادبورن گفتم بذارم شما هم ببینید :D
این حرکتی که تکون نخوری که طرف که اومده PvP فکر کنه شما afk هستی رو من یه بار به شکل اتفاقی انجام دادم. با یکی از دوستان بازی میکردیم. این یهو نمیدونم کدوم گوری رفت. گفت میرم یه دیقه دیگه میام همون موقع هم یکی اومد تو بازی ما Beckoner هم رفیقمون بود. خلاصه من هم ثابت وایستادم تا طرف حمله کنه ولی یارو شک داشت. 10 دیقه تو مپ چرخید ولی جرات حمله نداشت چون شک داشت که تله باشه و حدسش هم درست بود ولی تله ما ناخواسته بود. اخرشم تا حمله کرد زدمش طفلی رو سلاخی کردم

• Like
Reactions: Ludens

Kirk-Hammedd

کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,750
نام
حامد
این حرکتی که تکون نخوری که طرف که اومده PvP فکر کنه شما afk هستی رو من یه بار به شکل اتفاقی انجام دادم. با یکی از دوستان بازی میکردیم. این یهو نمیدونم کدوم گوری رفت. گفت میرم یه دیقه دیگه میام همون موقع هم یکی اومد تو بازی ما Beckoner هم رفیقمون بود. خلاصه من هم ثابت وایستادم تا طرف حمله کنه ولی یارو شک داشت. 10 دیقه تو مپ چرخید ولی جرات حمله نداشت چون شک داشت که تله باشه و حدسش هم درست بود ولی تله ما ناخواسته بود. اخرشم تا حمله کرد زدمش طفلی رو سلاخی کردم
کلیپ شو هم گرفته بودم.
View attachment Bloodborne™_20210302023251_1.mp4

Ludens

Fallen Angel of the Night
Loyal Member
Dec 7, 2015
5,382
کلیپ شو هم گرفته بودم.
View attachment 215932
من تابحال چنین چیزی برام پیش نیومده، ولی درکل بخش اعظمی از پلیرهای کامیونیتی این فرهنگ بینشون جا افتاده که وقتی ببینن تکون نمیخوری یا مثلا هنوز سلاحت آماده نیست بهت حمله نمیکنن. :D

Kirk-Hammedd

کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,750
نام
حامد
جزئیات این بازی تمومی نداره.
ماریا و گرمن موقع مردن جسچر make contact رو انجام میدن.
اگر بازی رو تموم کرده باشین میدونید که این حرکت (اسمش روشه) برای ارتباط با great one ها بود که راه تکلّمی باهاشون نداریم.

14w49u7vr2h71.jpg
9yoodkdvr2h71.jpg

yar_66

کاربر سایت
Sep 24, 2011
1,494
نام
مهدی
دوستان من کنسول جلبریک ۶.۷۲ اسلیم دارم امشب اتفاقی پچ ۶۰ فریم نصب کردم حالا نمیدونم چند فریم شده ولی خیلی از حالت معمولی بازی بهتر شده و روان داره اجرا میشه افت فریم هم نداشتم
حالا باز شماهم اگر تونستید نصب کنید ببینید فرقشو واقعا بازی لذت دیگه ای داره با این پچ

Attachments

• IMG_20211027_003728.jpg
    IMG_20211027_003728.jpg
    390.7 KB · مشاهده: 33

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,015
نام
سهند
دوستان من کنسول جلبریک ۶.۷۲ اسلیم دارم امشب اتفاقی پچ ۶۰ فریم نصب کردم حالا نمیدونم چند فریم شده ولی خیلی از حالت معمولی بازی بهتر شده و روان داره اجرا میشه افت فریم هم نداشتم
حالا باز شماهم اگر تونستید نصب کنید ببینید فرقشو واقعا بازی لذت دیگه ای داره با این پچ
فقط برای کنسولهای هکی هست ؟

yar_66

کاربر سایت
Sep 24, 2011
1,494
نام
مهدی
بله، پچ 720p 60fps فقط برای کنسولهای هکیه
البته برای 60 فریم ثابت نیاز به PS4 Pro دارید
روی PS4 معمولی حدود 40 تا 50 فریمه
ولی فکر کنم همون ۱۰۸۰ داره اجرا میشه من که روی اسلیم تفاوت گرافیک خاصی ندیدم البته رو مانتیور ۲۲ اینچ بازی میکنم

ehsan M

کاربر سایت
Sep 12, 2015
1,786
از کجا نصب کردید ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر