PlayStation Bloodborne

سازنده
From Software
تاریخ انتشار
March 2015
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
Bloodborne

بازی جدید FROM SOFTWARE به کارگردانی خود میازاکی معرفی شد .
بازی به صورت انحصاری برای PS4 عرضه خواهد شد .

======================================

بازی توسط
SCE Japan Studio
From Software
توسعه و ساخته میشود.

سال عرضه ی بازی 2015 اعلام شده است .

=========

توجه:
در این تاپیک بحث:

درمورد داستان و مراحل بازی فقط در تگ اسپویلر!
در مورد ریجن ممنوع!
در مورد قیمت بازی ممنوع!
در مورد کدام فروشگاه بازی رو آورده و کدام فروشگاه معتبره ممنوع!

آخرین ویرایش:

MAKEDREAM

کاربر سایت
Dec 21, 2013
367
من مشکلی با زدنشون ندارم اتفاقا اول میزارم الگوی مبارزشون بیاد دستم و سریع میکشمشون،الان راحت میتونم دشمنا رو بکشم، دقیقا من پارسال ک سری اول بازی رو شروع کردم ب خاطز اینکه حوصلم نمیذاشت و فرار میکردم ب جایی نرسیدم و الان ک باز شروع کردم ب حرف شما رسیدم ک باید مبارزه کرد،و با همین مبارزه کردن تونستم ب اینجا برسم ولی مشکلم اینه من الکی میمیرم مثلا سر ی حواس پرتی میمیرم،ولی خب بعضی تیکه ها واقعا نمیشه مبارزه کرد مثلا همین راه رو ک کنار برج djura هستش در یک لحظه نزدیک ۸ ۹ تا میریزن سرم،و اینکه این لامصب چک پوینت نمیده من ریختم بهم حرصم در میاد میمیرم.دیشب جد و آباد میزاکی رو یاد کردم،دیگه رفیقام از خنده مرده بودن بس من فحش دادم بهش :D

Sent from my HTC One max using Tapatalk

در مورد اون 8 9 نفری که میریزن سرت یه راه ساده داره . تبر Hunter Axe با ضربه قدرتی R2 بهشون ضربه بزن ببین چیکارشون میکنه . با لودویک هم میتونی حالت سنگین و ضربه قدرتی با R2 دمار از روزگارشون در بیاری . اینا واقعا چیزی نیستند مطمئن باش بعدها خودت خندت میگیره که فکر میکردی اینجا سخته

Batsy

“Tots Units Fem Força” «Més que un club»
کاربر سایت
Apr 29, 2008
3,278
در مورد اون 8 9 نفری که میریزن سرت یه راه ساده داره . تبر Hunter Axe با ضربه قدرتی R2 بهشون ضربه بزن ببین چیکارشون میکنه . با لودویک هم میتونی حالت سنگین و ضربه قدرتی با R2 دمار از روزگارشون در بیاری . اینا واقعا چیزی نیستند مطمئن باش بعدها خودت خندت میگیره که فکر میکردی اینجا سخته
آره هانتر اکس خوراکشونه ولی باید زمانبندی دقیقی انجام بشه برا زدن r2 ک دیشب کفری شدم از دستشون بیخیال شدم این لودویگ رو کی بهش میرسم برش دارم خیلی از قیافش خوشم اومد،تا نیم ساعت دیگه شروع میکنم،فقط ی سوال بنظر شما این یارو djura رو بکشم یا باهاش دوست بشم؟

• Like
Reactions: rezab

MAKEDREAM

کاربر سایت
Dec 21, 2013
367
آره هانتر اکس خوراکشونه ولی باید زمانبندی دقیقی انجام بشه برا زدن r2 ک دیشب کفری شدم از دستشون بیخیال شدم این لودویگ رو کی بهش میرسم برش دارم خیلی از قیافش خوشم اومد،تا نیم ساعت دیگه شروع میکنم،فقط ی سوال بنظر شما این یارو djura رو بکشم یا باهاش دوست بشم؟

من کلا از شونصد باری که بازی رو تمام کردم فقط یکبار باهاش دوست شدم مابقی زمان ها کشتمش :D

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
البته فقط یه نکته رو خواستم بگم اونجا که گفتی تو منطقه Yahar'gul, Unseen Village هر چی بکشی دوباره زنده میشن به علت جادوگری هستش که با زدن زنگ اینارو دوباره زنده میکنه . شما وقتی اون جادوگره رو که بکشی این موجودات دیگه زنده نمیشن . برای مثال همون اول این منطقه که از پله ها پایین میری و کلی دشمن میریزن سرت جادوگری که اینارو زنده میکنه تو اون اتاق پایین پله ها ، بالای پله های کوچیک توی اتاق ، قرار داره بکشیش دیگه اینا دوباره زنده نمیشن . مابقی جاها هم همینطوره باید دنبال اون جادوگره بگردی و بکشیش
باور کن نمی دونستم:)) دوبار بازی رو تموم کردم اینو نمی دونستم:D یادمه بار اول هر چی اینارو می زدم دوباره میومدند منم دیدم اینطور نمیشه مثل مرد فرار کردم میدویدم آیتم های اینور و اونور رو جمع می کردم بازم فرار :D حالا از دفعه بعد میرم سراغ جادوگره خون نجسش رو می ریزم :D دقیقا تو دارک سولز هم همچین وضعیتی بود و یه سری اسکلت بودند هر چی می زدیشون بازم زنده می شدند اونجا هم باید جادوگره که زندشون می کرد رو می زدیم :D

Batsy

کاربر سایت
Apr 29, 2008
3,278
کلا ادم تا میبینش میگه بزنه نصفش کنه :D مخصوصا اگه دفیه اول ادم ازش شکستم بخوره :D
نمیشه کمک گرفت ازش در طول بازی؟من ب کمک هر مردی نیاز دارم تو این بازی :D

Jack cooper

کاربر سایت
Feb 10, 2017
708
نمیشه کمک گرفت ازش در طول بازی؟من ب کمک هر مردی نیاز دارم تو این بازی :D

اخه این اگه مرد بود از همون اول نمیبستت به توپ :D بنظرم چنان جوری بکشش که دور بعد بازی رو رفتی جلوت لنگ پهن کنه:D

• Like

Batsy

کاربر سایت
Apr 29, 2008
3,278
اخه این اگه مرد بود از همون اول نمیبستت به توپ :D بنظرم چنان جوری بکشش که دور بعد بازی رو رفتی جلوت لنگ پهن کنه:D
آره راست میگی :D
دیروز دقیقا یبار بخاطر همین کفری شدم،رسیدم ب ی محوطه آروم اومدم بیرون ک منطقه رو ی نگاه بندازم این نامرد از بالا گرفتم ب باد تیر مردم،تو اون لحظه در حدی کفری بودم ک هرکی میومد کنارم فحش کش میکردم :D ردیفه خونشو میریزم :D

MAKEDREAM

کاربر سایت
Dec 21, 2013
367
:D
مزایاش چیه اگه باش دوست شم؟هر وقت خواستم میاد کمک؟

والله من یه چند تا جا نگاه کردم ظاهرا جز آیتم هایی که میده خاصیت دیگه ای نداره . جایی ندیدم نوشته باشه در حالت دوست به کمکمون در نبرد با باس ها بیاد با اینحال اگر دوستان اینو تجربه کردند تصحیح کنند

باور کن نمی دونستم:)) دوبار بازی رو تموم کردم اینو نمی دونستم:D یادمه بار اول هر چی اینارو می زدم دوباره میومدند منم دیدم اینطور نمیشه مثل مرد فرار کردم میدویدم آیتم های اینور و اونور رو جمع می کردم بازم فرار حالا از دفعه بعد میرم سراغ جادوگره خون نجسش رو می ریزم :D دقیقا تو دارک سولز هم همچین وضعیتی بود و یه سری اسکلت بودند هر چی می زدیشون بازم زنده می شدند اونجا هم باید جادوگره که زندشون می کرد رو می زدیم

کلا بلادبورن لذتش به اینه هر سری بازیش میکنی یه چیز جدید پیدا میکنی . این دو روزه داشتم فکر میکردم کاش میشد استاد میازاکی یه بازی جهان باز مثلا به وسعت ویچر 3 یا اسکایریم میساخت که تو کل نقشش هزاران جک و جونور ریخته باشه با صدها باس ! طوری که داخل بازی رفتنش با خودت باشه ولی بیرون اومدنت ازش با خدا :D

s_silent

کاربر سایت
Sep 28, 2012
139
کلا بلادبورن لذتش به اینه هر سری بازیش میکنی یه چیز جدید پیدا میکنی .

دقیقا همینطوره دفعه سومی که بازی رو تموم کردم متوجه شدم میشه با این هانتر دوست شد . وقتی با Djura دوست بشین علاوه بر ایتمی که موقع کشتنش بهتون میده یه Gesture زیبا هم بهتون میده . دوستانی که حرفه ای بازی میکنن توی PVP از این Gesture زیاد استفاده میکنن .

• Like

rezab

کاربر سایت
Mar 7, 2011
650
نام
Reza
:D
مزایاش چیه اگه باش دوست شم؟هر وقت خواستم میاد کمک؟
داستان اين هانتر اينه که دلش به حال مردم يارنام سوخته و از مردم old yharnam در مقابل هانترهاى ورودى دفاع ميکنه بعد از کشتن باس darkbeast متوجه ميشه شما هم مدافع مردم آلوده يارنام هستين و فقط براى دفاع از خودتون اونارو کشتيد فقط هم براى دوستيش به شما چند آيتم و يه آيتم حرکتى ميده که پيشنهاد ميکنم تو يه پايان بازى تجربه اش کنى تا آيتم هاى حرکتى کامل بشه همين هيچ کمکى هم تو زدن باس هاى ديگه نميکنه اين بشر:D:D

s_silent

کاربر سایت
Sep 28, 2012
139
من کلا سرعتی زن هستم یعنی وقتی میرم تو سینه باس ها تا ته استامینا رو ، رو سرشون خراب می کنم:D اصلا بلادبورن هم همینو می طلبه ولی سر این نمیشد.
قبلا هم گفتم این بازی مثل بازیای شمشیری معمولی از جمله God Of War و امثال اینها نیست که دستتون رو بزارید دکمه ضربه و تند وتند ضربه بزنید . حتی کوچکترین دشمناشو باید با یاد گرفتن حرکاتش و استراتژی خاصش زد باسهاش که دیگه جای خود داره . شما مگه میتونی بری تو شکم لودیج دستتو بزاری رو دکمه همینجوری ضربه بزنی . زدن باسها حتی نیاز به بررسی فیزیک بدنی باس داره . بضی باسها راست دستن بعضی چپ دست که باید با توجه به حرکات دست و بدنشون به طرف مخالفشون حرکت کنید و ضربه بزنید . در مورد انتخاب اسلحه برای هر باس هم که جای بحث زیاده .

ببین اونایی هم که خیلی حرفه ای هستند نمی ایستند با تمام موجودات بازی بجنگند اونا هم دستشون روی دایره است و با تمام سرعت می دوند:D ا
داداش این حرف شما رو هم قبول ندارم کسایی حرفه ای بازی میکنن زدن این جونورا واسشون مثل آب خوردنه و خیلی کم پیش میاد که جون از دست بدن . لذت بازی به اینه که با موجوداتش درگیر بشی و همه اسلحه های بازی رو روشون امتحان کنی والا فرار کردن چه فایده داره . مگه دوستانی که بازی رو تموم کردن و میخوان Speed Run به NG+6 برسن . از طرفی به دوستانی که تازه بازی رو شروع کردن هم حق میدم . خود من وقتی که بازی رو شروع کردم یک هفته طول کشید تا روی ماه Father Gascoigne رو ببینم از بس می مردم ولی باز هم میزدم همه رو لت و پار میکردم و میرفتم .

یه نکته دیگه باز هم برای دوستانی که بازی رو تازه شروع کردن . استفاده همزمان Fire Paper یا Bolt PAper با ایتم Beast Blood Pellet قدرت بسیار زیادی به اسلحه شما میده امتحان کنید و نتیجشو ببینید .

• Like

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
قبلا هم گفتم این بازی مثل بازیای شمشیری معمولی از جمله God Of War و امثال اینها نیست که دستتون رو بزارید دکمه ضربه و تند وتند ضربه بزنید . حتی کوچکترین دشمناشو باید با یاد گرفتن حرکاتش و استراتژی خاصش زد باسهاش که دیگه جای خود داره . شما مگه میتونی بری تو شکم لودیج دستتو بزاری رو دکمه همینجوری ضربه بزنی . زدن باسها حتی نیاز به بررسی فیزیک بدنی باس داره . بضی باسها راست دستن بعضی چپ دست که باید با توجه به حرکات دست و بدنشون به طرف مخالفشون حرکت کنید و ضربه بزنید . در مورد انتخاب اسلحه برای هر باس هم که جای بحث زیاده .

داداش این حرف شما رو هم قبول ندارم کسایی حرفه ای بازی میکنن زدن این جونورا واسشون مثل آب خوردنه و خیلی کم پیش میاد که جون از دست بدن . لذت بازی به اینه که با موجوداتش درگیر بشی و همه اسلحه های بازی رو روشون امتحان کنی والا فرار کردن چه فایده داره . مگه دوستانی که بازی رو تموم کردن و میخوان Speed Run به NG+6 برسن . از طرفی به دوستانی که تازه بازی رو شروع کردن هم حق میدم . خود من وقتی که بازی رو شروع کردم یک هفته طول کشید تا روی ماه Father Gascoigne رو ببینم از بس می مردم ولی باز هم میزدم همه رو لت و پار میکردم و میرفتم .

یه نکته دیگه باز هم برای دوستانی که بازی رو تازه شروع کردن . استفاده همزمان Fire Paper یا Bolt PAper با ایتم Beast Blood Pellet قدرت بسیار زیادی به اسلحه شما میده امتحان کنید و نتیجشو ببینید .
داداش چرا اینقدر مسئله رو پیچیده می کنی مگه غیر اینه که بلادبورن بازی سرعتیه وگرنه مثل دارک سولز لباس و زره و سلاح ها و سپر ها وزن مخصوص به خودشون رو داشتند و تو نوع داج زدن و حرکت کردن کاراکتر بازی تاثیر داشتند نکته دوم اینه که مگه داری با آرتوریاس یا سول اف سیندر می جنگی که حرکات متنوع و زیادی داشته باشند و اکثر باس های بازی حرکاتشون محدوده و خیلی راحت میشه شناختشون همین لودیج مگه چقدر حرکاتش تنوع داشت ؟؟؟ تنها مشکلش سرعت زیادش بود که یکم مهارت تو داج زدن می خواست فاز دومش هم که شمشیرش رو ، رو می کنه کافیه بری پشت سرش
تنها باس های بلادبورن که متنوع می جنگیدند یکیش لیدی ماریا بود که خوب با گان راحت parry میشد یکیش هم orphan the kos بود که گفتم با اختلاف قوی ترین و چالشی ترین باس بازی بود
شما یه جور با من حرف می زنی انگار تا قبل از بلادبورن نزدیک بازی های میازاکی هم نشدم :Dولی اشتباه می کنید باور کنید بلادبورن اونقدری که برای خودتون سختش می کنید سخت نیست

rezab

کاربر سایت
Mar 7, 2011
650
نام
Reza
داداش چرا اینقدر مسئله رو پیچیده می کنی مگه غیر اینه که بلادبورن بازی سرعتیه وگرنه مثل دارک سولز لباس و زره و سلاح ها و سپر ها وزن مخصوص به خودشون رو داشتند و تو نوع داج زدن و حرکت کردن کاراکتر بازی تاثیر داشتند نکته دوم اینه که مگه داری با آرتوریاس یا سول اف سیندر می جنگی که حرکات متنوع و زیادی داشته باشند و اکثر باس های بازی حرکاتشون محدوده و خیلی راحت میشه شناختشون همین لودیج مگه چقدر حرکاتش تنوع داشت ؟؟؟ تنها مشکلش سرعت زیادش بود که یکم مهارت تو داج زدن می خواست فاز دومش هم که شمشیرش رو ، رو می کنه کافیه بری پشت سرش
تنها باس های بلادبورن که متنوع می جنگیدند یکیش لیدی ماریا بود که خوب با گان راحت parry میشد یکیش هم orphan the kos بود که گفتم با اختلاف قوی ترین و چالشی ترین باس بازی بود
شما یه جور با من حرف می زنی انگار تا قبل از بلادبورن نزدیک بازی های میازاکی هم نشدم :Dولی اشتباه می کنید باور کنید بلادبورن اونقدری که برای خودتون سختش می کنید سخت نیست
من رو +newgame3 هستم و بار سومه دارم بازى رو تموم ميکنم الانم لول 281 هستم بله درسته يه سرى باس ها حرکات محدود دارن ولى يه سرى باس ها واقعا زدنشون از باس هاى Dark souls 3 و Nioh هم به نظر من سختتره!!! من خودم بار اول يه هفته گير زدن پدر گوسکويين بودم واقعا هم هنوز با اينکه ميزنمش و حرکاتشو ميدونم ميگم باس سختيه بار اول با لول پايين 20 به هيچ روشى نميشه زدش!!! يا توى دى ال سى باس لورانس تو دفعه دوم بازى واقعا زدنش اعصاب خرد کنه در کل نتيجه من از بازى اينه: يه شاهکار به تمام معنا اما سخت:((!!! اعتياد آور :Dو محيطى که حتى تو سرى دارک سولز هم مثلشو نديدم!!!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر