PlayStation Bloodborne

سازنده
From Software
تاریخ انتشار
March 2015
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
Bloodborne

بازی جدید FROM SOFTWARE به کارگردانی خود میازاکی معرفی شد .
بازی به صورت انحصاری برای PS4 عرضه خواهد شد .

======================================

بازی توسط
SCE Japan Studio
From Software
توسعه و ساخته میشود.

سال عرضه ی بازی 2015 اعلام شده است .

=========

توجه:
در این تاپیک بحث:

درمورد داستان و مراحل بازی فقط در تگ اسپویلر!
در مورد ریجن ممنوع!
در مورد قیمت بازی ممنوع!
در مورد کدام فروشگاه بازی رو آورده و کدام فروشگاه معتبره ممنوع!

آخرین ویرایش:

MAKEDREAM

کاربر سایت
Dec 21, 2013
367
یه گلایف چالشی هم واسه دوستان دارم البته اساتید لول بالا فکر نمیکنم باهاش مشکلی داشته باشن : 3ykzwddf
تو لایه اولش دو تا هانتر هست که تو یه ویدئو دیدم طرف با لول 490 یه جم Cursed Fool's Damp Blood Gem (6) با ATK UP at full HP +29% رو ازش گرفت
دوستان بالای 400 بزنن امتحان کنند نتیجشم بگن به ما
من امروز یه بار زدم این glyph رو . تو لایه اولش که اصلا هانتری نبود ، توی لایه دومش فقط یه هانتر بود که اونم یه جم دیگه داد . ولی چالیس باحالی بود تا الان نرفته بودم این چالیس رو . از نکات جالب این چالیس اینه که توش باس Witch of Hemwick تو چند جا بودش که اون موجودات اون مرحله نبرد با این باس در بازی اصلی رو هی احضار میکرد . باس لایه اولش اون سه تا خپل بودن دیگه اینقدر زدمشون داریم یواش یواش دوست میشیم با هم ! باس لایه دوم Brainsucker بود و باس لایه آخر هم آمیگدالا . اگه همین Glyph بود که من کل چالیس و درهای بونوس رو گشتم فقط یه هانتر در لایه دوم بود .

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: J. Constantine

s_silent

کاربر سایت
Sep 28, 2012
139
ازاونجا که این بازی همه چیش بر پایه بالانس هست الان من به مشکل برخوردم با لول 300 تو NG2+ هستم و برای لول اپ کردن مشکل دارم تو بهترین مکان فارمینگ جایی که خوکها و نینجاها هستن در هر دور با بستن Moon Rune ها نهایتا 300 هزار تا بلود اکو میگیرم اما واسه هر بار لول اپ حدود 900 هزار تا نیاز دارم . واسه همین میخوام در سریعترین زمان ممکن بازی رو چند بار تموم کنم . تو NG+6 به اندازه کافی از بازی لذت میبرم . باسهای اختیاری رو نمیرم مکانهای اختیاری رو نمیرم ، DLC رو نمیرم . فقط من سر 2 تا باس شک دارم که اختیارین یا نه یکیش Blood Starved Beast دومیش Witch of Hemwick هست . دوستان اطلاعی دارن ؟

• Like

MAKEDREAM

کاربر سایت
Dec 21, 2013
367
ازاونجا که این بازی همه چیش بر پایه بالانس هست الان من به مشکل برخوردم با لول 300 تو NG2+ هستم و برای لول اپ کردن مشکل دارم تو بهترین مکان فارمینگ جایی که خوکها و نینجاها هستن در هر دور با بستن Moon Rune ها نهایتا 300 هزار تا بلود اکو میگیرم اما واسه هر بار لول اپ حدود 900 هزار تا نیاز دارم . واسه همین میخوام در سریعترین زمان ممکن بازی رو چند بار تموم کنم . تو NG+6 به اندازه کافی از بازی لذت میبرم . باسهای اختیاری رو نمیرم مکانهای اختیاری رو نمیرم ، DLC رو نمیرم . فقط من سر 2 تا باس شک دارم که اختیارین یا نه یکیش Blood Starved Beast دومیش Witch of Hemwick هست . دوستان اطلاعی دارن ؟
هر دو باس اختیاری هستند نیازی نیست بزنیشون. باس جادوگر که تاثیری نداره رو بازی. باس سمی هم تاثیرش رو باز شدن اون در کوچیک تو Cathedral ward بودش که بجای اون میتونی کلید emblem رو بخری واسه grand Cathedral. چون میخوای سریع بازی رو تمام کنی. خلاصه و سریع بخوام بگم باس هایی که باید حتما بزنی. اول فادر گاسکویین بعدش ویکار آملیا بعدش میری forbidden woods و باس shadow of yharnam و در ادامه همون منطقه باس Rom بعدش میری yhargul unseen village و باس one reborn رو میزنی. بعد میری nightmare of menses باس میکولاش رو میزنی و در اخر این ناحیه هم باس mergo wet nurse رو میزنی و بعدشم که میری هانتر دریمز و باس اخر گرمن و تمام. این مسیریه که حتما باید در بازی بری

MAKEDREAM

کاربر سایت
Dec 21, 2013
367
این قدر تو این چند روز گلایف های مختلف زدم قاطی کردم دیگه . اینو هم امتحان کنید فکر کنم خودش باشه : w6qvjakg

درست بود همینه ولی من با لول 437 حدودا بیست باری جفت هانترا رو زدم ولی اون جم رو نداد . احتمالا باید لولم بالاتر بره .

• Like

s_silent

کاربر سایت
Sep 28, 2012
139
درست بود همینه ولی من با لول 437 حدودا بیست باری جفت هانترا رو زدم ولی اون جم رو نداد . احتمالا باید لولم بالاتر بره .
لینک ویدئوش رو براتون میزارم . لول طرف 537 هستش : لینک
ویه نکته دیگه از اونجا که هانترها جم دراپشون 100 درصد نیست اگه Eye Rune بزاری بهتره

• Like

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,439
نام
علی
آقا یه 2 تا سوال! یکی اینکه برا Glyph زدن باید آنلاین باشی؟ بعد اینکه برای بازی توی دانجنی که با گلیف اومده باید آنلاین باشی؟ و آخریش اینکه اگر بخوای همون دانجنو باز بری، باز باید گلیفو بزنی؟

s_silent

کاربر سایت
Sep 28, 2012
139
آقا یه 2 تا سوال! یکی اینکه برا Glyph زدن باید آنلاین باشی؟ بعد اینکه برای بازی توی دانجنی که با گلیف اومده باید آنلاین باشی؟ و آخریش اینکه اگر بخوای همون دانجنو باز بری، باز باید گلیفو بزنی؟
برای گلایف زدن حتما باید ان باشی بعد که زدی و ایجادش کردی میتونی اف بازی کنی . اما اگه بخوای پاک کنی دوباره بسازیش بازم باید ان باشی .

• Like

Iman G

کاربر سایت
Dec 17, 2015
6
این آی دی رو اد کن god15127. اکثرا عصرها بین شیش تا نه هستم. ساعتشو هماهنگ کن برات بزنمش
ممنون دوست من ای دی من اینه hunter28161 ساعت شیش بعداظهر امروز میام بیا دو تا غول دانجن رو با هم بزنیم دمت گرم البته جفت دانجنها جای غواهاشم مراحل اظافی نداریم فقط غول کشی

Old Hunter

کاربر سایت
Feb 9, 2017
46
راستی ادد کردم باید زنگوله رو به صدا در بیارم یا نمیخواد یه تو ضیح بده دادا دو تا اکانت ماله منه پس ساعت شیش یادت نره hunter28161

آخرین ویرایش:

MAKEDREAM

کاربر سایت
Dec 21, 2013
367
ممنون دوست من ای دی من اینه hunter28161 ساعت شیش بعداظهر امروز میام بیا دو تا غول دانجن رو با هم بزنیم دمت گرم البته جفت دانجنها جای غواهاشم مراحل اظافی نداریم فقط غول کشی
راستی ادد کردم باید زنگوله رو به صدا در بیارم یا نمیخواد یه تو ضیح بده دادا دو تا اکانت ماله منه پس ساعت شیش یادت نره hunter28161

برو توی setting قسمت network اول چک کن که اینترنت روی worldwide باشه بعد اون پایین تو قسمت پسورد یه پسورد بزار و اون پسورد رو به من بده . اون وقت زنگ beckoning bell رو بزن . منم پسوردی که دادی رو وارد میکنم و زنگ کمک کردن رو میزنم که پیدات میکنه و شروع میکنیم

• Like

Jack cooper

کاربر سایت
Feb 10, 2017
708
سلام به عزیزان بازیسنتر .
دوستان من میخواستم نسخه گوتی بلودبورن رو بخرم بعد امروز رفتم فروشگاه طرف یه بلودبورن نسخه گوتی داشت که ریجن 2 بود اما روی قاب بازی عربی هم نوشته بود . میخواستم بدونم این که عربی روش نوشته سانسور شده یا خیر ؟
فقط عجله داشتم برایه خرید بازی اگه راهنماییم کنید ممنون میشم .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر