PlayStation Bloodborne

سازنده
From Software
تاریخ انتشار
March 2015
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
Bloodborne

بازی جدید FROM SOFTWARE به کارگردانی خود میازاکی معرفی شد .
بازی به صورت انحصاری برای PS4 عرضه خواهد شد .

======================================

بازی توسط
SCE Japan Studio
From Software
توسعه و ساخته میشود.

سال عرضه ی بازی 2015 اعلام شده است .

=========

توجه:
در این تاپیک بحث:

درمورد داستان و مراحل بازی فقط در تگ اسپویلر!
در مورد ریجن ممنوع!
در مورد قیمت بازی ممنوع!
در مورد کدام فروشگاه بازی رو آورده و کدام فروشگاه معتبره ممنوع!

آخرین ویرایش:

masoud_5april

کاربر سایت
May 13, 2013
573
نام
مسعود
یکی دیگه رو باید قبل کشتن Rom بری سراغ losefka تو کلینیک بگیری !
اصلاح میکنم، بعد کشتن Rom باید بری، قبلش بری خانومه دشمنت درمیاد، Cord هم گیرت نمیاد.
یکی دیگشم بعد کشتن Micolash، آریانا رو اگر نجات داده باشی، میره قبل نردبون Catheral Ward اونجا با یه بچست، برنیش یکی بهت میده.

• Like
Reactions: Davakineee

nimma

کاربر سایت
Sep 2, 2009
40
اصلاح میکنم، بعد کشتن Rom باید بری، قبلش بری خانومه دشمنت درمیاد، Cord هم گیرت نمیاد.
یکی دیگشم بعد کشتن Micolash، آریانا رو اگر نجات داده باشی، میره قبل نردبون Catheral Ward اونجا با یه بچست، برنیش یکی بهت میده.
بی زحمت محل کلینیک رو نشون میدی
اریانا کجاست؟ من VICAR AMELIA رو کشتم قبل اونه بعده اونه؟

Davakineee

کاربر سایت
May 10, 2014
625
نام
محـــمد حـســـین
بی زحمت محل کلینیک رو نشون میدی
اریانا کجاست؟ من VICAR AMELIA رو کشتم قبل اونه بعده اونه؟
اول Forbidden Woods اونجایی که وارد یه جای دهکده مانندی میشه !! سمت چپش پر از قفس سگه !! کنارش بگردی یه غار هست که 3 تا غول سنگی توشن !! ته غار یه نردبونه که تورو میبره به داخل کلینیک اول بازی ! طبقه 2 کلینیک اون خانوم رو میبینی
ارینا یکی از NPC های بازیه ! تو شهره Grand Catheral Ward Plaza همون جایی که 2تا غول اسکلتی تبر بدست دور میدونش میچرخن !! وارد سمت چپ بشو میری به قسمت پایین و کم ارتفاع شهر که چند تا خونه هست که بری جلوشون میتونی باهاشون صحبت کنی !! یکیشون اریاناست که باهاش صحبت کردی بگو بره Catheral Ward !, با یه Respawn تو Catheral Ward میبینیش

خیر نمیشه آپدیت آخر با dlc عرضه شده.

Sent from my H30-U10 using Tapatalk
DLC همراه اپدیت عرضه شده نه اپدیت همراه DLC !
این دوستمنون میتونن بدون داشتن DLC اپدیت کنن ! مشکلی نداره

• Like
Reactions: rezab

Delgo

کاربر سایت
Aug 31, 2014
313
دوستان یه سوال دارم من دیسکم ریجن 2 هست میتونم آپدیت 1.09 رو کنسول دانلود کنم وفقط آپدیت کنم بدون خرید dlc بازی؟؟ریجن اکانتم هم ریجن 1 هست میخوام آپدیت بشه چون ورژن 1 بازی باگ هاش زیاده نمیشه بدون dlc آپدیت انجام بشه؟؟
میشه ولی dlc رو نمیتونی بازی کنی.

Sent from my XT1032 using Tapatalk

• Like
Reactions: rezab

saminshop

کاربر سایت
Apr 25, 2016
28
دوستان یه سوال داشتم bloodborne رو نصب کردم بعد از 13 گیگ بازی نصب شد ولی دیتایی که دارم 30 گیگ هستاپلیکیشن دیتا هم دانلود نمیشه وارور میده
ولی توی بازی میتونم برم مکلی نداره
الان بازیم کامل شده یا ناقص هست ؟؟؟

db07

کاربر سایت
Oct 31, 2007
2,343
نام
مهدی
دوستان 3 سوال داشتم:
این چلیس ها دقیقا کارشون چی هست؟
چلیس ها رو باید روی قرب ها داخل هانتر دریم قرار داد؟
مراحل چلیس ها رو حتما باید رفت؟

Delgo

کاربر سایت
Aug 31, 2014
313
دوستان 3 سوال داشتم:
چلیس ها رو به زبان ساده میشه گفت مراحل فرعین که بسیار از بازی اصلی سخت ترن و باس های خودشونم دارن و برای پلات کردن حتما باید چند تاشون رو رفت البته لوت های خوبیم دارن.
جواب سوال ۲ هم آره و ۳ هم نه.

• Like
Reactions: db07

masoud_5april

کاربر سایت
May 13, 2013
573
نام
مسعود
دوستان 3 سوال داشتم:
سلام
چالیسها جز مراحل فرعی بازی هستند و ربطی به داستان بازی نداره. شما داخل چالیسها میتونین صلاح ها جم ها و ارمور هایی که واقعا به دردبخور هستند رو پیدا کنید که داخل بازی نیست به علاوه باس هایی اضافه و جدید هم دارند که زدنشون خالی از لطف نیست. چالیسها مرحله یا عمق دارند که با زدن bloodstarved beast اولین جام رو میگیری و ادامه میدی. درضمن داخل چلیسها rune های لول بالا هم هست که داخل بازی نیست.
بله چلیسها رو داخل قبرهی سمت چپ ایجاد میکنین و مزیتش آینه که با ng+ تغییری نمیکنه.
رفتنشون هم احباری نیست اما خب آیتم هایی که میده واقعا ارزشش رو داره.

• Like
Reactions: db07

mahdi-kool

کاربر سایت
Jun 2, 2013
301
نام
AMIR MAHDI
اول Forbidden Woods اونجایی که وارد یه جای دهکده مانندی میشه !! سمت چپش پر از قفس سگه !! کنارش بگردی یه غار هست که 3 تا غول سنگی توشن !! ته غار یه نردبونه که تورو میبره به داخل کلینیک اول بازی ! طبقه 2 کلینیک اون خانوم رو میبینی
ارینا یکی از NPC های بازیه ! تو شهره Grand Catheral Ward Plaza همون جایی که 2تا غول اسکلتی تبر بدست دور میدونش میچرخن !! وارد سمت چپ بشو میری به قسمت پایین و کم ارتفاع شهر که چند تا خونه هست که بری جلوشون میتونی باهاشون صحبت کنی !! یکیشون اریاناست که باهاش صحبت کردی بگو بره Catheral Ward !, با یه Respawn تو Catheral Ward میبینیش

DLC همراه اپدیت عرضه شده نه اپدیت همراه DLC !
این دوستمنون میتونن بدون داشتن DLC اپدیت کنن ! مشکلی نداره
آپدیت همراه با dlc منتشر شده باشه یا بر عکس
به‌هرحال باید همه پارت های آپدیت از جمله dlc باشه تا نصب بشه.
میتونی توی بخش توضیحات آپدیت ببینی .

masoud_5april

کاربر سایت
May 13, 2013
573
نام
مسعود
هرچی میرم آریانا بیرون نمیاد همش گریه میکنه از پشت درب بدون اونم میشه به باس اصلی رسید؟
ببینید از ۴ تا cord سه تاش رو باید داشته باشید که پایان اصلی بازی رو ببینید. ۲تا ازینها میتونن از دست برن و گیرتون نیاد. آخرین باسی که زدید کی بوده؟

آپدیت همراه با dlc منتشر شده باشه یا بر عکس
به‌هرحال باید همه پارت های آپدیت از جمله dlc باشه تا نصب بشه.
میتونی توی بخش توضیحات آپدیت ببینی .

واقعیتش آینه که dlc و همه محتویات با اپدیت دانلود میشه اما فعال سازیش با خرید کد dlc هست.

Last edited by a moderator:

mahdi-kool

کاربر سایت
Jun 2, 2013
301
نام
AMIR MAHDI
واقعیتش آینه که dlc و همه محتویات با اپدیت دانلود میشه اما فعال سازیش با خرید کد dlc هست.
من گفتم فقط "فایل" های dlc همراه آپدیت هستن چیزی درباره اینکه dlc, با آپدیت "فعال" میشه نگفتم.

• Like
Reactions: masoud_5april

nimma

کاربر سایت
Sep 2, 2009
40
ببینید از ۴ تا cord سه تاش رو باید داشته باشید که پایان اصلی بازی رو ببینید. ۲تا ازینها میتونن از دست برن و گیرتون نیاد. آخرین باسی که زدید کی بوده؟
اولیشو که شبیه هانتر دریم قدیمیه رفتم گرفتم، الانم رفتم به مکان کلینیک اول بازی نامه رو برداشتم که برم کالسکه بیاد دنبالم برم به اون مکان دیگه- درست دارم میرم؟
بعد یه سوال این هانترای که تو بازی هستن که باهام حرف میزنن اینارو بکشم یا حرف بزنم باهاشون؟

زیاد پرسیدم ببخشید
تو رفتن برای این باس هم میشه راهنمایی کنید؟CELESIAL EMISTRY :
و همچنین چطوری تروفی جم مخصوص رو بگیرم؟ اونی که گردنبند قرمز اول بازی هست رو گرفتم اون مخصوصه
ممنونم

Delgo

کاربر سایت
Aug 31, 2014
313
اولیشو که شبیه هانتر دریم قدیمیه رفتم گرفتم، الانم رفتم به مکان کلینیک اول بازی نامه رو برداشتم که برم کالسکه بیاد دنبالم برم به اون مکان دیگه- درست دارم میرم؟
بعد یه سوال این هانترای که تو بازی هستن که باهام حرف میزنن اینارو بکشم یا حرف بزنم باهاشون؟

زیاد پرسیدم ببخشید
و همچنین چطوری تروفی جم مخصوص رو بگیرم؟ اونی که گردنبند قرمز اول بازی هست رو گرفتم اون مخصوصه
ممنونم
وقتی که رفتی نامه رو برداری اونجا رو خوب بگرد تا یه زن که خوابیده رو پیدا کنی(البته اگر قبلا نکشته باشیش.) بعد هم بکشش و بند ناف رو بگیر
برای باس : باس در کل ساده ای هستش سعی کن حتما با خودت بولت ببری.اول که شروع میشه همه اون کوچولو ها رو بزن و به باس کاری نداشته باش.بعدش شروع کن به زدن باس تا اینکه گنده میشه و کلی کوچولو دیگه هم ظاهر میشن،کوچولو ها رو ببر بالای پله ها و بزن و بعدم برو سراغ باس.(از جلو اصلا نزنش چون بد میزنه.فقط داج بده و از پشت بزن.)
درباره جم هم باید حتما چلیس بری تو depth ۵ پیدا میشن این جم ها.
هانتر ها هم بستگی داره اگر حمله کردن که بکش اما اگر کاری باهات نداشتن،ممکنه که کویست باشن.مثل الفرد.

آخرین ویرایش:

masoud_5april

کاربر سایت
May 13, 2013
573
نام
مسعود

زیاد پرسیدم ببخشید
ممنونم
خب دیگه همون جا که نامه رو گرفتین طبقه دومش یه دختری هست که روی تخت افتاده بزنیدش میگیرید فمر کنم rom عنکبوت رو زدین اگر نزدین اول برین اون و بزنین تو bygenwrith هست.
تروفی جم هم فکر کنم باید یه blood gem لول بالا بگیرین البته دقیق مطمن نیستم آگه چلیس رو برین حتما تروفیش رو میگیرین چون پر از جمهای لول بالا هست.

دوستان یه سوال داشتم bloodborne رو نصب کردم بعد از 13 گیگ بازی نصب شد ولی دیتایی که دارم 30 گیگ هستاپلیکیشن دیتا هم دانلود نمیشه وارور میده
ولی توی بازی میتونم برم مکلی نداره
الان بازیم کامل شده یا ناقص هست ؟؟؟
آگه بتونین وارد online بشین کامله. درضمن بازی رو که باز کردین وژن و سرور رو مینویسه اخریش ورژن ۹ و سرور 201510 هست.

Last edited by a moderator:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر