PlayStation Bloodborne

سازنده
From Software
تاریخ انتشار
March 2015
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
Bloodborne

بازی جدید FROM SOFTWARE به کارگردانی خود میازاکی معرفی شد .
بازی به صورت انحصاری برای PS4 عرضه خواهد شد .

======================================

بازی توسط
SCE Japan Studio
From Software
توسعه و ساخته میشود.

سال عرضه ی بازی 2015 اعلام شده است .

=========

توجه:
در این تاپیک بحث:

درمورد داستان و مراحل بازی فقط در تگ اسپویلر!
در مورد ریجن ممنوع!
در مورد قیمت بازی ممنوع!
در مورد کدام فروشگاه بازی رو آورده و کدام فروشگاه معتبره ممنوع!

آخرین ویرایش:

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
عرض ادب
اقا من کامنت ها رو خوندم کلا متوجه نمیشم چی میگین:)))
این لول کی میگین چی هست؟(لول 250 یا 400 و..)
چقدر سخت با هم صحبت میکنید:grin:
بازی رو چند روزه گرفتم اولش یه چندصد بار باختم تا یکم یاد گرفتم با بکش بکش تا یه جاهایی برم بعد دیدم نمیشه هی می بازم از اول میاد دیگه یه چندبار با جاخالی دادن و بدون مبارزه دارم بازی رو میبرم جلو....تا رسیدم به این غوله خوک بزرگه تو زیرزمین:dizzy::disrelieved:
لامصب چیه اون چقدر وحشیه!
دیدم فایده نداره سری های بعد از راه پله پیش خوکه رفتم بالا خلاصه رسیدم به یه هانتر دیگه تو قبرستون که صد رحمت به اون خوک بزرگه این از اون وحشتی تره که!
روشی چیزی داره این؟
بعد یه وسال دیگه؟
اقا بازی جهان بازه؟
اخه احساس میکنم هر سری از یه جای دیگه میرم جلو چون انگار غول هاش عوض میشه؛یه سری یه گرگی اومد اندازه ساختون سه طبقه منو کشت دیگه هم ندیدمش تا حالا:grinning:!!!

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
عرض ادب
اقا من کامنت ها رو خوندم کلا متوجه نمیشم چی میگین:)))
این لول کی میگین چی هست؟(لول 250 یا 400 و..)
چقدر سخت با هم صحبت میکنید:grin:
بازی رو چند روزه گرفتم اولش یه چندصد بار باختم تا یکم یاد گرفتم با بکش بکش تا یه جاهایی برم بعد دیدم نمیشه هی می بازم از اول میاد دیگه یه چندبار با جاخالی دادن و بدون مبارزه دارم بازی رو میبرم جلو....تا رسیدم به این غوله خوک بزرگه تو زیرزمین:dizzy::disrelieved:
لامصب چیه اون چقدر وحشیه!
دیدم فایده نداره سری های بعد از راه پله پیش خوکه رفتم بالا خلاصه رسیدم به یه هانتر دیگه تو قبرستون که صد رحمت به اون خوک بزرگه این از اون وحشتی تره که!
روشی چیزی داره این؟
بعد یه وسال دیگه؟
اقا بازی جهان بازه؟
اخه احساس میکنم هر سری از یه جای دیگه میرم جلو چون انگار غول هاش عوض میشه؛یه سری یه گرگی اومد اندازه ساختون سه طبقه منو کشت دیگه هم ندیدمش تا حالا:grinning:!!!
Level دیگه، تا حالا بازی RPG بازی نکردی مگه؟! Soul هایی که جمع می کنی میری Level ات رو می بری بالا با بالا بردن چیز های مختلف مثل Strength اینا.
-اون خوکه غو نیست، تا دیدیش بدو پشت سرش با charge حمله کن سلاح رو می کنه تو ما تحتش تقریبا میمیره.
-اون یکی ای، یه راه هایی داره. می تونی بری گیرش بندازی پشت قبر ها و درختا حملاتش بهت نخوره. اون Music box رو داری استفاده کن چند ثانیه گیج میشه.
-بازی خیلی جهان باز نیست ولی دسترسی به یه سری جاها از اول داری.

کلا اون لینک Wiki رو که دادم بچسب تمام مشکلاتت حل میشه. نوشته به ترتیب از کجا به کجا بری و item ها کجان و برای کشتن غول ها راهنمایی داده. بدون مبارزه هم بری جلو soul نمی تونی جمع کنی که شخصیت ات رو level up کنی یه کم می ری جلو له می شی دیگه نمی تونی ادامه بدی. باید ملت رو بزنی، نمیری تا رسیدی به چراغ ها بری هم خودت و اسلحه ها رو Level up کنی. کلا به روش بنداز و برو نمیشه بازی کرد اینو اصلا.

• Like
Reactions: voldmort

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
Level دیگه، تا حالا بازی RPG بازی نکردی مگه؟! Soul هایی که جمع می کنی میری Level ات رو می بری بالا با بالا بردن چیز های مختلف مثل Strength اینا.
-اون خوکه غو نیست، تا دیدیش بدو پشت سرش با charge حمله کن سلاح رو می کنه تو ما تحتش تقریبا میمیره.
-اون یکی ای، یه راه هایی داره. می تونی بری گیرش بندازی پشت قبر ها و درختا حملاتش بهت نخوره. اون Music box رو داری استفاده کن چند ثانیه گیج میشه.
-بازی خیلی جهان باز نیست ولی دسترسی به یه سری جاها از اول داری.

کلا اون لینک Wiki رو که دادم بچسب تمام مشکلاتت حل میشه. نوشته به ترتیب از کجا به کجا بری و item ها کجان و برای کشتن غول ها راهنمایی داده. بدون مبارزه هم بری جلو soul نمی تونی جمع کنی که شخصیت ات رو level up کنی یه کم می ری جلو له می شی دیگه نمی تونی ادامه بدی. باید ملت رو بزنی، نمیری تا رسیدی به چراغ ها بری هم خودت و اسلحه ها رو Level up کنی. کلا به روش بنداز و برو نمیشه بازی کرد اینو اصلا.
مرسی دادا
فقط اینکه ویکی که دادی بالا نمیاد هر کاری میکنم
چکار کنم فیلتر شده پیجش؟

F.3.R.Y.X

کاربر سایت
Jan 8, 2013
433
مرسی این کار کرد
فقط یه چیز دیگه اقا:
بهترین سلاح کلا واسه بازی کدومه؟
بهترین سلاح بدون شک ludwig's holy blade هست ، اینو همینطوری نمیگم ، تقریبا تمام سلاح های بازی رو امتحان کردم و آخرش برگشتم به همین سلاح ! البته Burial Blade هم هست که تا بازی رو تموم نکنی نمیتونی بگیریش . . .

بازیش رو امروز تموم کردم ، خیلی خیلی کوتاه بود !!! شاید نصف DS2 هم طول نکشید برام ! اما جو بازی بشکل بی رحمانه ای creepy بود ، خیلی خوشم اومد !! باس های بازی هم خیلی آسونتر از DS 1 و DS 2 بودن ، بخصوص باس های ناحیه ی آخر بازی که جوک بودن ، دوتا باس پایانی هم که از همه آسونتر بودن ؛ یادمه توی DS پدرم اومد جلوی چشمم تا Gwyn رو کشتم ! اما مثل DS ارزش NG+ رو هم نداره . . .

• Like

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
مرسی از دوستانی که راهنمایی میکنن
ببخشید که زیادی سوال میکنم چون کلا اولین باره همچین بازی هایی رو میکنم
یه سوال دیگه داشتم:
اقا من یه مسیری پیدا کرده بودم میرفتم یه سری ها رو میکشتم تقریبا 2 هزار امتیاز هم جمع میکردم واسه بردن لول به بالا
حالا که لولم رو نزدیک های 17 رسوندم احساس میکنم همین مسیر که میرم باید 2 برابر بهشون ضربه بزنم تا بمیرن!
فرضا اونی که قبلا با یه ضربه کشته میشد الان دو سه تا باید بخوره تا بمیره
اسلحه رو هم عوض نکردم جریانش چیه!؟
چرا همچین شد:)
واینکه با امتیازهام اول کدوم ها رو زیاد کنم بهتره؟؟

slipkboy

Apollo 13
Loyal Member
Mar 3, 2009
3,916
نام
محمد. تـ
مرسی از دوستانی که راهنمایی میکنن
ببخشید که زیادی سوال میکنم چون کلا اولین باره همچین بازی هایی رو میکنم
یه سوال دیگه داشتم:
اقا من یه مسیری پیدا کرده بودم میرفتم یه سری ها رو میکشتم تقریبا 2 هزار امتیاز هم جمع میکردم واسه بردن لول به بالا
حالا که لولم رو نزدیک های 17 رسوندم احساس میکنم همین مسیر که میرم باید 2 برابر بهشون ضربه بزنم تا بمیرن!
فرضا اونی که قبلا با یه ضربه کشته میشد الان دو سه تا باید بخوره تا بمیره
اسلحه رو هم عوض نکردم جریانش چیه!؟
چرا همچین شد:)
واینکه با امتیازهام اول کدوم ها رو زیاد کنم بهتره؟؟

اسلحه ی شما پس از استفاده شدن کُند میشه یا مستهلک میشه، برید توی Hunter Dream و توی کلیسا میز اول اونجا اسلحه رو تعمیر کنید.

بسته به سبک بازی تون ارتقا بدید. ولی خوب اوایل بازی کمی رو استقامت کار کنید.

--------------------------

بهترین سلاح برای من هَمر بود :grin: باهاش میزنی تو سر دشمن میمونه جریان چیه. ولی عمده استفاده ام از Saw بود که همون اول بازی گرفتم و تا لول 10 ارتقا دادمش. اون Beats Claw هم بدی نبود اونم خیلی باهاش حال می کردم، یه استایل سریع و خشنی داشت ولی زود به زود باید تعمیرش میکردی.

• Like

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,544
دوستان قبل از باس ها با کشتن دشمنهای بیل به دست و تبر به دست میشه level up کرد هانترو؟؟
باسها Blood Echo بیشتری میدن ولی با کشتن دشمنا هم میتونی . هر وقت blood echo ت به حد کافی رسید برو Hunter Dream و لول آپ کن

• Like
Reactions: rezab

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
اسلحه ی شما پس از استفاده شدن کُند میشه یا مستهلک میشه، برید توی Hunter Dream و توی کلیسا میز اول اونجا اسلحه رو تعمیر کنید.

بسته به سبک بازی تون ارتقا بدید. ولی خوب اوایل بازی کمی رو استقامت کار کنید.

--------------------------

بهترین سلاح برای من هَمر بود :grin: باهاش میزنی تو سر دشمن میمونه جریان چیه. ولی عمده استفاده ام از Saw بود که همون اول بازی گرفتم و تا لول 10 ارتقا دادمش. اون Beats Claw هم بدی نبود اونم خیلی باهاش حال می کردم، یه استایل سریع و خشنی داشت ولی زود به زود باید تعمیرش میکردی.

واقعا ممنون
با راهنمایی شما تازه متوجه شدم که از کجا میشه تعمیر و اپگرید کرد سلاح ها و...
باس اول که گرگه رو راحت کشتم حالا رسیدم باس دوم تقریبا تا مرز کشتن بردمش اما باختم

حالا چندتا سوال دیگه:
1-اون سمت راست بالای صفحه اون چشمه که الان واسه من 6 شده یعنی چی؟(فکر کنم با insight توی منو نشونش میده)
2-توی جایی که لول رو میشه بالا برد شش تا ایتم داره که میشه زیاد کرد که چهار تای اول رو تقریبا یه جورایی میدونم چی هستن اما گزینه پنج و شش چی هستن:
با نام های bloodtinge و arcane واسه من هر دو روی عدد 7 موندن چون همش چهارتای اول رو زیاد کردم(اینا حیاتی هستن که زیادشون کنم؟)
3-سوال اخر اینکه اقا یه سری چیزمیز توی مسیر پیدا کردم هی فروختم به این یارو امتیاز گرفتم:
مثل اون سره طلاییه و کلی چیز عجیب غریب دیگه..
دقیقا من یه دونش رو کامل فروختم حالا که اومدم اپگرید کنم سلاح رو گفته فرضا 5تا از این بعلاوه مثلا 500 امتیاز!
اقا من نمیدونم کدومش به کار میاد در اینده که نفروشم:)

پیشاپیش تشکر:kissingheart:

Hero Man

کاربر سایت
May 29, 2013
744
نام
MamaD!
واقعا ممنون
باس اول که گرگه رو راحت کشتم حالا رسیدم باس دوم تقریبا تا مرز کشتن بردمش اما باختم

حالا چندتا سوال دیگه:
1-اون سمت راست بالای صفحه اون چشمه که الان واسه من 6 شده یعنی چی؟(فکر کنم با insight توی منو نشونش میده)
2-توی جایی که لول رو میشه بالا برد شش تا ایتم داره که میشه زیاد کرد که چهار تای اول رو تقریبا یه جورایی میدونم چی هستن اما گزینه پنج و شش چی هستن:
با نام های bloodtinge و arcane واسه من هر دو روی عدد 7 موندن چون همش چهارتای اول رو زیاد کردم(اینا حیاتی هستن که زیادشون کنم؟)
3-سوال اخر اینکه اقا یه سری چیزمیز توی مسیر پیدا کردم هی فروختم به این یارو امتیاز گرفتم:
دقیقا من یه دونش رو کامل فروختم حالا که اومدم اپگرید کنم سلاح رو گفته فرضا 5تا از این بعلاوه مثلا 500 امتیاز!

سلام
۱- اون Insight یجوری پول بازیه تقریبا ! اون بالا تو هانترز دیریم یه مسنجر هست که میتونی با اینسایت چیز میز بخری ولی بهتره زیاد مصرفش نکنی !( بعدا میتونی Bloodstone کم یاب مثل Blood Rock رو بخری برای اپگرید اسلحه یا مواد لازم برای Chalice ها )
۲- Bloodting و Arcane خیلی اهمیت ندارن مثلا یه سری اسلحه ها یا ایتم هایی هستن (که خیلی مهم هم نیستن و خودم خیلی ازشون استفاده نکردم مثل Hunter Tool ها که یه سری قابلیت با استفاده از QuickSilver بهت میده) نیاز بهشون دارن
۳-در کل تو بلادبورن با فروختن چیزی عایدت نمیشه !‌Bloodstone ها خیلی مهمن! اصلا نفروش چیزی رو !

• Like

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
واقعا ممنون

حالا چندتا سوال دیگه:

در تکمیل صحبت آقای @Hero Man
یکی دیگه از قابلیت های insight ها استفاده در بخش آنلاین بازی هست. یعنی زمانی که شما Resonant Bell را داشته باشید(دقیق خاطر هم نیست که باید خرید یا بعنوان Gift بهت می ده) و زنگوله را به صدا در میاری یکی از Insight ها را مصرف می کنی که باعث میشه کسانی که در اطراف شما هستند و زنگوله Small Bell را زدن برای کمک کردن به شما Join بشن. که معمولا نزدیک Boss ها این افراد خیلی زیاد هستند با لول های خیلی بالاتر که زدن Boss ها را ساده تر می کنند.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر