PlayStation Bloodborne

سازنده
From Software
تاریخ انتشار
March 2015
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
Bloodborne

بازی جدید FROM SOFTWARE به کارگردانی خود میازاکی معرفی شد .
بازی به صورت انحصاری برای PS4 عرضه خواهد شد .

======================================

بازی توسط
SCE Japan Studio
From Software
توسعه و ساخته میشود.

سال عرضه ی بازی 2015 اعلام شده است .

=========

توجه:
در این تاپیک بحث:

درمورد داستان و مراحل بازی فقط در تگ اسپویلر!
در مورد ریجن ممنوع!
در مورد قیمت بازی ممنوع!
در مورد کدام فروشگاه بازی رو آورده و کدام فروشگاه معتبره ممنوع!

آخرین ویرایش:

T@ntaL 73

کاربر سایت
Apr 10, 2008
952
نام
امید
الان یه هانتر اکس و لادوینگ 10 دارم یعنی استایل قدرتی بازی میکنم با توجه به اینا راهنمایی کنید
پس همون Whirligig saw بهترین گزینه هست.
البته اگه بیلد Bloodtinge هستی bloodletter و اگر Arcane همون Moonlight Holy Sword خوبه ولی توی استایل قدرتی توی Old Hunter بهترین گزینه همون Whirligig sawـــه .

m49663

کاربر سایت
Sep 27, 2010
653
نام
علیرضا
اون هانتری که تیربار دستشه داخله غاره چطوری میشه کشت اصلا نمی تونم نزدیکش هم بشم :-o
سریع بدو داخل غار قبل از اینکه اون بیاد بیرون. بعد یه سنگ بزرگ اون وسط هست شروع کرد به تیر زدن برو پشت سنگ هی دورش بزن. اونم البته بر میگرده به روت اما هی این ورو اون ور کن فرصت شد بهش بزن دوباره در رو اونور سنگ. استان کردنش کار سختی . ضربه زدن بهش و دویدن دور سنگه آسون تره. یه فایر پیپر هم باید بندازی رو سلاحت

آخرین ویرایش:

Doctor Splinter

کاربر سایت
Apr 27, 2006
1,142
نام
سجاد
سریع بدو داخل غار قبل از اینکه اون بیاد بیرون. بعد یه سنگ بزرگ اون وسط هست شروع کرد به تیر زدن برو پشت سنگ هی دورش بزن. اونم البته بر میگرده به روت اما هی این ورو اون ور کن فرست شد بهش بزن دوباره در رو اونور سنگ. استان کردنش کار سختی . ضربه زدن بهش و دویدن دور سنگه آسون تره. یه فایر پیپر هم باید بندازی رو سلاحت
دخلش اومد!
جناب بلاد استارود بیست که در داخل غار تشریف داشتن :d

m49663

کاربر سایت
Sep 27, 2010
653
نام
علیرضا
دخلش اومد!
جناب بلاد استارود بیست که در داخل غار تشریف داشتن :d
منم یهو دیدم جا خوردم :d. کلا اولد هانتر چندین برابر مهارت بیشتری مطلبه .یکی از باس بازی و به عنوان اشانتیون گذاشتن اونجا

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
باس آخر الد هانترز معنی اسمش چی میشه؟
اون یتیمش رو می دونم ولی یتیم چی؟؟؟؟
Kosm یا Kos یه چیزی شبیه به خدا هست و منشا Great Oneـها، که کلا کلیسا میخواست بهش برسه با کمک ابریتاس

emperaturs

کاربر سایت
Aug 1, 2015
886
نام
Joel
دوستان من میخواستم این بازی رو بخرم ... سوالی که دارم اینه که آیا بازی خیلی سخته ؟ ردستش من زیاد اهل بازیهای نقش آفرینی نیستم ... میشه بگید رو درجه آسونترین بازی میشه راحت بری جلو یا هنوز سخته و زود کشته میشی ؟

Maxxxx

کاربر سایت
Apr 18, 2015
378
نام
سعید
دوستان من میخواستم این بازی رو بخرم ... سوالی که دارم اینه که آیا بازی خیلی سخته ؟ ردستش من زیاد اهل بازیهای نقش آفرینی نیستم ... میشه بگید رو درجه آسونترین بازی میشه راحت بری جلو یا هنوز سخته و زود کشته میشی ؟
اصلا نمیتونی درجه سختی انتخاب کنی البته برا بار اول بازی بهت لطف میکنه خیلی زیاد سخت نمیگیره ولی روی گیم اضافه دیگه وحشی سخت میشه o:-)

emperaturs

کاربر سایت
Aug 1, 2015
886
نام
Joel
اصلا نمیتونی درجه سختی انتخاب کنی البته برا بار اول بازی بهت لطف میکنه خیلی زیاد سخت نمیگیره ولی روی گیم اضافه دیگه وحشی سخت میشه o:-)

مرسی از جوابتون .
اون آخرش که گفتید روی گیم اضافه وحشی سخت میشه منظورتون چیه ؟

m49663

کاربر سایت
Sep 27, 2010
653
نام
علیرضا
یعنی منم اگه روی نیو گیم پلاس از اول برم بازی ب شدت با لول مثلا ۸۰ سخت میشه؟

Sent From Sony Xperia Z2
بله البته خیلی به شدت زیاد نه اما گفتم هر دفعه که دوباره بازی شروع کنی بازی سخت تر از دفعه قبل میشه گاهی اوقات هم حرکات عجیبی از باس ها و دشمنان میینی که در بار اول انجام نمیدادن. و دمیجی که بهت میدن زیاد میشه

*CATALAN*

کاربر سایت
Jan 4, 2009
1,427
سلام
یه سوال داشتم ممنون میشم که جوابمو بدید
یکی از دوستان که قبلا این بازیرو داشته (دیسک بازیش ریجن ALL بوده ) یه بار تموم کرده بعد بازیرو فروخته .الان بخاطر این دی ال سی دوباره بازیرو خریده که این دیسک ریجن ALL هم هست
الان هر کاری میکنه که دی ال سی اصلا نمیتونه مچ کنه ؟!! حتی سیوها هم مچ نمیشه چرا؟(اکانتش هم 1 هست)
مشکل چیه ؟
بعد یه چیزی دیگه هم هست
حتی لینک دانلود آپدیت بازی هم که با PSX استخراج کردم برای دانلود اولش با H شروع میشه ( HP9000-CUSA01363_00-BLOODBORNE0000AS-A0109-V0100_0.pkg) در حالی که بازی های ریجن All لینک های دانلود بازی و آپدیتاشون همه با U شروع میشه.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر