PlayStation Bloodborne

سازنده
From Software
تاریخ انتشار
March 2015
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
Bloodborne

بازی جدید FROM SOFTWARE به کارگردانی خود میازاکی معرفی شد .
بازی به صورت انحصاری برای PS4 عرضه خواهد شد .

======================================

بازی توسط
SCE Japan Studio
From Software
توسعه و ساخته میشود.

سال عرضه ی بازی 2015 اعلام شده است .

=========

توجه:
در این تاپیک بحث:

درمورد داستان و مراحل بازی فقط در تگ اسپویلر!
در مورد ریجن ممنوع!
در مورد قیمت بازی ممنوع!
در مورد کدام فروشگاه بازی رو آورده و کدام فروشگاه معتبره ممنوع!

آخرین ویرایش:

ArianAwesome

کاربر سایت
Aug 24, 2014
1,483
اتفاقا منم مشکل شما رو داشتم:d
الان لولم 40 هست و وقتی DLC رو شروع کردم نابودم کردن هانتر ها:d الان شما با لول چند رفتین سراغ تموم کردن DLC که وقتی خودمم به اون لول رسیدم DLC رو بازی کنم؟!
البته منم هنوز دی ال سی رو تموم نکردم ولی برای بازی حدودا لول 75-85 خوب هست که بتونی منابع رو تنظیم کنی و هدر ندی زیاد...
اگه میخوای بازی برات راحت تر باشه و به مشکل زیادی بر نخوری لول 100 بهترین لول هست روی ng
برای بالا بردن لول هم از چلیس ها استفاده کن. برای لول آپ عالی هستن

Darvag

کاربر سایت
Jun 19, 2013
253
سلام دوستان من اوایل بازی هستم .میخواستم بدونم برای لول اپ کرد تو هانتر دریم باید پیش کی بریم؟؟؟؟ به نظر شما من اول چه قدرت ها و ایتم هایی رو اپگرید کنم که راحتتر به تونم بازی کنم؟؟؟؟من الان اول بازی همونجایی که از نردبان میری بالا و لامپ رو روشن میکنی هستم میخوام بدونم تا لامپ بعدی خیلی مونده؟؟؟؟و این که من 1000 تا blood echo دارم میتونم با هاش لول اپ کنم؟؟؟؟

Maxxxx

کاربر سایت
Apr 18, 2015
378
نام
سعید
سلام دوستان من اوایل بازی هستم .میخواستم بدونم برای لول اپ کرد تو هانتر دریم باید پیش کی بریم؟؟؟؟ به نظر شما من اول چه قدرت ها و ایتم هایی رو اپگرید کنم که راحتتر به تونم بازی کنم؟؟؟؟من الان اول بازی همونجایی که از نردبان میری بالا و لامپ رو روشن میکنی هستم میخوام بدونم تا لامپ بعدی خیلی مونده؟؟؟؟و این که من 1000 تا blood echo دارم میتونم با هاش لول اپ کنم؟؟؟؟
سلام باید بری پیش doll همون زنه که همیشه داخل هانتر دریم وایساده اول از همه stanima رو بگیر بعد hp لامپ بعدی ام چیزی نمونده با توکل به خدا بهش میرسی :d

ahmadmdp

کاربر سایت
May 22, 2015
359
نام
ahmad
دوستان کسی میدونه این چیکار میکنه دقیقا ؟ :d:d چقد بلاد گرفت لا مذهب o:-)
more coldblood

- - -ویرایش - - -

ببخشید یه سوال چطور به لول 350 رسیدی مگه بازی چقدر طولانیه من الان لول 40 و خورده ای هستم به باس pthumerian descendant رسیدم چقدرش مونده ؟ :d

من 4 بار بازی خودم و 4 بار بازی 4 پنج تا از بچه رو با هم تموم کردیم چلیسا رو هم که تا اخر رفتم دو سه بار
بعدشم ی چند وقتی با زنگوله سینیستر سرم گرم بود
اگه اشتباه نکنم باس ملکه که تروفی داره بعد همین باسه

mclean

کاربر سایت
Jun 7, 2012
65
نام
یونس
سلام دوستان اگه میشه کسی کمک کنه خیلی ممنون میشم من بازی بلد برن ریجن ال کار کرده خریدم روی جلد ال خورده وارد بازی هم با دکمه X میشم ولی هنوز بازی رو اپدیت نکردم رفتم dlc بازی روی خریدم روی dlc زده installed و گزینه دانلود نمییاد چی کار کنم 19 دلار رفت به فنا ریجن دستگاه و اکانت 1 میباشد تمام dlc بتمن رو خریدم این جوریش ندیده بودم ممنون میشم جواب بدید

misagh72

کاربر سایت
Sep 7, 2013
1,717
سلام دوستان اگه میشه کسی کمک کنه خیلی ممنون میشم من بازی بلد برن ریجن ال کار کرده خریدم روی جلد ال خورده وارد بازی هم با دکمه X میشم ولی هنوز بازی رو اپدیت نکردم رفتم dlc بازی روی خریدم روی dlc زده installed و گزینه دانلود نمییاد چی کار کنم 19 دلار رفت به فنا ریجن دستگاه و اکانت 1 میباشد تمام dlc بتمن رو خریدم این جوریش ندیده بودم ممنون میشم جواب بدید

dlc توی اپدیت هست باید اخرین اپدیت رو دریافت کنید
این فقط انلوکر بود برای dlc برید هانتر دریم از اونجا ایتم dlc رو بر دارین

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان
شما الان سیو رو بک آپ گرفتی خوب برگشتی توی هانتر دریم
حالا

1- برو و به دست اُلد هانتر کشته بشو (یعنی درخواستش رو اجابت بکن.)
بکاپ رو جای سیو بازی بریز دوباره برو هانتر دریم
2- باهاش بجنگ و بکشش
بکاپ سیو رو جای سیو بازی بریز و دوباره برو هانتر دریم
3- سه عدد کورد رو که توی بازی جمع کردی مصرف کن، برو باهاش بجنگ و بکشش بعد مونرایز میاد، اونم بکش و پایان سوم رو ببین

ممنون آقا محمد بابت راهنمایی

فقط برا پایان سوم فک نکنم آیتم ها رو جمع کرده باشم... یعنی حقیقتش یکم هرتی پرتی تموم کرذم بازی رو... فقط لول آپ میکردم و آپگرید اسلحه اصلیم
تو راه نه اسلحه ای گرفتم نه چیزی

میخوام حالا نیو گیم پلاس ی بار دیگه همه سوراخ سمبه ها رو برم...
توی نیو گیم پلاس میشه آیتم هایی ک گفتی رو جمع کرد بعد آخرش پایان سوم رو دید؟
کلا میشه تروفی ها رو گرفت تو نیو گیم پلاس؟
بازی سخت تر نمیشه تو نیو گیم پلاس؟؟
ممنون دادا

T@ntaL 73

کاربر سایت
Apr 10, 2008
952
نام
امید
کدام اسلحه الد هانترز ارزش داره که تا آخرین رتبه آپگریدش کنم؟؟؟
بستگی به استایل بازیت داره ولی من Rakuyo رو به شدت باهاش حال می کنم به خاطر سرعت زیادش برای بک استب ...
Simon's Bowblade هم به خاطر برد بالاش به شدت توصیه می شه ...

slipkboy

Apollo 13
Loyal Member
Mar 3, 2009
3,916
نام
محمد. تـ
ممنون آقا محمد بابت راهنمایی

فقط برا پایان سوم فک نکنم آیتم ها رو جمع کرده باشم... یعنی حقیقتش یکم هرتی پرتی تموم کرذم بازی رو... فقط لول آپ میکردم و آپگرید اسلحه اصلیم
تو راه نه اسلحه ای گرفتم نه چیزی

میخوام حالا نیو گیم پلاس ی بار دیگه همه سوراخ سمبه ها رو برم...
توی نیو گیم پلاس میشه آیتم هایی ک گفتی رو جمع کرد بعد آخرش پایان سوم رو دید؟
کلا میشه تروفی ها رو گرفت تو نیو گیم پلاس؟
بازی سخت تر نمیشه تو نیو گیم پلاس؟؟
ممنون دادا

سلام
لازم نیست نیوگیم پلاس بری. همون بکاپ رو بریز و نرو برای بخش انتهای بازی، برو از توی هر سنگ قبری که لازمه (بنابر تورفی ای که باقی مونده) ببین چه چیزی رو جا گذاشتی و اونو بگیر. یا چه نقطه ای رو نگشتی و بگرد.
بازی چون خطی نیست، اصلاً ربطی نداره به انتها برسی بعد بری فرضا اولین غول آخر فرعی بازی که سلیک بیتس باشه رو بکشی یا خیر. :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر