PlayStation Bloodborne

سازنده
From Software
تاریخ انتشار
March 2015
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
Bloodborne

بازی جدید FROM SOFTWARE به کارگردانی خود میازاکی معرفی شد .
بازی به صورت انحصاری برای PS4 عرضه خواهد شد .

======================================

بازی توسط
SCE Japan Studio
From Software
توسعه و ساخته میشود.

سال عرضه ی بازی 2015 اعلام شده است .

=========

توجه:
در این تاپیک بحث:

درمورد داستان و مراحل بازی فقط در تگ اسپویلر!
در مورد ریجن ممنوع!
در مورد قیمت بازی ممنوع!
در مورد کدام فروشگاه بازی رو آورده و کدام فروشگاه معتبره ممنوع!

آخرین ویرایش:

ardalthebest

کاربر سایت
Jun 3, 2015
334
خیلییییییی سخته الد هانتر

یعنی میازاکی هرچی جک و جونور ساخته بوده ول داده اینجا :D ! آخه بلاد استارود بیست !!!!!! :D یعنی دیدمش از جام یهو پریدم!

ولی محیطش مخصوصآ اونجا که پر از خونه فوق العادست، جوی خون :D

120 هزار تا بلاد ایکو هدر دادم، پیشنهاد میکنم با اعصاب فول این DLC رو برید، یه اشتباه حتی تو داج باعث مرگ میشه

( Layken )

عضو تحریریه
Nov 29, 2009
3,155
نام
حامد
بعد گذشت 3 شبانه روز و شروع بازی من هنوز به چک پوینت دوم نتونستم برسم.
علتش هم کمی تا قسمتی ابری پیرشدنم میتونه باشه ولی فکر میکنم علتش اینه که من خیلی دست کم گرفتم بازی رو و در حالی که دمون سولز و دارک سولز رو دست کم نگرفته بودم.

اونجا احساس نقش افرینی داشتم و محتاط بودم ولی اینجا بعضی اوقات که یک تنه همرو میکشم کمی احساس H&S بودن بهم دست میده و جو گیر میشم میپرم وسط میدون و لتو پارم میکنن :D

حالا یک سوال دوستان این چک پوینت دومی چقدر راه داره برسیم بهش؟ کم کم دارم عصبانی میشم دیگه :D

Hamzeh_Yz

کاربر سایت
Jan 28, 2013
560
نام
حمزه
علتش هم کمی تا قسمتی ابری پیرشدنم میتونه باشه ولی فکر میکنم علتش اینه که من خیلی دست کم گرفتم بازی رو و در حالی که دمون سولز و دارک سولز رو دست کم نگرفته بودم.

اونجا احساس نقش افرینی داشتم و محتاط بودم ولی اینجا بعضی اوقات که یک تنه همرو میکشم کمی احساس H&S بودن بهم دست میده و جو گیر میشم میپرم وسط میدون و لتو پارم میکنن :D

حالا یک سوال دوستان این چک پوینت دومی چقدر راه داره برسیم بهش؟ کم کم دارم عصبانی میشم دیگه :D

مشکل شما اینه که نمیدونی باید کجا بری و چکار کنی و گرنه اصلا نیازی نیست که اون هیولا هایی که تو خیابون هستن رو بکشی و بازی هم اگر استراتجی برا هر باس و هر منطقه رو بدونی خیلی خیلی اسونه بخش داستانش و میتونی تو 6 ساعت تمومش کنی فقط بخش سختش اون چالیس دانجیون ها هستن که همون باس های داستانیه ولی خیلی خیلی سخت ترن با یه سری باس های جدید که اونا هم خیلی سختن. در کل برای بخش داستانیش از رو گاید برو به نظر من وگرنه شیرینی بازی از بین میره مگر اینکه بخوای هی بدون هدف بدویی اینور اونور هی بکشنت ندونی داری چکار میکنی . از رو گاید برو چون بازی هیچ کمکی بهت نمیکنه باید کجا بری و خیلی چیزای عجیب غریب باید انجام بدی تا داستان رد شه که همه اسونه فقط باید بدونی داری دنبال چی میری با کشتن اون هیولا ها تو خیابون هم داستان جلو نمیره . تو اینترنت میتونی گاید کاملشو گیر بیاری سعی کن با تصویرشو گیر بیاری چون توصیف مکان های بازی در کلام نمیگنجه :d

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
آپیدیت جدید اومد 1.8 با حجم 9 گیگ :D

حجش کمتر از 400 مگابایت و رو اپدیت قبلی اضافه می شه . نیازی به دانلود 9 گیگابایت نیست اگر اپدیت قبلی رو گرفته باشید !!

دی ال سی واقعا شاهکار از اب در اومده . امروز یه جایی پیدا کردم که old hunter تو حالت افلاین قرار داده بودن که از طریق هوش مصنوعی کنترل می شد و کمکت می کرد :d چقدرم وفا دار بود بنده خدا و خوب مبارزه می کرد :d این ludwige هم باس خیلی سختی بود برای من :| نزدیک هفت هشت باری مرد تا تونستم بزنمش . نمی دونم چرای اینقدر بد قلق بود ! ولی بهترین حالت مبارزه باهاش لاک نکردن روی بدنشه مخصوصا وقتی می ره تو استیج دوم ! چون دیدم یه سری دیگه هم مشکل داشتن با این باس !
مکان های مخوف و راهرو های تاریکم خیلی زیاده تو این دی ال سی ! واقعا لذت بخشه با مشعل قدم زدن و جستجو کردن تو این محیط های ناب بلود بورن با اون گرافیک هنری فوق العاده اش !

( Layken )

عضو تحریریه
Nov 29, 2009
3,155
نام
حامد
مشکل شما اینه که نمیدونی باید کجا بری و چکار کنی و گرنه اصلا نیازی نیست که اون هیولا هایی که تو خیابون هستن رو بکشی و بازی هم اگر استراتجی برا هر باس و هر منطقه رو بدونی خیلی خیلی اسونه بخش داستانش و میتونی تو 6 ساعت تمومش کنی فقط بخش سختش اون چالیس دانجیون ها هستن که همون باس های داستانیه ولی خیلی خیلی سخت ترن با یه سری باس های جدید که اونا هم خیلی سختن. در کل برای بخش داستانیش از رو گاید برو به نظر من وگرنه شیرینی بازی از بین میره مگر اینکه بخوای هی بدون هدف بدویی اینور اونور هی بکشنت ندونی داری چکار میکنی . از رو گاید برو چون بازی هیچ کمکی بهت نمیکنه باید کجا بری و خیلی چیزای عجیب غریب باید انجام بدی تا داستان رد شه که همه اسونه فقط باید بدونی داری دنبال چی میری با کشتن اون هیولا ها تو خیابون هم داستان جلو نمیره . تو اینترنت میتونی گاید کاملشو گیر بیاری سعی کن با تصویرشو گیر بیاری چون توصیف مکان های بازی در کلام نمیگنجه :d

من اخرین باری که گاید نگاه کردم نوجوانی بودم بسی خام :D
الان عمرا دست به این کار بزنم. :(

فقط یک سوال، گوشه تصویر بالا سمت راست یک شکل چشم مانند هست که الان برای من شده عدد 2، این به چه درد میخوره و چیه نشون میده ؟

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855

فقط یک سوال، گوشه تصویر بالا سمت راست یک شکل چشم مانند هست که الان برای من شده عدد 2 ف این به چه درد میخوره و چیه نشون میده ؟
اون چشما در واقع insight هست . هر چي پيش بري با كشتن باس ها و ... به تعدادش اضافه مي شه و مي توني ازش براي خريد يه سري ايتم و به صدا در اوردن زنگ كمك استفاده كني !

maisam_rs

کاربر سایت
Nov 27, 2015
1
دوستان کسی میتونه این دانجنها رو تشریح کنه؟
ترتیب چلیس دانجنها به چه صورته؟
برای گرفتن تروفی دانجنها باید به ترتیب رفت؟
و اینکه توی دانجن دوم(قبر دوم) چیزی برای باز کردن در ورودی باس اول وجود نداره.چیزی کم هست که وجود نداره؟
سوال اخر سختی چلیس دانجنها تو ng+ تغییر میکنه؟

( Layken )

عضو تحریریه
Nov 29, 2009
3,155
نام
حامد
اون چشما در واقع insight هست . هر چي پيش بري با كشتن باس ها و ... به تعدادش اضافه مي شه و مي توني ازش براي خريد يه سري ايتم و به صدا در اوردن زنگ كمك استفاده كني !

الان یعنی برای من که 2 تا هست، هنوز ازش استفاده نکردم ؟

Ehsanna

کاربر سایت
May 29, 2009
386
نام
احسان

شما مگه چند سالته ...نکنه مثل منی ؟؟؟؟;)

Hamzeh_Yz

کاربر سایت
Jan 28, 2013
560
نام
حمزه

فقط یک سوال، گوشه تصویر بالا سمت راست یک شکل چشم مانند هست که الان برای من شده عدد 2، این به چه درد میخوره و چیه نشون میده ؟

خوب پس حالا حالا درگیری :d
با اون اینسایت ها یا همون چشم ها میتونی تو هانتر دریم از یه فروشگاهه که تو تراس اون خونه بالایی هست یه سری وسایل بخری اگر زیر ده تا اینسایت داشته باشی هم فکر کنم نمیتونی به استورش دسترسی داشته باشی . یا اگر انلاین باشی میتونی becking bell ( اگر اسمشو اشتباه نگفته باشم ) میتونی زنگو بزنی اگر کسی انلاین باشی میتونه بیاد کمک با هم بازی رو برین به صورت co op

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
دوستان این آنلاینش چطوریه ؟ فقط میشه مراحل رو به صورت کو آپ رفت ؟ دقیقا اگه کسی اطلاعات داره که مد های مختلف بازی تو حالت آنلاین چیه توضیح بدید . با تشکر

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر