PlayStation Bloodborne

سازنده
From Software
تاریخ انتشار
March 2015
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
Bloodborne

بازی جدید FROM SOFTWARE به کارگردانی خود میازاکی معرفی شد .
بازی به صورت انحصاری برای PS4 عرضه خواهد شد .

======================================

بازی توسط
SCE Japan Studio
From Software
توسعه و ساخته میشود.

سال عرضه ی بازی 2015 اعلام شده است .

=========

توجه:
در این تاپیک بحث:

درمورد داستان و مراحل بازی فقط در تگ اسپویلر!
در مورد ریجن ممنوع!
در مورد قیمت بازی ممنوع!
در مورد کدام فروشگاه بازی رو آورده و کدام فروشگاه معتبره ممنوع!

آخرین ویرایش:

slipkboy

Apollo 13
Loyal Member
Mar 3, 2009
3,916
نام
محمد. تـ
غول لایه اول دانجون Ihyll رو که زدم، وسط خونه 33 دیقه داشتم بندری میزدم، هلیکوپتری میچرخیدم. الان غول لایه دومم و حس میکنم یه مگس کشتم و به این جله رسیدم:

در پس هر سختی ای دشواری دیگری قرار دارد. :|

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
این بازی مولتی هم داره یا فقط co op هست؟؟
coop هست
PvE - PvP داره

ابگريد ها فقط بايد با جم ها و بلاد استون ها انجام ميشه يا با چيزاي ديگه هم ميشه كم كم داره از saw cleaver پشيمون ميشم ميخوام نيوگيم كنم لباس هارو نگفتي چطور بگيرم ؟؟!! باس دوم هم كشتم ولي اسلحه نداده كلا يه راهنمايي واسه قوي شدن بديد تازه جونم رو ابگريد كردم و لول اپ شدم ولي جون دشمنا بيشتر شد:|
بله با gem ها میشه att اضافه کرد و با Bloodstone ها هم اپگرید .
Saw cleaver هم خوبه !
نیازی به ریست کردن نیست که از اول بری به بهونه یه سلاح دیگه . همه سلاحها تو بازی گیر میاد فقط بای باسها رو بزنی و badge ها رو به دست بیاری. مثلا تو فاضلاب پشته خوکه یه badge هست که یه سری سلاح به بازی اضافه میکنه !
چند پسش قبل رو بخون در این قباله upgrade کردن توضیح زیاد دادم .

slipkboy

Apollo 13
Loyal Member
Mar 3, 2009
3,916
نام
محمد. تـ
بلاخره تموم شد بازی. :D
سخت ترین غول آخر بازی مشخصاً برای من pthumerian descendant نسخه ی Ihyll بود.
کسی که ذخیره ی 99 تایی بلادویل و 99تایی گلوله های منو تموم کرد. و مجبورم کرد برای بلادویل و گلوله برم خرید. توی کل بازی چه سری اول و چه سری دوم یک دونه هم بلادویل نخریده بودم :D
نمیدونم شاید من یه جای کارم تو مبارزه با اون میلنگید. فکر کنم مشکل از شیوه ی جاخالی دادنم بود. فکر کنم بیش از 20 بار باهاش جنگیدم :D
ولی دستآخری که باهاش جنگیدم فقط 7 تا بلاد ویل مصرف کردم :>
اما Bloodletting Beast نسخه ی بی سر دیشب واقعاً به خاطر عصبی بودن فکر می کردم سخته. امروز بدون مصرف بلاد ویل با Saw افتادم به جونش و تموم شد. اینجا میرسیم به اون حرف که:
بازی رو وقتی اعصابتون خرابه انجام ندید، چون فقط گند میزنید :D

Yharnam, Pthumerian Queen وقتی بهش رسیدم حس میکردم یه جای کارش میلنگه و سریع فهمیدم قضیه چیه :D با Beats Claw خیلی راحت مُرد. نمیدونم سلاح توصیه شده برای مبارزه باهاش چیه، اما خیلی خوب روش جواب داد.

در آخر هم
دو پایان قبلی که قبول کردن و مردن.
قبول نکردن و مصرف 3 Cord و کشتن گرمن و Moon Presence
ایندفعه بدون مصرف 3 تا Cord رفتم سراغش. نمیدونم قضیه چی بود، اما سر جمع 3 دقیقه! واقعاً 3 دقیقه باهاش مبارزه کردم و 4 یا 5 تا هم بلاد زدم. گویا دیگه رو لول 300 به بالا Gehrman, The First Hunter چیزی بجز یه پیرمرد ویلچری نیست، چون هی کاری از دستش بر نمیومد. هر جا دش میزد همونجا بودم و با Saw که روش Fire Paper استفاده کرده بودم کشتمش.

نهایتاً بازی برای دوبار تموم شدن و فتح دانجون ها ازم 72 ساعت زمان گرفت. لول 320+ بودم. Saw اسلحه ی +10 ام بود و بیشترین استفاده رو داشت. بعدش Hammer بود. یه جورایی اون ضربه ی سنگینش خیلی به دلم میشست.
رو هی کی میزدی عین پشه میخوابید زمین. تمام سلاحام بی دلیل 9 لول آپدیت بودن و تقریباً ازشون استفاده نمیشد :D

واقعاً خیلی وقت بود یه بازی انقدر بهم حال نداده بود.
زمانی که بازی ها همه تبدیل به کات سین شدن که توش میشه دوربین رو حرکت داد باقی اتفاقاً خود به خود رواید میشن، Bloodborne یه جواهر بود برام.
[MENTION=101]Dinosaur[/MENTION] فکر کنم باید ممنونت باشم ترغیبم کردی به خاطر دیدن روی ماه شهید لوگاریوس برم دوباره بازی رو تموم کنم. اون دفعه فقط 16 ساعت بازی کرده بودم. و الان بعد 72 ساعت تازه فهمیدم چقد بازی خوبه :>

Saee xbox 360

کاربر سایت
Aug 20, 2014
390
نام
ساعي
خوب ممنون از دوستان كه كمكم كردن باس سوم همونblood starving beast رو بعد دو بار تراي زدم بهدشم رفتم اون celeriac beast هم كه انتخابي بود نزده بودم برگشتم زدم كلي اسلحه و ايتم تو فروشگاه باز شد ديگه راحت شد فردا هم ميرم سر vicar Amelia

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,015
نام
نـــــــویـــــــــد
Coop این بازی رو نمدونم چه مقدار وقتی گذاشتین واسش اما واقعا از بهترین ها بود
فکر کنم ۲۰ الی ۳۰ ساعتی وقت پای Coop کمک رسانی به خلق الله اجنبی کردم :D

Mohammad®eza

کاربر سایت
Oct 15, 2006
1,244
سلام به همگی
بعضی مواقع با آدم هایی تو بازی مواجه میشیم که با ما کاری ندارن اونا رو بکشیم تو روند داستانی بازی تغییر ایجاد میشه مثلا میخوایم Rom رو بکشیم یه پیرزن رو صندلی نشسته اونو بکشیم چی میشه یا مثلا queen که لباس سفید پوشیده یا تو Cathedral Ward تو کلیسا یه زن رو زمین نشسته یکی دو بار با شمشیر زدم خونش کم شد میگفت نزن تو رو خدا:d

آخرین ویرایش:

Naruto2012

کاربر سایت
Jul 7, 2012
245
نام
محمد
مگه کنترات گرفتی ؟؟؟ باید زود تمومش کنی؟؟؟ با بازیت حال کن حالا هر بازی باشه!!!!
این طور که پیداست من قرار نیست تا سال دیگه تمومش کنم لامصب چقدر سخته بازیش نمیشه بازی رو سیو کرد از جلوتر اومد چون من میمیرم از اول مرحله میاد دیگه خسته شدم هنوز به باساش نرسیدم بازی خیلی سخته درجه سختیشم حالا زیاد نیس رو professional گذاشتم:|

misagh72

کاربر سایت
Sep 7, 2013
1,722
این طور که پیداست من قرار نیست تا سال دیگه تمومش کنم لامصب چقدر سخته بازیش نمیشه بازی رو سیو کرد از جلوتر اومد چون من میمیرم از اول مرحله میاد دیگه خسته شدم هنوز به باساش نرسیدم بازی خیلی سخته درجه سختیشم حالا زیاد نیس رو professional گذاشتم:|

بازی درجه سختی نداره برای کلا بازی سختی هست

meysam1980

کاربر سایت
Jun 4, 2011
204

تا باس اول که father gascion هست سخته حتی من هم پشیمون شده بودم از خرید !!!!!!!ولی قلق کار دستت بیاد جالب میشه میتونی بری لول اپ کنی پیش عرو سک توی هانتر دریم

Mohammad®eza

کاربر سایت
Oct 15, 2006
1,244
دوست عزیز من تو عمرم کلا از این مدل بازیها بازی نکرده بودم
بره بار اول وارد بازی شدم هیچ چیزی رو نمی فهمیدم نه آیتم ها نه آپگرید 50 بار به خودم گفتم این چه بازی آشغالی بود خریدم میفروشمش و ...
خدا شاهده چند ساعت های اول بازی رو سختی ش رو به جون خریدم رفتم رفتم الان دوست ندارم بازی رو بفروشم ببین اگر گیمر باشی بشینی پاش بعد از ساعت ها بازی کلا اعتیاد پیدا میکنی بهش فقط صبر و حوصله کن و با تمرکز کامل بازی کن
نمیشه بازی رو سیو کرد؟؟
ببین اگر تو قسمتی از نقشه بازی باشی خودت از بازی بیای بیرون (نه اینکه بکشنت) سری بعد که میری داخل از همون جا لود میشه اما اگر بمیری فقط و فقط از جاهایی که فانوس وجود داره لود میشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر