PlayStation Bloodborne

سازنده
From Software
تاریخ انتشار
March 2015
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
Bloodborne

بازی جدید FROM SOFTWARE به کارگردانی خود میازاکی معرفی شد .
بازی به صورت انحصاری برای PS4 عرضه خواهد شد .

======================================

بازی توسط
SCE Japan Studio
From Software
توسعه و ساخته میشود.

سال عرضه ی بازی 2015 اعلام شده است .

=========

توجه:
در این تاپیک بحث:

درمورد داستان و مراحل بازی فقط در تگ اسپویلر!
در مورد ریجن ممنوع!
در مورد قیمت بازی ممنوع!
در مورد کدام فروشگاه بازی رو آورده و کدام فروشگاه معتبره ممنوع!

آخرین ویرایش:

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
نمیشه بازی رو سیو کرد؟؟
اگر میشد save کرد دیگه معنی نداشت بازیش لول
کلا بازی هر جا که ول کنی از همونجا میاد ! انگاری در هر ثانیه save میشه
ولی چیزی به اسمه save و Load کردن دستی و دلخواه نداره

سلام به همگی
بعضی مواقع با آدم هایی تو بازی مواجه میشیم که با ما کاری ندارن اونا رو بکشیم تو روند داستانی بازی تغییر ایجاد میشه مثلا میخوایم Rom رو بکشیم یه پیرزن رو صندلی نشسته اونو بکشیم چی میشه یا مثلا queen که لباس سفید پوشیده یا تو Cathedral Ward تو کلیسا یه زن رو زمین نشسته یکی دو بار با شمشیر زدم خونش کم شد میگفت نزن تو رو خدا:d
بعضی رو بکشی میتونه باعث بشه کلا side quest ها از بین بره کامل !

FrankinG

... Cortana
کاربر فعال
Jun 5, 2008
3,493
نام
Ali
@slipkboy

ممد بازی حسابی بهت ساخته ها :D! خیلی وقت بود اینجور فعال تو تاپیک یه گیم ندیده بودمت .. حاجی یه سوال فقط :

از این 70 و خورده ای ساعت چقدش رو صرف لول آپ کردی ؟ در واقع میخوام بدونم محیط اجازه Side Quest پشت سر هم رو واسه آیتم ها و XP بهت میده یا صرفاً مجبور به گشت زدن تو لوکیشن های تکراری واسه این قضیه میکنه مخاطب ُ ؟

Saee xbox 360

کاربر سایت
Aug 20, 2014
390
نام
ساعي
دوستان اين insight ها به چه دردي ميخوره؟؟؟! من 12 تا دارم ولي نميدونم چه كنم باهاش:d و يه سوال ديگه من هنوز تو فروشگاهم fire paper نيومده باس blood starved beast هم كشتم چيكار كنم ديگه؟؟!
يه سوال بي ربط دارم واسه اينكه اسپم نشه زير اين سوالم زدم تاپيك بتمن كو؟؟!! هر چي ميگردم نيست واسه ps4

BatiGoal

-_____-
کاربر سایت
Nov 6, 2012
3,330
نام
Mohammad
دوستان اين insight ها به چه دردي ميخوره؟؟؟! من 12 تا دارم ولي نميدونم چه كنم باهاش:d و يه سوال ديگه من هنوز تو فروشگاهم fire paper نيومده باس blood starved beast هم كشتم چيكار كنم ديگه؟؟!
يه سوال بي ربط دارم واسه اينكه اسپم نشه زير اين سوالم زدم تاپيك بتمن كو؟؟!! هر چي ميگردم نيست واسه ps4
این تاپیک بتمن
Fire Paper هم فکر کنم همون جاهایی که هستی باشه تو محیط.

Mahdi_Mansouri

کاربر سایت
Feb 26, 2011
597
نام
محمد مهدی
چرا هی دمیج سلاحم کمتر میشه من تو مرحله یک موندم ولی انقدر مردم دمیج ضرباتم هی کم میشه کجا میتونم درست کنم؟؟
در هانتر دریم وارد خونه بشید و یکی از میز ها سمت راست گزینه repair بزنید .

- - -ویرایش - - -

insight برای آنلاین بازی کردنه
اینم راهنماییش :
http://www.aparat.com/v/5RShv

Naruto2012

کاربر سایت
Jul 7, 2012
245
نام
محمد
دوستان شما خودتونم اینجوری بازی میکنید؟؟من الان به باس اول رسیدم ولی جلوش مردم منو برگردوند به اول مرحله این دیگه چ وضعششه اینهمه کوکتل مصرف کردم الان دیگه هیچی ندارم :(

slipkboy

Apollo 13
Loyal Member
Mar 3, 2009
3,916
نام
محمد. تـ
@slipkboy

ممد بازی حسابی بهت ساخته ها :D! خیلی وقت بود اینجور فعال تو تاپیک یه گیم ندیده بودمت .. حاجی یه سوال فقط :

از این 70 و خورده ای ساعت چقدش رو صرف لول آپ کردی ؟ در واقع میخوام بدونم محیط اجازه Side Quest پشت سر هم رو واسه آیتم ها و XP بهت میده یا صرفاً مجبور به گشت زدن تو لوکیشن های تکراری واسه این قضیه میکنه مخاطب ُ ؟

علی خیلی وقت بود یه بازی چالش دار ندیده بودم. یعنی سولز ها رو فاکتور بگیریم، بازی ها دیگه انقدر سخت نیستن که وسطش بگی " اه کثافت، دیگه نمیرم!" بعد دسته رو بندازی کنار. نیم ساعت بجای اینکه فکر کنی بازی رو ببرم بفروشم، داری فکر می کنی "چرا مُردم؟ کجاش اشتباه بود؟"

از این 70 و خورده ای ساعت، برای تموم کردن خط داستان بازی زیر 20 ساعت لازم داری. دست اول من 16 ساعته بازی رو تموم کردم. تازه فقط 3تا غول آخر فرعی رو نکشته بودم. حساب کن 14 ساعته یا این حدودا خط داستانی رو تموم می کنی. باقیش یعنی چیزی حدود 54 ساعت داشتم توی دانجون ها و محیط های مختلف بازی farm می کردم. یعنی فقط به هدف کشتن و گرفتن بلاد ویل و رفتن برای آپدیت ملت رو می کشتم :D
خوبی New Game+ اینه که بازی سختر میشه، و کشتن جونورا امتیاز بیشتری برات داره. مثلاً یه دشمن عادی توی New Game حدوداً 60 تا بلاد میده، ولی توی New Game + میشه 400تا600 یعنی به شدت افزایش درآمد داری.

پیدا کردن تمام سوراخ های بازی و گرفتن تمام ابزارهای شکار و اسلحه ها تمام جم استون های بازی انقدر چالش داره که ارزش داره بعضی وقتا الکی بری توی یه سری محیط تکراری :D
ولی دانجون ها ابزاری هستن برای تکراری نشدن بازی. خط بازی رو به اونجایی که میدونی بعدش بازی تموم خواهد شد برسون، (New Game +) بعد برو دانجون. یا عادی بازی کن، هرجا حس کردی نیاز به لول آپ داری برو دانجون فتح کن :D

- - -ویرایش - - -

دوستان شما خودتونم اینجوری بازی میکنید؟؟من الان به باس اول رسیدم ولی جلوش مردم منو برگردوند به اول مرحله این دیگه چ وضعششه اینهمه کوکتل مصرف کردم الان دیگه هیچی ندارم :(

آره دیگه :D نکته ی قضیه هم همینه :D باید به قصد کشتن بری تو بازی :D

Mohammad®eza

کاربر سایت
Oct 15, 2006
1,244
سلام دوستان یه سوال
دوستان من میخوام برم به قلعه Cainhurst تو بازی ولی وقتی میرم سمت اون سنگ آبی که تو Hemwick Charnel Lane هستش گزینه ای نمیاد بزنم درشکه بیاد سوار شم برم ؟ برای رفتن به Cainhurst باید کار خاصی انجام بدیم ممنون میشم منو راهنمایی کنید
لامصب هر چی بازی میکنه آدم، باز میبینه یه جا نرفته تازه من تو بار دوم بازی کردنم پام رسیده به Lecture Building , Nightmare Frontier کف کردم دیگه من با این بازی، هر چه قدر میری جلو باز یه چیز جدید میبینی
------------------------------------ویرایش : جواب سوال رو خودم پیدا کردم مینویسم برای کسانی که شاید مثل من ندونن
برای رفتن به قلعه Cainhurst باید احضارنامه به این قلعه رو از داخل کلینیک یوسفکا پیدا کنید به نام Cainhurst Summons وقتی این نامه رو از داخل کلینیک برداشتید بعد میرید جلوی (سنگ آبی تو Hemwick Charnel Lane) بعدش بهتون دکمه میده میزنید درشکه میاد دنبالتون تمام

آخرین ویرایش:

Mahdi_Mansouri

کاربر سایت
Feb 26, 2011
597
نام
محمد مهدی

ahmadmdp

کاربر سایت
May 22, 2015
360
نام
ahmad
ی سوال داشتم دوستان
توی باس سوم old yharnam خون باس خیلی خیلی کم بود که من مردم ولی کسی که باهام بازی میکرد کشت باس رو ، حالا ایتم هاشو از کجا باید بگیرم؟
بعد از کجا باید رفت بعد کشتن باس؟
و سوال اخر این سلاح kirkhammer رو خریدم و اپگرد هم کردم دو سه تا ولی نمی تونم ازش استفاده کنم ، غیر فعاله چجوری فعال میشه؟
ممنون

BatiGoal

-_____-
کاربر سایت
Nov 6, 2012
3,330
نام
Mohammad
ی سوال داشتم دوستان
توی باس سوم old yharnam خون باس خیلی خیلی کم بود که من مردم ولی کسی که باهام بازی میکرد کشت باس رو ، حالا ایتم هاشو از کجا باید بگیرم؟
بعد از کجا باید رفت بعد کشتن باس؟
و سوال اخر این سلاح kirkhammer رو خریدم و اپگرد هم کردم دو سه تا ولی نمی تونم ازش استفاده کنم ، غیر فعاله چجوری فعال میشه؟
ممنون
تایم بازی کردن ندارم که در مورد سوال اول جواب بدم:D ولی Kirkhammer باید لول آپ کنی یکی از بخش های کاراکترت رو ( استقامت هست فکر کنم. تو توضیحات خود سلاح هست اون پایین )

Mohammad®eza

کاربر سایت
Oct 15, 2006
1,244
سلام به همگی دوستان
این در که تو قسمت byrgenwerth طبقه همکف هستش اونطور که معلومه باز میشه ولی از طرف دیگه کسی میدونه این در خروجی کدوم مکان تو بازی هستش
تو چند تا فروم خارجی گشتم کسی نمیدونست این در چیه اکثرا نوشته بودن شاید درآینده DLC بخوان بدن بیرون این ربطی داشته باشه!

آخرین ویرایش:

meysam1980

کاربر سایت
Jun 4, 2011
204

من زمانی که میرسیدم به باس سعی میکردم راههای میانبر مثل آساسنور یا نردبان یا هرچی رو یاد بگیرم اگر میمردم دیگه سریع میامدم سراغ باس بعدش هر باس یه نقطه ضعف داره ببین پیدا کنی راحت میشه!!!غصه کوکتل مولوتوف رو نخور سرت سلامت باشه!!! (راستی جلو عروسک... هانتر دریم ...تعظیم کنی جوابت رو میده )از نقشه های این سایت استفاده کنhttp://bloodborne.wiki.fextralife.com/Maps

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر