PlayStation Bloodborne

سازنده
From Software
تاریخ انتشار
March 2015
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
Bloodborne

بازی جدید FROM SOFTWARE به کارگردانی خود میازاکی معرفی شد .
بازی به صورت انحصاری برای PS4 عرضه خواهد شد .

======================================

بازی توسط
SCE Japan Studio
From Software
توسعه و ساخته میشود.

سال عرضه ی بازی 2015 اعلام شده است .

=========

توجه:
در این تاپیک بحث:

درمورد داستان و مراحل بازی فقط در تگ اسپویلر!
در مورد ریجن ممنوع!
در مورد قیمت بازی ممنوع!
در مورد کدام فروشگاه بازی رو آورده و کدام فروشگاه معتبره ممنوع!

آخرین ویرایش:

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
با سلام به دوستان
ببخشید تازه عضو شدم و زیاد فعال نیستم
من تو مرحله old yharnam گیر کردم
مشکلم اینه که نمیدونم کدوم قدرت هارو باید اپگرید کنم
مثلا خون رو که اپگرید کردم خون دشمن ها بیشتر شد به جای خون خودم
و ی چیز دیگه اینکه سلاح ها رو چجوری باید اپگرید کرد ممنون
Stamina رو 100% اپگرید کن چون بازی فکوسه کلیش رو نبرد از نزدیک هست . بعدش str - vit و ... رو بسته به play style خودت میتونی اپگرید کنی. اصولا اپگرید کردن ریسکه سریعتر مردن در قبال اشتباه رو میاره پایین. این یعنی اگر استفاده به موقع و درست O رو یادبگیری خیلی کمکت میکنه D:

Mohammad®eza

کاربر سایت
Oct 15, 2006
1,244
سلام به همگی
ممنون میشم منو راهنمایی کنید
من lvl stamina رو بالا بردم lvl vitality رو هم همینطور تو داخل بازی مشکل با کشتن beast ها ندارم ولی وقتی به یه boss بازی میرسم مشتی جاخالی هم میدم ولی یه ضربه میگیره بهم خیلی بد جونم کم میشه میبینی با دو تا ضربه میمیرم
حتی سلاحم رو هم آپگرید کردم از این Gem ها هم روش گذاشتم قدرتش بالاتر رفته حتی لباسی که میپوشم Def نسبتا خوبی داره
فقط من زیاد با این آیتم های قابل خرید داخل بازی آشنا نیستم چیزی نیست بخریم وقتی رسیدیم به boss استفاده کنیم بهمون کمک کنه حداقل با یک ضربه نصف جونمون نره یا حداقل یه ضربه زدیم یه مقدار جون بیشتر boss بره ؟! motolov و از این چاقوها هم پرت میکنم انگار نه انگار
ممنون میشم تو این زمینه منو راهنمایی کنید تشکر

god of shadow

کاربر سایت
Jul 19, 2009
409
درود

دوستان من الان تقریبا اوایل بازیم . ( باس دوم بازی رو کشتم. همون father نمیدونم چی :D ). اونطور که خوندم تو تاپیک بازی سه پایان متفاوت داره.
یکی از دوستان اگه میشه لطف کنه بگه چه جوری چیکار کنم که سه پایان رو ببینم. یه سوال دیگه اینکه اگر بهم الان بگین چجوری میشه سه پایان رو دید ، چیزی واسم اسپویل میشه ؟؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سلام به همگی
ممنون میشم منو راهنمایی کنید
من lvl stamina رو بالا بردم lvl vitality رو هم همینطور تو داخل بازی مشکل با کشتن beast ها ندارم ولی وقتی به یه boss بازی میرسم مشتی جاخالی هم میدم ولی یه ضربه میگیره بهم خیلی بد جونم کم میشه میبینی با دو تا ضربه میمیرم
حتی سلاحم رو هم آپگرید کردم از این Gem ها هم روش گذاشتم قدرتش بالاتر رفته حتی لباسی که میپوشم Def نسبتا خوبی داره
فقط من زیاد با این آیتم های قابل خرید داخل بازی آشنا نیستم چیزی نیست بخریم وقتی رسیدیم به boss استفاده کنیم بهمون کمک کنه حداقل با یک ضربه نصف جونمون نره یا حداقل یه ضربه زدیم یه مقدار جون بیشتر boss بره ؟! motolov و از این چاقوها هم پرت میکنم انگار نه انگار
ممنون میشم تو این زمینه منو راهنمایی کنید تشکر
ببین قرار نیست ایتمه و چیزه خاصی تو بازی باشه که نزاره سره باسها بمیری. Boss ها کلا میزانه damage که میدن به نسبت دشمنها خیلی بالاتره . armor و defence داشتن همیشه نقشه "زنده" نگه داشتنش رو هم بازی نمیکنه. الویت این بازی و سری بازیهایه souls و مخصوصا این بازی بیشتر بر پایه PLAYER SKILLS هست تا اینکه چه ایتم و ...داشته باشی D: اگر دشمنها و pattern حمله هاشون رو دقیق یاد بگیری خیلی راحت با O میتونی % ریسکه ضربه خوردن رو پایین بیاری. بقیه ایتمهایی که داری اصلا لزوما بهترت نمیکنن چون باید یاد بگیری چطوری کلا بازی رو انجام بدی D:
از نظره کلی Endurance میتونه resistance کلی و Stamina رو بالا ببره. همیشه فکوست رو فقط رو vitality خالی نکن چون یه سری دشمنها هستن هرچقدر هم خون داشته باشی راحت میتونن بکشنت ! برایه همین Strength و Endurance میتونه بیشتر به کار بیاد .
یه تاپیک هست که یکی از دوستان boss guide بازی رو نوشته . اون رو بخون و بر حسب اون پیش برو.
سعی کن با خودت خون رو کامل ببری سره باس و استفاده کنی.

درود

دوستان من الان تقریبا اوایل بازیم . ( باس دوم بازی رو کشتم. همون father نمیدونم چی :D ). اونطور که خوندم تو تاپیک بازی سه پایان متفاوت داره.
یکی از دوستان اگه میشه لطف کنه بگه چه جوری چیکار کنم که سه پایان رو ببینم. یه سوال دیگه اینکه اگر بهم الان بگین چجوری میشه سه پایان رو دید ، چیزی واسم اسپویل میشه ؟؟
داستان بازی رو اسپویل نمیکنم فقط بهت میگم چطوری ! با این حال به خاطره اینکه مجبورم اسم ببرم ممکنه اسپویل بشه D:
ببین باسه اخره بازی که برسی خودت میفهمی باسه اخره !!!!! و قبل از رفتن سراغش باید از Save هات backup بگیری
حالا برایه دیدن 3 تا پایان
1 باید باس رو بکشی
1 هم با باس مبارزه نمیکنی
1 هم باید 3 تا ایتم به اسمه cord مصرف کنی "قبل از اینکه" با باس برایه کشتنش درگیر بشی
حالا این 3 تا از کجا گیر میاد ؟
1. یه دونه تو abondoned workshop هست که سرچ کن تو Utube و video رو ببین چون پیدا کردنش در حالت عادی ممکنه اسون نباشه
2. یه دونه که یکی از باسهایه اخره بازی بهت میده
mergo's we nurse
3. یه دونه هم
iso
میده بهت که تو clinic هست. منتهی باید بعد از کشتن rom بری سراغش
4. یه دونه هم شخصیت arianna پس از رفتن به ward و پس از rom و پس از پیدا کردنش تو tomb of odean میده
شما کلا 3 تاش رو فقط نیازی داری

Qu1ckZ

کاربر سایت
Feb 13, 2012
217
نام
Arash
ببخشید میشه CO-OP با شخصی که این بازی رو داره و در لیست فریندها هم هست بازی کرد ؟

آره میشه .
باید هر دو یه پسورد یکسان بزارین از توی منو بازی و یه نفر Resonant Bell و یکی دیگه Small Resonant Bell رو به صدا در بیاره (وقتی تو یه منطقه هستین .) تا همدیگه رو Summon کنین .

pooyayakuza

کاربر سایت
Aug 27, 2014
8
كمك

سلام دوستان!يه سوال دارم!منو يكي از اين گوني دارا كشت بعد رفتم يه جا ديگه به اسم unseen village.به هزارتا زحمت اونجا رو گشتم و اخر رسيدم به darkbeast paarl اما يه دونه بهم ميزد درجا ميمردم.چند تا walkthrough ديدم اما نكته جالب اينجاست كه اين باس تو اون فيلما خيلي ضعيف و كند عمل ميكرد بطوريكه راحت ميرفتن پشتشو ميزدنش!اما براي من حتي نميذاره پشتش بري.پشتشم كه ميرم سري به يه ثانيه نميرسه برميگرده يه دونه ميزنه و درجا ميميرم.دوستان علت چيه؟لولم 28 هست insigh 12 و saw cleaver +2!حالا من يه راه فرار پيداكردم به hunters dream اما اينجا هيچ خبري از چك پوينت unseen village نيست!يعني ديگه راهي نداره برگردم darkbeast رو بزنم؟؟ديگه نميشه به unseen village برم؟؟اخه تو يه سايت خارجي نوشته بود حداقل insight براي darkbeast 25 هست(نميدونم چرا).و نوشته بود اگه اوايل بازي رفتيد اونجا خيلي بدشانسيد!!

miliii

کاربر سایت
Sep 10, 2013
222
نام
milad
سلام دوستان!يه سوال دارم!منو يكي از اين گوني دارا كشت بعد رفتم يه جا ديگه به اسم unseen village.به هزارتا زحمت اونجا رو گشتم و اخر رسيدم به darkbeast paarl اما يه دونه بهم ميزد درجا ميمردم.چند تا walkthrough ديدم اما نكته جالب اينجاست كه اين باس تو اون فيلما خيلي ضعيف و كند عمل ميكرد بطوريكه راحت ميرفتن پشتشو ميزدنش!اما براي من حتي نميذاره پشتش بري.پشتشم كه ميرم سري به يه ثانيه نميرسه برميگرده يه دونه ميزنه و درجا ميميرم.دوستان علت چيه؟لولم 28 هست insigh 12 و saw cleaver +2!حالا من يه راه فرار پيداكردم به hunters dream اما اينجا هيچ خبري از چك پوينت unseen village نيست!يعني ديگه راهي نداره برگردم darkbeast رو بزنم؟؟ديگه نميشه به unseen village برم؟؟اخه تو يه سايت خارجي نوشته بود حداقل insight براي darkbeast 25 هست(نميدونم چرا).و نوشته بود اگه اوايل بازي رفتيد اونجا خيلي بدشانسيد!!

سلام،اگه بري پيش سنگ قبر سوم ميبيني كه چك پوينتش هست اصلاً خودتو ناراحت نكن فعلاً بيخيالش شو وقتي كه rom رو زدي از يه مسير ديگه ميرسي اونجا داداش،،

meysam1980

کاربر سایت
Jun 4, 2011
204
توی سنگ قبر سوم یه جا به نام hypogen goal هستش وارد اون منطقه میشی قبل از زدن rom حتما به زیر زمینش سر بزن باید با یه نفر ملاقات کنی تا بهت کورد بده من خودم عجله کردم نتونستم بگیرم

Saee xbox 360

کاربر سایت
Aug 20, 2014
390
نام
ساعي
دوستان همين الان father gascoin يه همچين چيزي رو زدم:dاسمش سخت بود
واقعا واسه من خيلي خيلي سخت بود اخرشم به كمك يه گليچ زدمش كه ميبردش پشت نرده هاي پله تو كنار اون قبرستون و ديگه نميتونه رد شه و هي ميزنيش ميميره واقعا سخت بود من تقريبا با ابگريد هاي بازي اشنا شدم ولي نميدونم چطور اسلحه يا لباس بخرم مپيش اون bath massanger و اون عروسك زنه همون doll هم ميرم كه عروس كه فقط لول اپ ميكنه اين يكي هم كه تو قسمت فروش جنساش خاليه نه اسلحه اي داره نه لباسي اون workshop هم فقط تعمير ميكنه و اسلحه ابگريد ميكنه يه راهنمايي كنيد لطفا و كدوم چيزا رو اول لول اپ كنم بهتره؟؟! تا الان فقط قدرت رو ابگريد كردم كه زياد به نظرم قوي نشدم اسلحه ام هم saw cleaver هست

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
دوستان همين الان father gascoin يه همچين چيزي رو زدم:dاسمش سخت بود
واقعا واسه من خيلي خيلي سخت بود اخرشم به كمك يه گليچ زدمش كه ميبردش پشت نرده هاي پله تو كنار اون قبرستون و ديگه نميتونه رد شه و هي ميزنيش ميميره واقعا سخت بود من تقريبا با ابگريد هاي بازي اشنا شدم ولي نميدونم چطور اسلحه يا لباس بخرم مپيش اون bath massanger و اون عروسك زنه همون doll هم ميرم كه عروس كه فقط لول اپ ميكنه اين يكي هم كه تو قسمت فروش جنساش خاليه نه اسلحه اي داره نه لباسي اون workshop هم فقط تعمير ميكنه و اسلحه ابگريد ميكنه يه راهنمايي كنيد لطفا و كدوم چيزا رو اول لول اپ كنم بهتره؟؟! تا الان فقط قدرت رو ابگريد كردم كه زياد به نظرم قوي نشدم اسلحه ام هم saw cleaver هست
برایه باز کردن سلاحها هم باید باسها رو بزنی هم باید badge ها رو پیدا کنی تا unlock بشن.
تغریبا بهترین سلاحهایه بازی Ludwig - Axe هستن که ارزشه upgrade هم دارن به جز اینا دیگه مثلا blade of mercy هم خیلی خوبه ! کلا اکثریت سلاحها همه خوبن ! D: باید ببینی کدومش به Play style ات میخوره !
لباسها هم سعی کن یه جوری برداری که بالانس باشه از هر نظر. به stat هاشون توجه کن. ولی برعکسه ds تو این بازی armor ها شاید نقشه خیلی خیلی مهمی رو بازی نمیکنن چون بازی خیلی به Play skill وابسته هست . البته این نظره من.
چندتا پست بالاتر برایه دوستان در رابطه با upgrade توضیح دادم
upgrade کردن اسلحه ها که خیلی مهمه. بعد gem ها هم به دست میاری که جالبتر میکنه بازی رو.

hercule-poirot

RPG Guru
کاربر فعال
Aug 1, 2007
1,203
مارو اینقد ترسونده بودن از این Defiled Chalice ، چیزی نبود که :|
باس سوم که Amygdala باشه حتی یه ضربه هم نتونست بزنه. باس های Ihyll Chalice به نظرم سخت تر بودن.

واقعا یکی از بهترین بازی های عمرم بود. هیجانی که تو بلادبورن تجربه کردم تکرار نشدنیه. کاش DLC ایش زود بیاد.

Saee xbox 360

کاربر سایت
Aug 20, 2014
390
نام
ساعي
برایه باز کردن سلاحها هم باید باسها رو بزنی هم باید badge ها رو پیدا کنی تا unlock بشن.
تغریبا بهترین سلاحهایه بازی Ludwig - Axe هستن که ارزشه upgrade هم دارن به جز اینا دیگه مثلا blade of mercy هم خیلی خوبه ! کلا اکثریت سلاحها همه خوبن ! D: باید ببینی کدومش به Play style ات میخوره !
لباسها هم سعی کن یه جوری برداری که بالانس باشه از هر نظر. به stat هاشون توجه کن. ولی برعکسه ds تو این بازی armor ها شاید نقشه خیلی خیلی مهمی رو بازی نمیکنن چون بازی خیلی به Play skill وابسته هست . البته این نظره من.
چندتا پست بالاتر برایه دوستان در رابطه با upgrade توضیح دادم
upgrade کردن اسلحه ها که خیلی مهمه. بعد gem ها هم به دست میاری که جالبتر میکنه بازی رو.
ابگريد ها فقط بايد با جم ها و بلاد استون ها انجام ميشه يا با چيزاي ديگه هم ميشه كم كم داره از saw cleaver پشيمون ميشم ميخوام نيوگيم كنم لباس هارو نگفتي چطور بگيرم ؟؟!! باس دوم هم كشتم ولي اسلحه نداده كلا يه راهنمايي واسه قوي شدن بديد تازه جونم رو ابگريد كردم و لول اپ شدم ولي جون دشمنا بيشتر شد:|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر