PlayStation Bloodborne

سازنده
From Software
تاریخ انتشار
March 2015
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
Bloodborne

بازی جدید FROM SOFTWARE به کارگردانی خود میازاکی معرفی شد .
بازی به صورت انحصاری برای PS4 عرضه خواهد شد .

======================================

بازی توسط
SCE Japan Studio
From Software
توسعه و ساخته میشود.

سال عرضه ی بازی 2015 اعلام شده است .

=========

توجه:
در این تاپیک بحث:

درمورد داستان و مراحل بازی فقط در تگ اسپویلر!
در مورد ریجن ممنوع!
در مورد قیمت بازی ممنوع!
در مورد کدام فروشگاه بازی رو آورده و کدام فروشگاه معتبره ممنوع!

آخرین ویرایش:

3cret

کاربر سایت
Aug 21, 2014
98
اتفاقاً مثبت تزین پایان همینه. :D
آره رفتم یوتوب دیدم پایان هاش رو تقریبا اینی که من تجربه کردم بهتر بود .من این فکرو میکردم که کلا اشتباه کردم رفتم پیشه اون یارو ولی بعد فهمیدم که باید الان میرفتم .فانتزیم این بود که الان اینو میکشم به شکل فجیه بعد شهر درست میشه همه آدما سالم میشن :d
چقدر این عنوان فوق العاده بود .بی شک بعد از لست این بازی بهترین بازی عمر گیمریم بود .فوق العاده.

R_o_chan

کاربر سایت
May 6, 2008
40
نام
Sepide Donne
خدا همه ما رو رحمت کنه!!! من امروز مرگو رو زدم دیدم هانتر دریم آتیش گرفته فعلا نرفتم پیش گرمان ولی من umbilical cordدوتا بیشتر ندارم نمیدونم سیو کنم فایده داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اینو بخون :D
خوب چرا نمیری سومی رو بگیری ؟ هنوز فرصت داری فکر کنم ...من نمیدونم کدوم رو نرفتی اما الان سه تا جا هست که هرکدومو نرفتی میتونی بری و بگیری. یکی اینکه برو پیش Arianna که الان باید توی tomb of oedon یا Cathedral Ward باشه (به عکس دقت کن) و بچه اش رو بکش تا بگیری (اگه نرفتی هنوز) یکی از این دو جا باید باشه:

images
images

اگه اینم رفتی یا به هر دلیلی آریانا اونجا نبود, برو کلینیک Iosefka که از جنگل ممنوع میتونی بری و از پشت درش وارد شی .

353275714.jpg

iosefkas_clinic.jpeg

اگه اونو رفتی برو اینجا < Abandoned Old Workshop > که تنها جای باقی مونده اس.

old_workshop.jpg

Mahdi_Mansouri

کاربر سایت
Feb 26, 2011
597
نام
محمد مهدی

miliii

کاربر سایت
Sep 10, 2013
222
نام
milad
سلام
اقا من يه بار بازي رو تموم كردم،قبلش از سيو هم بك اپ گرفتم حالا موندم دوباره ريستور كنم يا نه؟اخه هميشه انلاين بازي ميكردم ميترسم بن كنن،به نظر شما امكانش هست؟
يه سوال ديگه: من با Eileen the crow توي old yharnam صحبت كردم حالا نميدونم كجا بايد دنبالش بگردم،بي زحمت يه راهنمايي دقيق بكنيد،مرسي

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سلام
اقا من يه بار بازي رو تموم كردم،قبلش از سيو هم بك اپ گرفتم حالا موندم دوباره ريستور كنم يا نه؟اخه هميشه انلاين بازي ميكردم ميترسم بن كنن،به نظر شما امكانش هست؟
يه سوال ديگه: من با Eileen the crow توي old yharnam صحبت كردم حالا نميدونم كجا بايد دنبالش بگردم،بي زحمت يه راهنمايي دقيق بكنيد،مرسي
فکر نمیکنم
بعد اینکه باهاش صحبت کرد تو central yarnham بالای فاضلاب فک کنم میره نزدیکه grand cathedram . بعد هم یه نبردی تو tomb of odean به وجود میاد بین crow و یه شخص دیگه که crow نباید بمیره. بعد این قسمت وقتی rom رو زدی باید بری همونجایی که vicer بود . دمه پله ها پیداش میکنی و بعد وارد محوطه vicer میشی که یه hunter هست. فک کن سرسحت ترین hunter بازی باشه D:

miliii

کاربر سایت
Sep 10, 2013
222
نام
milad
فکر نمیکنم
بعد اینکه باهاش صحبت کرد تو central yarnham بالای فاضلاب فک کنم میره نزدیکه grand cathedram . بعد هم یه نبردی تو tomb of odean به وجود میاد بین crow و یه شخص دیگه که crow نباید بمیره. بعد این قسمت وقتی rom رو زدی باید بری همونجایی که vicer بود . دمه پله ها پیداش میکنی و بعد وارد محوطه vicer میشی که یه hunter هست. فک کن سرسحت ترین hunter بازی باشه D:

مرسي داداش،اتفاقاً الانم همونجام(grand catherdal)،يعني اول بايد vicer رو بزنم تا پيداش بشه؟

bluestar

کاربر سایت
Oct 7, 2005
1,024
دوستان من تازه میخوام این شاهکار رو شروع کنم . لطفا راجب کاراکتر سازی اولیه و نکاتی که لازمه از ابتدا بدونم یه راهنمایی به من بدید

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
مرسي داداش،اتفاقاً الانم همونجام(grand catherdal)،يعني اول بايد vicer رو بزنم تا پيداش بشه؟
کلا داستان اصلی برای پیش بر خطه ellen لازم هست.
اولش که تو central هست
بعدش تو grand هست
بعد تو tomb of odean هست
پس از نبرد با rom هم روبرو درب ورودی به باسه vicer خواهد بود !

دوستان من تازه میخوام این شاهکار رو شروع کنم . لطفا راجب کاراکتر سازی اولیه و نکاتی که لازمه از ابتدا بدونم یه راهنمایی به من بدید
یاد گیری بازیش خیلی راحته
استفاده از O رو باید یادبگیری به واسطه اینکه بدونی با دشمنها چطوری باید رفتار کنی
تو بازی عجله نکن
level up یادت نره !
توجه داشته باش Level up کردن با blood echo هایی که از کشتن دشمنها به دست میاری انجام پذیر هست. اگر به هر دلیلی بمیری همه blood echo هات رو از دست میدی. باید برگردی به همونجایی که مردی تا ورش داری و اگر هم تو راه رسیدن بهش بمیری از بین میره برایه همیشه !!!
level که بالاتر میره به echo بیشتری نیاز داری
حتما هنگامه Level up کردن رو Stamina استرس بزار چون این بازی خیلی رو Melee فکوس داره تا به نسبت DS .
بقیه هم میتونی به نسبت play style ات اپ کنی ولی طبیعتا strength و vitality اینا میتونه مناسب باشه

slipkboy

Apollo 13
Loyal Member
Mar 3, 2009
3,916
نام
محمد. تـ
سلام بله اینجا رفتم و یه دونه هم از مرگو گرفتم ولی دو جای دیگه فکر کنم پریده چون باسش رو رد گردم

نه ردش نکردی، این بازی واقعاً بجز باس های اصلیش هیچ نکته ی خطی ای نداره. هر جای بازی رو میتونی از اول بری بگردی.
یکی از مرگو، یکی توی کلینیک و یکی از توی آبندون ورکشاپ

برای رسیدن بهش، وقتی رفتی تو هیلینگ چرچ، میری پایین و داخل میشی، وقتی از روی پل چوب اول بپری روی پایینی، توی جبهه ی روبه روت، یه در بزرگ میبینی که جلوش یه چوبه و عملاً راهی برای ورود بهش نداری :D از مسیر چوبا که نگاه کنی، یه چوب خیلی بد راه میرسه بالای در، برو روی اون بپر برو تو دره و برو وورک شاپ. اونجا سوی رو بگیر.
بعد برو هانتر دریم. قبل از اینکه
سه تا Umbilical Cord رو مصرف کنی، یه فلش وصل کن به کنسول و برو سیو هات رو بریز تو فلش، فلش رو بکن برو تو بازی یه بار برو پیش گرمن قبول کن و بمیر
بعد سیوهات رو پاک کن و اونی که ریختی تو فلش رو کپی کن تو کنسول ایندفعه هم Umbilical Cord ها رو مصرف نکن و برو با گرمن بجنگ
بعد هم برای بار دوم سیو ها رو پاک کن و ایندفعه سه تا Umbilical Cord رو مصرف کن برو با گرمن بجنگ
اینطوری سه تا پایان رو میبینی

ahmadmdp

کاربر سایت
May 22, 2015
360
نام
ahmad
با سلام به دوستان
ببخشید تازه عضو شدم و زیاد فعال نیستم
من تو مرحله old yharnam گیر کردم
مشکلم اینه که نمیدونم کدوم قدرت هارو باید اپگرید کنم
مثلا خون رو که اپگرید کردم خون دشمن ها بیشتر شد به جای خون خودم
و ی چیز دیگه اینکه سلاح ها رو چجوری باید اپگرید کرد ممنون

T@ntaL 73

کاربر سایت
Apr 10, 2008
952
نام
امید
آقا این تروفی Yharnam, Pthumerian Queen رو چجوری باید گرفت دقیقا ؟
من هرچی سرچ کردم نفهمیدم چیزی :D
چالیس ها رو می سازید، هر چالیس که به اتمام رسید با متریال هایی که فارم کردید چالیس بعدی ساخته می شه :

Pthumeru Chalice
Ailing Loran Chalice
Great Isz Chalice
Defiled Chalice
Great Pthumeru Ihyll Chalice

بسته به متریال هایی که دارید و باید داشته باشید چالیس های بالا رو بسازید
و برید تا برسید به لایه سوم Ihyll Chalice و باسش که ملکه هست رو که بزنید تروفی آزاد میشه ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر