PlayStation Bloodborne

سازنده
From Software
تاریخ انتشار
March 2015
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
Bloodborne

بازی جدید FROM SOFTWARE به کارگردانی خود میازاکی معرفی شد .
بازی به صورت انحصاری برای PS4 عرضه خواهد شد .

======================================

بازی توسط
SCE Japan Studio
From Software
توسعه و ساخته میشود.

سال عرضه ی بازی 2015 اعلام شده است .

=========

توجه:
در این تاپیک بحث:

درمورد داستان و مراحل بازی فقط در تگ اسپویلر!
در مورد ریجن ممنوع!
در مورد قیمت بازی ممنوع!
در مورد کدام فروشگاه بازی رو آورده و کدام فروشگاه معتبره ممنوع!

آخرین ویرایش:
سلام

آقا من باس بلود نمی دونم چی رو زدم و طبق راهنمایی دوستمون برگشتم به کلیسا درب سمت راست باز شده بود با آسانسور رفتم با و دشمنارو کشتم از نرده بان رفتم بالا و داخل رسیدم به یه در که قفله و باز نمیشه .الان باید چیکار کنم ؟مرسی

سلام

آقا من باس بلود نمی دونم چی رو زدم و طبق راهنمایی دوستمون برگشتم به کلیسا درب سمت راست باز شده بود با آسانسور رفتم با و دشمنارو کشتم از نرده بان رفتم بالا و داخل رسیدم به یه در که قفله و باز نمیشه .الان باید چیکار کنم ؟مرسی

اونجاباست خيلي زوده كليدش دنياهاي اخره

Sent from my iPhone using Tapatalk

اقا من تازه واردم تو همون گرگ اوله موندم :D

مگه بعد از اولین مردن و رفتن به دریم و انتخاب 2 تا اسلحه نباید قابل استفاده بشن ؟ ولی نمیشه استفاده کرد ازشون !

البته در حال آپدیت هستم یه فایل 2.5 گیگی از بازی

آخرین ویرایش:
attachment.php
سلام آقا من یه کتابچه پیدا کردم انلاین امار بازی رو میده ببینید بازیکنهای دیگه چطورن این بلود اکو رو دقت کنید.....

Attachments

• ثزخ.jpg
    ثزخ.jpg
    176.7 KB · مشاهده: 127
attachment.php
سلام آقا من یه کتابچه پیدا کردم انلاین امار بازی رو میده ببینید بازیکنهای دیگه چطورن این بلود اکو رو دقت کنید.....

اين كتابچه اي كه ميگين من فكركنم زماني كه به صورت دشمن وترد دنياهم ميشيد وقتي شكست ميدي طرفو يه بلودوسل ميده بهت كه بدي به يه ملكه اي اون رنكتوميبره بالا

اقا من تازه واردم تو همون گرگ اوله موندم :D

مگه بعد از اولین مردن و رفتن به دریم و انتخاب 2 تا اسلحه نباید قابل استفاده بشن ؟ ولی نمیشه استفاده کرد ازشون !

البته در حال آپدیت هستم یه فایل 2.5 گیگی از بازی
سلام. بعد از گرفتن دو تا اسلحه دکمه آپشن رو میزنی و مربع اولو اتتخاب میکنی بعدشم مربع سوم رو. اسلحه ها باس از اینجا فعال شن :دی

همون که یه گزینه use داره و discard دیگه ؟! گزینه اول غیر فعاله !
نه. شما اپشن رو میزنی. چهار تا مربع خالی هست تو ردیف دوم. مربع اولی رو میزنی اسلحه سردی که برای دست راست هست رو انتخاب میکنی. بعد مربع سومی رو هم برای اسلحه گرم دست چپ انتخاب میکنی.

نه. شما اپشن رو میزنی. چهار تا مربع خالی هست تو ردیف دوم. مربع اولی رو میزنی اسلحه سردی که برای دست راست هست رو انتخاب میکنی. بعد مربع سومی رو هم برای اسلحه گرم دست چپ انتخاب میکنی.

دم شما جیلیز ویلیز یعنی 2 ساعته نشستم پاش عین بز اینو میزنم نمیمیره الان 2تا اکس هانتر زدم نفله شد :D

نوبیم نخند حاجی :D

اگه زحمتی نیست این blood echo و این چیزا رو یه توضیح مختصر یا یه لینک بدی همه این چیزاشو توضیح بده ممنون تر میشم :D

دم شما جیلیز ویلیز یعنی 2 ساعته نشستم پاش عین بز اینو میزنم نمیمیره الان 2تا اکس هانتر زدم نفله شد :D

نوبیم نخند حاجی :D

اگه زحمتی نیست این blood echo و این چیزا رو یه توضیح مختصر یا یه لینک بدی همه این چیزاشو توضیح بده ممنون تر میشم :D
قربانت:دی
با زدن هر باس و دشمن مقداری بلاد اکو میگیری که در صورت مردن صفر میشه. با بلاد اکو میتونی از هانترز دریم آیتم ( سلاح و مولوتو و ... ) بگیری. به اضافه این که برای لول آپ کردن هم به بلاد اکو نیاز داری. با مواجه شدن با اولین باس ( نیازی هم نیست بزنیش یا نه ) اون عروسک تو هانترز دریم زنده میشه و میتونی پیشش قابلیت های کاراکترت رو بهبود بدی. بازی یه باس انتخابی رو پل داره که زدنش خیلی سخت نیست و میتونی اون رو بزنی تا لول آپ کنی چون باس داستانی اول یه مقداری باس سختیه و با لول پایین نمیشه زدش.

آقا من میخوام Beast Claw رو بگیرم، تا تمام 25 سلاح بازی رو داشته باشم. این سلاح توی Ailing Loran ـه و طبق این صفحه:
Slipkb0o0y's Bloodborne Trophies - PSNProfiles.com
همونطور که معلومه من Amygdala رو کشتم و الان این Chalice رو دارم.

اما بجای The Chalice of Ailing Loran به من Lower Ailing Loran Chalice رو داد.

و وقتی رفتم توی LVL 2 این دانجون، تو اتاق گنج بجای Beast Claw یه جم استون 5 بود.

بعد هم که دانجون رو تا ته رفتم و غول سطح سوم دانجون رو کشتم دوباره بهم Lower Ailing Loran Chalice رو داد.

الان قضیه چی شده؟ آیا جام اشتباهی به من داده بعد از کشتن آمیگدالا؟ یا من مسیر اشتباهی رفتم یا چمی دونم هر چی؟

توی ویکیا زده باید Ailing Loran Chalice رو از آمگدالا بگیری و Lower Ailing Loran Chalice رو از غول سطح سوم دانجون ولی من دوتا از این دارم.
حالا اگه راهنمایی هست بگید، یا لازمه یه اسکرین شاتی چیزی هم بدم.

آقا من میخوام Beast Claw رو بگیرم، تا تمام 25 سلاح بازی رو داشته باشم. این سلاح توی Ailing Loran ـه و طبق این صفحه:

و وقتی رفتم توی LVL 2 این دانجون، تو اتاق گنج بجای Beast Claw یه جم استون 5 بود.

بعد هم که دانجون رو تا ته رفتم و غول سطح سوم دانجون رو کشتم دوباره بهم Lower Ailing Loran Chalice رو داد.

الان قضیه چی شده؟ آیا جام اشتباهی به من داده بعد از کشتن آمیگدالا؟ یا من مسیر اشتباهی رفتم یا چمی دونم هر چی؟

توی ویکیا زده باید Ailing Loran Chalice رو از آمگدالا بگیری و Lower Ailing Loran Chalice رو از غول سطح سوم دانجون ولی من دوتا از این دارم.

چلیس که درسته ولی اینی که میگین نبوده تعجب اوره ! این سلاح توی Layer 2 پیدا میشه و منم از همین چلیس این سلاح رو ورداشتم.

يذره اين دانجناپيچيدس ببين اين جام هايي كه بهت ميده يه دانجن جداس من توباردوم كه بازي رفتم تونستم اكثردانجنابازكنم beast clawتو دانجنامن نديدمش تااونجايادمه تويه روستاگرفتم يه راه مخفي بود راسي تودانجناقبل ازهرغول يدري هست سمت راست ياچپ من خدم يسرياش بازنكردم اخرين چيز يه شمع گرفتم

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or