PlayStation Bloodborne

سازنده
From Software
تاریخ انتشار
March 2015
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
Bloodborne

بازی جدید FROM SOFTWARE به کارگردانی خود میازاکی معرفی شد .
بازی به صورت انحصاری برای PS4 عرضه خواهد شد .

======================================

بازی توسط
SCE Japan Studio
From Software
توسعه و ساخته میشود.

سال عرضه ی بازی 2015 اعلام شده است .

=========

توجه:
در این تاپیک بحث:

درمورد داستان و مراحل بازی فقط در تگ اسپویلر!
در مورد ریجن ممنوع!
در مورد قیمت بازی ممنوع!
در مورد کدام فروشگاه بازی رو آورده و کدام فروشگاه معتبره ممنوع!

آخرین ویرایش:
آگه آون عروسک که نشسته رو میگی اصلا کاری نمیکنه که؟
تا اونجایی که یادمه شما باید با اون عروسک صحبت کنی با زدن ضربدر بعد از یه مکالمه کوتاه میاد گزینه اپگرید۰
اما اینکه عروسک نشسته و کاری نمی کنه فکر کنم مربوط به اولین باری هست که به هانتر دریم میریم همون اول بازی برای خودم تو اون مرحله غیر فعال بود و بعدش در ادامه که دوباره رفتم هانتر دریم عروسک فعال شد۰

تا اونجایی که یادمه شما باید با اون عروسک صحبت کنی با زدن ضربدر بعد از یه مکالمه کوتاه میاد گزینه اپگرید۰
اما اینکه عروسک نشسته و کاری نمی کنه فکر کنم مربوط به اولین باری هست که به هانتر دریم میریم همون اول بازی برای خودم تو اون مرحله غیر فعال بود و بعدش در ادامه که دوباره رفتم هانتر دریم عروسک فعال شد۰

درست نمیشه میگه an abandoned doll

بالاخره تموم شد!!! چیزی هم از داستان نفهمیدم!
خیلی از این بازی خوشم اومد.. میخوام بدونم dark souls ها هم مثل این با حالن؟ مخصوصا dark souls 1 با اون گرافیک و فریم و ... ارزش داره ؟
و اینکه خیلی از این بازی سخت ترهستند؟

خیلی از این بازی خوشم اومد.. میخوام بدونم dark souls ها هم مثل این با حالن؟ مخصوصا dark souls 1 با اون گرافیک و فریم و ... ارزش داره ؟
خیلی سخت تره
اما اگر توانایی مردن زیاد داری
اول دارک سولز 2 برو بعد 1

داستانش رو یکی از دوستان زحمت کشیده توضیح داده . جالبه بخونی
100% جفتش رو بازی کن D:

همونطوری که گفتم اون عروسک اول بازی خوابه۰۰یکم جلو برو و ۲ تا لامپ روشن کن خودش بیدار میشه۰
اصلش اینکه اون عروسکه فقط با داشتن insight باعث میشه که ما زنده ببینیمش ... اگر تو هر قسمت بازی insight به 0 برسه دوباره مثل قبل میشه D:

سلام دوستان من با این micolash مشکل دارم تو حالت دوم وقتی نیمه جونش میره غیبش میزنه بعد میپره توی آیینه از طبقه بالا پیداش میشه بعد هر ضربه میخوره غیبش میزنه شما راه ساده تری بلدید من این باس رو رد کنم......

بجز راهی که فیلمش رو دادن یه راه خیلی جذاب وجود داره نمیدونم کسی اشاره کرده یا نه اما اینطوره:
وقتی از توی آینه طبقه بالا میپره داخل، برگردید پشت میبینید یه نرده هست. گوشه ی نرده ها شکسته از اونجا برید روی تراس بقلی، از شیشه ی شکسته برید داخل، از اون وُید بپرید پایین کمی از جونتون کم میشه، از پشت سر میکولاش که رو به روی آینه طبقه پایین استاده میاید بیرون. حواسش به شما نیست برید ضربه بزنید و این کار رو تا مردنش ادامه بدید :دی

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or