PlayStation Bloodborne

سازنده
From Software
تاریخ انتشار
March 2015
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
Bloodborne

بازی جدید FROM SOFTWARE به کارگردانی خود میازاکی معرفی شد .
بازی به صورت انحصاری برای PS4 عرضه خواهد شد .

======================================

بازی توسط
SCE Japan Studio
From Software
توسعه و ساخته میشود.

سال عرضه ی بازی 2015 اعلام شده است .

=========

توجه:
در این تاپیک بحث:

درمورد داستان و مراحل بازی فقط در تگ اسپویلر!
در مورد ریجن ممنوع!
در مورد قیمت بازی ممنوع!
در مورد کدام فروشگاه بازی رو آورده و کدام فروشگاه معتبره ممنوع!

آخرین ویرایش:
سلام من میخوام بخرمش ولی یه مشکل بزرگ دارم اونم اینه که شنیدم ترسناکه :| من به شخصه بازی های سایلنت هیل رو اعصابم نکشید بازی کنم ولی به نظرتون اعصابم میکشه اینو بازی کنم؟

بازی کلا سبکش فرق میکنه با این بازی هایی میگید. چیزی نداره که بخواید ازش بترسید.

بنظرمن اين سري بازياتوسو واضطراب مخصوصاتووجودت ميزاره برخلافه سايلنت هيل ك هدفش ترسوندن آنيه بلادبرن به مرور ميترسونت هرچي بري جلودنياتاريكتر ميشه من خدم به دانجناش فكرميكنم ترس دارم بعضي وقتا

Sent from my iPhone using Tapatalk

سلام دوستان یکی بیاد به من یه اموزشی یه راهنمایی بکنه من هیچی از این بازی سر درنمیارم 3 سوت هم میمیرم.
بازیش پایه و base خیلی ساده ای داره
اگر با مبارزاتش خیلی مشکل داری احتمالا اصلا از Dodge استفاده نمیکنی . بازیش اینطوری نیست که بتونی همینطوری پشته سره هم بزنی .یعنی Hack N Slash خالص نیست این بازی. باید از دکمه O مرتب و درست استفاده کنی که بهت ضربه نخوره
دوم اینکه سلاحها میتونن خراب بشن. باید برگردی dream و تو workshop تغمییرشون کنی مگرنه اصلا damage نمیدن
سوم اینکه هر دشمنی که میکشی یه مقدار echo بهت میده که میتونی از این echo ها برایه level up کردن استفاده کنی توسطه doll تویه dream . در ضمن اگر بمیری همه echo هات رو از دست میدی. باید برگردی جایی که مرده بودی تا echo هایه از دست رفته رو به دست بیاری. توجه داشته باش که اگر تو راه رسیدن به echo هات بمیری اونا کلا از بین میرن برایه همیشه و حایگزینه echo هایه حاضرت میشن !!
بعدش اینکه material هایه مختلفی که blood stone هستن رو پیدا میکنی که میتونی upgrade کنی اسلحه ها رو.

سلام دوستان من با این micolash مشکل دارم تو حالت دوم وقتی نیمه جونش میره غیبش میزنه بعد میپره توی آیینه از طبقه بالا پیداش میشه بعد هر ضربه میخوره غیبش میزنه شما راه ساده تری بلدید من این باس رو رد کنم......

کسی میاد کمکم این باس Watchdog رو بزنیم ؟ :|

احسان کشتنش قلق خاصی داره
اتفاقا من ازش فیلم گرفتم
فقط 9 Min طول کشید بزنمش :d
حیف نمیشه متنی توضیح داد
ببین فقط باید همش Dodge بدی و یک یا نهایتا دو ضربه بزنی دوباره سریع برگردی
و اینکه Dodge رو باید فقط به سمت چپ و راست بدی و اگه ازش دوری هر لحظه منتظر اون حرکت دیوانه وارش که سریع میپره و کل Healthت رو ميگيره، باش
خیلی راحته اگه بدونی که باید چیکار کنی
اصلا عجله نکن، 10 دقیقه هم طول کشید بهتر از اینکه 30 بار بمیری :d

احسان کشتنش قلق خاصی داره
اتفاقا من ازش فیلم گرفتم
فقط 9 Min طول کشید بزنمش :d
حیف نمیشه متنی توضیح داد
ببین فقط باید همش Dodge بدی و یک یا نهایتا دو ضربه بزنی دوباره سریع برگردی
و اینکه Dodge رو باید فقط به سمت چپ و راست بدی و اگه ازش دوری هر لحظه منتظر اون حرکت دیوانه وارش که سریع میپره و کل Healthت رو ميگيره، باش
خیلی راحته اگه بدونی که باید چیکار کنی
اصلا عجله نکن، 10 دقیقه هم طول کشید بهتر از اینکه 30 بار بمیری :d

قلقش دستم اومده و اتفاقا چند بار هم تا نزدیک اخرش رفتم اما نمیدونم چرا هی میمیرم , لول ! :دی
اون حرکتشم ظلمه واقعا ! اون همه میزنیش بعد یهو اینو میزته و تمام ! :دی

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
    or