PlayStation Bloodborne

سازنده
From Software
تاریخ انتشار
March 2015
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
Bloodborne

بازی جدید FROM SOFTWARE به کارگردانی خود میازاکی معرفی شد .
بازی به صورت انحصاری برای PS4 عرضه خواهد شد .

======================================

بازی توسط
SCE Japan Studio
From Software
توسعه و ساخته میشود.

سال عرضه ی بازی 2015 اعلام شده است .

=========

توجه:
در این تاپیک بحث:

درمورد داستان و مراحل بازی فقط در تگ اسپویلر!
در مورد ریجن ممنوع!
در مورد قیمت بازی ممنوع!
در مورد کدام فروشگاه بازی رو آورده و کدام فروشگاه معتبره ممنوع!

آخرین ویرایش:

slipkboy

Apollo 13
Loyal Member
Mar 3, 2009
3,916
نام
محمد. تـ
چلیس که درسته ولی اینی که میگین نبوده تعجب اوره ! این سلاح توی Layer 2 پیدا میشه و منم از همین چلیس این سلاح رو ورداشتم.
ببین عکسش رو آپلود کردم، اسمش اینا درسته؟ من فکر می کنم نیست. و اگه درسته پس چرا نیست :|
نیو گیم +3 نمیخوام برم :D

يذره اين دانجناپيچيدس ببين اين جام هايي كه بهت ميده يه دانجن جداس من توباردوم كه بازي رفتم تونستم اكثردانجنابازكنم beast clawتو دانجنامن نديدمش تااونجايادمه تويه روستاگرفتم يه راه مخفي بود راسي تودانجناقبل ازهرغول يدري هست سمت راست ياچپ من خدم يسرياش بازنكردم اخرين چيز يه شمع گرفتم

Sent from my iPhone using Tapatalk

اتفاقاً منم یادمه یه بار توی دست اول بازی اینو از توی فاربیدن وودز پیدا کردم و بردم فروختم و حالا نمیدونم چرا نمیشه خرید :| جاش رو یادت نیست؟

farzin007

کاربر سایت
Oct 16, 2011
213
نام
farzin
ببین عکسش رو آپلود کردم، اسمش اینا درسته؟ من فکر می کنم نیست. و اگه درسته پس چرا نیست :|

اتفاقاً منم یادمه یه بار توی دست اول بازی اینو از توی فاربیدن وودز پیدا کردم و بردم فروختم و حالا نمیدونم چرا نمیشه خرید :| جاش رو یادت نیست؟

Ng+
ميري؟اگر بري كه داريش من يادمه اونجايي كه ميرسي به يه دروازه قبل ازروستا سمت چپش ميري بالا كه سگاهستن دست راست ميري كه ميري رو سقف خونه هااون دورو براهست مطمينم اونجاست

farzin007

کاربر سایت
Oct 16, 2011
213
نام
farzin
ببين اينا طبقه بندي دارن دستش جداهست شمابايد lybirint تا پاييت ترين سطحش بري تاايناروبت بده يا موادش تو هانتر دريم بياد خيلي وقت بازيش نكردم فردايسري بازيش ميكنم پيغام بده راهنمايت ميكنم

Parsa13

کاربر سایت
Nov 16, 2011
2,238

یه سرچی زدم چیزی در مورد Beast Claw توی فوربیدن وودز پیدا نکردم ولی اینطوری که توی ویکی نوشته اگه همین Ailing Loran Root Chalice رو که داری بری توی Layer 2 این چلیس Uncanny ش رو پیدا میکنی (اگه Rotted بری توی اولین Layer پیداش میکنی فکر کنم)

meysam1980

کاربر سایت
Jun 4, 2011
204
اين كتابچه اي كه ميگين من فكركنم زماني كه به صورت دشمن وترد دنياهم ميشيد وقتي شكست ميدي طرفو يه بلودوسل ميده بهت كه بدي به يه ملكه اي اون رنكتوميبره بالا

آره اتفاقا جالبه نفر اولش لول اپ نکرده که همش با لول پایینها بیوفته !!! درست میگم یا نه؟؟؟

slipkboy

Apollo 13
Loyal Member
Mar 3, 2009
3,916
نام
محمد. تـ
Ng+
ميري؟اگر بري كه داريش من يادمه اونجايي كه ميرسي به يه دروازه قبل ازروستا سمت چپش ميري بالا كه سگاهستن دست راست ميري كه ميري رو سقف خونه هااون دورو براهست مطمينم اونجاست

آره دارم NG+ میرم. یعنی تموم شده داشتم دانجون ها رو میزدم که برم پایان دوم و سوم بازی رو هم بزنم.
آره همون دور و برا منم پیدا کردم، یادمه نزدیک وایت چرچ ست پیداش کردم.

یه سرچی زدم چیزی در مورد Beast Claw توی فوربیدن وودز پیدا نکردم ولی اینطوری که توی ویکی نوشته اگه همین Ailing Loran Root Chalice رو که داری بری توی Layer 2 این چلیس Uncanny ش رو پیدا میکنی (اگه Rotted بری توی اولین Layer پیداش میکنی فکر کنم)

رفتم جام رو از رو قبر برداشتم که دانجون ریست بشه. دوباره گذاشتمش سر جاش و رفتم دوباره همونجایی که دفعه قبلی سلاح نبود، این دفعه سلاح بود.
نمیدونم مشکلش چی بود ولی سلاح رو گرفتم.
پیش به سوی ملکه ی یارمن :>

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
دوستان محل دقیق آریانا کجاست؟ میخوام بفرستمش به کلیسا اگه اشتباه نکنم واسه گرفتن cord umbilical
اون قسمتی که وارد میدون میشی که بالاش میخوره به Vicer ... یعنی CAthedral ward . قبل از وارد شدن به میدون ( وقتی از پله ها بالا میری ) ... برو سمته چپ که میخوره به دوتا دشمن . یکیشون داره گشت میزنه و اون یکی هم دقیقا پایینه پله هاست. بعد راه رو ادامه بدی به قسمت کوچه مانند خیلی تنگ میرسی که 4 تا npc lamp داره . اینحاست !!!

3cret

کاربر سایت
Aug 21, 2014
98
سلام
دوستان حالم بد گرفته شد!بازی برا من تموم شد نمیدونم چرا اینطوری!
بعد از زدن اون باسی که چندتا شمشیر داره و صدا بچه میا د رفتم داخل هانتر واسه آپدیت کردن که کلیسا هم آتیش گرفته بود چشم به اون در آهنی افتاد که قفل بود باز شده بود و اون یارو که رو صندلی نشسته بود رفته بود اونجا .رفتم پیشش صحبت کردم باهاش دوتا گزینه اومد بدون اینکه گزینه رو بخونم زد روش بازی رفت رو حالت فیلم و منو کشت و رفتم تو یه فضایی و بازی تموم شد !!آخه چرااااا من نمیخواستم این بشه دارم دیوونه میشم بخدا. بازی هم خودش اومد از اول کل سیوم ولی با لولی که بازی رو تمام کردم. #:-s:(( راهی نیست دیگه نه که برگردم به ادامه .

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,361
نام
Ǝـــحـــســـان
سلام
دوستان حالم بد گرفته شد!بازی برا من تموم شد نمیدونم چرا اینطوری!
بعد از زدن اون باسی که چندتا شمشیر داره و صدا بچه میا د رفتم داخل هانتر واسه آپدیت کردن که کلیسا هم آتیش گرفته بود چشم به اون در آهنی افتاد که قفل بود باز شده بود و اون یارو که رو صندلی نشسته بود رفته بود اونجا .رفتم پیشش صحبت کردم باهاش دوتا گزینه اومد بدون اینکه گزینه رو بخونم زد روش بازی رفت رو حالت فیلم و منو کشت و رفتم تو یه فضایی و بازی تموم شد !!آخه چرااااا من نمیخواستم این بشه دارم دیوونه میشم بخدا. بازی هم خودش اومد از اول کل سیوم ولی با لولی که بازی رو تمام کردم. #:-s:(( راهی نیست دیگه نه که برگردم به ادامه .

نه دیگه راه برگشتی نیست. اگر میخواستید پایان های دیگه ای هم ببینید باید از سیوتون بک اپ میگرفتید. به غیر از این پایان ، 2 تا Ending دیگه هم داره.
الان شما مستقیما رفتید توی New Game + و باس ها و دشمنا هم یکم قویتر شدن.

3cret

کاربر سایت
Aug 21, 2014
98
نه دیگه راه برگشتی نیست. اگر میخواستید پایان های دیگه ای هم ببینید باید از سیوتون بک اپ میگرفتید. به غیر از این پایان ، 2 تا Ending دیگه هم داره.
الان شما مستقیما رفتید توی New Game + و باس ها و دشمنا هم یکم قویتر شدن.

فکر کنم بدترین پایانش این بود.شکست !هرچی تلاش کردم همش پوچ بود و من باختم :(
ولی وقتی باس رو زدم راهی نیود اومدم پایین یجا سیو پیدا کردم رفتم داخل هانتر آپدیت کردم رو قبر میرفتم سیو آخری رو نمیاورد و میومد اونجا که باس رو کشتم با اینکه دنیام که عوض نشده بود ! مام رفتیم پیش اون که اینطوری شد .ولی رفیقم پایانش اینطوری بود که این پیره مرده رو کشته بود ولی من مردم :(
کاش این پایان رو نداشت .

slipkboy

Apollo 13
Loyal Member
Mar 3, 2009
3,916
نام
محمد. تـ
فکر کنم بدترین پایانش این بود.شکست !هرچی تلاش کردم همش پوچ بود و من باختم :(
ولی وقتی باس رو زدم راهی نیود اومدم پایین یجا سیو پیدا کردم رفتم داخل هانتر آپدیت کردم رو قبر میرفتم سیو آخری رو نمیاورد و میومد اونجا که باس رو کشتم با اینکه دنیام که عوض نشده بود ! مام رفتیم پیش اون که اینطوری شد .ولی رفیقم پایانش اینطوری بود که این پیره مرده رو کشته بود ولی من مردم :(
کاش این پایان رو نداشت .

اتفاقاً مثبت تزین پایان همینه. :D

meysam1980

کاربر سایت
Jun 4, 2011
204
اتفاقاً مثبت تزین پایان همینه. :D

خدا همه ما رو رحمت کنه!!! من امروز مرگو رو زدم دیدم هانتر دریم آتیش گرفته فعلا نرفتم پیش گرمان ولی من umbilical cordدوتا بیشتر ندارم نمیدونم سیو کنم فایده داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

misagh72

کاربر سایت
Sep 7, 2013
1,722
خدا همه ما رو رحمت کنه!!! من امروز مرگو رو زدم دیدم هانتر دریم آتیش گرفته فعلا نرفتم پیش گرمان ولی من umbilical cordدوتا بیشتر ندارم نمیدونم سیو کنم فایده داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

فایده نداره باید 3تا باشه یکی از همین cord ها توی abondon hunter dreams هست اون می تونی بگیری برای مکانش هم توی یو تو ب سرچ کن قشنگ توضیح میده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر