PlayStation Bloodborne

سازنده
From Software
تاریخ انتشار
March 2015
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
Bloodborne

بازی جدید FROM SOFTWARE به کارگردانی خود میازاکی معرفی شد .
بازی به صورت انحصاری برای PS4 عرضه خواهد شد .

======================================

بازی توسط
SCE Japan Studio
From Software
توسعه و ساخته میشود.

سال عرضه ی بازی 2015 اعلام شده است .

=========

توجه:
در این تاپیک بحث:

درمورد داستان و مراحل بازی فقط در تگ اسپویلر!
در مورد ریجن ممنوع!
در مورد قیمت بازی ممنوع!
در مورد کدام فروشگاه بازی رو آورده و کدام فروشگاه معتبره ممنوع!

آخرین ویرایش:

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
من باس اول رو کشتم الان یه اصلحه خریدم هم سرد هم گرم ولی نمیتئنم استفاده کنم باید چکار کنم؟
باید بری تو منو خودت equip کنی. auto نیست.
دوستان این اسلحه های ludwig ارزش داره بگیرم،هم سردش و هم گرمش!
kirkhammer چطوره؟
Ludwig عالیه
Kirk به نظرم خیلی کنده . من اصلا ازش استفاده نکردم . بعقضی قسمتها واقعا سرعت نیازه تا damage بالا

SON OF HEAV3N

ESTEGHLAL
کاربر سایت
Oct 31, 2011
1,830
نام
روزبه
باید بری تو منو خودت equip کنی. auto نیست.

Ludwig عالیه
Kirk به نظرم خیلی کنده . من اصلا ازش استفاده نکردم . بعقضی قسمتها واقعا سرعت نیازه تا damage بالا

تو منو میرم ولی وقتی میخوام انتخاب کنم غیر فعال هست

slipkboy

Apollo 13
Loyal Member
Mar 3, 2009
3,916
نام
محمد. تـ
من کل Weapon های بازی رو گرفتم ولی هنوز بهم تروفیش رو نداده :| از روی تروفی گاید هم چک کردم دقیقا تک تکشونو دارم :|

یعنی یه تروفی غیر از این که یه سلاح رو تا لول10 آپدیت کنی؟ چون من زیاد پیگیر تروفی نیستم...

Parsa13

کاربر سایت
Nov 16, 2011
2,238
یعنی یه تروفی غیر از این که یه سلاح رو تا لول10 آپدیت کنی؟ چون من زیاد پیگیر تروفی نیستم...
آره گفته که باید کل Weapon های هانتر هارو بدست بیاریم... آخریش که مونده بود Beast Claw بود برام که توی یکی از Chalice ها بود ... پیداش کردم ولی بازم نداد
باگه آیا ؟

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
آره گفته که باید کل Weapon های هانتر هارو بدست بیاریم... آخریش که مونده بود Beast Claw بود برام که توی یکی از Chalice ها بود ... پیداش کردم ولی بازم نداد
باگه آیا ؟
سلاح Gherman رو گرفتی ؟

meysam1980

کاربر سایت
Jun 4, 2011
204
material extractor ماله Arcane haze هست. دسته material هایی که دیگه برایه درست کردن chalice هایه اسون استفاده نمیکنی میشه مصرف کنی
باید equip کنی !!!_!!! بعد تیرش هم که از فار کردن به دست میاد.
Rune Workshop
باید برسی به Witch's Abode تا unlock اش کنی.

too escape this dreadful hunters dream.halt the source of thesperading scourge of beasts lest the night carry on forever
witch s abode رسیدم انلاک نمیشه میزنه:

- - -ویرایش - - -

من هر وقت حوصله ندارم میرم forbidden woods قدم میزنم یه چار نفرو سلاخی میکنم.....:d

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
too escape this dreadful hunters dream.halt the source of thesperading scourge of beasts lest the night carry on forever
witch s abode رسیدم انلاک نمیشه میزنه:

- - -ویرایش - - -

من هر وقت حوصله ندارم میرم forbidden woods قدم میزنم یه چار نفرو سلاخی میکنم.....:d
باسش رو بزنی rune workshop باز میشه D:
یکی از بهترین لوکشینهایه بازی همین جنگله بود D:

Qu1ckZ

کاربر سایت
Feb 13, 2012
217
نام
Arash
توی قسمت PVP وقتی یکی رو invade میکنم و طرف منو میکشه مگه نباید یه Insight کم شه ازم ؟ هیچ Insight ـی کم نمیشه . هم واس help دادن به بقیه همInvade کردن هیچ کدوم Insight کم نمیکنه و این که چرا وقتی یکی رو Invade میکنم HP ـم یه جورایی نصف میشه ؟

آخرین ویرایش:

slipkboy

Apollo 13
Loyal Member
Mar 3, 2009
3,916
نام
محمد. تـ
باگه آیا ؟

http://www.youtube.com/watch?v=63NWXop-Z3Q

من این ویدئو رو پیدا کردم توش میگه 25تا سلاح بازی کجاهاست.
دوتاش هم محو شدنیه که من دوتاش رو گرفتم، باید خودمم ببینم و بفهم اونی که ندارم کدومه...

meysam1980

کاربر سایت
Jun 4, 2011
204
باسش رو بزنی rune workshop باز میشه D:
یکی از بهترین لوکشینهایه بازی همین جنگله بود D:

نه آرمان جان اونجا رو نمیگم دقیقا پشتش از دو تا پله میری بالا سمت راست منظورم کنج دیوار سمت راست هست حالا اگر شد عکس رو میفرستم

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
..
باسش رو زدم همون که ته hemwick charnel laneبودش خیلی هم راحت بود..آیتم rune workshop رو هم دارم نمیدونم دیگه ؟؟؟؟؟
باسه رو که میزنی میری پایین اون قسمتی که بعده لامپ هست فک کنم اونجا باید فعالش کنی بعد تو dreams باز میشه.

توی قسمت PVP وقتی یکی رو invade میکنم و طرف منو میکشه مگه نباید یه Insight کم شه ازم ؟ هیچ Insight ـی کم نمیشه . هم واس help دادن به بقیه همInvade کردن هیچ کدوم Insight کم نمیکنه و این که چرا وقتی یکی رو Invade میکنم HP ـم یه جورایی نصف میشه ؟
کلا سیستمش همینطوریه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر