PlayStation Bloodborne

سازنده
From Software
تاریخ انتشار
March 2015
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
Bloodborne

بازی جدید FROM SOFTWARE به کارگردانی خود میازاکی معرفی شد .
بازی به صورت انحصاری برای PS4 عرضه خواهد شد .

======================================

بازی توسط
SCE Japan Studio
From Software
توسعه و ساخته میشود.

سال عرضه ی بازی 2015 اعلام شده است .

=========

توجه:
در این تاپیک بحث:

درمورد داستان و مراحل بازی فقط در تگ اسپویلر!
در مورد ریجن ممنوع!
در مورد قیمت بازی ممنوع!
در مورد کدام فروشگاه بازی رو آورده و کدام فروشگاه معتبره ممنوع!

آخرین ویرایش:
من بازی رو چند وقت پیش از دوستم گرفتم تموم کردم ، ولی حالا میبینم چند تا از boss هارو نکشتم ... یکیش همین ebrietas .. یه باس دیگه بود کلا آتیش بود ... جریان چیه ؟
بازی دو تا مسیر فرعی مهم داره که اگه برید با یه سری باس های فرعی و آیتم های جدید روبرو میشین که تو مسیر اصلی بازی نیستن!

سلام
دوستان این بازی هم مثل بازی های ویچر یا اسکایریم به زبان انگلیسی قوی نیاز داره یا نه؟
و اینکه بازی بخش multiplayer هم داره یا نه؟اگه داره مولتیش چطوره؟از نظر سرور ها چی؟سرورهاش چطورن با پینگ 230 میشه بازی کرد؟

- - -ویرایش - - -

سلام
دوستان این بازی هم مثل بازی های ویچر یا اسکایریم به زبان انگلیسی قوی نیاز داره یا نه؟
و اینکه بازی بخش multiplayer هم داره یا نه؟اگه داره مولتیش چطوره؟از نظر سرور ها چی؟سرورهاش چطورن با پینگ 230 میشه بازی کرد؟

سلام

- - -ویرایش - - -

سلام
نه به انگلیسی قوی نیازی نداره
روی بخش مولتی هم کلا حساب نکن :دی

سلام
من واسه دو تا تروفی موندم یکیش که به فارسیش میشه فک کنم all hunter trophy یکی دیگشم hideen trophy دوستانی که پلات کردن ممنون میشم راهنماییم بکنن
در ضمن من واسه کمک واسه باس فایت امده هستم فقط کافیه add بکنید اینم ایدیم biraaahm
پایه هستم بد جور

تازه این بازیو گرفتم و اولاشم اما نمیدونم انلاین میرم علتشه یا خود بازی تیک داره و افت فریم سرگیجه اوره کنترل دوربین و چرخشش-دوستان این افت فریم حس میکنند؟بازی روون نیست برام. دیسک فیزیکی و پلمپ ریجن 1 هست

آفلاین امتحان کن ببین افت فریم دار ی؟؟؟؟ من تو انلاین بعضی وقتها صحنه شلوغ میشه دارم فکر کنم سرعت نت تاثیر داره

تازه این بازیو گرفتم و اولاشم اما نمیدونم انلاین میرم علتشه یا خود بازی تیک داره و افت فریم سرگیجه اوره کنترل دوربین و چرخشش-دوستان این افت فریم حس میکنند؟بازی روون نیست برام. دیسک فیزیکی و پلمپ ریجن 1 هست
من زمانی که co op میزدم فریم بازی یه مقدار افت میکرد اما تو انلاین مشکلی نبود . حالا شما یه بار کلا اینترنت دستگاه رو قطع کن ببین درست میشه.

سلام
من واسه دو تا تروفی موندم یکیش که به فارسیش میشه فک کنم all hunter trophy یکی دیگشم hideen trophy دوستانی که پلات کردن ممنون میشم راهنماییم بکنن
در ضمن من واسه کمک واسه باس فایت امده هستم فقط کافیه add بکنید اینم ایدیم biraaahm
پایه هستم بد جور
BloodBorne All Hunter's Tools Trophy Guide By Im_AhN
اونیکی چیه ؟

اقا من اول بازيم بعد هي ميميرم تا حالا يه بازي Action RPG به اين سختي هم بازي نكردم.
يه لطفي بكنيد بگيد اگه اميدي هست من تلاشمو ادامه بدم اگرم فايده أب نداره بازيرو از وسط نصف كنم چون سر درد و استرس ميخوام بكشم خودمو وقت بازي كردن:d

اقا من اول بازيم بعد هي ميميرم تا حالا يه بازي Action RPG به اين سختي هم بازي نكردم.
يه لطفي بكنيد بگيد اگه اميدي هست من تلاشمو ادامه بدم اگرم فايده أب نداره بازيرو از وسط نصف كنم چون سر درد و استرس ميخوام بكشم خودمو وقت بازي كردن:d
کلا اوایله این بازی و مابقی بازیهاشون یکم سخت گیرانه شروع میشه که کلا به طبیعت سرسخت بازی عادت کنی . کلا از چیزی نترس...ترس..نا امیدی هم نداره لول :/ بشین با حوصله برو . ریسک نکن .... استفاده از دایره هم یاد بگیر ( همون dodge ) دیگه راحت میتونی بری کلا D:

کلا اوایله این بازی و مابقی بازیهاشون یکم سخت گیرانه شروع میشه که کلا به طبیعت سرسخت بازی عادت کنی . کلا از چیزی نترس...ترس..نا امیدی هم نداره لول :/ بشین با حوصله برو . ریسک نکن .... استفاده از دایره هم یاد بگیر ( همون dodge ) دیگه راحت میتونی بری کلا D:
دمت گرم.
البته اونقدا هم Desprate نيستم ديگه:d
من كلا تازه شروع كردن سبكه RPG و واسه همين عادت ندارم.

من رسیدم به nightmare mensis راه برگشت به هانتر دریم نداره؟ همین اول میخوام برگردم سلاح رو اپگیرد کنم!!!!!!

یکم برو جلو از غار که خارج بشی یه لامپ پیدا میکنی

Nightmare_of_Mensis.jpg

سلام این ایتم رو چطور میشه پیدا کرد واسه دانجن میخوام living string
فک کنم تو hunter dream برا 10 تا insight میفروشه ولی میتونی بدون خرید هم بگیرش
بعده کشتن miclosh یه اسانسور هست که باید ازش بپری . دقیقا جاش رو یادم نیست ولی قبل از وارد شدن به اون اطاقی هست که queen رو میبینی . بعد یه دستگیره رو میکشی و mother brain میفته پایین. بعد باید بری اون قسمتی که یه سری چاله ها بود . ودیویش رو ببینی بیشتر دستت میاد
watch?v=riCdiK6VAm8

دمت گرم.
البته اونقدا هم Desprate نيستم ديگه:d
من كلا تازه شروع كردن سبكه RPG و واسه همين عادت ندارم.
یکم بازی کنی عادت میکنی لول
فقط اولش کلا سخت گیرانس .

آخرین ویرایش:
آقا من این بازی رو دسته دو ریجن 2 تهیه کردم. کلا تابستون خوبیه. ویچر3 رو بازی کردم الان پشت بندش این. فقط یه چیزی که هست من دارک سولز رو بازی نکردم و البته میدونم کلا این بازی سختیه اما این یه جورایی دیگه سختی نامردی داره. این بلاد اکوهای من هر بار که میمیرم صفر میشه چرا؟؟! خو الان چی باس بکنم این اولاش رد شه؟! هی بازی کنم تا استراتژیش دست من بیاد یا کسی هست که یه سری نکات اولیه در مورد بازی بهم بگه که من راهنمایی شم؟! :d

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or