PlayStation Bloodborne

سازنده
From Software
تاریخ انتشار
March 2015
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
Bloodborne

بازی جدید FROM SOFTWARE به کارگردانی خود میازاکی معرفی شد .
بازی به صورت انحصاری برای PS4 عرضه خواهد شد .

======================================

بازی توسط
SCE Japan Studio
From Software
توسعه و ساخته میشود.

سال عرضه ی بازی 2015 اعلام شده است .

=========

توجه:
در این تاپیک بحث:

درمورد داستان و مراحل بازی فقط در تگ اسپویلر!
در مورد ریجن ممنوع!
در مورد قیمت بازی ممنوع!
در مورد کدام فروشگاه بازی رو آورده و کدام فروشگاه معتبره ممنوع!

آخرین ویرایش:
آقا من این بازی رو دسته دو ریجن 2 تهیه کردم. کلا تابستون خوبیه. ویچر3 رو بازی کردم الان پشت بندش این. فقط یه چیزی که هست من دارک سولز رو بازی نکردم و البته میدونم کلا این بازی سختیه اما این یه جورایی دیگه سختی نامردی داره. این بلاد اکوهای من هر بار که میمیرم صفر میشه چرا؟؟! خو الان چی باس بکنم این اولاش رد شه؟! هی بازی کنم تا استراتژیش دست من بیاد یا کسی هست که یه سری نکات اولیه در مورد بازی بهم بگه که من راهنمایی شم؟! :d

ببین بلاد اکو هات رو بعد از مردن میتونی بری همونجایی که مردی دوباره برداری حالا یا رو زمین میفته یا فردی که زدتت برشون داشته که باید بکشیش و پس بگیری اما فقط یکبار این فرصتو داری یعنی اگه بعد از مردن دستت بهشون نرسه و یه بار دیگه بمیری دیگه نیستن ، نمیدونم متوجه شدی یا نه :d در واقع بعد از هربار مردن فرصت اینو داری که قبل اینکه بازم بمیری بلاد اکو هاتو پس بگیری
در مورد بازی هم اوایلش ممکنه خیلی اذیت بشی فقط باید بازیش کنی تا دستت بیاد از دایره زیاد استفاده کن این بازی "بکش برو جلو" نیستش :d مثل اکثر بازیا نیست که بزنی و بری ، وقتی بازی رو تموم میکنی دقیقا حس اینو داری که یه hunter شدی

ببین بلاد اکو هات رو بعد از مردن میتونی بری همونجایی که مردی دوباره برداری حالا یا رو زمین میفته یا فردی که زدتت برشون داشته که باید بکشیش و پس بگیری اما فقط یکبار این فرصتو داری یعنی اگه بعد از مردن دستت بهشون نرسه و یه بار دیگه بمیری دیگه نیستن ، نمیدونم متوجه شدی یا نه :d در واقع بعد از هربار مردن فرصت اینو داری که قبل اینکه بازم بمیری بلاد اکو هاتو پس بگیری
در مورد بازی هم اوایلش ممکنه خیلی اذیت بشی فقط باید بازیش کنی تا دستت بیاد از دایره زیاد استفاده کن این بازی "بکش برو جلو" نیستش :d مثل اکثر بازیا نیست که بزنی و بری ، وقتی بازی رو تموم میکنی دقیقا حس اینو داری که یه hunter شدی
1 نکته ، اون کسی که ترور میکشه اگر چشماش رنگی شده بود یعنی بلاد اکو تو دست اونه ...

- - -ویرایش - - -

اقا من اول بازيم بعد هي ميميرم تا حالا يه بازي Action RPG به اين سختي هم بازي نكردم.
يه لطفي بكنيد بگيد اگه اميدي هست من تلاشمو ادامه بدم اگرم فايده أب نداره بازيرو از وسط نصف كنم چون سر درد و استرس ميخوام بكشم خودمو وقت بازي كردن:d
سلام
میتونی با کمی بازی کردن و خورد شدن اعصابت توش روون بشی
راهنمایی توی امضای من رو روش کلیک کن ، کمکت میکنه .

این بلاد اکوهای من هر بار که میمیرم صفر میشه چرا؟؟!

پس میخوای نشه ؟ :d اگر بری اونجایی که مردی میتونی برشون گردونی. یا روی زمین میوفته یا پیش کسیه که تورو کشته و باید بکشیش تا پس بگیری. برای همین بهتره با Echo زیاد نری پیش باس تا کار سخت تر نشه.
خو الان چی باس بکنم این اولاش رد شه؟!

بهتر بازی کن :d
هی بازی کنم تا استراتژیش دست من بیاد یا کسی هست که یه سری نکات اولیه در مورد بازی بهم بگه که من راهنمایی شم؟! :d

این پست قبلی من در این مورد. یه سری از اینا برای اوایل بازی هنوز زوده ولی کلا توی ذهنت باشن:

تا اونجایی که می تونین جاخالی زیاد بدین. خیلی مهمه. مهمتر از اینکه damage بدین اینه که اصلا damage نخورین. من بعضی وقتا می رفتم با کریپ ها قوی درگیر میشدم ولی اصلا نمی زدمشون و فقط جا خالی دادن رو تمرین می کردم.

حواستون باشه اسلحه ای که انتخاب کردین به استایل بازیتون بیاد. همیشه هم سعی کنین آپگریدش کنین.

خیلی مهمه که اصلا سر باس فایت ها هول نکنین و عصبی نشین. بزارین هرچقدر میخواد طول بکشه. باس ها همشون نکته ضعف خاصی دارن. سعی کنین شیوه های مختلفی رو امتحان کنین ببینین کدوم بیشتر به کار میان. از Fire Paper و Blot Paper و ... هم استفاده کنین بد نیست.

مناطق بازی رو خوب بگردین یه سری چیزا ممکنه گیرتون بیاد که بدردبخور باشن. شایدم هم میان بری پیدا کنین که بعدا جونتون رو نجات بده.

بعضی وقتا هم برین چیزایی رو که میخواین farm کنین. حتما نباید همیشه جلو برین. بعضی وقتا برای جلو رفتن احتیاج دارین که قوی تر بشین.

Rune ها رو هم حتما رو شخصیتتون بندازین. خیلی ها یادشون میره ازشون استفاده کنن. روی اسلحه ها هم حتما از gem استفاده کنین.

با در نظر گرفتن همه اینها بازی خیلی سخت هم نیست. فقط سخته. ولی در عوضش همین سختی هیجان زیادی به آدم انتقال میده.

من تا حالا بازی RPG انجام ندادم ، به نظرتون بازیو بگیرم؟؟

حتی بازی Dark Soals هم بازی نکردم
yahoo_17.gif

بستگی به شخصیتت داره. اگر یه بازی برات سخت باشه کفری میشی یا سعی میکنی بهتر بشی ؟ این مهمترین سوالیه که باید از خودت بپرسی.
BB بیشتر از اطلاعات در مورد سیستم RPG احتیاج به ریفلکس و فکر بازی و نقشه کشی برای باس و ... داره. البته یه چیزایی در مورد RPG بودنی هم خوبه مثل این که یه باس به چه عنصری ضعف نشون میده و بهتره برای یه کلاس چه اسلحه ای تهیه کنی و چه آپگریدی روش بندازی و ... ولی پیچیده نیست اصلا.

سلام به دوستان خوبم...
آقا یه توضیح کامل واسه اکستراکت کردن متریال تو هانتر دریم بدید من الان cannon دارم ولی خالیه!!!! چطور میتونم مسلح کنمش؟؟؟؟؟؟ سمت راست پشت میز ته اتاق( کتابخونه )توی اتاق هانتر دریم یه چیزی برق میزنه اون چی هستش؟؟؟

دوستان من بازیو گرفتم و روانیش شدم : |
الان اونجام که از نردبون میرم بالا یه هانتر دریم پورتال میاد جلوم بعد از پله ها میرم پایین کلی آدم هست با صدای ناقوس جابه جا میشن
الان چند تا سوال دارم
دو تا مینی باس ی هستن (همونایی که یه سلاحی هم دارن و تپلن و
گندن) چجوری بزنمشون؟ داج میکنم اما فایده نداره باز میرنه همون جایی که داج کردم : | بعد این که چطوری لول آپ بشم؟ یا از کجا بفهمم لولم چنده؟

دوستان من بازیو گرفتم و روانیش شدم : |
الان اونجام که از نردبون میرم بالا یه هانتر دریم پورتال میاد جلوم بعد از پله ها میرم پایین کلی آدم هست با صدای ناقوس جابه جا میشن
الان چند تا سوال دارم
دو تا مینی باس ی هستن (همونایی که یه سلاحی هم دارن و تپلن و
گندن) چجوری بزنمشون؟ داج میکنم اما فایده نداره باز میرنه همون جایی که داج کردم : | بعد این که چطوری لول آپ بشم؟ یا از کجا بفهمم لولم چنده؟

فعلا اگه سخت هستن اونا واست ردشون کن بعدا بیا بزنشون , منظورت همونی هست که اون ته بعد از کلی جعبه یه گوشه داره قدم میزنه دیگه ؟ آخه یه سری دشمن تپل دیگه هستن تو این منطقه که معولا آجر دستشونه اونا راحتن تقریبا . واس لول آپ کردن میتونین بعد از روبرو شدن با باس اول برگردین به Hunter's Dream و اون جا The Dollزنده شده و میتونه شما رو لول آپ کنه .

سلام به دوستان خوبم...
آقا یه توضیح کامل واسه اکستراکت کردن متریال تو هانتر دریم بدید من الان cannon دارم ولی خالیه!!!! چطور میتونم مسلح کنمش؟؟؟؟؟؟ سمت راست پشت میز ته اتاق( کتابخونه )توی اتاق هانتر دریم یه چیزی برق میزنه اون چی هستش؟؟؟
material extractor ماله Arcane haze هست. دسته material هایی که دیگه برایه درست کردن chalice هایه اسون استفاده نمیکنی میشه مصرف کنی
باید equip کنی !!!_!!! بعد تیرش هم که از فار کردن به دست میاد.
Rune Workshop
باید برسی به Witch's Abode تا unlock اش کنی.

دوستان این اسلحه های ludwig ارزش داره بگیرم،هم سردش و هم گرمش!
kirkhammer چطوره؟
شمشیرش که فوقالعاده است و بیشتر گیمرا با همین شمشیر تا آخر بازی رفتن.به نظر من بهترین سلاح بازیه.اگه مدام آپگریدش کنی.
تفنگشم اسلحه خوبیه که با آپگرید شدن قدرت استان کردن خوبی بهش میده.ولی در کل شمششیرش بهترینه

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or