PlayStation Bloodborne

سازنده
From Software
تاریخ انتشار
March 2015
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
Bloodborne

بازی جدید FROM SOFTWARE به کارگردانی خود میازاکی معرفی شد .
بازی به صورت انحصاری برای PS4 عرضه خواهد شد .

======================================

بازی توسط
SCE Japan Studio
From Software
توسعه و ساخته میشود.

سال عرضه ی بازی 2015 اعلام شده است .

=========

توجه:
در این تاپیک بحث:

درمورد داستان و مراحل بازی فقط در تگ اسپویلر!
در مورد ریجن ممنوع!
در مورد قیمت بازی ممنوع!
در مورد کدام فروشگاه بازی رو آورده و کدام فروشگاه معتبره ممنوع!

آخرین ویرایش:

miliii

کاربر سایت
Sep 10, 2013
222
نام
milad
بیشتر استامینا ر اپ کنه خواستی من هستم

اخه تو صفحه ي قبل يكي از دوستان گفته بود كه استامينا رو زياد اپ نكنيد چون اينكارو ميتونيد با rune انجام بدين،والا ما تا حالا rune پيدا نكرديم اصلاً نميدونم چي هست :دي
داداش ايديتو بگو اددت كنم،اينم ايدي منه
milad-j

آخرین ویرایش:

david2014

کاربر سایت
Sep 13, 2014
71
اخه تو صفحه ي قبل يكي از دوستان گفته بود كه استامينا رو زياد اپ نكنيد چون اينكارو ميتونيد با rune انجام بدين،والا ما تا حالا rune پيدا نكرديم اصلاً نميدونم چي هست :دي
داداش ايديتو بگو اددت كنم،اينم ايدي منه
milad-j
اگه از من داش میپرسی که با این لول بهترین اپ استامینا هست الان لولم 220 هست 5 بار تمومش کردم تجریه من اینه بازم خودت میدونی من
اینم ایدیم biraaahm

miliii

کاربر سایت
Sep 10, 2013
222
نام
milad
اگه از من داش میپرسی که با این لول بهترین اپ استامینا هست الان لولم 220 هست 5 بار تمومش کردم تجریه من اینه بازم خودت میدونی من
اینم ایدیم biraaahm

والا همين كه گفتي رفتم استامينا اپ كردم چون خودمم شديد احساس ميكردم پايينه،friend request هم فرستادم

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سلام
من vicar amelia رو کشتم و بعدشم witch of hemvick و کشتم ...الان نمیدونم کجا باید برم؟ اصلا برای رد کردن بازی ترتیبی وجود داره؟ نه map داره ..نه میشه فهمید هدف بعدی چیه...
اگه میشه بگید باید کجا برم...
در ضمن او زندانی که بعد از اینکه اون یارو گونی دارا آدمو میندازن توش حتما باید رد کنیم؟ اخه باسش خیلی سخته زدنش
Forbidden Forest
اره ترتیبش اینا که حدودی مشخصه. نقشش هم سردرگم کننده نیست کلا
باید بری اون دری که رمز میخواست. پایین پله ها جایی که alfred هست. از سمته چپ میدون که میخوره بالا به vicer باید بری .
نه لازم نیست الان . میتونی دوباره برگردی. اون باسش optional هست. اگر بکشیش و از دره پشتش بری سراغه Djura باهات رفیق میشه

اين اكستركت كردن تو ورك شاپ رو توضيح مي دي ؟
از material هایی که به دست میاری میتونی extract کنی . البته اون material از دست میره. اونایی که دیگه نیاز نداری رو این کارو کن

Mini3oy

WikiVB سابق
کاربر سایت
Aug 9, 2011
1,052
نام
Mostafa
آقا یه سوال
این درب توی حیاط hunter deram کی باز میشه ؟؟؟ برای چی هستش؟؟؟؟

بعد از کشتن Mergo's Wet Nurse برگردی به هانتر دریم خونه آتیش گرفته با عروسک که حرف بزنی میگه Gherman اونجا منتظرته و ... بعدش اون در باز شده از اونجا میری پیش Gherman و بلاخره انتخاب یکی از پایان های بازی

mortality

کاربر سایت
Jun 2, 2008
105
نام
Mohammad
بنده تا الان روی باسهایی که شکست دادم بیشتر از دو بار نمردم حتی logarius و shadow of yharnam ولی این eberiates بد جوری رو مخه ده بار تا حالا منو کشته لولم 85 اسلحه هم هانتر اکس +8 هست ولی جونش تموم نمیشه لامصب مخصوصا تو فاز سوم که لیزر میزنه در جا منو میکشه باگی چیزی نداره راحت بشه کشتش ؟ دوستان راهنمایی کنید

slipkboy

Apollo 13
Loyal Member
Mar 3, 2009
3,916
نام
محمد. تـ
بنده تا الان روی باسهایی که شکست دادم بیشتر از دو بار نمردم حتی logarius و shadow of yharnam ولی این eberiates بد جوری رو مخه ده بار تا حالا منو کشته لولم 85 اسلحه هم هانتر اکس +8 هست ولی جونش تموم نمیشه لامصب مخصوصا تو فاز سوم که لیزر میزنه در جا منو میکشه باگی چیزی نداره راحت بشه کشتش ؟ دوستان راهنمایی کنید

20تا بلاد رو حتمن داشته باش. فقط توی شکمش بجنگ، اصلاً ازش دور نشو. وقتی میپره عقب بازم برو تو دلش. از پهلو هم زیاد ضربه بزن. به گلوله حساسه و آتش. کوکتل مولوتوف از این مدل که میندازی زمین (اسمش رو یادم نیست) بخر و بنداز زیرش. کوکتل های معمولی هم داشته باش. روغن بنداز بهش کوکتل بزن. خوب دمیج میخوره. از R2 هم استفاده کن. اما حواست باشه که جا برای جاخالی دادن داشته باشی

T@ntaL 73

کاربر سایت
Apr 10, 2008
952
نام
امید
دقیقا مثل من، منم تنها باسی که باهاش به مشکل خوردم همین Ebriates بود ...
اول اینکه سعی کن زمان هایی که سرش رو می کوبه زمین بهش نزدیک باشی (نه اونقدر نزدیک که کتلت بشی و نه انقد دور که اون فرصت چند ثانیه ای رو از دست بدی) و زمانی که تو فاز دوم و سوم می خواد frenzy کنه ازش دور باشی، پیشنهاد من Canon هست، برای فاز سومش که اگه بتونی دوتا تیر درست بهش بزنی می مونه چند ضربه برای تموم کردن کارش ...
اگه با R2 درست و حساب شده بهش ضربه بزنی stun میشه ...
مهمترین نکته برای این باس توی فاز سومش و dodge دادن درست همون لیزرها هست، تا دیدی می خواد AoE بزنه سریع از لاک دربیا و رول بده می تونی بخش اعضمی از این حمله هاش رو رول بدی و منتظر فرصت ...
یه کم صبر و حوصله می خواد، درست جایی که عجله کنی می بینی که مردی ...

tirdad666

کاربر سایت
Dec 18, 2007
843
تازه این بازیو گرفتم و اولاشم اما نمیدونم انلاین میرم علتشه یا خود بازی تیک داره و افت فریم سرگیجه اوره کنترل دوربین و چرخشش-دوستان این افت فریم حس میکنند؟بازی روون نیست برام. دیسک فیزیکی و پلمپ ریجن 1 هست

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
تازه این بازیو گرفتم و اولاشم اما نمیدونم انلاین میرم علتشه یا خود بازی تیک داره و افت فریم سرگیجه اوره کنترل دوربین و چرخشش-دوستان این افت فریم حس میکنند؟بازی روون نیست برام. دیسک فیزیکی و پلمپ ریجن 1 هست
یادم نمیاد بازی مشکلات اینطوری داشته باشه D:
ترجیحا اپدیت کن بازی رو

idahadi21

کاربر سایت
Sep 8, 2008
1,930
نام
هادی
من بازی رو چند وقت پیش از دوستم گرفتم تموم کردم ، ولی حالا میبینم چند تا از boss هارو نکشتم ... یکیش همین ebrietas .. یه باس دیگه بود کلا آتیش بود ... جریان چیه ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر