PlayStation Bloodborne

سازنده
From Software
تاریخ انتشار
March 2015
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
Bloodborne

بازی جدید FROM SOFTWARE به کارگردانی خود میازاکی معرفی شد .
بازی به صورت انحصاری برای PS4 عرضه خواهد شد .

======================================

بازی توسط
SCE Japan Studio
From Software
توسعه و ساخته میشود.

سال عرضه ی بازی 2015 اعلام شده است .

=========

توجه:
در این تاپیک بحث:

درمورد داستان و مراحل بازی فقط در تگ اسپویلر!
در مورد ریجن ممنوع!
در مورد قیمت بازی ممنوع!
در مورد کدام فروشگاه بازی رو آورده و کدام فروشگاه معتبره ممنوع!

آخرین ویرایش:

blackwhite

کاربر سایت
May 12, 2012
43
اقا من رسيدم به باس اول father gascoine گير كردم،با چه روشي ميشه راحتتر زدش؟

یه چند تا سنگ قبر کنار هم هست اگر دیده باشی روبروی دری که وارد میشی . برو پشت همونجا اونم میاد روبروت بعد با تبر چرخشی r2 رو نگهدار بزن بهش خیلی زود خونش کم میشه ، اگر یکمی دقت کنی و تا زمانی که دورش بدی پشت همین سنگ ها اصلا ضربه ای بهت نمیخوره

behnampr

کاربر سایت
Jul 10, 2007
104
نام
بهنام
آقا یه غول ریزه ای هست بنام[h=2]Micolash[/h]این لامصب راند دوم که فرار میکنه دیگه اصلن نمیشه گیرش آورد ، کسی راهی بلد نیس ؟!!

947947

کاربر سایت
Jul 7, 2011
1,158
نام
Behrooz
دوستان

این یارویی که بالای برج با تیربار میزنمون رو یه بار بزنیم دیگه میمیره و اگه کشته بشیم و از اول بازی بریم دیگه نیستش ؟؟

توی این ابزاریی که میتونیم داشته باشیم کدومشون بهتر هست برای کشتن غول ها و جکو جونورایی که توی بازی هستن ؟؟

david2014

کاربر سایت
Sep 13, 2014
71
شما یا باید بزنیش خودت نیفتی یا بنداریش پایین که اگه اولش یه چند تا تیر بهش بزنی گیج میشه و میتونی بندازیش پایین و یه بار بکشیش دیگه نیست سعی کن از تبر استفاده بکنی و قدرت سم رو بالا ببری

- - -ویرایش - - -

سلام چرا این افکت واسه من فعال نیست باسم که میزنم فعال نبست که یه حرکتی بزنیم

Esmralda

کاربر سایت
Jul 11, 2015
123
نام
شانت
شما یا باید بزنیش خودت نیفتی یا بنداریش پایین که اگه اولش یه چند تا تیر بهش بزنی گیج میشه و میتونی بندازیش پایین و یه بار بکشیش دیگه نیست سعی کن از تبر استفاده بکنی و قدرت سم رو بالا ببری

اگر بیوفته پایین شاید نتونی آیتمش رو برداری. برای من که اینطوری شد.

Mini3oy

WikiVB سابق
کاربر سایت
Aug 9, 2011
1,052
نام
Mostafa
آقا یه غول ریزه ای هست بنامMicolash

این لامصب راند دوم که فرار میکنه دیگه اصلن نمیشه گیرش آورد ، کسی راهی بلد نیس ؟!!
یه چند دور که دنبالش کنی میره تو یه محوطه ای دنبالش که میری درو میبنده باید بری از طبقه بالا بپری پایین و فاز بعدیش شروع میشه که AOE های ناجوری هم میزنه
تو مواقعی که دنبالش میکنی از یه جا میپره پایین کتابخونه مانند هست من درست یادم نیست توی اون قسمت پایین منتظرت میمونه که بپری بعد فرار کنه اونجا میتونی نپری پایین بالا وایسی با poision knife بزنیش دو تا pk که بهش میزنی خونش شروع میکنه به کم شدن اثرش که از بین رفت دو تا دیگه بزنی بازم کم میشه توی این بخش میتونی با 4 یا 6 تا pk بزنیش و میمیره حتی به فاز بعدی نمیرسه :d

947947

کاربر سایت
Jul 7, 2011
1,158
نام
Behrooz
اگر بیوفته پایین شاید نتونی آیتمش رو برداری. برای من که اینطوری شد.

منم بالاخره زدمش...آخرای جونش بود که یه ضربه زدم بهش افتاد پایین...آیتمشم توی هوا مونده و نمیتونم بگیرمش.....

چطور باید بیشتر از 20 تا جون و تیر داشته باشم ؟؟؟ چکار باید بکنم ؟

آخرین ویرایش:

EH$AN

کاربر سایت
Oct 24, 2009
273
نام
Ehsan
اقا من یه مشکل بدی پیدا کردم اینکه بازی رو پاک کردم و دوباره نصب کردم اپدیت اش رو ولی میزنه کامل نصب نشده و نمیتونه سیو رو لود کنه! ولی تو new game میره
یه بار دیگه هم پاک کردم دوباره ریختم ولی این مشکل پابرجاست
سیو ام پرید یعنی؟؟ :( راه حلی هست؟ بک اپ دارم از سیو ام به درد میخوره؟

Esmralda

کاربر سایت
Jul 11, 2015
123
نام
شانت
چطور باید بیشتر از 20 تا جون و تیر داشته باشم ؟؟؟ چکار باید بکنم ؟

جلوتر که بری یه سری آیتم هستن به اسم Rune که اونا رو توی هانترز دریم میزاری روی شخصیتت و هر کدوم یه سری قدرتها بهت میدن. بعضی هاشون تعداد تیرها و جونهایی رو که میتونی استفاده کنی بیشتر میکنن. از یه حدی بالاتر نمیره ولی. زیاد روش مانور نده.

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
اقا من یه مشکل بدی پیدا کردم اینکه بازی رو پاک کردم و دوباره نصب کردم اپدیت اش رو ولی میزنه کامل نصب نشده و نمیتونه سیو رو لود کنه! ولی تو new game میره
یه بار دیگه هم پاک کردم دوباره ریختم ولی این مشکل پابرجاست
سیو ام پرید یعنی؟؟ :( راه حلی هست؟ بک اپ دارم از سیو ام به درد میخوره؟
خوده بازی کامل نصب شده ؟؟؟
باید بزاری بازی کامل نصب بشه
بعد اپدیت اخری رو نصب کنی
باید Ok بشه . معمولا نصب بازیا بین 20 تا 40 دقیقه زمان میبره.

EH$AN

کاربر سایت
Oct 24, 2009
273
نام
Ehsan
خوده بازی کامل نصب شده ؟؟؟
باید بزاری بازی کامل نصب بشه
بعد اپدیت اخری رو نصب کنی
باید Ok بشه . معمولا نصب بازیا بین 20 تا 40 دقیقه زمان میبره.
وقتی میره تو منو و new game هم کار میکنه فکر کنم نصب شده دیگه! نیاز دوباره دانلود اپدیت نیست که؟ چون دوبار تا الان دانلود کردم

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
وقتی میره تو منو و new game هم کار میکنه فکر کنم نصب شده دیگه! نیاز دوباره دانلود اپدیت نیست که؟ چون دوبار تا الان دانلود کردم
اپدیت اخری نصب باشه Ok هست . نیاز به نصب اضافه نداره.

pxc33

کاربر سایت
Dec 4, 2011
2,764
نام
علی
بچه ها توی این nightmare fornite یه موجودی هست frenzy میکنه به شدت که پشتش یه مسنجر گیفت هست کشتن و برداشتن مسنجر گیفت اجباریه ؟

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,075
نام
سهند

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر