PlayStation Bloodborne

سازنده
From Software
تاریخ انتشار
March 2015
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
Bloodborne

بازی جدید FROM SOFTWARE به کارگردانی خود میازاکی معرفی شد .
بازی به صورت انحصاری برای PS4 عرضه خواهد شد .

======================================

بازی توسط
SCE Japan Studio
From Software
توسعه و ساخته میشود.

سال عرضه ی بازی 2015 اعلام شده است .

=========

توجه:
در این تاپیک بحث:

درمورد داستان و مراحل بازی فقط در تگ اسپویلر!
در مورد ریجن ممنوع!
در مورد قیمت بازی ممنوع!
در مورد کدام فروشگاه بازی رو آورده و کدام فروشگاه معتبره ممنوع!

آخرین ویرایش:

Metalzadeh

کاربر سایت
Dec 11, 2007
136
نام
پدرام
دوستان کسی این کلیپ top 10 boss رو دیده ؟
watch?v=pyDJ0bXCVe4

اگه ندیدید حتما ببینید نکات جالبی داره
اگرم دیدید سوالی که برام پیش اومده اینه که :
دقت کنید گاها وقتی به باس شلیک میکنه باس زانو میزنه ، میره جلو و یه جورایی دستشو تو سینه باس میکنه و مقدار قابل توجهی از سلامتی باس کم میشه قضیه این چیه ؟ من بازی رو تازه شروع کردم و کلا دو تا باس اول رو زدم lvl هم 25 هستم
کلا اگه tutorial به درد بخوری برای معرفی حرکات و ... سراغ دارید بدید یه مطالعه بکنیم

Visceral Attack - Bloodborne

david2014

کاربر سایت
Sep 13, 2014
71
سلام بروبچ
من اصلا معنی این ایتم ها این بازی رو نمیدنم که چکار میکنن و کجا ها باید ازشون استفاده کرد اگه یه توضیح کلی راجب ایتم ها اصلی بدید ممنون میشم واقعا اخه انگلیسی هیچی بلد نیستم ممنون

byte

عضو جدید
Jun 9, 2012
59
نام
ShAhRaM
دوستان من WET NURSE رو کشتم ولی الان نمیدونم کجا باید برم.ممنون میشم راهنماییم کنید.

Sent from my iphone GODs using Tapatalk

byte

عضو جدید
Jun 9, 2012
59
نام
ShAhRaM
رفتم با پیره مرده رو ویلچر حرف زد بعد دوتا گزینه داد اولی رو زدم دیدم پیره مرده سرمو برید رفت یه جایه دیگه بعد تموم.بازی از اول.گزینه ی دوم مبارزه با پیره مرده بود؟

Demon.Hunter

کاربر سایت
Feb 10, 2012
424
نام
محمد حسین
ما ک امشب هر کاری کردیم نتونستیم جوین هم بشیم تو بازی ...دو طرف باید ی زنگ رو بصدا در بیارن؟:-/
یکم سیستمش پیچیدس ولی در کل بهترین جاها اینان برای انلاین اینجا همه چی رو نوشته wiki
nightmare frontier
unseen village
nightmare of mensis

آیتمها quick use ندارن؟
من بلد نیستم
همش میرم تو اینونتوری use میزنم
برید توی menu ایتم هاتون پایینش یه قسمت هست که میتونید ایتم هارو equip کنید و با مربع quick use میشه

رفتم با پیره مرده رو ویلچر حرف زد بعد دوتا گزینه داد اولی رو زدم دیدم پیره مرده سرمو برید رفت یه جایه دیگه بعد تموم.بازی از اول.گزینه ی دوم مبارزه با پیره مرده بود؟
بله کلا سه تا پایان داره

آخرین ویرایش:

B1G BOSS

کاربر سایت
Sep 1, 2012
642
نام
رضا
اون دوتای دیگه چجوریه؟

یکی اینکه قبول میکنید و میکشتون.یکی اینکه refuese میزنید و میکشیدش.یکی دیگه اینه که قبل از refuse زدن حداقل 3 تا از cord ها رو مصرف کنید که پیدا کردن این cord ها هم کار راحتیه و تو بازی باید بدستشون بیارید

reza119891

عضو جدید
May 16, 2010
4
سلام دوستان من دیروز بازی رو تموم کردم و رفتم برای نیو گیم پلاس. سلاح اصلی شمشیر لودویگ بود که تا آخر هم آپگردیش کردم. با این بیلد : vit 30 end 30 str 30 skill 30!
برای دور دوم در مورد سلاح های chikage و burial blade توضیح مختصری میدید ؟ ارزش آپگرید دارند یا برم سراغ سلاح های دیگه؟ (با توجه به اینکه دنبال بیلد skill هستم این سری)

Metalzadeh

کاربر سایت
Dec 11, 2007
136
نام
پدرام
سلام دوستان من دیروز بازی رو تموم کردم و رفتم برای نیو گیم پلاس. سلاح اصلی شمشیر لودویگ بود که تا آخر هم آپگردیش کردم. با این بیلد : vit 30 end 30 str 30 skill 30!
برای دور دوم در مورد سلاح های chikage و burial blade توضیح مختصری میدید ؟ ارزش آپگرید دارند یا برم سراغ سلاح های دیگه؟ (با توجه به اینکه دنبال بیلد skill هستم این سری)

تا جایی که می دونم Chikage رو بیلد bloodtinge خوب جواب میده
Burial اسلحه ی خوبیه
ولی بنظر من Blades of Mercy یا Beast Claw رو امتحان کنین :)

Mohamad0933

کاربر سایت
Jun 29, 2015
7
سلام اگه میشه کمک کنید
من بعد از کشتن DARK BEAST PAAL و 5. WICH OF HEMWICK :کشتم ولی بعد از اون دقیقا نمیدونم Martyr Logarius کجاست اصلا شهر CAINHURST CASTLE نمیتونم پیدا کنم کمکم کنید ممنون

آخرین ویرایش:

Metalzadeh

کاربر سایت
Dec 11, 2007
136
نام
پدرام
سلام اگه میشه کمک کنید
من بعد از کشتن DARK BEAST PAAL و 5. WICH OF HEMWICK :کشتم ولی بعد از اون دقیقا نمیدونم Martyr Logarius کجاست اصلا شهر CAINHURST CASTLE نمیتونم پیدا کنم کمکم کنید ممنون

[LTR]

How to find Cainhurst Castle

To get to Cainhurst Castle, you need to find the Cainhurst Summons, found in Iosefka's Clinic from the back entrance via Forbidden Woods. Once you have the Summons, travel to the Witch's Abode (Witches of Hemwick must be dead), walk to the monument by the crossroads and a cutscene will trigger.[/LTR]

http://bloodborne.wiki.fextralife.com/Cainhurst+Castle

pxc33

کاربر سایت
Dec 4, 2011
2,727
نام
علی
سلام . الان من henryk(هانتر قدیمی) رو زدم اما لباساش برام توی اون مغازه ای که باید با insight خرید کنی نیومده. باید چی کار کنم ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر