PlayStation Bloodborne

سازنده
From Software
تاریخ انتشار
March 2015
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
Bloodborne

بازی جدید FROM SOFTWARE به کارگردانی خود میازاکی معرفی شد .
بازی به صورت انحصاری برای PS4 عرضه خواهد شد .

======================================

بازی توسط
SCE Japan Studio
From Software
توسعه و ساخته میشود.

سال عرضه ی بازی 2015 اعلام شده است .

=========

توجه:
در این تاپیک بحث:

درمورد داستان و مراحل بازی فقط در تگ اسپویلر!
در مورد ریجن ممنوع!
در مورد قیمت بازی ممنوع!
در مورد کدام فروشگاه بازی رو آورده و کدام فروشگاه معتبره ممنوع!

آخرین ویرایش:

Demon.Hunter

کاربر سایت
Feb 10, 2012
424
نام
محمد حسین
Shadow of yharnam زدم
رفتم byrgenwerth گشتم کل شو و cord جمع کردم کجا باید برم؟؟ به نظر میاد بسته اس راهی نداره :D
rom رو کشتید؟اگه نه که باس اونجا رام هست باید اونجا که یه نفر نشسته بپرید توی اب و باس اونجاست

Mini3oy

WikiVB سابق
کاربر سایت
Aug 9, 2011
1,052
نام
Mostafa
والا تو اون راهرو قدم میزنه بعد به هیچ نحوی هم راضی نمیشه که بیاد بیرون.نزدیکشم که میری مثل غلطک از روت رد میشه میفرستت پیش لنترن:/ :D

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

اتفاقا من تازه رسیدم بهش و زدمش به ظاهرش نمیخورد اینقدر ساده باشه -_-
شما اگه میخوای بیاد بیرون برو یکم نزدیک شو نه در حدی که نتونی فرار کنی و ببینتت یه MOLOTOV COCKTAIL بزن بهش وقتی دیدت فرار کن برو بیرون خونت پر باشه یه بارم بزنتت چیزیت نمیشه بعد از یه MOLOTOV COCKTAIL که بهش زدی خونش نصفه میشه کافیه یا یکی دیگه بزنی بهش یا یه ضربه سنگین بزنی بهش

abol_fa

کاربر سایت
Mar 19, 2009
127
نام
ابوالفضل
اتفاقا من تازه رسیدم بهش و زدمش به ظاهرش نمیخورد اینقدر ساده باشه -_-
شما اگه میخوای بیاد بیرون برو یکم نزدیک شو نه در حدی که نتونی فرار کنی و ببینتت یه MOLOTOV COCKTAIL بزن بهش وقتی دیدت فرار کن برو بیرون خونت پر باشه یه بارم بزنتت چیزیت نمیشه بعد از یه MOLOTOV COCKTAIL که بهش زدی خونش نصفه میشه کافیه یا یکی دیگه بزنی بهش یا یه ضربه سنگین بزنی بهش
قبل از ورودی راهرو یه نردبون هست
ازون بری بالا آخرش از یه میتونی بیای پایین قشنگ پشت سر خوکه در میای!
علاوه بر این واسه من خوکه خواست از ورودی پشتی بیاد بیرون گیر کرد تو یه نیمچه راهرو مانندی،منم مورد عنایت قرارش دادم:D
الان مشکل اون باس لول هستش که شاتگان داره و گرگینه میشه

david2014

کاربر سایت
Sep 13, 2014
71
سلام بروبچ این insight به چه دردی میخوره ؟ الان از من 12 هست چی کار میشه باهاش کرد ؟ یه ایتم دیگه هم هست که اسمش ر فراموش کردم ولی یه کاغذ زرد رنگه که میگه زنده میکنه بدون گرفتن اکو اینم نمیدونم چطور ازش استفاده کنم کمکم کنید ممنون میشم

- - -ویرایش - - -

سلام بروبچ این insight به چه دردی میخوره ؟ الان از من 12 هست چی کار میشه باهاش کرد ؟ یه ایتم دیگه هم هست که اسمش ر فراموش کردم ولی یه کاغذ زرد رنگه که میگه زنده میکنه بدون گرفتن اکو اینم نمیدونم چطور ازش استفاده کنم کمکم کنید ممنون میشم

Mini3oy

WikiVB سابق
کاربر سایت
Aug 9, 2011
1,052
نام
Mostafa
قبل از ورودی راهرو یه نردبون هست
ازون بری بالا آخرش از یه میتونی بیای پایین قشنگ پشت سر خوکه در میای!
علاوه بر این واسه من خوکه خواست از ورودی پشتی بیاد بیرون گیر کرد تو یه نیمچه راهرو مانندی،منم مورد عنایت قرارش دادم:D
الان مشکل اون باس لول هستش که شاتگان داره و گرگینه میشه

اون نردبوم از مسیر اصلی نیستش اولین بار که بری به خوک برخورد کنی از جلو بهش میرسی وگرنه این روشی که شما مورد عنایت قرارش دادی خیلی جا ها جواب میده منم رو اون دو تا ویرولف روی پل قبل از باس انتخابی اول (CLERIC BEAST) همیشه انجامش میدم LoL
این باسی که شم گیر مردی Father Gascoigne هست اسمش سعی کن اول lvl up کنی بعد بری سراغش حد اقل 24-25 باشه lvlـت اگرم میخوای از همین روش های ناجوانمردانه :D استفاده کنی این کلیپو ببین یه روش خیلی ساده داره :
watch?v=V3ynBC6m61k

Parsa13

کاربر سایت
Nov 16, 2011
2,238
الان زدم Father Gascoign رو کشتم رسما در پوست خودم نمیگنجم دیگه :)) تا حالا سر کشتن هیچ کسی توی یک بازی اینقدر خوشحالی نکرده بودم :)) طبیعیه همچین چیزی دیگه ؟ :D

Doctor Splinter

کاربر سایت
Apr 27, 2006
1,142
نام
سجاد
الان زدم Father Gascoign رو کشتم رسما در پوست خودم نمیگنجم دیگه :)) تا حالا سر کشتن هیچ کسی توی یک بازی اینقدر خوشحالی نکرده بودم :)) طبیعیه همچین چیزی دیگه ؟ :D
حالا شما که خوبه من سر باس سایه یارنام وقتی زدمشون پا شدم دور افتخار زدم=))

Mahdi_Mansouri

کاربر سایت
Feb 26, 2011
597
نام
محمد مهدی

- - -ویرایش - - -

برای قسمت آنلاین
این فیلم به دردتون میخوره :
راهنمایی آنلاین بازی کردن در BloodBorne

Mini3oy

WikiVB سابق
کاربر سایت
Aug 9, 2011
1,052
نام
Mostafa
دوستان کسی این کلیپ top 10 boss رو دیده ؟
watch?v=pyDJ0bXCVe4

اگه ندیدید حتما ببینید نکات جالبی داره
اگرم دیدید سوالی که برام پیش اومده اینه که :
دقت کنید گاها وقتی به باس شلیک میکنه باس زانو میزنه ، میره جلو و یه جورایی دستشو تو سینه باس میکنه و مقدار قابل توجهی از سلامتی باس کم میشه قضیه این چیه ؟ من بازی رو تازه شروع کردم و کلا دو تا باس اول رو زدم lvl هم 25 هستم
کلا اگه tutorial به درد بخوری برای معرفی حرکات و ... سراغ دارید بدید یه مطالعه بکنیم

Metalzadeh

کاربر سایت
Dec 11, 2007
136
نام
پدرام
دوستان کسی این کلیپ top 10 boss رو دیده ؟
watch?v=pyDJ0bXCVe4

اگه ندیدید حتما ببینید نکات جالبی داره
اگرم دیدید سوالی که برام پیش اومده اینه که :
دقت کنید گاها وقتی به باس شلیک میکنه باس زانو میزنه ، میره جلو و یه جورایی دستشو تو سینه باس میکنه و مقدار قابل توجهی از سلامتی باس کم میشه قضیه این چیه ؟ من بازی رو تازه شروع کردم و کلا دو تا باس اول رو زدم lvl هم 25 هستم
کلا اگه tutorial به درد بخوری برای معرفی حرکات و ... سراغ دارید بدید یه مطالعه بکنیم

Visceral Attack - Bloodborne

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر