PlayStation Bloodborne

سازنده
From Software
تاریخ انتشار
March 2015
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
Bloodborne

بازی جدید FROM SOFTWARE به کارگردانی خود میازاکی معرفی شد .
بازی به صورت انحصاری برای PS4 عرضه خواهد شد .

======================================

بازی توسط
SCE Japan Studio
From Software
توسعه و ساخته میشود.

سال عرضه ی بازی 2015 اعلام شده است .

=========

توجه:
در این تاپیک بحث:

درمورد داستان و مراحل بازی فقط در تگ اسپویلر!
در مورد ریجن ممنوع!
در مورد قیمت بازی ممنوع!
در مورد کدام فروشگاه بازی رو آورده و کدام فروشگاه معتبره ممنوع!

آخرین ویرایش:

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,752
نام
علی
خب کم کم داره نوبت این بازی میشه که برم سمتش و از همین الان براش استرس دارم :d
سر خرید این بازی هم خیلی دردسر کشیدم اول مشکلات ظرفیت نمیدونم دوم یا سوم برام پیش اومد و بازی قفل شد و بعدش هم اون ملعون بهم کلک زد و بازی رو نداد!

K ANE

کاربر سایت
Aug 15, 2014
920
نام
Noble 6
آقا ما بازیو بوسیدیم گذاشتیم کنار ! این shadow of yahnram مردنی نیست ! لولم ۴۲ هستش و فقط saw cleaver و ludwin holy blade دارم که اونا هم تا +۶ آپگرید شدن ! ولی هر کاری میکنم حریف ۳ تاشون با هم نمیشم! خلاصه بازی ،بازی خوبی بود ! فقط این boss گند زد به بازی ، من تا اینجا هیچ مشکلی نداشتم همه boss با ۳ بار تلاش حداکثر زده بودم ولی این دیگه غیر منطقی سخته ! ۳ تا هستن ! جونشون کم میشه قویتر هم میشن !
این باس یه نکته داره . اونم اینکه باید سعی کنی خون هر ۳ تاشون رو تا نصف ببری .اونوقت یکی از اون شمشیر دار ها رو بکش . بعد دیگه کار راحت میشه.

در ضمن سعی کن از هانتر اکس استفاده کنی در حالت بلندش . من خودم سر بار سوم کشتمش اینو.

byte

عضو جدید
Jun 9, 2012
59
نام
ShAhRaM
آقا ما بازیو بوسیدیم گذاشتیم کنار ! این shadow of yahnram مردنی نیست ! لولم ۴۲ هستش و فقط saw cleaver و ludwin holy blade دارم که اونا هم تا +۶ آپگرید شدن ! ولی هر کاری میکنم حریف ۳ تاشون با هم نمیشم! خلاصه بازی ،بازی خوبی بود ! فقط این boss گند زد به بازی ، من تا اینجا هیچ مشکلی نداشتم همه boss با ۳ بار تلاش حداکثر زده بودم ولی این دیگه غیر منطقی سخته ! ۳ تا هستن ! جونشون کم میشه قویتر هم میشن !
داداش من این باس رو دفعه اول کشتم.اول از همه اونی که اتیش مینداخت رو کشتم چون واقعا تمرکزو بهم میزد بعد اونی که شمشیرش اتیش بود.بعد اون یکی.یه نکته:یه جا واینسا ازشون دور باش اسلحه تم hunter axe باشه عالیه.از راه دور r2 رو نگه دار تا بهت برسن کتکرو خوردن.بعده اولین زمین خوردنشون نذاز بلند شد بلافاصله بازمr2 نگه دار.البته باید stamina خیلی بالا باشه.منم اول ابن حاله تورو داشتم میگفتم اگه نتونم برم عوضش میکنم.

Sent from my iphone GODs using Tapatalk

بازی به معنای واقعی کلمه.من از میکرو تا الان بازی کردم ولی این بازی لامصب باید پرستشش کرد.

Last edited by a moderator:

mahicho

کاربر سایت
Feb 7, 2015
106
نام
mahbod
براي ساختن central pthumero chalice ٦تا blood rital 2 ميخواد ولي من ٥تا دارم
از كجا يكي ديگه گير بيارم؟
تو shop فقط blood rital 1 ميفروشه

Gabriel 96

کاربر سایت
Jun 9, 2014
144
نام
oroush$
دوستان من رسیدم به father تا جایی که گرگ میشه میزنم بعدش انگار اصلا ضربم بهش اثر نمیکنه از axe در حالت بلند استفاده میکنم چی کار کنمش ۷ یا ۸ بار تا حالا مردم:(
خیلی ممنون

آخرین ویرایش:

byte

عضو جدید
Jun 9, 2012
59
نام
ShAhRaM
دوستان عزیز bloodtone از کجا باید پیدا کرد؟ظاهرا برا اپدیت اسلحه به این نیاز هست
داداش برای پیدا کردن blood stone باید یه موجوداتی رو بکشی که سخت کشته میشن.شایدم هم بتونی با کشتن هرکدوم پیدا کنی.ولی من فقط از اونایی پیدا میکردم که سخت کشته میشن و خاص هستن.مثله گرگ یا مثله اون.

misagh72

کاربر سایت
Sep 7, 2013
1,721
دوستان من رسیدم به father تا جایی که گرگ میشه میزنم بعدش انگار اصلا ضربم بهش اثر نمیکنه از axe در حالت بلند استفاده میکنم چی کار کنمش ۷ یا ۸ بار تا حالا مردم:(
خیلی ممنون

بهتره خودت و اسلحه رو اپدیت کنی
بهتره از spear saw استفاده کنید بعد bestbotlpelte استفاده کنید برای باس ها دمیج بیشتر میشه

Frozen Flame

کاربر سایت
Dec 26, 2014
795
نام
دانیال
خیلی ممنون
این دو سه تا احتمال هم هست:
1- اسلحه ای که داری ازش استفاده میکنی رو Repair نکردی و اصلاً Damage نمیده...
2- احتمال این هم هست که Levelـت پایین باشه!!!
;)

Gabriel 96

کاربر سایت
Jun 9, 2014
144
نام
oroush$
این دو سه تا احتمال هم هست:
1- اسلحه ای که داری ازش استفاده میکنی رو Repair نکردی و اصلاً Damage نمیده...
2- احتمال این هم هست که Levelـت پایین باشه!!!
;)

لول که ندارم تازه به گاسکوئین که میرسم بهم یه insight میده یه بار نوشت weapon in danger کلا استراتژی زدن‌گرگش چیه ؟؟تو ویدیو ش یارو‌ خیلی اسون میزدش

Mahdi_Mansouri

کاربر سایت
Feb 26, 2011
597
نام
محمد مهدی
لول که ندارم تازه به گاسکوئین که میرسم بهم یه insight میده یه بار نوشت weapon in danger کلا استراتژی زدن‌گرگش چیه ؟؟تو ویدیو ش یارو‌ خیلی اسون میزدش
این کلیپ شاید به کارتون بیاد :
توضیحاتش هم نوشته .

BloodBorne Father Gascoigne Trophy Guide By Im_AhN

- - -ویرایش - - -

دوستان عزیز bloodtone از کجا باید پیدا کرد؟ظاهرا برا اپدیت اسلحه به این نیاز هست
تا آپگرید لول 9 به صورت عادی با کشتن دشمنان و باز کردن صتدوقچه ها به دست میاری
برای آخرین لول هم این ویدئو کمکت میکنه :

http://www.aparat.com/v/pglM4

Mahdi_Mansouri

کاربر سایت
Feb 26, 2011
597
نام
محمد مهدی
براي ساختن central pthumero chalice ٦تا blood rital 2 ميخواد ولي من ٥تا دارم
از كجا يكي ديگه گير بيارم؟
تو shop فقط blood rital 1 ميفروشه
دانجن قبلی رو یکبار دیگه به صورت سرچ کردن دانجن های دیگران برید کلی گیرتون میاد .

- - -ویرایش - - -

ممنون ، زنگ با چی به صدا در میاد ؟ کی میاد کمک ؟ زنگ که بزنیم insight کم میشه ؟
این به کارت میاد :
http://www.aparat.com/v/5RShv

http://www.aparat.com/v/SKlRI
اگر میخوای صبر کن تا 5شنبه کمکت میکنیم
دوستم الان خونه نیست .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر