PlayStation Bloodborne

سازنده
From Software
تاریخ انتشار
March 2015
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
Bloodborne

بازی جدید FROM SOFTWARE به کارگردانی خود میازاکی معرفی شد .
بازی به صورت انحصاری برای PS4 عرضه خواهد شد .

======================================

بازی توسط
SCE Japan Studio
From Software
توسعه و ساخته میشود.

سال عرضه ی بازی 2015 اعلام شده است .

=========

توجه:
در این تاپیک بحث:

درمورد داستان و مراحل بازی فقط در تگ اسپویلر!
در مورد ریجن ممنوع!
در مورد قیمت بازی ممنوع!
در مورد کدام فروشگاه بازی رو آورده و کدام فروشگاه معتبره ممنوع!

آخرین ویرایش:
از لونه اون سگ ها توی Forbidden Woods یه راه به Byrgenwreth ختم شد که رسیدم به Rom(شانسی پیداش کردم لول:d)یه راهم به Iosefka Clinic رسید!الان باید Rom رو بزنم؟

اره باید Rom رو بزنید و باس اجباری می باشد
وارد اون کلینیک هم بشید یه نامه پیدا میکنید که میبرتون به یه باس اختیاری

خب این dark beast رو زدم، یه در باز کردم که برمیگشت به old yharnam! کجا باید برم دقیقا؟؟ باس بعدی amelia؟؟ ������
بله ! اون باسه اصلی هست. کلا باسهایه اصلی رو که بزنی داستان جلو میره.

دوست عزیز راهی که شما میگی فقط همین ۴ تا دشمن داره ؟؟؟
راهی که من میرم کلی دشمن داره که

من پله هارو میرم پایین بعد میرم راست یه سری دشمن هستند بعد یه غوله ای داره میکوبه به در اونم میزنم بعد یه گروه با دوتا سگ بعدش میرم رو پل دوتا گرگ هستند که خیلی قوین

ابن راه درسته ؟؟؟
شرمنده ! من این بازی که گفتی رو با یه باسه دیگه قاطی کردن
رسیدن به Clric beast همینطوری هست. باید از اون دوتا گرگها 100% رد بشی .
ولی اگر راه دیگه رو بری . یعنی از پله ها پایین بری روی پل . فک کنم یه جا میشه یه shortcut باز کنی به سمته لامپ اولی . هرچند که بازم باید یه سری رو بکشی تا برسی به beast.
ولی کلا یادت باشه که باس optional هست. بعدا که قوی شدی میتونی برگردی بزنیش اگر الان نمیتونی

خب در مورد باز کردن اسلحه میشه توضیح بدید؟ L1 رو بزنیم اسلحه باز میشه.
بزارم اسلحه باز باشه یا نه؟

- - -ویرایش - - -

دوستان چجوری میتونم لولم رو ببرم بالا؟
خودم فک کنم باید بلاد اکو جمع کنم برم پیش عروسک و مهارت ها رو ببرم بالا.
من اول بازی هستم هنوز باس اول رو نزدم.
چه مهارت هایی رو ببرم بالا بهتره؟
بسته به خودت داره ! خودت باید موقعیت شناسی کنی . خودت باید playStlye خودت رو انتخاب کنی ×_× خیلی جاها بازش خوبه خیلی جاها بسته. یعنی باید بدونی سرعت ترجیح میدی یا مثلا damage و سرعت بیشتر. همش بسته به خودت داره

وقتی Cleric رسیدی و برگردی dreams یه دونه insight میگیری که باعث زنده شد ن doll میشه. بعد این عروسک خانوم میتونه level up ات کنه با echo هایی که داری.
بازم مهارتها رو بسته به playstyle میتونی ببری بالا ولی طبیعتا vit - str- stam خیلی کمکت میکنه !

نمیشه کلا اون دو تا گرگ رو نزنم ؟؟
من لول ندارم هنوز insight هم ندارم که لول اپ کنم امروز شروع کردم هیچی هم نمیدونم باید کجا برم که اسون باشه؟؟

من لول ندارم هنوز insight هم ندارم که لول اپ کنم امروز شروع کردم هیچی هم نمیدونم باید کجا برم که اسون باشه؟؟

نمیدونم میتونی گرگ ها رو نزنی یا نه.
ولی برو به یکی از گرگا سنگ بنداز بیاد طرفت. بعد 2 تا اتیش بندازی روش میمیره. بعد برو سراغ گرگ بعدی

نمیدونم میتونی گرگ ها رو نزنی یا نه.
ولی برو به یکی از گرگا سنگ بنداز بیاد طرفت. بعد 2 تا اتیش بندازی روش میمیره. بعد برو سراغ گرگ بعدی

گرگا رو زدم رفتم جلو بعد سمت راست افتادم پایین بعد فک کنم مستر ویلم کشتم الان هم نمیدونم کجا برم سیو کنم خاموش کنم

گرگا رو زدم رفتم جلو بعد سمت راست افتادم پایین بعد فک کنم مستر ویلم کشتم الان هم نمیدونم کجا برم سیو کنم خاموش کنم
شما کلرک رو زدی؟؟ اگه نزدی بعد گرگ ها برو بزنش! با جاخالی دادن به موقع راحت میتونی بزنینش بعد که کشتیش لامپ میده بهت و اونجا بازی سیو میشه.
گرگ ها رو هم حتما نباید بکشی میتونی ازشون رد شی

- - -ویرایش - - -

بله ! اون باسه اصلی هست. کلا باسهایه اصلی رو که بزنی داستان جلو میره.
خب کجا باید amelia رو پیدا کنم؟

شما کلرک رو زدی؟؟ اگه نزدی بعد گرگ ها برو بزنش! با جاخالی دادن به موقع راحت میتونی بزنینش بعد که کشتیش لامپ میده بهت و اونجا بازی سیو میشه.
گرگ ها رو هم حتما نباید بکشی میتونی ازشون رد شی

گرگ هارو زدم ولی کلرک دهنمو .... کرد بعد از گرگ ها کدوم طرف برم ؟؟
خیلی ممنون دمتونم گرم که جواب میدین

گرگ هارو زدم ولی کلرک دهنمو .... کرد بعد از گرگ ها کدوم طرف برم ؟؟
خیلی ممنون دمتونم گرم که جواب میدین
بعد گرگ ها سمت چپ یه دری هست برو تو چندتا دشمن هست تو خونه بزن برو طبقه پایین بعد راه رو ادامه بده تا به جایی میرسی قفس سگ هست اونم برو میرسی یه پل دشمنا رو بکش بعد ادامه بدی میرسی به باس اول کهدfather هست
کلا راه ها رو یادت بمونه و با دقت بری قاطی نمیکنی!

همینجور از لابلاشون بدو برو لول
معمولا باید بشه چنین کاری کرد.
گرگها رو زدن سخت نیست زیاد تکی D:
بپر پشتشون راحت بزنشون. از جلو سخته.

خسته نباشی اون باس اول نیست و باس انتخابی هست! پست قبلیم رو بخون

ای وای
:d

- - -ویرایش - - -

خسته نباشی اون باس اول نیست و باس انتخابی هست! پست قبلیم رو بخون

دادا خب بعد اینکه این کلریک رو زدم جلوش یه دره که باز نمیشه. یه کلید هم به فروشگاه اضافه شد بعد از زدن کلریک. اون کلیده چیه؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or