PlayStation Bloodborne

سازنده
From Software
تاریخ انتشار
March 2015
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
Bloodborne

بازی جدید FROM SOFTWARE به کارگردانی خود میازاکی معرفی شد .
بازی به صورت انحصاری برای PS4 عرضه خواهد شد .

======================================

بازی توسط
SCE Japan Studio
From Software
توسعه و ساخته میشود.

سال عرضه ی بازی 2015 اعلام شده است .

=========

توجه:
در این تاپیک بحث:

درمورد داستان و مراحل بازی فقط در تگ اسپویلر!
در مورد ریجن ممنوع!
در مورد قیمت بازی ممنوع!
در مورد کدام فروشگاه بازی رو آورده و کدام فروشگاه معتبره ممنوع!

آخرین ویرایش:

EH$AN

کاربر سایت
Oct 24, 2009
273
نام
Ehsan
ای وای
:d

- - -ویرایش - - -

دادا خب بعد اینکه این کلریک رو زدم جلوش یه دره که باز نمیشه. یه کلید هم به فروشگاه اضافه شد بعد از زدن کلریک. اون کلیده چیه؟
نه با کلید کاری نداشته باش فعلا! شما باید برگردی کنار گرگ ها یه دره از اون بری به سمت باس اول (father) پست قبلیم رو بخون

Gabriel 96

کاربر سایت
Jun 9, 2014
144
نام
oroush$
ای وای
:d

- - -ویرایش - - -

دادا خب بعد اینکه این کلریک رو زدم جلوش یه دره که باز نمیشه. یه کلید هم به فروشگاه اضافه شد بعد از زدن کلریک. اون کلیده چیه؟

داداش کلرک رو چجوری زدی ؟؟
من ککتل مولوتو ندارم البته

behnampr

کاربر سایت
Jul 10, 2007
104
نام
بهنام
سلام و درود
یکی از دوستان یه توضیحی در مورد insightها بده لطفا که کاربردش چیه ؟ میشه مثل پول ازش استفاده کرد یا هی زیاد میشه ؟

EH$AN

کاربر سایت
Oct 24, 2009
273
نام
Ehsan
سلام و درود
یکی از دوستان یه توضیحی در مورد insightها بده لطفا که کاربردش چیه ؟ میشه مثل پول ازش استفاده کرد یا هی زیاد میشه ؟
بله میشه سمت در دوم از بالا یه Shop ایی هست که ایتم هایی میفروشه با استفاده از insight و یه کاربرد دیگه اش هم به صدا دراوردن زنگ برای کمک گرفتن!

Parsa13

کاربر سایت
Nov 16, 2011
2,238
خب من تازه همین امشب کنسول رو گرفتم و همراه باهاش این بازی هم گرفتم... چرا توضیح خاصی نمیده در مورد بازی که باید چیکار کنیم ؟ :D فقط میگه R1 بزن اتک میده چه وضعیه :D
بازی رو هنوز سر جمع 45 دقیقه نمیشه شروع کردم 10 بار مردم :| :D

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,022
نام
نـــــــویـــــــــد
خب من تازه همین امشب کنسول رو گرفتم و همراه باهاش این بازی هم گرفتم... چرا توضیح خاصی نمیده در مورد بازی که باید چیکار کنیم ؟ :D فقط میگه R1 بزن اتک میده چه وضعیه :D
بازی رو هنوز سر جمع 45 دقیقه نمیشه شروع کردم 10 بار مردم :| :D

داخل یوتیوب یه ویدئو بود که یه بنده خدایی بعد 3 4 ساعت هنوز اول بازی بود و از خودشو عکس العمل هاش بعد از مردن فیلم گرفته بود . خیلی جالب بود
در کل اگر همچین تجربه ای قبلا ندشتی , در این بازی زیاد خواهی مرد :d مهم اینه که تسلیم نشی و بری جلو /:)

Parsa13

کاربر سایت
Nov 16, 2011
2,238
داخل یوتیوب یه ویدئو بود که یه بنده خدایی بعد 3 4 ساعت هنوز اول بازی بود و از خودشو عکس العمل هاش بعد از مردن فیلم گرفته بود . خیلی جالب بود
در کل اگر همچین تجربه ای قبلا ندشتی , در این بازی زیاد خواهی مرد :d مهم اینه که تسلیم نشی و بری جلو /:)

:D نه متاسفانه تجربه اینطوری نداشتم :D ولی همینشم خودش جذاب بوده تا الان... فقط فریم دهی بازیش داغونه :|

behnampr

کاربر سایت
Jul 10, 2007
104
نام
بهنام
بله میشه سمت در دوم از بالا یه Shop ایی هست که ایتم هایی میفروشه با استفاده از insight و یه کاربرد دیگه اش هم به صدا دراوردن زنگ برای کمک گرفتن!
ممنون ، زنگ با چی به صدا در میاد ؟ کی میاد کمک ؟ زنگ که بزنیم insight کم میشه ؟

Farhad1363

کاربر سایت
Jan 3, 2015
238
آقا ما بازیو بوسیدیم گذاشتیم کنار ! این shadow of yahnram مردنی نیست ! لولم ۴۲ هستش و فقط saw cleaver و ludwin holy blade دارم که اونا هم تا +۶ آپگرید شدن ! ولی هر کاری میکنم حریف ۳ تاشون با هم نمیشم! خلاصه بازی ،بازی خوبی بود ! فقط این boss گند زد به بازی ، من تا اینجا هیچ مشکلی نداشتم همه boss با ۳ بار تلاش حداکثر زده بودم ولی این دیگه غیر منطقی سخته ! ۳ تا هستن ! جونشون کم میشه قویتر هم میشن !

kamranjk

کاربر سایت
Oct 5, 2014
598
آقا ما بازیو بوسیدیم گذاشتیم کنار ! این shadow of yahnram مردنی نیست ! لولم ۴۲ هستش و فقط saw cleaver و ludwin holy blade دارم که اونا هم تا +۶ آپگرید شدن ! ولی هر کاری میکنم حریف ۳ تاشون با هم نمیشم! خلاصه بازی ،بازی خوبی بود ! فقط این boss گند زد به بازی ، من تا اینجا هیچ مشکلی نداشتم همه boss با ۳ بار تلاش حداکثر زده بودم ولی این دیگه غیر منطقی سخته ! ۳ تا هستن ! جونشون کم میشه قویتر هم میشن !
خیلی راحت نگاه کن برو پشت ستون اینا قرار بگیر هی جاخالی بده بزنشون اول شمشیری بکش بعد اون دور زن بعد شمشیر اتشیه اگه hunter axe داشتی بهتر بود.ولی با saw clawer راحت میشه زدشون یه دوتاfire riper ببر به اتیش خیلی حساسن بزنشون یکیشونو بکشی اون دوتا رو راحت میزنی زیاد سخت نیست

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
ممنون ، زنگ با چی به صدا در میاد ؟ کی میاد کمک ؟ زنگ که بزنیم insight کم میشه ؟
Resorent Bell هست اسمه ایتمش . وقتی استفاده کنی یه دونه insight کم میکنه بعد Online سرچ میکنه واسه یکسی که جوینه بازیت بشه باهم برید !

بازیش اصلا غیر منطقی نیست D:
SOY یادمه تو دفعه اول زدمش . 1 دونش که range اصلا جلو نمیاد. دوتا اولی رو راحت میشه dodge داد و زد . خودمم یادمه با Ludwig زدم . اخری رو میشه از نزدیک زد . تنها ضربه خطرناکش وقتی تنها میشه همون مارها ست. به جز اینا چیزه خاصی ندارن
به اتیش هم فک کنم حساسن
به اضافه اینکه یادمه یه سری جاها اصلا از camera lock آستفاده نکردم .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر