PlayStation Bloodborne

سازنده
From Software
تاریخ انتشار
March 2015
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
Bloodborne

بازی جدید FROM SOFTWARE به کارگردانی خود میازاکی معرفی شد .
بازی به صورت انحصاری برای PS4 عرضه خواهد شد .

======================================

بازی توسط
SCE Japan Studio
From Software
توسعه و ساخته میشود.

سال عرضه ی بازی 2015 اعلام شده است .

=========

توجه:
در این تاپیک بحث:

درمورد داستان و مراحل بازی فقط در تگ اسپویلر!
در مورد ریجن ممنوع!
در مورد قیمت بازی ممنوع!
در مورد کدام فروشگاه بازی رو آورده و کدام فروشگاه معتبره ممنوع!

آخرین ویرایش:

Doctor Splinter

کاربر سایت
Apr 27, 2006
1,142
نام
سجاد
تو طوله بازی هم به اون قسمت میرسی . منتها مقداری متفاوت میشه وقتی بهش میرسی به نسبت زمانی که توسط گونی به دستها میری
الان به تازگی شادو آف یارنام رو شکست دادم خودم میخوام برم سراغ amygdala و لولم هم 57 حالا این کار بهتره یا 2 باس Yahar'gul رو برم سراغشون؟؟؟
اون تروفی نقره ای دانشکده رو هم گرفتم ولی باز اون درب سمت چپ ویکار آملیا باز نشد با این که
Tonsil Stone داشتم!

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
الان به تازگی شادو آف یارنام رو شکست دادم خودم میخوام برم سراغ amygdala و لولم هم 57 حالا این کار بهتره یا 2 باس Yahar'gul رو برم سراغشون؟؟؟
اون تروفی نقره ای دانشکده رو هم گرفتم ولی باز اون درب سمت چپ ویکار آملیا باز نشد با این که
Tonsil Stone داشتم!
قرار نیست دره باز بشی. جلوش وای میسی اون دسته باید بگیردت و منقلت کنه . دقیقا همون جلوی در وایسا !!
ok هست.
کلا آکثریت باسهای بعده Shadow Of Yarnham رو بین 60-70 میتونی بزنی
برای اخری و Ebreitesبه نظرم 70-80 باشه راحتره چون stamina نیاز دارن !! لول
Martyar Logarius هم میتونه یکم بره روی اعصاب لول :/

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,029
نام
نـــــــویـــــــــد
NG+ رو شروع كردم و ٤تا باس هم زدم ! عجيبه بازي ذره اي نكراري و خسته كننده نشده واسم !
واقعا شاهكاره به تمام معناس

K ANE

کاربر سایت
Aug 15, 2014
920
نام
Noble 6
بعد از زدن rom بازی واقعا سخت تر شده .... دشمنا سخت جون تر شد ن

Insight رسیده به 21 ... بنظرتون کمش کنم ؟

Darkbeast paarl رو زدم یه در باز شده به old yharnam . الان باس بعدی کجاست ؟ چون من اکثر old yh رو گشتم باسی نبود که نزده باشم.

آخرین ویرایش:

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,063
نام
آریا
این شهید Logarius بیچاره ـم کرد! :| یعنی بدون اغراق کل مرگ هایی که جلوی بقیه باس ها داشتم رو با هم ترکیب کنم و 2،3 برابرش کنم، میشه تعداد مرگ هام جلوی ایشون. :D آخرش هم نفهمیدم چطوری کشتمش و در حالی که دیگه Blood Vial نداشتم و جونم هم لب مرز بود، ترکید!
آقا این سگ عزیز که توی یکی از Dungeonها هست و هرجا میرم ذکر خیرشه، میشه به صورت تک نفره از بین بردش دیگه؟! :D من هنوز بهش نرسیدم، ولی انقدر همه جا صحبتش هست که شب ها کابوسش رو میبینم! lol

آخرین ویرایش:

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
این شهید Logarius بیچاره ـم کرد! :| یعنی بدون اغراق کل مرگ هایی که جلوی بقیه باس ها داشتم رو با هم ترکیب کنم و 2،3 برابرش کنم، میشه تعداد مرگ هام جلوی ایشون. :D آخرش هم نفهمیدم چطوری کشتمش و در حالی که دیگه Blood Vial نداشتم و جونم هم لب مرز بود، ترکید!
آقا این سگ عزیز که توی یکی از Dungeonها هست و هرجا میرم ذکر خیرشه، میشه به صورت تک نفره از بین بردش دیگه؟! :D من هنوز بهش نرسیدم، ولی انقدر همه جا صحبتش کرد که شب ها کابوسش رو میبینم! lol
اره بعضیا سره Logarius خیلی مشکل دارن
Logarius یکی از باسهایی هست که خیلی باید با دقت سرش dodge داد. بعنی فقط همین مشکلش هست. Phase دوم که قاطی میکنه به خاطره اینکه خیلی از phase اولش متفاوته سخت میشه.
اون ابره شمشیری هم واقعا اعصاب میزنه
ولی با اسلحه میشه stunt اش کرد لول
یه بار توی defiled فک کنم بهش میخوریم که خیلی سخته . چون cursed هست جونت مثل اوله بازی میشه. بدونه clockwise احتماله مرگ توی 1-2 ضربه هست لوووووووووووول

بعد از زدن rom بازی واقعا سخت تر شده .... دشمنا سخت جون تر شد ن

Insight رسیده به 21 ... بنظرتون کمش کنم ؟

Darkbeast paarl رو زدم یه در باز شده به old yharnam . الان باس بعدی کجاست ؟ چون من اکثر old yh رو گشتم باسی نبود که نزده باشم.
برو unseen village لول

آقایون داداشام کسی میدونه این Yharnam Stone به چه دردی میخوره!؟؟
هیچ دردی فعلا لول :/

kamranjk

کاربر سایت
Oct 5, 2014
598
آقا این سگ عزیز که توی یکی از Dungeonها هست و هرجا میرم ذکر خیرشه، میشه به صورت تک نفره از بین بردش دیگه؟! :D من هنوز بهش نرسیدم، ولی انقدر همه جا صحبتش کرد که شب ها کابوسش رو میبینم! lol
کاری که نداره لول 65 باشه نزدیکشم همیشه باش هی dodge بده موقعی که خواست اتک بده با یه اسلحه سنگین بزنیش میشه زدش برا مرحله دوم و سومش بهتره ضربه سریع میزنه فقط دقت کن همون موقع با اسلحه استانش کنی بعدا یه دوتا fire riper ببر خیلی جواب اهان راستی یه شمشیر میکنه داخل زمین برا مراحل دوم یا سومش اونو باید بزنی که اتک بخوره باسه راحتی بود :D با اسلحه axe hunter بزنش راحت دقت میخواد

EH$AN

کاربر سایت
Oct 24, 2009
273
نام
Ehsan
سلام دوستان من بازی رو تازه شروع کردم یه نکات کلی میگید که چیکار کنک کمتر بمیرم و بازی پیش بره
بعد این که جهت بالا چیه که میزنی از جونت کم میشه؟
ممنون

Doctor Splinter

کاربر سایت
Apr 27, 2006
1,142
نام
سجاد
سلام دوستان من بازی رو تازه شروع کردم یه نکات کلی میگید که چیکار کنک کمتر بمیرم و بازی پیش بره
بعد این که جهت بالا چیه که میزنی از جونت کم میشه؟
ممنون
بررسی محیط قبل از شروع درگیری! عجله نکردن در مبارزه! نوع ضربه زدن هر دشمن رو یاد گرفتن!
زمان بندی دقیق دفاع و حمله!
وقتی تعداد دشمنا زیاده سعی کنید از هم دور شون کنید و دونه دونه حسابشون رو برسید!
اون ۵ تا فشنگ اضافه است که در واقع با قربانی کردن خون خودش ۵ فشنگ می گیره که جز فشنگ های دارایی نیست!

EH$AN

کاربر سایت
Oct 24, 2009
273
نام
Ehsan
بررسی محیط قبل از شروع درگیری! عجله نکردن در مبارزه! نوع ضربه زدن هر دشمن رو یاد گرفتن!
زمان بندی دقیق دفاع و حمله!
وقتی تعداد دشمنا زیاده سعی کنید از هم دور شون کنید و دونه دونه حسابشون رو برسید!
اون ۵ تا فشنگ اضافه است که در واقع با قربانی کردن خون خودش ۵ فشنگ می گیره که جز فشنگ های دارایی نیست!
اهان ممنون فقط یه چیز دیگه اول بازی که قابلیت هانتر رو انتخاب میکنیم چندین گزینه هست که لول هارو بالا پایین میکنه! من دومی رو انتخاب کردم، میشه گفت کدوما بهتره و تا اخر بازی تاثیر داره این انتخاب؟

pxc33

کاربر سایت
Dec 4, 2011
2,737
نام
علی
این قضیه تنها زمانی پیش میاد که مثلا بازیت ریجن 1 باشه الان ریجن 2 گذاشتی داری میری. (ریجنه خوده بازی ) در این صورت Save رو نمیخونه
اکانت مشکلی ایجاد نمیکنه. نیاز به یکی بودن ریحنها نیست
یعنی اصلا saave نمیشه وcontinue نداره ؟ اپدیت کردی بازی رو ؟

بخوای chalice ها رو اصلا دست نزنی تو 25-30 ساعت هم میشه تمومش کرد حدودا اگر خوب و سریع بری D:

نه countinue داره فقط روش میزنم مینویسه game inestall is incomplete

Doctor Splinter

کاربر سایت
Apr 27, 2006
1,142
نام
سجاد
اهان ممنون فقط یه چیز دیگه اول بازی که قابلیت هانتر رو انتخاب میکنیم چندین گزینه هست که لول هارو بالا پایین میکنه! من دومی رو انتخاب کردم، میشه گفت کدوما بهتره و تا اخر بازی تاثیر داره این انتخاب؟
اگه بخوام رو راست باشم این بازی ۹۰ در صد مهارته و ۱۰ در صد سلاح و لول و بقیه صحبت ها!

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
نه countinue داره فقط روش میزنم مینویسه game inestall is incomplete
بازی رو digital خریدی یا فیزیکی ؟
ظاهرا install بازی کامل نشده
اگر digital هست کلش باید دانلود بشه
اگر فیزیکی هست بد نیست یه دور پاک کنی بزاری دوباره نصب بشه.

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
خوب ما هم مجبور شدیم برای جستجوی بیشتر + NG رو شروع کنیم ! با اینکه واقعا وقتش رو ندارم ولی دوستان این مورد رو از دست ندن چون به من که از بار اول بیشتر داره جواب می ده !
در مورد اسون تر بودن این بازی نسبت به سری سولز که تو صفحات قبل بحث شد . نکته ای که این بازی رو برای من و خیلی های دیگه جذاب تر و لذت بخش تر از سری سولز می کنه گیم پلی روون تر و ازادی عمل به مراتب بیشتر کاراکتر بازی هست. یعنی بخش اعظمی از اسون تر نشون دادن این بازی نسبت به سری سولز هم همین موضوع هست به نظرم ، در سری سولز خیلی از مواقع سختی بازی به خاطر عدم توانایی کاراکتر ما تو انجام یه عکس العمل سریع بود . یعنی می خوام بگم اگه همین هانتر رو با این سرعت عمل و اسلحه ها بذارن وسط دارک سولز من خیلی از باس فایت های اونجا که اشکمو در اوردن همون بار اول می زنم :d جدای از این تم این بازی هم فوق العاده بود و خیلی قوی تر از سری سولز بود . من فکر می کنم خود میازاکی هم بهترین اثرش رو همین بلود بورن می دونه . حالا باید تو یکی از مصاحبه هاش اعتراف کنه :d

موفق باشید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر