PlayStation Bloodborne

سازنده
From Software
تاریخ انتشار
March 2015
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
Bloodborne

بازی جدید FROM SOFTWARE به کارگردانی خود میازاکی معرفی شد .
بازی به صورت انحصاری برای PS4 عرضه خواهد شد .

======================================

بازی توسط
SCE Japan Studio
From Software
توسعه و ساخته میشود.

سال عرضه ی بازی 2015 اعلام شده است .

=========

توجه:
در این تاپیک بحث:

درمورد داستان و مراحل بازی فقط در تگ اسپویلر!
در مورد ریجن ممنوع!
در مورد قیمت بازی ممنوع!
در مورد کدام فروشگاه بازی رو آورده و کدام فروشگاه معتبره ممنوع!

آخرین ویرایش:

the dark knight

کاربر سایت
Aug 9, 2008
1,547
نام
سروش
دو سوال یکی این که فرنزی یعنی چی؟؟؟
دو اگر اینسایت چقدر بشه دشمنا ژانگولر میشن؟؟؟؟؟
تاثیر چندانی نداره اینسایت رو درجه سختی. فقط از 20 بیشتر بشه بعضی از دشمنا اسلحشون یکم قوی میشه. این سختی هم که دوستمون گفتن بیشتر به خاطر NG+ بودنه وگرنه خود اینسایت زیاد اثر نداره.
فرنزی هم خیلی مواظبش باش، چون بدقلقه و خیلی از جونو کم می کنه. البته اواخر بازی بیشتر باید باهاش سر و کله بزنی.

daxpax

کاربر سایت
Feb 27, 2009
1,285
تو قرار بود اگر من بازی رو تموم کردم چی کار کنی؟؟؟ هان؟؟؟ بگم آبروت بره؟؟؟
تازه بازی مورد علاقه تورو من پلات کردم خودت از ترس Watchdog of the old lord رفتی ته yharnam قایم شدی ...
سگه از من میترسه، اصلا شیرینی اون قضیه رو بده ببینم

Doctor Splinter

کاربر سایت
Apr 27, 2006
1,142
نام
سجاد
BLOOD-STARVED BEAST هم به ملکوت اعلا پیوست!
بهترین قدم بعدی چیه؟؟؟؟
البته اون دو تا تروفی نقره که پیش نیازش کشتن این ملعون بود هم به دست آوردم که خیلی فاز داد!
VICAR AMELIA v رو جاش رو پیدا کردم ولی حس می کنم زورم هنوز بهش نمی چربه@
انگار لول بالای 50 میخواد ایشون@

the dark knight

کاربر سایت
Aug 9, 2008
1,547
نام
سروش
بهترین قدم بعدی چیه؟؟؟؟
البته اون دو تا تروفی نقره که پیش نیازش کشتن این ملعون بود هم به دست آوردم که خیلی فاز داد!
اتفاقا باس آسونیه، اگه BloodStarved رو زدی اینم میتونی. بعد از اون من خودم رفتم برا Hemwik، چون نسبت به بقیه مناطق انتخابی اسون تره و چیزی هم که میده مهم تره. البته اگه وقت داری الان یکم فارم کنی برای Forbidden Forrest فک کنم خوب باشه.

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
بهترین قدم بعدی چیه؟؟؟؟
Vicer رو 25-30 راحت میشه زد

من رفتم هانتر دریم و سلاح رو انتخاب کردم حالا وقنی برمیگردم دوباره تا گرگه رو بکشم اما هیچ سلاجی تو دستم نیشت....دقیقا اسلحه رو باید از کجا اورد برای استفاده ؟ منظورم اینکه کدوم دکمه رو بزنم هانتر اکسم بیاد توی دستم ؟
باید از طریقه منو equip کنی. اتو خودش equip نمیکنه.

MOTISOLIDSNAKE

کاربر سایت
Apr 6, 2009
182
نام
SNAKE
بهترین قدم بعدی چیه؟؟؟؟

اتفاقا Vicar از Blood starve beast آسونتره ... خیلی اذیت نمیشی سرش. منم پیشنهاد میکنم بری سراقش و بعد سراغ Witch و بعد اون بری Forbidden wood

دوستان محل دقیق cord ها رو بگین کجاست و چه زمانی باید برم که cord ها رو به من بده ؟

برای به دست آوردن دو تا Cord ها نیاز هست که کتارهای خاصی و با ترتیب خاصی انجام بدی. اونایی که جاهاش ثابته یکی تو Abandoned workshop که بعد از زدن Blood starve beast میتونی از Cathedral بری سمتش و یکی دیگه هم بعد از زدن Wet nurse آخر بازی بهت میده. از 2 تای باقی مونده حداقل یکیشو باید درست پیگیری و Cord رو پیدا کنی. یا از Lofska تو کیلینیک بعد از زدن Micolash و یا از Maria که گرفتنش از اون چند مرحله کار میخواد.

Doctor Splinter

کاربر سایت
Apr 27, 2006
1,142
نام
سجاد
خب البته دانجن هم باز کردم و یک دانجن رو یک لایه رو رفتم و لایه دوم باسش رو باید ملاقات کنم!
با توجه به این که هنوز زیر لول 40 هستم و 1 باس داستانی و 2 باس انتخابی شکست دادم آیا رفتن به دانجن کاری منطقی هست؟؟؟

T@ntaL 73

کاربر سایت
Apr 10, 2008
952
نام
امید
برای به دست آوردن دو تا Cord ها نیاز هست که کتارهای خاصی و با ترتیب خاصی انجام بدی. اونایی که جاهاش ثابته یکی تو Abandoned workshop که بعد از زدن Blood starve beast میتونی از Cathedral بری سمتش و یکی دیگه هم بعد از زدن Wet nurse آخر بازی بهت میده. از 2 تای باقی مونده حداقل یکیشو باید درست پیگیری و Cord رو پیدا کنی. یا از Lofska تو کیلینیک بعد از زدن Micolash و یا از Maria که گرفتنش از اون چند مرحله کار میخواد.
کلینیک رو بعد از Rom می تونی بری و cord رو بگیری آریانا هم باید زنده بمونه تا آخر بازی که cord رو بتونی بگیری ...

kamranjk

کاربر سایت
Oct 5, 2014
598
کلینیک رو بعد از Rom می تونی بری و cord رو بگیری آریانا هم باید زنده بمونه تا آخر بازی که cord رو بتونی بگیری ...
کلا سه تا cord میخواد یکیش داخل همون دره که داخل work shop هست میگیری دومیشم بعد کشتن عنکبوت از losfelk clinik البته دراز کشیده باید بکشینیش سومیش باس اخری

Doctor Splinter

کاربر سایت
Apr 27, 2006
1,142
نام
سجاد
سلام من بازی رو تازه خریدم ولی سر همین باس اولی گیر کردم با روش خاصی باید بکشمش؟؟؟ لطفا راهنمایی کنید
پرتاب کوکتول مولوتوف در موقع مناسب و این که همیشه پشت سرش باشی و به دست ضعیفش اتک بدی!
نکته دیگه ای نداره!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر