PlayStation Bloodborne

سازنده
From Software
تاریخ انتشار
March 2015
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
Bloodborne

بازی جدید FROM SOFTWARE به کارگردانی خود میازاکی معرفی شد .
بازی به صورت انحصاری برای PS4 عرضه خواهد شد .

======================================

بازی توسط
SCE Japan Studio
From Software
توسعه و ساخته میشود.

سال عرضه ی بازی 2015 اعلام شده است .

=========

توجه:
در این تاپیک بحث:

درمورد داستان و مراحل بازی فقط در تگ اسپویلر!
در مورد ریجن ممنوع!
در مورد قیمت بازی ممنوع!
در مورد کدام فروشگاه بازی رو آورده و کدام فروشگاه معتبره ممنوع!

آخرین ویرایش:

crashh

کاربر سایت
Aug 7, 2010
292
بالاخره عنکبوترو زدم
ضربه اخری که زدم هم اون مرد هم من:d

الان به اون قبرهای توی هانتر دریم یه کاپ دادم یه جا باز شد که توش 3تا باس بود که باس اخرش اون اژدها بود که اتش میزد اینا مراحل فرعی بازیه؟چرا اون باسارو زدم کم بلود داد؟هرکدوم 2000 تا اینطورا

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
بالاخره عنکبوترو زدم
ضربه اخری که زدم هم اون مرد هم من:d

الان به اون قبرهای توی هانتر دریم یه کاپ دادم یه جا باز شد که توش 3تا باس بود که باس اخرش اون اژدها بود که اتش میزد اینا مراحل فرعی بازیه؟چرا اون باسارو زدم کم بلود داد؟هرکدوم 2000 تا اینطورا
اره اینام جزوه قسمتهای فرعی بازی هست ولی به داستان بازی گره میخوره. boss هاشم باسهای خاصه خودش هست و مخصوصا باسه اخر اخری ...
قرار بوده تو پچه اخری یه کاری کنن echo های بیشتر بده ...

raiden1

کاربر سایت
Nov 2, 2012
257
بله باید 3 تا cord رو حتما مصرف کنی . 2 تا جواب نمیده
یه دون که توی abondoned workshop هست
یه دونه هم Mergo میده
یه دونه هم Iso میده بعد از مرگه Rom در صورتی که نکشته باشیش
یه دونه هم Ariana میده نزدیکه tomb of odeon

نه زیاد
دیگه سپر نیست
جادو نیست
فقط شمشیر و اسلحه گرم برای counter-attack
بیشتر بر حسبه dodge هست
lamp هستن. ok هست مشکلی نداره. همه منطقه ها inter-connected هست.

Mergo iso تو کدوم منطقه هستن که حواسم باشه نکشمشون .؟

the dark knight

کاربر سایت
Aug 9, 2008
1,547
نام
سروش
VICAR AMELIA باس رو کشتم خط داستانی رو از کدوم منطقه وبه کدوم سمت ادامه بدم؟Mergo iso کدوم منطقه هستن؟

الان باید بری به forbidden woods. توی همون میدونی که پایین پله های محل مبارزه با باس هست، برو سمت راست، از اونجا پایین. پیداش می کنی.
Mergo یکی از باسای بازیه و میزنیش، isofka هم توی forbidden woods یه نردبون هست که میرسه بهش (از یوتیوب نگاه کن)، باید یه بار قبل از زدن rom بری پیشش یه بار بعدش.

arash1996

کاربر سایت
May 17, 2012
1,479
نام
آرش
الان باید بری به forbidden woods. توی همون میدونی که پایین پله های محل مبارزه با باس هست، برو سمت راست، از اونجا پایین. پیداش می کنی.
Mergo یکی از باسای بازیه و میزنیش، isofka هم توی forbidden woods یه نردبون هست که میرسه بهش (از یوتیوب نگاه کن)، باید یه بار قبل از زدن rom بری پیشش یه بار بعدش.

نیازی نیست قبل از کشتن رام بری پیشش. من بعد از کشتن رام رفتم پیشش و به سادگی هرچه تمام تر cord رو گرفتم :d

crashh

کاربر سایت
Aug 7, 2010
292
اره اینام جزوه قسمتهای فرعی بازی هست ولی به داستان بازی گره میخوره. boss هاشم باسهای خاصه خودش هست و مخصوصا باسه اخر اخری ...
قرار بوده تو پچه اخری یه کاری کنن echo های بیشتر بده ...

من به 1.04 اپدیت کرده بودم ولی اون 3تا باسو که زدم 1000-2000 تا داد
عنکبوترو هم که زدم 25000 تا داد که نشد باهاش حتی 1 لول اپ کرد:d

CAP\MortezA63

کاربر سایت
Mar 13, 2009
1,653
نام
MortezA
آقایون داداشام:dگوفته باشم:dهیچ عجله نکنید بازی که تموم میشه تازه یه دنیای دیگه باز میشه:dمن با لول 211 رو جوری میزنن که دسته رو میزارم میرم یه دور میزنم یه چایی میخورم دوباره میام:dخلاصه گوفته باشم این بازی حالا حالاها تمومی نداره:dboss اول بازی چنان بهم چک زد تو هدست صداش تا 2 روز تو گوشم میچرخید:dفکر کردم خودم چک خوردم:dخلاصه خوشحال نباشید که بازیو 1 بار تموم کردین:dشاید شما بازیو بخیال شید ولی بازی شما رو بیخیال نمیشه 1 بار تموم کنید به حرفم میرسید:d

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
من به 1.04 اپدیت کرده بودم ولی اون 3تا باسو که زدم 1000-2000 تا داد
عنکبوترو هم که زدم 25000 تا داد که نشد باهاش حتی 1 لول اپ کرد:d
پس که اینطور. فرقی به حاله ما نمیکنه. دیگه level های بالای 120 خیلی echo میخواد واسه یه بار lv upکردن . همون رفتنه خوده و بازی و کشتن boss هاش به صرفه تر هست.

ahmad_reza

کاربر سایت
May 21, 2013
658
نام
ahmad
لول من 140 ولی فک کنم خیلی کم باشه با این اوصاف تو ngباید 3تا ضربه بزنم خیلی دیر هم میشه اسلحه آپگرید کنم وقت هم ندارم فارم کنم سر کارم و فقط شب 2 ساعت که گند میزنه ب روح و روانم با این حساب 1بارم کواپ نرفتم
چیکااار کنم؟؟؟ خیلی کند شدم

CAP\MortezA63

کاربر سایت
Mar 13, 2009
1,653
نام
MortezA
لول من 140 ولی فک کنم خیلی کم باشه با این اوصاف تو ngباید 3تا ضربه بزنم خیلی دیر هم میشه اسلحه آپگرید کنم وقت هم ندارم فارم کنم سر کارم و فقط شب 2 ساعت که گند میزنه ب روح و روانم با این حساب 1بارم کواپ نرفتم
چیکااار کنم؟؟؟ خیلی کند شدم

داداش این بازی دقیقا کارش اینه یعنی برای همین ساخته شده که بره تو اعصاب آدم..!!یعنی رقیقا به نقطه ای میرسی که دسته رو میزاری زمین یا دستگاه رو خاموش میکنی یا میری یه دور میزنی میای همون کاری که من 100 بارش رو انجام دادم..!!یعنی کاری با آدم میکنه که هیچوقت فکر نکنی بازی تموم شده است...!!!!ولی لذتش رو زمانی میفهمی که موفق بشی boss بازی رو بکشی یا اونجایی رو که گیر کردی رو رد کنی..!!خیلی حال میده..!!!جای من بودی چیکار میکردی.؟ :d 2 برابر شما لول دارم یه چک میخورم 3 دور دور خودم میچرخم:dباید با بازی حال کنی یواش یواش بری جلو خیلی حوصله داشته باشی تا بازی نره رو اعصابت که واقعا دیوانه میشه آدم...!!

m49663

کاربر سایت
Sep 27, 2010
653
نام
علیرضا
بهترین روش برای بازی کردن چیه؟ سخته یا من به این مدل بازی عادت ندارم. کشتن توش لذت بخشه ولی سخت میشه گاهی.یه سوال دیگم اول بازی تو کوچه اصلی یه هیکل گنده با زره اهنی کل تنش پوشیده اون پشت مشتاس. یه تبر گندم دستشه چطوری میشه کشتش. خیلی وحشیه

the dark knight

کاربر سایت
Aug 9, 2008
1,547
نام
سروش
بهترین روش برای بازی کردن چیه؟ سخته یا من به این مدل بازی عادت ندارم. کشتن توش لذت بخشه ولی سخت میشه گاهی.یه سوال دیگم اول بازی تو کوچه اصلی یه هیکل گنده با زره اهنی کل تنش پوشیده اون پشت مشتاس. یه تبر گندم دستشه چطوری میشه کشتش. خیلی وحشیه
بهترین روش برای بازی کردن تمرین و ممارسته :d ولی جدا هرچی بیشتر وقت بذارین برای بازی، بیشتر دستتون میاد و راحت تر میزنین. دیدن gameplay بازی بقیه هم ممکنه کمک کننده باشه.
اون یارو رو هم اوایل بازی خیلی سخته زدنش، ولی راهش اینه: یا وقتی حمله می کنه به سمت جلو جاخالی بدین (مثل باس ها) تا از پشتش دربیاین، یا سعی کنین با تفنگ parry کنین و با visceral attack بزنینش. کلا موجود چغریه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر