PlayStation Bloodborne

سازنده
From Software
تاریخ انتشار
March 2015
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
Bloodborne

بازی جدید FROM SOFTWARE به کارگردانی خود میازاکی معرفی شد .
بازی به صورت انحصاری برای PS4 عرضه خواهد شد .

======================================

بازی توسط
SCE Japan Studio
From Software
توسعه و ساخته میشود.

سال عرضه ی بازی 2015 اعلام شده است .

=========

توجه:
در این تاپیک بحث:

درمورد داستان و مراحل بازی فقط در تگ اسپویلر!
در مورد ریجن ممنوع!
در مورد قیمت بازی ممنوع!
در مورد کدام فروشگاه بازی رو آورده و کدام فروشگاه معتبره ممنوع!

آخرین ویرایش:

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
دوستان میشه بگید چطور به upper cathedral ward برم
کلیدش توی unseen village هست
همونجایی که یارو لیزر میزنه سمته راستش یه قسمت هست میتونی بری پایین. وقتی رفتی راه رو ادامه میدی تا برسی به اون بالای قفسه . پایین که بپری key آونجاست.

زدم نابودش کردم :D ازش ویدیو هم سیو کردم :D برای دوستانی که مشکل دارن تو کشتنش :D

یوتوب:

watch?v=lmwnSTpv7c4
اصلش اینکه ادم فقط یاد بگیره phase 2 چه جوری جا خالی بده
اون شمیره هم یا باید زد یا باید رفت خیلی دور مگرنه بیچاره میکنه ادم رو D:

از trick weapon استفاده کنید که با l2 به bold اش Boost به نظرم هم سریع هم خوب damage میده واسه این boss
با Blunderbass هم راحت میشه stunt اش کرد.

|| ARMSTYLE ||

کاربر سایت
May 4, 2014
954
نام
سامی
دوستان میشه بگید چطور به upper cathedral ward برم

کلیدش رو باید توی YURGHUL UNSEEN VILLAGE پیدا کنی . راه دقیقش اینجاس :
میری به لامپ Yaharghul Chapel و بعد میپیچی سمت چپ و پله ها میری بالا تا برسی به اون زن های جادوگر که حمله میکنن . سمت چپ نرده ها یه شکستگی هست بپر پایین . بعد برو توی ساختمون و بپر دوباره پایین . میافتی توی یه زندان . یه جنازه هست . روش کلیک کن و کلید رو لوت میکنی .
برای رفتن به UPPER هم باید بری CATHEDRAL WARD اونجا سمت راستت یه در باز شده میری و میرسی به برج . برو بالای برج یه در هست . بازش کنی میری

RezaRazeR

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,432
نام
Reza
دوستان،
من اون 3 تا cord رو قبل از Gerhman مصرف کنم؟اگر بمیرم که مشکلی پیش نمیاد؟
و اینکه من ROM رو زدم،الان دیگه نیازی نیست که 40 تا insight داشته باشم؟چون شنیده بودم برای یک سری باس های optional باید 40 تا insight داشته باشی

ArefTheGreat

کاربر سایت
Jul 7, 2009
1,183
نام
عارف واعظ قائمی
دوستان،
من اون 3 تا cord رو قبل از Gerhman مصرف کنم؟اگر بمیرم که مشکلی پیش نمیاد؟
و اینکه من ROM رو زدم،الان دیگه نیازی نیست که 40 تا insight داشته باشم؟چون شنیده بودم برای یک سری باس های optional باید 40 تا insight داشته باشی
نه دوست عزیز مشکلی پیش نمیاد قبل gerhman استفاده کن اگرم بمیری اتفاقی نمیوفته انقدر برو تا آخر بکشیش بعد میری باس اصلی آخر، درباره سوال دومت من خودم تست نکردم چون amygdala رو من کلا قبل rom زدم ولی شک دارم حتی اگه 40 هم قبلش نباشی مشکلی پیش بیاد فکر کنم مهم همون tonsil stone و جون به مقدار لازم هست که از frenzy زنده بمونی (راستش بعضی ها هم میگن حتی جون هم مهم نیست و فقط tonsil stone رو داشته باشی حل هست قضیه من تست نکردم)

- - -ویرایش - - -

دوستان این بازی 34 تا ( تقریبا) باس داره 15 تا از باس ها پیدا کردنشون راحته بقیشون چرا قایم شدن از ما میترسن:d
قایم که نشدن، هستن تو محیط برا خودشون زندگی خودشون رو میکنن، ما بچه پرو هستیم میریم آرمش و آسایش ازشون میگیریم:d
ولی خوب یک سری ها که تو dungen هاش هستن یک سری دیگه هم باید محیط رو بگردی پیدا میشن

ps4best

کاربر سایت
Oct 28, 2014
486
نه دوست عزیز مشکلی پیش نمیاد قبل gerhman استفاده کن اگرم بمیری اتفاقی نمیوفته انقدر برو تا آخر بکشیش بعد میری باس اصلی آخر، درباره سوال دومت من خودم تست نکردم چون amygdala رو من کلا قبل rom زدم ولی شک دارم حتی اگه 40 هم قبلش نباشی مشکلی پیش بیاد فکر کنم مهم همون tonsil stone و جون به مقدار لازم هست که از frenzy زنده بمونی (راستش بعضی ها هم میگن حتی جون هم مهم نیست و فقط tonsil stone رو داشته باشی حل هست قضیه من تست نکردم)

- - -ویرایش - - -

قایم که نشدن، هستن تو محیط برا خودشون زندگی خودشون رو میکنن، ما بچه پرو هستیم میریم آرمش و آسایش ازشون میگیریم:d
ولی خوب یک سری ها که تو dungen هاش هستن یک سری دیگه هم باید محیط رو بگردی پیدا میشن

داداش میشه بگی چطور به dungen برم راستشو بخوای حوصله ندارم بگردم

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
داداش میشه بگی چطور به dungen برم راستشو بخوای حوصله ندارم بگردم

به راحتی وسیله هات نگاه کن ببین chalice گرفتی بازی انجام دادی بعد میری روی یکی از سنگ قبر ها تو hunter dream که سمت چپ به ترتیب تا پایین امده یکی انتخاب میکنی اگه chalice داشته باشی اجازه بهت میده dungeon بسازی خیلی راحت از سمت چپ chalice های جام دونه دونه میسازی میری داخل تمام میکنی میری chalice بعدی فقط یه موردی root همون نسخه chalice معمولی که فقط راه هاش رندم , هر دست که بری داخل عوض میشه همین از طرف دیگه وقتی ساختی پاکش نکن به خاطر اینکه برای اینکه Chalice بعدی بسازی نیاز داری یه تعداد وسیله بیشتری از اون dungeon برداری اگه به اندازه کافی از یک وسیله نداشته باشی.

Peyman_a71

کاربر سایت
Jul 7, 2014
179
اينهمه باس تراى اول زدم،دو شبِ گير اين رام كودن افتادم.دوستان چرا اينسايت من خود به خود كم ميشه؟اول كه رسيدم به رام ٢٨تا داشتم،الان رسيده به ٢تا.مگه مردن اينسايت كم ميكنه؟

ShshSh

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
اينهمه باس تراى اول زدم،دو شبِ گير اين رام كودن افتادم.دوستان چرا اينسايت من خود به خود كم ميشه؟اول كه رسيدم به رام ٢٨تا داشتم،الان رسيده به ٢تا.مگه مردن اينسايت كم ميكنه؟

کاری نداره یکم باهاش بازی کن راه باز کن با چرخیدن دورش برو کنارش 2 ضرب بزن بیا کنار دوباره برگرد 2 ضرب بزن تمام .

بله , مردن insight کم میکنه .;)

brokensword

کاربر سایت
Jan 11, 2012
371
نام
کاوه
بالاخره پلاتش کردم جونمو به لبم رسوند این باسای دنجوانش انقدر سختن باسای بیرون پیشش آب خوردنه اخییییششش راحت شدممم :bighug:

AghaReza

کاربر سایت
Nov 14, 2007
1,261
نام
آقا رضا
بله , مردن insight کم میکنه .;)
مردن اینسایت کم نمیکنه.
بچه ها من kirkhammer رو خریدم ولی نمیتونم ازش استفاده کنم لولم هم ۳۰ هست؟
احتمالا استرنت کافی نداری

کسی جایی پیدا کرده بشه بلاد راک بدست آورد؟ به غیر از اون یه دونه که تو بازی اصلی هست.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر