PlayStation Bloodborne

سازنده
From Software
تاریخ انتشار
March 2015
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
Bloodborne

بازی جدید FROM SOFTWARE به کارگردانی خود میازاکی معرفی شد .
بازی به صورت انحصاری برای PS4 عرضه خواهد شد .

======================================

بازی توسط
SCE Japan Studio
From Software
توسعه و ساخته میشود.

سال عرضه ی بازی 2015 اعلام شده است .

=========

توجه:
در این تاپیک بحث:

درمورد داستان و مراحل بازی فقط در تگ اسپویلر!
در مورد ریجن ممنوع!
در مورد قیمت بازی ممنوع!
در مورد کدام فروشگاه بازی رو آورده و کدام فروشگاه معتبره ممنوع!

آخرین ویرایش:

B1G BOSS

کاربر سایت
Sep 1, 2012
642
نام
رضا
موزیک یاکس رو گرفتم.Father g رو هم قبل کشته بودم الان رفتم پیشش از پله ها هم رفتم بالا ولی جسدی اونجا نبود.یادمه قبلا یه جسدی بود که آیتمش رو فک کنم گرفتم.دوباره رفتم پیش دختره ولی گفت هنوز پیدا نشده

کسی نظری نداره ؟ بعد اون پیرزنه بعد از باس 2 رو کشتم.تاثیری نداره تو ادامه بازی ؟

hhhh4736

کاربر سایت
Aug 16, 2012
388
خب دوستان منم father g رو کشتم >:) یک راهنمایی کوتاه هم میزارم :D
دوستان اسلحه تاثیر خیلی زیادی داره توی از بین بردنش من خودم دقیقا نمیدونم چیکار کردم یک تیر بهش زدم افتاد روی زمین بعدش رفتم که بزنمش یک بار R1 رو فشار دادم خود کاراکتر بازی زدش جوری که تقریبا نصف جونش کم شد. اگه از TINY MUSIC BOX استفاده میکنین حواستون باشه که پشت سر هم ازش استفاده نکنین اینجوری وقتی که هنوز خیلی از جونش کم نشده به استیج 3 میرسه (گرگ میشه)واسه همین پیشنهاد میکنم اول چند دفعه بزنینش بعدش از TINY MUSIC BOX استفاده کنین بعدش چند دفعه بزنینش و همین کار رو تکرار کنین تا به استیج 3 برسه اونوقت کوکتل مولوتو خیلی به دردتون میخوره

the dark knight

کاربر سایت
Aug 9, 2008
1,547
نام
سروش
خوب خدا رو شکر یکم دیر، ولی بازی به دستم رسید...
الان فقط شخصیتو ساختم و حدود 10 دقیقه جلو رفتم، ولی بازی لذت بخش و فنی به نظر میاد :)
اگر مشکلی بود رو کمک دوستان هم حساب می کنیم :d

T@ntaL 73

کاربر سایت
Apr 10, 2008
952
نام
امید
سلام دوستان
من الان توی old yharnam هستم و حدود ده هزار تا bloodechoe دارم ولی الان که میرم توی hunter's dream دیگه doll نیست :|
چیکار کنم ؟
بعضی وقتا میره یه چرخی تو هانترز دریم واسه خودش میزنه :d بچرخ شاید پیداش کردی ...
کسی نظری نداره ؟ بعد اون پیرزنه بعد از باس 2 رو کشتم.تاثیری نداره تو ادامه بازی ؟
توی همون جایی که Father G رو زدی یه کلبه هست، از پله ها که بری بالا می تونی بری رو سقف کلبه، جسد زنش اونجاس ...

آخرین ویرایش:

mohamad_lhp

کاربر سایت
Jan 1, 2007
157
نخیر! من حتی باس اول رو هم نمی تونم بکشم!
دوستانی که تموم کردن بازی رو، میشه خواهش کنم ID شون رو بمن بدن تا من ازشون invite کنم co-op تموم کنیم این لامصب رو؟! یا حداقل از باس اول منو نجات بدن! ممنون میشم رفقا.

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,292
نام
Afshin
نخیر! من حتی باس اول رو هم نمی تونم بکشم!
دوستانی که تموم کردن بازی رو، میشه خواهش کنم ID شون رو بمن بدن تا من ازشون invite کنم co-op تموم کنیم این لامصب رو؟! یا حداقل از باس اول منو نجات بدن! ممنون میشم رفقا.

توی نت دنبال ویدئوی بازی بگرد. 4 تا ویدئو ببینی شیوه بازی کردن دستت میاد.

mohamad_lhp

کاربر سایت
Jan 1, 2007
157
توی نت دنبال ویدئوی بازی بگرد. 4 تا ویدئو ببینی شیوه بازی کردن دستت میاد.
دیدم والا. تو اینترنت خیلی راحت باس یه جا می استه، یارو میره پشتش دهنشو صاف می کنه :d
من که می خوام برم پشتش وحشی میشه فکر می کنه خبریه، هی می پره و از جلوم درمیاد :d واقعا دیگه الان نیاز به co-op دارم.

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
دیدم والا. تو اینترنت خیلی راحت باس یه جا می استه، یارو میره پشتش دهنشو صاف می کنه :d
من که می خوام برم پشتش وحشی میشه فکر می کنه خبریه، هی می پره و از جلوم درمیاد :d واقعا دیگه الان نیاز به co-op دارم.
molotov بنداز stunt میشه بیشتر موقه ها . crit خیلی damage میده .
اگر زیاد ازش دور نشی اونطوری یهویی نمیپره. پرشش هم یکم بعده اینکه پرید dodge بده !!!
اگر میخوای خون بخوری دور بشو. مگرنه لازم نیست

Memory altar chie?
راستي تمام اين قبرستون ها كه در هانتر دريم هست باز ميشه و مرحله هست؟
راستیا اره
چپیا ماله chalice ها هست که میتونی ad--remove کنی

RezaRazeR

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,432
نام
Reza
سلام دوستان،من 4 تا boss رو زدم,این چلیس ها رو بعد از اتمام بازی برم؟یا قبل از اینکه بقیه باس ها رو بزنم اونا رو برم؟ چطوریه قضیش؟
بعد یک سری rune دارم،ولی نمیشه use کرد،اونا رو باید پیش اون میزه که میگه tool میخواد(و من ندارم) استفاده کنم؟اون workshop tool اش رو از کجا باید بگیرم؟

AghaReza

کاربر سایت
Nov 14, 2007
1,261
نام
آقا رضا
ویدیو های EpicNameBro روی یو توب ببین. اولیشو ببینی کاملا دستت میاد چجوری باید بازی کنی.

- - -ویرایش - - -

سلام دوستان،من 4 تا boss رو زدم,این چلیس ها رو بعد از اتمام بازی برم؟یا قبل از اینکه بقیه باس ها رو بزنم اونا رو برم؟ چطوریه قضیش؟
بعد یک سری rune دارم،ولی نمیشه use کرد،اونا رو باید پیش اون میزه که میگه tool میخواد(و من ندارم) استفاده کنم؟اون workshop tool اش رو از کجا باید بگیرم؟

چلیس هارو 3 تای اولشو میتونی الان بری ولی 4 به بعد خیلی سخت میشه لول 100 به بالا باید باشی.
rune workshop tool بعد از باس witch of hemwick پیدا میکنی. قبل از رسیدن به باس vicar amelia بپیچ سمت چپ و از داخل یه غار میری تو منطقه hemwick.

arash1996

کاربر سایت
May 17, 2012
1,481
نام
آرش
دوستان من توی این بخش همه ی راه ها رو رفتم‌. یه مسیرش میره به Old Yarnham که یکی با مثلثل نمیذاره جلوتر بریم. یه مسیر میرسه به یه نوشته در مورد یه رمز. یه مسیر دیگه هم میرسه به یه در بسته که رمز میخواد.
باید کجا برم؟

T@ntaL 73

کاربر سایت
Apr 10, 2008
952
نام
امید
دوستان کسی از تاثیرات insight توی بازی اطلاع داره ؟

چیزایی که تجربی معلوم شده توی insight یک، 10، 15، 20، 40 یه اتفاق توی گیم پلی میوفته (که مهم ترینش همون insight bath messenger هست توی هانترز دریم)

اینکه بازی سختتر میشه هم هست ولی مثلا insight که بیاد زیر اعداد بالا تاثیراتش هم روی گیم پلی undo میشن سختی بازی هم بر میگرده به حالت قبلش ؟

حتی یکی می گفت جای دشمنا هم عوض شده بود توی دنیای بازی که خودش هم البته مطمئن نبود از تاثیرات insight هست یا نه ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر