PlayStation Bloodborne

سازنده
From Software
تاریخ انتشار
March 2015
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
Bloodborne

بازی جدید FROM SOFTWARE به کارگردانی خود میازاکی معرفی شد .
بازی به صورت انحصاری برای PS4 عرضه خواهد شد .

======================================

بازی توسط
SCE Japan Studio
From Software
توسعه و ساخته میشود.

سال عرضه ی بازی 2015 اعلام شده است .

=========

توجه:
در این تاپیک بحث:

درمورد داستان و مراحل بازی فقط در تگ اسپویلر!
در مورد ریجن ممنوع!
در مورد قیمت بازی ممنوع!
در مورد کدام فروشگاه بازی رو آورده و کدام فروشگاه معتبره ممنوع!

آخرین ویرایش:

T@ntaL 73

کاربر سایت
Apr 10, 2008
952
نام
امید
دوستان کسی از تاثیرات insight توی بازی اطلاع داره ؟

چیزایی که تجربی معلوم شده توی insight یک، 10، 15، 20، 40 یه اتفاق توی گیم پلی میوفته (که مهم ترینش همون insight bath messenger هست توی هانترز دریم)

اینکه بازی سختتر میشه هم هست ولی مثلا insight که بیاد زیر اعداد بالا تاثیراتش هم روی گیم پلی undo میشن سختی بازی هم بر میگرده به حالت قبلش ؟

حتی یکی می گفت جای دشمنا هم عوض شده بود توی دنیای بازی که خودش هم البته مطمئن نبود از تاثیرات insight هست یا نه ...

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
دوستان من توی این بخش همه ی راه ها رو رفتم‌. یه مسیرش میره به Old Yarnham که یکی با مثلثل نمیذاره جلوتر بریم. یه مسیر میرسه به یه نوشته در مورد یه رمز. یه مسیر دیگه هم میرسه به یه در بسته که رمز میخواد.
باید کجا برم؟
رد شدن از اون کاری نداره . خیلی جاها براش blind spot هست میتونی مخفی شی و دشمنها رو بکشی و بکشی ....
در ضمن اگر darkbest بزنی باهات دوست میشه
زدنه خودش هم یه مقدار سخته
در ضمن old بخشه optional بازی هست
میتونی بعده کشتن amelia از راستش بری

دوستان کسی از تاثیرات insight توی بازی اطلاع داره ؟

چیزایی که تجربی معلوم شده توی insight یک، 10، 15، 20، 40 یه اتفاق توی گیم پلی میوفته (که مهم ترینش همون insight bath messenger هست توی هانترز دریم)

اینکه بازی سختتر میشه هم هست ولی مثلا insight که بیاد زیر اعداد بالا تاثیراتش هم روی گیم پلی undo میشن سختی بازی هم بر میگرده به حالت قبلش ؟

حتی یکی می گفت جای دشمنا هم عوض شده بود توی دنیای بازی که خودش هم البته مطمئن نبود از تاثیرات insight هست یا نه ...
بازی رو سختر میکنه
از 40 به بعد یه چیزهای میبینی که نمیدیدی !
در ضمن برای استفاده از زنگ summon و خرید از shop مربوطه هم هست.
کمش کنی دوباره اره .. زیره 10 بازی مقداری اسونتره
قضیه عوض شد جای دشمنها رو نمیدونم . بعضی موقها توی طوله داستان اتفاق میفته ... نمیدونم به Insight ربط داره یا نه.

danielo

کاربر سایت
Jul 11, 2008
1,441
نام
daniel
molotov بنداز stunt میشه بیشتر موقه ها . crit خیلی damage میده .
اگر زیاد ازش دور نشی اونطوری یهویی نمیپره. پرشش هم یکم بعده اینکه پرید dodge بده !!!
اگر میخوای خون بخوری دور بشو. مگرنه لازم نیست

راستیا اره
چپیا ماله chalice ها هست که میتونی ad--remove کنی
متوجه نشدم.در مورد این قبر چپیه بیشتر توضیح میدی ؟

iman136938

کاربر سایت
Aug 28, 2012
204
متاسفانه 90 % کسایی که این بازی و انجام میدن نه زیر لایه های داستانی و نماد های بازی متوجه میشن نه مکان های مخفی بازی پیدا می کنن . من تنها چیزی که برام مشکل ساز بود این بود که اولین بار بود بازی های این کمپانی رو بازی میکردم و الان به جسارت و بینش خالق این بازی درود میفرستم به خاطر مسایل فلسفی و مذهبی که تمام طراحی محیط و دشمن و حتی ایتم ها رو هدف مند و نمادین میکنه . من هنوز باید کامل تحلیل ها و راز های این بازیو توی ویدیو های بررسی یوتیوب دقیق کشف کنم تا به سعادت برسم !
من اگه بازیساز بودم دقیقا از این بازی تاثیر میگرفتم برای تک تک بازی هایی که می ساختم

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,466
نام
Nimo
سلام
دوستان میشه بگین این بازی شبیه چه بازی هست؟
اگه شبیه دارک سولز و الدر اسکرولز باشه خوشم نمیاد

پس اصلا بازی نکن که پشیمون میشی.ولی بازی واقعا شاهکار به تمام معناست.

آخرین ویرایش:

kamranjk

کاربر سایت
Oct 5, 2014
598
سلام
دوستان میشه بگین این بازی شبیه چه بازی هست؟
اگه شبیه دارک سولز و الدر اسکرولز باشه خوشم نمیاد
منم از دارک سولز ودمون سولز بدم میومد ولی این بازی معتاد اوریه وهم گرافیک خفنی داره ومراحل زیبایی به نظره من بازیش کن پشیمون نمیشی

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
چطوری می‌شه از Frenzy شدن جلوگیری کرد؟‌

دوستان چطوری می‌شه از Frenzy شدن جلوگیری کرد؟‌ واقعاً چیز عجیبی هست. تا کامل فرنزی می‌شم کل جونم ته می‌کشه!
armor هایی هستن که Resist دارن بهش
Lv up کردن یه چیزیهای میبره بالا
این قضیه رو نمیتونم تایید کنم اما ظاهرا insight بالاتر مقاومت در برابره frenzy رو میاره پایین ( اینو توی reddit خوندم )

متوجه نشدم.در مورد این قبر چپیه بیشتر توضیح میدی ؟
Bloodstraved beast رو که توی old yarnham میکشی یه chalice میده که بعد با material روی قبرها راستی چپی کلیک کنی میتونی یه dungeon باز کنی ...

Moqimi

کاربر سایت
Mar 28, 2010
141
نام
Milad
چطوری می‌شه از Frenzy شدن جلوگیری کرد؟‌

Sedatives به کل کنسلش می کنه

سخت ترین باس فایت توی تمام سولز ها همین Gehrman هست, به غلط کردن افتادم که Refuse کردم!!! توی کل ویدیوهایی که از ملت دیدم هیچ کدوم این حرکات رو انجام نمی ده که واسه من میده, کم آوردم دیگه!

آخرین ویرایش:

Peyman_a71

کاربر سایت
Jul 7, 2014
179
بچه ها من الان توى old yarnahm هستم،اون مسلسليه رو كشتم،يه هانتر ديگه هم پايين ساختمون هست،اونو بكشم درهاى كتردال باز ميشه؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

Peyman_a71

کاربر سایت
Jul 7, 2014
179
تقريبا گم شدم،فقط لول آپ ميكنم،يه راه ديگه هم رفتم توى همين قسمت كه ميرسه به سه تا از اون گرگ سياها و وارد پلكان دايره اى شدم و برگشتم به اول اولد يارنام.جرات نكردم جلو تر برم،كجا ميره باقى اون مسير؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

ArefTheGreat

کاربر سایت
Jul 7, 2009
1,179
نام
عارف واعظ قائمی
Sedatives به کل کنسلش می کنه

سخت ترین باس فایت توی تمام سولز ها همین Gehrman هست, به غلط کردن افتادم که Refuse کردم!!! توی کل ویدیوهایی که از ملت دیدم هیچ کدوم این حرکات رو انجام نمی ده که واسه من میده, کم آوردم دیگه!
خوب تا اونجا که من فهمیدم این آقا اگه fire paper یا bolt paper بذاری خیلی بهتر کتک می خوره، سعی کن تا اونجا که می تونی counter attack بدی با استفاده از تیر زدن به موقع بهش و همین بعد خیلی ازش نترس ممکن هست اولش میاد جلو میزنه زیاد جونت رو ببره، ولی سریع جا خالی بده برو پشتش، بزنش بیشتر جونت برگرده، من نزدیک 10 تا مصرف کردم وقتی آخر کشتمش skill 25 داشتم و Strength 30 و ludwing holy blade با لول 10 و با gem ها نزدیک 480 تا بهش اضافه میشد، اگر هم خواستی میتونم online بیام کمک فقط نمی دونم من که الان ng+ هستم میزاره از اون در رد بشم یا نه
level من الان فکر کنم 86 باشه شایدم هم 2-3 تا پایین تر

Lord Odin

کاربر سایت
Mar 19, 2013
2,014
منم بعد از 50 بار !! مجبور شدم برم راهنما ببینم متاسفانه همین مشکل هست.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر