PlayStation Bloodborne

سازنده
From Software
تاریخ انتشار
March 2015
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
Bloodborne

بازی جدید FROM SOFTWARE به کارگردانی خود میازاکی معرفی شد .
بازی به صورت انحصاری برای PS4 عرضه خواهد شد .

======================================

بازی توسط
SCE Japan Studio
From Software
توسعه و ساخته میشود.

سال عرضه ی بازی 2015 اعلام شده است .

=========

توجه:
در این تاپیک بحث:

درمورد داستان و مراحل بازی فقط در تگ اسپویلر!
در مورد ریجن ممنوع!
در مورد قیمت بازی ممنوع!
در مورد کدام فروشگاه بازی رو آورده و کدام فروشگاه معتبره ممنوع!

آخرین ویرایش:

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
سلام دوستان واقعا نمیدونستم این سوال رو کجا باید میپرسیدم خلاصه من دنبال یه بازیم که کاراکترش دست و پا و سرش جدا میشه و این طف اونطرف میندازدشون و باهاش معما ها رو حل میکنه
NeverDead.

- - -ویرایش - - -

دوستان این سوال و خواهشا خواهشا بدون تعصب و فن بازی جواب بدید...این گرافیک روی ps3 قابل اجرا نبود؟
داداش با این سوال های الکی تاپیک رو به هم نریز لطفا.

.:Frantic:.

کاربر سایت
Aug 29, 2007
1,578
نام
AmirHosein
اینجا یه روح نمیدونم چیه اصلا یهو یه سوراخ ابی باز میشه میگیرتم میکشه ماله چیه؟؟؟
b1nzz4ca9qogmli6p9rt.jpg

سوال دوم:
من فک میکنم همه جارو گشتم اون دوتا کوتوله قیب میشن رو زدم.
دختره توی کلیسا رو هم زدم.
جای دیگه ای نیست برم کسی میدونه کجا برم؟
در زمن جام رو استفاده کردم یه قبر جدید باز شد این هم جزوه داستانه یا فرعیه ؟ باید برم یا نه؟ پسورد در رو اینجا میده میده یا جا دیگه؟

وقتی میری اینجا اول از همه اگه HP ـت کم باشه و بگیرتت میمیری! دوم اینکه باید Tonsil Stone رو از forbidden wood از یه خونه ای بگیری و تو inventory ـیت باشه و بعد بری اینجا بذاری این یارو که اسمش Amygdala ـه بگیرتت و اگه به اندازه ی کافی HP داشته باشی و نمیری، میری یه جایی به نام Lecture Building یا یه همچین چیزی و از اونجا میتونی به Nightmare Frontier دسترسی داشته باشی که در انتها میرسی به باس Amygdala و ادامه ی داستان :D البته به nightmare frontier بعداً هم میتونی دسترسی داشته باشی، وقتی یکی از باس ها رو کشتی بازم میتونی بری به Lecture Building و برای رفتن به Nightmare Frontier باید برای طبقه ی اول.
با این HP ـیی که الان داری فکر میکنم بمیری اگه بری اونجا با Tonsil Stone. بعد حواست به Insight هات باشه که اگه 40 تا بشه بازی یکم سخت تر میشه.
قسمت دوم سوالتون:
اگه منظورت از اون دوتا کوتوله witch of hemwick ـه و اون دختره تو کلیسا باس فایت Vicar Amelia ـست، بعد از کشتن آملیا میری روی اون جمجه ـهه inspect میکنی و یه تریلر نشون میده، بعدش راهو مستقیم برمیگردی پایین تا جایی که میرسی به Plaza که یه میدان ماننده و دوتا از اون آدم گنده های سفید توش هستن، سمت راست یه دریچه ـست که وقتی وارد شدی همون اولش سمت چپ یه دریچه ی دیگه هست که میری اونجا و یه در هست که Pass میخواد و الان دیگه داریش، بعد از اونجا میرسی به forbidden wood. مپ این قسمت رو هم فکر کنم صفحه ی پیش گذاشته بودن.

آخرین ویرایش:

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
خب من Platinum اشو گرفتم ، اهل تروفي نيستم ولي اين چون با بازي كردن ميشد بگيري وقت گذاشتم همرو بگيرم:d
سخت ترينش تروفي Chalice هست فكر كنم ٢٠-٣٠ ساعت درگيرش بودم:d بيشترين مردنم هم توي اين قسمت بود خيلي اعصاب خورد كن ميشه بعضي قسمت هاش.

.:Frantic:.

کاربر سایت
Aug 29, 2007
1,578
نام
AmirHosein
خب من Platinum اشو گرفتم ، اهل تروفي نيستم ولي اين چون با بازي كردن ميشد بگيري وقت گذاشتم همرو بگيرم:d
سخت ترينش تروفي Chalice هست فكر كنم ٢٠-٣٠ ساعت درگيرش بودم:d بيشترين مردنم هم توي اين قسمت بود خيلي اعصاب خورد كن ميشه بعضي قسمت هاش.

اهههمممممم ..... فکر کنم قرار بود باهم بریم Chaliceـــهارو :d منم 3تاشو رفتم، 3تا دیگشو برم پلاته :D

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
اینجا یه روح نمیدونم چیه اصلا یهو یه سوراخ ابی باز میشه میگیرتم میکشه ماله چیه؟؟؟
- - -ویرایش - - -

سوال دوم:
من فک میکنم همه جارو گشتم اون دوتا کوتوله قیب میشن رو زدم.
دختره توی کلیسا رو هم زدم.
جای دیگه ای نیست برم کسی میدونه کجا برم؟
در زمن جام رو استفاده کردم یه قبر جدید باز شد این هم جزوه داستانه یا فرعیه ؟ باید برم یا نه؟ پسورد در رو اینجا میده میده یا جا دیگه؟
insight رو به 40 برسونی میتونی اون روحها به صورت فیزیکی ببینی ... نمیدونم جنبه داستانیش چی هست یا اصلا قابل کشتن هستن یا نه ! ولی وقتی میکشنت یه دونه insight میدن !

دوستان این سوال و خواهشا خواهشا بدون تعصب و فن بازی جواب بدید...این گرافیک روی ps3 قابل اجرا نبود؟
نبود D:

aminxxx

کاربر سایت
Jan 10, 2009
1,002
نام
ramin
وقتی میری اینجا اول از همه اگه HP ـت کم باشه و بگیرتت میمیری! دوم اینکه باید Tonsil Stone رو از forbidden wood از یه خونه ای بگیری و تو inventory ـیت باشه و بعد بری اینجا بذاری این یارو که اسمش Amygdala ـه بگیرتت و اگه به اندازه ی کافی HP داشته باشی و نمیری، میری یه جایی به نام Lecture Building یا یه همچین چیزی و از اونجا میتونی به Nightmare Frontier دسترسی داشته باشی که در انتها میرسی به باس Amygdala و ادامه ی داستان :D البته به nightmare frontier بعداً هم میتونی دسترسی داشته باشی، وقتی یکی از باس ها رو کشتی بازم میتونی بری به Lecture Building و برای رفتن به Nightmare Frontier باید برای طبقه ی اول.
با این HP ـیی که الان داری فکر میکنم بمیری اگه بری اونجا با Tonsil Stone. بعد حواست به Insight هات باشه که اگه 40 تا بشه بازی یکم سخت تر میشه.
قسمت دوم سوالتون:
اگه منظورت از اون دوتا کوتوله witch of hemwick ـه و اون دختره تو کلیسا باس فایت Vicar Amelia ـست، بعد از کشتن آملیا میری روی اون جمجه ـهه inspect میکنی و یه تریلر نشون میده، بعدش راهو مستقیم برمیگردی پایین تا جایی که میرسی به Plaza که یه میدان ماننده و دوتا از اون آدم گنده های سفید توش هستن، سمت راست یه دریچه ـست که وقتی وارد شدی همون اولش سمت چپ یه دریچه ی دیگه هست که میری اونجا و یه در هست که Pass میخواد و الان دیگه داریش، بعد از اونجا میرسی به forbidden wood. مپ این قسمت رو هم فکر کنم صفحه ی پیش گذاشته بودن.

مرسی ولی من کل تلاشمو گذاشتم روی str و لول 40 اما hp لول 25 :d

aminxxx

کاربر سایت
Jan 10, 2009
1,002
نام
ramin
یعنی تو میگی گرافیک gow پایین بود ؟
دوستان خواهشاً بحث بیهوده نکنید. این گیم رسماً میشه بهش عنوان اوپن ورد داد و در نسل قبل عنوان هایی با این سطح گستردگی از لحاظ فنی افتضاح بودن و تکسچرهایی بسیار ضعیف داشتند.
خوب دقت کنید محیط ها بسیار بزرگ هستند و همگی بدون لود و تاخیر بر روی ps4 اجرا میشوند حال فرض کنید بخواهند این گیم رو روی پلی 3 اجرا کنند .
اول باید کلیه تکچر ها به حدی پایین بیاییند که زننده شود و بعد در پیمایش محیط و گذر از لوکیشن های مختلف در پلی 3 میبایستی شاهد لود های بد و لود و نشاندن دشمن ها در موقعیت های مختلف باشیم. این بازی شاید در نگاه اول آنچنان زیبا بنظر نرسه مثل گیمهای روز مانند اوردر و رایز ولی به شدت سنگینه به دلیل محیط بزرگ و اتمسفر و اگر استباه نکنم همراه شدن اون با فیزیک معروف. در نتیجه همین الان هم ما 30 فریم بازی رو دارم و عملا از AA خبری نیست این یعنی همین پلی 4 هم توش مونده و از اونجایی که من روی pc به 60 فریم عادت کردم این 30 فریم و بویژه افت های اون بشدت روی اعصابه. ولی از حق نباید گذشت بازی بشدت اتمسفر سنگینی داره و گرافیک هرچه جلو تر میریم زیباتر میشه.

AghaReza

کاربر سایت
Nov 14, 2007
1,261
نام
آقا رضا
یعنی تو میگی گرافیک gow پایین بود ؟
چرا حرفو میپیچونی؟ من گفتم کدوم بازی ps3 گرافیکش در حد bloodborne بود شما میگی god of war.
هیچ جا نگفتم گرافیکش پایین بود. برا نسل قبل خیلیم خوب بود. در حد بلاد بورن نیست.

arash1996

کاربر سایت
May 17, 2012
1,483
نام
آرش
بعد پنج ساعت و خورده ای بازی بالاخره باس اول رو در دومین رویارویی مون کشتم :d
مشکل اصلیم اون Nether Beast ها بودند که مجبور شدم بالاخره با بمب بکشمشون!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر