PlayStation Bloodborne

سازنده
From Software
تاریخ انتشار
March 2015
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
Bloodborne

بازی جدید FROM SOFTWARE به کارگردانی خود میازاکی معرفی شد .
بازی به صورت انحصاری برای PS4 عرضه خواهد شد .

======================================

بازی توسط
SCE Japan Studio
From Software
توسعه و ساخته میشود.

سال عرضه ی بازی 2015 اعلام شده است .

=========

توجه:
در این تاپیک بحث:

درمورد داستان و مراحل بازی فقط در تگ اسپویلر!
در مورد ریجن ممنوع!
در مورد قیمت بازی ممنوع!
در مورد کدام فروشگاه بازی رو آورده و کدام فروشگاه معتبره ممنوع!

آخرین ویرایش:

|| ARMSTYLE ||

کاربر سایت
May 4, 2014
954
نام
سامی
بازی کم کم آسون میشه بعد یه دفعه خیلی سخت میشه!! من یه جا رسیدم پدرم در اومده. :-o
چه خوب زودی رفتی . من بدبخت وقت نمیکنم بشینم مثل ادم 3-4 ساعت بازی کنم پشت سر هم . بازیش عالیه لامصب .
میگم راستی این قبر ها که میبره ادم رو به دانجن ها . همش رو که بری تروفی چیزی داره ؟ یکیش رو رفتم سگ اتیشی بزرگه هم باس اخرش بود . زدم هیچی نداد جز یه CHALICE :|

.:Frantic:.

کاربر سایت
Aug 29, 2007
1,578
نام
AmirHosein
خب بازی تموم شد :D فقط 2 تا باس آپشنال جا موند که روی New Game+ میرم سراغشون. تقصیر این صادق نوب شد نذاشت یه منطقه رو بگردیم :D باس پایانی هم بسیار راحت بود :D فقط از صبح تا الان وقتمو گرفته بود چیزی خاصی نداشت وگرنه!!!
بازی یه سری راه های مخفی خیلی جالب داره که به جاهای جالبی میرسونه شما رو، یه سری کارها باید یه بهتره انجام بدید مخصوصاً برای تروفی Childhood's Beginning برای اونایی که قصد پلات کردن دارن. برای همین با حوصله بازی کنید و همه ی قسمت ها رو زیر و رو کنید، یا اینکه ویدیوهای قسمت های مخفی بازی رو نگاه کنید که چیزی رو از قلم نندازید چون واقعاً حیفه.
یکی از chalice هارو هم بازی کردم اونا هم باس فایت های خودشون رو دارن و جالبند.
بازی در یک کلام شاهکار بود. به نظرم تجربه ی بینظیر بازی رو با این گلیچی که اومده خراب نکنید چون بازی بزن بکش برو جلو میشه و دیگه جادوی خوشو کاملاً از دست میده. حالا دوست داشتید هم میل خودتون؛ به قول گفتنی it's your call ...
این صادق نوب هم آبروش رو اینجا ببرم که دیگه هی نیاد کمک من هی بمیره >:) مردک فرت و فرت غش میکرد وسط باس فایت ها :D
ایول! با چه سرعتی !!
من تاحالا ۳ تا جای مخفی پیدا کردم. یکیشونو باسشو زدم یکیشو تا نسفه رفتم سومیم تازه پیدا کردم فقط رفتم لنترنشو روشن کردم.
yahoo_4.gif

لول چند بودی بازیو تموم کردی؟ و چند ساعت تایمت شد؟
تعطیلات عید ملت میرن مسافرت من صبح تا شب نشستم پای Bloodborne :D احساس میکنم دارم بیناییم رو از دست میدم :D خیلی وقت بود اینجوری نشسته بودم پای یه بازی
لول 102 بودم، تایم پلی 40:25:09 شد :D

آخرین ویرایش:

AghaReza

کاربر سایت
Nov 14, 2007
1,261
نام
آقا رضا
خب بازی تموم شد :D فقط 2 تا باس آپشنال جا موند که روی New Game+ میرم سراغشون. تقصیر این صادق نوب شد نذاشت یه منطقه رو بگردیم :D باس پایانی هم بسیار راحت بود :D فقط از صبح تا الان وقتمو گرفته بود چیزی خاصی نداشت وگرنه!!!
بازی یه سری راه های مخفی خیلی جالب داره که به جاهای جالبی میرسونه شما رو، یه سری کارها باید یه بهتره انجام بدید مخصوصاً برای تروفی Childhood's Beginning برای اونایی که قصد پلات کردن دارن. برای همین با حوصله بازی کنید و همه ی قسمت ها رو زیر و رو کنید، یا اینکه ویدیوهای قسمت های مخفی بازی رو نگاه کنید که چیزی رو از قلم نندازید چون واقعاً حیفه.
بازی در یک کلام شاهکار بود. به نظرم تجربه ی بینظیر بازی رو با این گلیچی که اومده خراب نکنید چون بازی بزن بکش برو جلو میشه و دیگه جادوی خوشو کاملاً از دست میده. حالا دوست داشتید هم میل خودتون؛ به قول گفتنی it's your call ...
این صادق نوب هم آبروش رو اینجا ببرم که دیگه هی نیاد کمک من هی بمیره >:) مردک فرت و فرت غش میکرد وسط باس فایت ها :D

ایول! با چه سرعتی !!
من تاحالا ۳ تا جای مخفی پیدا کردم. یکیشونو باسشو زدم یکیشو تا نسفه رفتم سومیم تازه پیدا کردم فقط رفتم لنترنشو روشن کردم. :d
لول چند بودی بازیو تموم کردی؟ و چند ساعت تایمت شد؟

- - -ویرایش - - -

چه خوب زودی رفتی . من بدبخت وقت نمیکنم بشینم مثل ادم 3-4 ساعت بازی کنم پشت سر هم . بازیش عالیه لامصب .
میگم راستی این قبر ها که میبره ادم رو به دانجن ها . همش رو که بری تروفی چیزی داره ؟ یکیش رو رفتم سگ اتیشی بزرگه هم باس اخرش بود . زدم هیچی نداد جز یه CHALICE :|

تروفی نمیدونم داره یا نه. لامذهب همه تروفیهاش سیکرتن. ولی میدونم آیتم جدید توشون هست. با اون چلیس جدید که گرفتی میتونی یه سخت ترشو بسازی.

- - -ویرایش - - -

تعطیلات عید ملت میرن مسافرت من صبح تا شب نشستم پای Bloodborne :D احساس میکنم دارم بیناییم رو از دست میدم :D خیلی وقت بود اینجوری نشسته بودم پای یه بازی
لول 102 بودم، تایم پلی 40:25:09 شد :D
درستشم همینه! مسافرت برا نوباس که برن یه بادی بخورن... بهترین استفاده رو از تعطیلاتت کردی!b-)

R.I.P

Father
کاربر سایت
Jun 5, 2006
3,217
دوستان سلام بازى چجوريه ارزش خريدن داره اگه آره كه بگيد من فردا برم بخرم مرسى
سلام
اقا عجب سوال عجیبی میکنی :D
بازی که 100% ارزش خرید داره ولی به شرطی که شما حوصله بازی سخت رو داشته باشی و سبکش رو دوست داشته باشی.

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
بابا این باس سه ما رو سرویس کرد این یه اسلحه اتیشیم گرفتم اسمشم FLAMEPRAYER سیاحه نمیدونم چجوری بیارمش نمیدونم لولم پایین 20 لولم نمیدونم دیگه چجوری این باسرو بزنم
من با blunderbuss که صفحه های قبلم گفتم خیلی راحتر کشتم. یه تیر توی صورتش بزنی تغریبا crit که میده 300-400 تا هست بسته به قدرته weapon البته خیلی داره. ولی حدودا فک کنم 5 دقیقه بیشتر نکشید اینطوری زدمش. 20 تا تیرت رو ببر. فقط باید حواست باشه دقیقا کی و کجا میزنی D: قشنگ نزدیکه صورتش. چون همه موقه ها پشته سره هم حمله نمیکنه. یه stop داره .
میتونی بعدا هم برگردی چون Boss در واقع optional هست.

این سیستم Spectre بازی هم که خرابه، رو قبر ها می زنم هیچ نشون نمی ده.
ظاهرا یه سری این مشکل رو دارن

یه گلایه از دوستان
این همه پست در مورد بازی دادین ولی یه نفر در مورد داستان بازی که همیشه جزو قویترین قسمت بازیهای میازاکی هست حرفی نزده:|

البته نمیگم بیایین داستان رو اسپویل کنید ولی بگین خوب بد ریتم و روند و فضای داستان و .....چطور؟

.

در مورده داستان بازی
فکر میکنم پایه بازی از HEaling Cathedral توی Yarnham شروع میشه جایی که توسطه Blood میتونن زخمها و دردها رو خوب کنن. وقتی مردم متوجه این قضیه میشن استفاده روزافزون از Blood ها باعث شیوع یک بیماری بین مردم میشه....اولین نشونه هم lycanthrophy به سمته گرگینه نما شدن هست. خیلی از دشمنها انسان یا هنون در مراحل اولیه تبدیل هستن یا وسطش هست. کمی جلوتر از ابندای بازی توی فاضلاب میشه گرگنمها رو دید کلا ...
یه چیزهایی هست که اصلا نمیخوام الا spoil کن. اوایل بازی خیلی از شخصیتها خوده hunter رو مقصر این اتفاقات میدونن که برای بازیباز خیلی جای سوال داره و این قضیه با پیره مرده روی ویلچر و همچنین hunter's dream به شدت در ارتباط هست

Church همچنین یه operation مخفی داره در مورده زنده کردن قوته The Great Ones به عنوانه خدا ( به نظرم reference هست به کارهای Lovecraft ) که تا زمانی که شما به forbidden jungle برسید معلوم نیست چه کارهایی این academy مربوطه انجام میده . forbidden برای این نام داشته که دسترس مردم رو از کارهایی که اینا انجام دادن قطع کنه ...
اولین Boss اصلی بازی یعنی father gascoine واضحه از yarnham نیومده . بعد از کمک کردن به hunter به tomb میره .... میشه مراحل تبدیل شدن به گرگینه رو توی این Boss مشاهده کرد ( کم و بیش همه Boss های بازی گرگینه نما هستن ) .

به نظر میرسه که در گذشته great ones توی دنیای Bloodborne رهبری میکردن . باز مانده های یکی از اینا دارای blood بوده که قابلیتهای heal داشته . استفاده روز افزون و بی رویه church و ازمایشاتش روی مردم باعث به این روز انداختن yarnham شده ! این چیزی هست که من فکر میکنم ×_×

ظاهرا بالای 25 تا insight دشمنها attack هاش جدید میشه ...

یه secret جالب در مورده داشتن insight ها ...
اگر به 40 تا Insight برسید یه چیزهای میبینید که زیره 40 تا ظاهرا نمیتونید ببینید D:
نمونش این یارو اینجاست که تو حالت عادی معلوم نیست اصلا :
lhobxgh2vaq9shmbbo7x.jpg

hancock shadow

کاربر سایت
Sep 11, 2011
283
من با blunderbuss که صفحه های قبلم گفتم خیلی راحتر کشتم. یه تیر توی صورتش بزنی تغریبا crit که میده 300-400 تا هست بسته به قدرته weapon البته خیلی داره. ولی حدودا فک کنم 5 دقیقه بیشتر نکشید اینطوری زدمش. 20 تا تیرت رو ببر. فقط باید حواست باشه دقیقا کی و کجا میزنی D: قشنگ نزدیکه صورتش. چون همه موقه ها پشته سره هم حمله نمیکنه. یه stop داره .
میتونی بعدا هم برگردی چون Boss در واقع optional هست.

ظاهرا یه سری این مشکل رو دارن

در مورده داستان بازی
فکر میکنم پایه بازی از HEaling Cathedral توی Yarnham شروع میشه جایی که توسطه Blood میتونن زخمها و دردها رو خوب کنن. وقتی مردم متوجه این قضیه میشن استفاده روزافزون از Blood ها باعث شیوع یک بیماری بین مردم میشه....اولین نشونه هم lycanthrophy به سمته گرگینه نما شدن هست. خیلی از دشمنها انسان یا هنون در مراحل اولیه تبدیل هستن یا وسطش هست. کمی جلوتر از ابندای بازی توی فاضلاب میشه گرگنمها رو دید کلا ...
یه چیزهایی هست که اصلا نمیخوام الا spoil کن. اوایل بازی خیلی از شخصیتها خوده hunter رو مقصر این اتفاقات میدونن که برای بازیباز خیلی جای سوال داره و این قضیه با پیره مرده روی ویلچر و همچنین hunter's dream به شدت در ارتباط هست

Church همچنین یه operation مخفی داره در مورده زنده کردن قوته The Great Ones به عنوانه خدا ( به نظرم reference هست به کارهای Lovecraft ) که تا زمانی که شما به forbidden jungle برسید معلوم نیست چه کارهایی این academy مربوطه انجام میده . forbidden برای این نام داشته که دسترس مردم رو از کارهایی که اینا انجام دادن قطع کنه ...
اولین Boss اصلی بازی یعنی father gascoine واضحه از yarnham نیومده . بعد از کمک کردن به hunter به tomb میره .... میشه مراحل تبدیل شدن به گرگینه رو توی این Boss مشاهده کرد ( کم و بیش همه Boss های بازی گرگینه نما هستن ) .

به نظر میرسه که در گذشته great ones توی دنیای Bloodborne رهبری میکردن . باز مانده های یکی از اینا دارای blood بوده که قابلیتهای heal داشته . استفاده روز افزون و بی رویه church و ازمایشاتش روی مردم باعث به این روز انداختن yarnham شده ! این چیزی هست که من فکر میکنم ×_×

ظاهرا بالای 25 تا insight دشمنها attack هاش جدید میشه ...

یه secret جالب در مورده داشتن insight ها ...
اگر به 40 تا Insight برسید یه چیزهای میبینید که زیره 40 تا ظاهرا نمیتونید ببینید D:
نمونش این یارو اینجاست که تو حالت عادی معلوم نیست اصلا :
lhobxgh2vaq9shmbbo7x.jpg
اسن یارو یکی از باسهای ds 1 بودhttp://darksouls.wikia.com/wiki/Gaping_Dragon

Bloodborne

کاربر سایت
Mar 28, 2015
24
نام
Bloodborne
همیشه همینطوری بوده،کلا گلیچ که حذف بشه آیتمهای گلیچی هم حذف میشن

آیتم حذف میشه،دیگه اونایی که لول آپ کردن لوشون که حذف نمیشه :d
کلا کار خوبی نکردن این گلیچ رو پخش کردن
مثلا تو GTA V گلیچ Money بود و دوپلیکشن برای ماشین،هم ماشین ها بعد پچ موند هم پولش

s0h3ill

کاربر سایت
Apr 21, 2006
847
نام
s0heill
آیتم حذف میشه،دیگه اونایی که لول آپ کردن لوشون که حذف نمیشه :d
کلا کار خوبی نکردن این گلیچ رو پخش کردن
مثلا تو GTA V گلیچ Money بود و دوپلیکشن برای ماشین،هم ماشین ها بعد پچ موند هم پولش
آره دیگه فقط آیتمها،کلا چیز خوبی نیس،کسی که گلیچ میکنه دیگه بازی رو واسه چی خریده،:-)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر