PlayStation Bloodborne

سازنده
From Software
تاریخ انتشار
March 2015
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
Bloodborne

بازی جدید FROM SOFTWARE به کارگردانی خود میازاکی معرفی شد .
بازی به صورت انحصاری برای PS4 عرضه خواهد شد .

======================================

بازی توسط
SCE Japan Studio
From Software
توسعه و ساخته میشود.

سال عرضه ی بازی 2015 اعلام شده است .

=========

توجه:
در این تاپیک بحث:

درمورد داستان و مراحل بازی فقط در تگ اسپویلر!
در مورد ریجن ممنوع!
در مورد قیمت بازی ممنوع!
در مورد کدام فروشگاه بازی رو آورده و کدام فروشگاه معتبره ممنوع!

آخرین ویرایش:
به نظرم اگه قرار باشه BB بیاد
تاریخش همین نیمه اول 2025 به مناسبت سالگرد 10 سالگی بازی باشه!(حتی می تونه ریمستر نباشه و ریمیک باشه)

وگرنه بعید نیس یک ریمیک خیلی بزرگ تر برا ps6 باشه!

• Like
Reactions: J. Constantine
به نظرم اگه قرار باشه BB بیاد
تاریخش همین نیمه اول 2025 به مناسبت سالگرد 10 سالگی بازی باشه!(حتی می تونه ریمستر نباشه و ریمیک باشه)

وگرنه بعید نیس یک ریمیک خیلی بزرگ تر برا ps6 باشه!
اصلا ریمستر امکان نداره ، حتما ریمیکه.

اینکه خود سونی اصلا میونه ای با ریمستر نداره ، از ریمستر پول در نمیاد.
سونی میخواد به عنوان بازی جدید بفروشتش.
مخصوصا اینکه ریمیک دیمن سولز خوب براش کار کرد.

از طرفی انجین بلوپوینت و کلی ابزار آمادست برای اینکار.

من شک ندارم ریمیک میاد ، حالا یا با Pro یا PS6.

چقدر دلم برای بلادبورن تنگ شده، همین چند روز پیش با یکی از دوست های گیمرم صحبتش بود که وحشتناک دلم برای بلادبورن تنگ شده......

پارسال قبل اینکه بیام رو اکس باکس (میخواستم چند وقتی رو پلی استیشن نباشم که دلم تنگ شه و جذابیتش تقویت شه، تکنیکلی برای استارفیلد با فرض اینکه استارفیلد قراره بشه یکی از بهترین های از این به بعدم) و برای خداحافظی موقت با بلادبورن یک پلی ترو اسپیدران کردم هم بازی هم دی ال سی، در مجموع از 2015 فکر کنم 7-8 پلی ترو رفتم و حدود 600 ساعت، فول سینگل پلیر،

یعنی وقتی برگردم، قبل از همه فکر کنم باید ایشون رو پلی کنم و کامل درش غرق شم تا این دلتنگیم کمی سیراب شه، اصن یه جور عجیبی دلم تنگ شده، این نبودم قشنگ جواب داد و باعث شد به شدتتتت دلم برای لایبرری نسل های جدید پلی استیشنم تنگ شه... یعنی لحظه شماری میکنم که بیام و پاره کنم....

به زودی برمیگردم به اصل خویش :D اول از همه هم تجدید دیدار با بلادبورن و بعد هم بقیه... دوست دارم با کرکتر جدید شروع کنم این سری که بازی رو یک حالت خام بفهمم دوباره، البته کرکتر قدیمیمم ادامه میدم کنارش حتما....

آخرین ویرایش:
بعد از ۲ سال دوری، new game رو زدم بلکه تجدید میثاقی کنم و برم به fallout 4 ای برسم که از اوایل شهریور خیلی غرق بودم توش. Cleric beast رو زدم گفتم سیو میکنم تا بعدا ادامه بدم. گاسکوعین رو زدم گفتم سیو میکنم، ویکار آملیا رو زدم گفتم سیو میکنم،...، یک آن به خودم اومدم دیدم Gherman و Kos :D و ماریا جلومن.
هیچی دیگه. تصمیمی که قرار بود یک ساعت وقتمو بگیره، مجدد منو مکید و برد به جهان بلادبورن و ۳۰ ساعت درگیرش بودم و چقدر حال داد. بلادبورن همچین اثریه. داخل بازی کارکتری به اسم Saint Adeline در research hall یه دیالوگی داره:

Fear the thirst for the blood.

کاری که بازی با گیمر میکنه همین دیالوگ بالاست. هرکی یکبار بلادبورن بازی کرده باشه، یک عطش برای بازگشت به اون و سلاخی بیشتر دیوها و شیاطینش براش تداعی میشه.

"Lay the curse of blood upon them, and their children, and their children's children, for evermore. Each wretched birth will plunge each child into a lifetime of misery. Mercy, for the poor, wizened child...Let the pungence of Kos cling, like a mother's devotion..."

But for now, let the hunt cease a bit, for the night is long and dreadful.

الان برنامه بعدیم بازگشت به commonwealth و جهان fallout هست ولی اگر منزلگه من در جهان بازی ها، یارنام دوست داشتنی، جایی در نزدیکی کلیسای شهر و در همسایگی گاسکوعین و ویولای دوست داشتنیش خواهد بود. هیچکس هرگز نخواهد فهمید وقتی در آن ثانیه هایی که جعبه موسیقی برایش پخش میشد، چه خاطراتی در ذهنش بیدار میشدند. گویی در پس آن حجم از خشونت و دیوصفتی پدرگاسکوعین، هنوز پدری دوست داشتنی و عاشقی شیدا پیشه زندگی میکرد... ‌.

19209ad4b0e16-screenshotUrl.jpg19209ada8fc7-screenshotUrl.jpg

Attachments

• 19209ada8fc7-screenshotUrl.jpg
    19209ada8fc7-screenshotUrl.jpg
    1,007.7 KB · مشاهده: 23

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or