PlayStation Bloodborne

سازنده
From Software
تاریخ انتشار
March 2015
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
Bloodborne

بازی جدید FROM SOFTWARE به کارگردانی خود میازاکی معرفی شد .
بازی به صورت انحصاری برای PS4 عرضه خواهد شد .

======================================

بازی توسط
SCE Japan Studio
From Software
توسعه و ساخته میشود.

سال عرضه ی بازی 2015 اعلام شده است .

=========

توجه:
در این تاپیک بحث:

درمورد داستان و مراحل بازی فقط در تگ اسپویلر!
در مورد ریجن ممنوع!
در مورد قیمت بازی ممنوع!
در مورد کدام فروشگاه بازی رو آورده و کدام فروشگاه معتبره ممنوع!

آخرین ویرایش:
دوستان lore hunter با توجه به امیولیت شدن بازی روی PC‌ لازم دونستم پیشنهاد بدم اگر به دنبال آنالیز داستان بازی از یه نقطه نظر جدید هستید این پلی لیست طولانی رو پیشنهاد میکنم که چند ماهم هست منتشر شده

رسما واتی رو می‌ذاره تو جیب ساعتیش :D

یه پاورپوینت باز کرده داره روش توضیح میده. لعنتی چقدر دارک بود توضیحات قسمت اولش. ممنون بابت معرفی.
رفت تو مخم دوباره بلادبورن بزنم. به جای اینکه واسه این بازی پچ ۶۰ فریم بده، رفته concord ساخته. این الماس حتی نیازی به overhaul گرافیکی نداره. مخاطب این بازی فقط میخواد وارد جهانش بشه. حتی نسخه دوم هم ممکنه به نازنینیه نسخه اول در نیارن اگر روزی بخوان برن سراغش. همین پکیجی که داریو یه پچ بده بابتش هم ۶۰ دلار بگیر ولی بده. دیگه به چه زبونی باید به سمع و نظر مدیران سونی میرسید نمیدونم. میلیون ها مخاطب، سال ها خواهش، هزاران کمپین.

به خدا کافر اگر بود به رحم آمده بود
زآن همه ناله که من پیش تو کافر کردم

یه پاورپوینت باز کرده داره روش توضیح میده. لعنتی چقدر دارک بود توضیحات قسمت اولش. ممنون بابت معرفی.
رفت تو مخم دوباره بلادبورن بزنم. به جای اینکه واسه این بازی پچ ۶۰ فریم بده، رفته concord ساخته. این الماس حتی نیازی به overhaul گرافیکی نداره. مخاطب این بازی فقط میخواد وارد جهانش بشه. حتی نسخه دوم هم ممکنه به نازنینیه نسخه اول در نیارن اگر روزی بخوان برن سراغش. همین پکیجی که داریو یه پچ بده بابتش هم ۶۰ دلار بگیر ولی بده. دیگه به چه زبونی باید به سمع و نظر مدیران سونی میرسید نمیدونم. میلیون ها مخاطب، سال ها خواهش، هزاران کمپین.

به خدا کافر اگر بود به رحم آمده بود
زآن همه ناله که من پیش تو کافر کردم
من دیگه مطمئن شدم داره روی ریمیک کار میکنه.
توجیه منطقی براش دارم ولی شواهد کافی نه :D
اونهم به دست بلوپوینت.

از طرفی دلم میگه به به ولی از طرفی هم میگم کار فرام سافتور نیست و پشیمون میشم.

اما اینکه اگه بخواد ساخته بشه چیزی جز ریمیک نمیتونه باشه رو مطمئنم.
حوصله توضیح دادنش رو ندارم:))

من دیگه مطمئن شدم داره روی ریمیک کار میکنه.
توجیه منطقی براش دارم ولی شواهد کافی نه :D
اونهم به دست بلوپوینت.

از طرفی دلم میگه به به ولی از طرفی هم میگم کار فرام سافتور نیست و پشیمون میشم.

اما اینکه اگه بخواد ساخته بشه چیزی جز ریمیک نمیتونه باشه رو مطمئنم.
حوصله توضیح دادنش رو ندارم:))
خدا کنه.
اینجاست که باید گفت
Oh Kos :D, grant us eyes.

حوصله ات کشید برامون بگو رو چه دیتایی به این اطمینان رسیدی.

دوستان lore hunter با توجه به امیولیت شدن بازی روی PC‌ لازم دونستم پیشنهاد بدم اگر به دنبال آنالیز داستان بازی از یه نقطه نظر جدید هستید این پلی لیست طولانی رو پیشنهاد میکنم که چند ماهم هست منتشر شده

رسما واتی رو می‌ذاره تو جیب ساعتیش :D

عالی بود واقعا قسمت یکش! این واتیو به فاطی تبدیل کرد اصن! خیلی خوب بود. از اوناس که پشت سر هم میبینم، دمت گرم بابت معرفی

خب من تازه واردم هنوز آشنا نیستم :D

بازی خوب واقعا تاریخ مصرف نداره.
بعد الدن رینگ دلم لک زده بود برای این نوع گیم پلی دارک سولزی که به لطف امولاتور بالاخره داره اتفاق میفته.

بلادبورن واقعا شاهکار به تمام معناس. هنوزم شکل و قیافه و اسم و مکانیزم تمام باس‌های بازی تو ذهنمه. دیگه بالاخره این بازی بود که باعث شد بدون لحظه‌ای فکر، PS4 تبدیل به گزینه‌ی اصلیم برای شروع نسل هشتم بشه :D از انمی‌های بازی بگیر تا لوکیشن‌ها و کلا همه چیزش، به یاد موندنی و تکرار نشدنی هستن. لذتشو ببر حسابی.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or