PlayStation Bloodborne

سازنده
From Software
تاریخ انتشار
March 2015
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
Bloodborne

بازی جدید FROM SOFTWARE به کارگردانی خود میازاکی معرفی شد .
بازی به صورت انحصاری برای PS4 عرضه خواهد شد .

======================================

بازی توسط
SCE Japan Studio
From Software
توسعه و ساخته میشود.

سال عرضه ی بازی 2015 اعلام شده است .

=========

توجه:
در این تاپیک بحث:

درمورد داستان و مراحل بازی فقط در تگ اسپویلر!
در مورد ریجن ممنوع!
در مورد قیمت بازی ممنوع!
در مورد کدام فروشگاه بازی رو آورده و کدام فروشگاه معتبره ممنوع!

آخرین ویرایش:
کلا من صبرم تو این بازی زیاده .:D یه مقدار بالا بردن پیش از حد لول تو دور اول سخت هست ولی ارزششو داره . من دور اول رو 55 ساعت بازی کردم:D
آخه لول 160 هم برای دور اول خیلی زیاده اینم در صورتی که تو ng بلاداکو خیلی زیادی دشمنای بازی نمیدن باور کن با لول 160 میشه راحت همه رو تو ng+++ از لب تیغ گذروند:D
پیداشون کردم و متوجه شدم منظور شما رو ممنون
ببخشید یه سوال دیگه
چرا بعضی از سلاح ها رو که خریداری میکنم غیرفعال هستن
باید ببینی اون سلاح چه لول آپی از شما می خواد شاید strength یا skill یا گزینه های دیگه ای که یه سلاح از می خواد رو شما نداشته باشید

دم اونی که تاپیکو مهم کرد گرم اول!(احتمالا اینسایدره بو برده سیکوئل ساختش به جایی رسیده که امروز فردایی پتانسیل لیک شدن داره، پیشاپیش تاپیک رو مهم کرده!)
من همش تک زبونم بود خواهش کنم تاپیک دوباره مهم بشه. تاپیک همیشه و هنوز حداقل یک پلیر فعال دایرتالمعارفی و چند تا پلیر میان رده و چندتایی هم در آستانه‌ی شکوفایی داشته و داره و همیشه بالا بوده.
واقعا بازی جادو می‌کنه. من الان که بازی نمی‌کنم ولی حداقل چند روز یه بار سری به یو توب می‌زنم ویدئو می‌بینم عطشم بخوابه. فقط دوست دارم گیجم کنه فضاش. مغزم دور خودش بچرخه. هیچی هم نفهمم. فقط نئشه شده باشم:D
اصلا فقط همین که به این فکر می‌کنی چندتا آدم جمع شدن همچین اثری آفریدگاری کردن خودش امید و الهام ه برای زنده موندن و بیشتر کار کردن:D

ببخشید دوستان توی بازی جادوی خاصی هم هست که بشه استفاده کرد یا ساخت
خیر جادوی خاصی در بازی نیست ولی یک سری آیتم ها هستند که کاری میکنند شبیه جادوها مثلا tiny tonitrus رو که use میزنی یه رعد و برق میفرسته سمت دشمن . آیتم هایی مثل fire paper و bolt papaer رو که میزنی قدرت های آتش و رعد و برق به اسلحت اضافه میکنه ( قدرت arcane اسلحه ) . یا مثلا Shaman Bone Blade بعضی از دشمنای بازی رو گیج میکنه و خودی میشن یعنی با دشمنای بازیت میجنگن . آیتمی مثل Numbing Mist جلوی اینکه دشمن HP خودشو در حال نبرد زیاد کنه میگیره و...

رفقا من باس انکبوته و بعدش اون هانتر جون سختو زدم، نمیدونم الان کجایه بازیم فعلا دارم میچرخم تا ببینم چی میشه، :D
فقط سوالم اینه که من اسلحه مو تا لول شش آپدیت کردم، کجا اون آیتمی که الان اسمش یادم رفته، برای لول هفت بعد بعد لازمه رو پیدا کنم؟ تو این مرحله که من هستم وجود داره یا باید جلوتر برم؟
بعد ترتیب چالیسها رو تو چندتا صفحه قبل گفته بودن دوستان من اولیشو رفتم تا مرحله سوم که باسش یک سگ آتیشی هست اونم زدم، بعد دیگه چیزی نیست، یعنی سه تا مرحله داره این چالیس؟ چون هیچجا نیست دیگه برم و هم اینکه اصلا هیچ پیغامی چیزی نداد که تموم شده این چالیس،
بعد چالیسهای بعدی رو هرکار کردم باز نمیشه اصلا نمیدونم چجوری باز میشه، میدونم یه آیتمی میخواد، من کم دارم اون ایتمو وقتی میزنم میگه کافی نیست، اون ایتم لازمه رو از کجا گیر بیارم باز

• Like
Reactions: asd2007
من تقریبا آخرای بازی هستم
تازگی موقعی که بازی از اول شروع میشه و یا به خونه اصلی میرم تعداد آیتم خون 20 تا نمیشه
قبلش اوکی بود
بنظرم بعد از اینکه شاهزاده رو زنده کردم اینجور شد
اگه بکشمش مشکلم حل میشه

• Like
Reactions: Jack cooper
من تقریبا آخرای بازی هستم
تازگی موقعی که بازی از اول شروع میشه و یا به خونه اصلی میرم تعداد آیتم خون 20 تا نمیشه
قبلش اوکی بود
بنظرم بعد از اینکه شاهزاده رو زنده کردم اینجور شد
اگه بکشمش مشکلم حل میشه

یعنی توی صندوقچه‌ت توی هانترز دریم blood vial داری ولی خودکار 20تات پر نمی‌شه؟ یا کلا نمی‌دونی blood vialهای بازی محدود هست و شمارش می‌شه و باید بدست بیاری و احتمال تموم شدن داره؟:D
صندوقچه‌ی ذخیره هانترز دریم همیشه به محض ورود اگه از blood vialهاتون کم شده باشه اونو با ذخیره‌ی خودش پر می‌کنه که از اونایی که وقتی 20تاتون پر بوده در حین بازی و گرفتین(که در این صورت کنار عکس آیتم وقتی بدستش میارین تصویر صندوقچه میاد) پر شده و 600تا هم جا داره. شما احتمالا سر یه جا بیش از حد جون تلف کردی که الان خالی شدی:D
ولی بازم خوب رفتی که تا آخر بازی مجبور به فارم کردن به قصد و برای blood vial نشدی.
چون من یادم میاد قبل از رسیدن به cleric beast خالی کرده بودم\m/ و بیستا که جمع می‌کردم یا می‌خریدم(که اون موقع خیلی گرونه خریدنش واقعا) می‌رفتم طرفش اونم عموما منو می‌کشت درحالی که دست کم میانگین هربار 10تا جون‌م به فنا رفته بود؛ بعدشم دوباره از اول>:D<

آخرین ویرایش:
یعنی توی صندوقچه‌ت توی هانترز دریم blood vial داری ولی خودکار 20تات پر نمی‌شه؟ یا کلا نمی‌دونی blood vialهای بازی محدود هست و شمارش می‌شه و باید بدست بیاری و احتمال تموم شدن داره؟:D
صندوقچه‌ی ذخیره هانترز دریم همیشه به محض ورود اگه از blood vialهاتون کم شده باشه اونو با ذخیره‌ی خودش پر می‌کنه که از اونایی که وقتی 20تاتون پر بوده در حین بازی و گرفتین(که در این صورت کنار عکس آیتم وقتی بدستش میارین تصویر صندوقچه میاد) پر شده و 600تا هم جا داره. شما احتمالا سر یه جا بیش از حد جون تلف کردی که الان خالی شدی:D
ولی بازم خوب رفتی که تا آخر بازی مجبور به فارم کردن به قصد و برای blood vial نشدی.
چون من یادم میاد قبل از رسیدن به cleric beast خالی کرده بودم\m/ و بیستا که جمع می‌کردم یا می‌خریدم(که اون موقع خیلی گرونه خریدنش واقعا) می‌رفتم طرفش اونم عموما منو می‌کشت درحالی که دست کم میانگین هربار 10تا بلاد ویالام به فنا رفته بود؛ بعدشم دوباره از اول>:D<
مشکلم حل شد
انلاین بازی کردم درست شد

• Like
Reactions: Jack cooper
خیر جادوی خاصی در بازی نیست ولی یک سری آیتم ها هستند که کاری میکنند شبیه جادوها مثلا tiny tonitrus رو که use میزنی یه رعد و برق میفرسته سمت دشمن . آیتم هایی مثل fire paper و bolt papaer رو که میزنی قدرت های آتش و رعد و برق به اسلحت اضافه میکنه ( قدرت arcane اسلحه ) . یا مثلا Shaman Bone Blade بعضی از دشمنای بازی رو گیج میکنه و خودی میشن یعنی با دشمنای بازیت میجنگن . آیتمی مثل Numbing Mist جلوی اینکه دشمن HP خودشو در حال نبرد زیاد کنه میگیره و...
این Shaman Bone Blade خیلی باحاله سر باس شادو اف یارنام تا وارد محیط باس فایت میشم یدونه Shaman Bone Blade رو می کنم تو سینه اون یارو که کاتانا دستشه و خودم می شینم از منظره درب و داغون شدن اون دو تای دیگه توسط اون یکی لذت می برم:)) البته بین مبارزشون یکیشون رو Backstab می کنم خیلی حال میده:D

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or