PlayStation Bloodborne

سازنده
From Software
تاریخ انتشار
March 2015
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
Bloodborne

بازی جدید FROM SOFTWARE به کارگردانی خود میازاکی معرفی شد .
بازی به صورت انحصاری برای PS4 عرضه خواهد شد .

======================================

بازی توسط
SCE Japan Studio
From Software
توسعه و ساخته میشود.

سال عرضه ی بازی 2015 اعلام شده است .

=========

توجه:
در این تاپیک بحث:

درمورد داستان و مراحل بازی فقط در تگ اسپویلر!
در مورد ریجن ممنوع!
در مورد قیمت بازی ممنوع!
در مورد کدام فروشگاه بازی رو آورده و کدام فروشگاه معتبره ممنوع!

آخرین ویرایش:
داداش دمت خیلی گرم پیداش کردم. رسیدم به این ابریتیس !خیلی سگ جونه!میتونی بیای کمکم بزنمش؟! این npc که سامون میکنم درحد گیج کوهی پلاستیکی هم نیست:|
والله الان من مدتیه آنلاین tlou میزنم زیاد نمیرم سراغ بلادبورن . دوستان هستند واسه کمک تو این فروم . بهتره با اسلحه های قدرتی بزنیش. سرش خیلی حساسه ضمن اینکه میتونی بری پشتش و در حالی که کمکت مشغولش میکنه تا استمینا داری بهش ضربات قدرتی بزنی . در کل باس راحتیه یه چند باری باهاش بجنگی لمش دستت میاد . موفق باشی

دوستان دارک سولز سه بازی میکردم دکمه دایره که میدوه الان دیگه نمیدوه شونه هاشو عقب جلو میکنه چی کار باید کرد ممنون
چرا باید با همون دکمه دایره بدوه شما از قسمت منوی بازی برو تو قسمت آپشن از اونجا چک کن ببین چجوریه

فرستاده شده از HUAWEI G750-U10ِ من با Tapatalk

ببخشید بازم یه سوال
پشت سرشکارچی یه میز هست واسه تقویت شمشیر و اسلحه الان من که میرم اونجا باز نمیشه و مینویسه ابزار مورد نظر از دست رفته
چیز خاصی نیازه
......... ..........
مشکلم حل شد
یه ایتم جام نیاز بود

آخرین ویرایش:
هوراااا پلات شد

Sent from my HTC_M910x using Tapatalk

تبریک میگم بازی رو پلات کردی ولی ترک اعتیاد بازی هم یه پلات دیگه میخواد ! حداقل برای من این بازی به شدت اعتیاد آوره و هر وقت که مدتی ازش دور میشم مثل الان که مدتی میشه آنلاین تلو میزنم دوباره دلم براش تنگ شده و باید برم یه دور تو یارنام سری به داداشامون بزنم

تبریک میگم بازی رو پلات کردی ولی ترک اعتیاد بازی هم یه پلات دیگه میخواد ! حداقل برای من این بازی به شدت اعتیاد آوره و هر وقت که مدتی ازش دور میشم مثل الان که مدتی میشه آنلاین تلو میزنم دوباره دلم براش تنگ شده و باید برم یه دور تو یارنام سری به داداشامون بزنم
دست گذاشتی رو دلم خدایی ،از کوچه محل خودمون هم بیشتر میشناسم یارنام رو هیئئیی

ای کاش یه نفر متولی میشد یه Fight Club راه میانداخت . متاسفانه تو رنج لول 400 تا 500 هانتر واسه مبارزه کم هست . من هر دفه میخوام برم pvp باید کلی معطل بشم تا یکی پیدا بشه . توی لولهای 400 به بعد واسه لول اپ دیگه فارمینگ جواب نمیده . باید 3 تا Heir Rune بندازی بری pvp تا بتونی خوب بلود اکو بگیری . اگه شانس با ادم یار باشه و حریفتو با vc بزنی تا 3،200،000 هم بلود اکو بهت میده .

هوراااا پلات شد

تبریک داداش
میدونم چه حسی داری واقعا بهترین بازیه تاریخه تا الان(البته نظر شخصی منه)
اولین پلاتم تو پلی استیشن بود واس همین لذتش رو با خودم تا گور میبرم:D
پیشنهاد میکنم بری سراغ ni-oh

ای کاش یه نفر متولی میشد یه Fight Club راه میانداخت . متاسفانه تو رنج لول 400 تا 500 هانتر واسه مبارزه کم هست . من هر دفه میخوام برم pvp باید کلی معطل بشم تا یکی پیدا بشه . توی لولهای 400 به بعد واسه لول اپ دیگه فارمینگ جواب نمیده . باید 3 تا Heir Rune بندازی بری pvp تا بتونی خوب بلود اکو بگیری . اگه شانس با ادم یار باشه و حریفتو با vc بزنی تا 3،200،000 هم بلود اکو بهت میده .

مسئله اینه که pvp وقت زیادی میبره . نسبت به امتیازی که بدست میاری زمان خیلی بیشتری رو منتظر میمونی . متاسفانه جز فارم کردن از لامپ مرگو تا شوالیه ها راهی نیست . من جدیدا یه ترکیب دیگه ریون گذاشتم . یه دونه ریون moon اصلی و یه دونه ریون Heirs اصلی و در کنارش یکی دیگه از این ریون ها رو میزارم حدودا با سرعت زیاد و کانتر خوک ها و va زدن به چند شوالیه حدود 3 دقیقه یک میلیون بلاداکو میگیرم یعنی به طور میانگین اگه حوصله کنی ساعتی 20 میلیون بلاداکو میتونی بگیری . حوصله آدمو سر میبره ولی اگه میخوای به لول آخر برسونی تنها راهش همینه

• Like
Reactions: Kingbebe
مسئله اینه که pvp وقت زیادی میبره . نسبت به امتیازی که بدست میاری زمان خیلی بیشتری رو منتظر میمونی . متاسفانه جز فارم کردن از لامپ مرگو تا شوالیه ها راهی نیست . من جدیدا یه ترکیب دیگه ریون گذاشتم . یه دونه ریون moon اصلی و یه دونه ریون Heirs اصلی و در کنارش یکی دیگه از این ریون ها رو میزارم حدودا با سرعت زیاد و کانتر خوک ها و va زدن به چند شوالیه حدود 3 دقیقه یک میلیون بلاداکو میگیرم یعنی به طور میانگین اگه حوصله کنی ساعتی 20 میلیون بلاداکو میتونی بگیری . حوصله آدمو سر میبره ولی اگه میخوای به لول آخر برسونی تنها راهش همینه

به خاطر همین معطلیشه که میگم ای کاش یه Fight Club راه اندازی میشد . اینجوری با مشخص کردن یه مکان خاص که معمولا یه دانجن باز محیط باز هست و گذاشتن پس هر کسی دوست داره میتونه بیاد هم معطلیش خیلی کمتره هم لذت دوئل کردن رو میبره هم اگه pvp ش خوب باشه خیلی سریع میتونه لول اپ کنه .
ضمنا خیلیا هستن که به جایی از بازی میرسن که مورد هیجانی واسشون وجود نداره تمام باسها رو 10 دفه زدن ، تمام دانجن ها رو رفتن ، بازی رو هم 6 دفه تموم کردن . فقط تو pvp هستش که بازی خیلی هیجان داره . یه چیزی مثل انلاین TLOU

• Like
Reactions: Kingbebe

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or