PlayStation Bloodborne

سازنده
From Software
تاریخ انتشار
March 2015
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
Bloodborne

بازی جدید FROM SOFTWARE به کارگردانی خود میازاکی معرفی شد .
بازی به صورت انحصاری برای PS4 عرضه خواهد شد .

======================================

بازی توسط
SCE Japan Studio
From Software
توسعه و ساخته میشود.

سال عرضه ی بازی 2015 اعلام شده است .

=========

توجه:
در این تاپیک بحث:

درمورد داستان و مراحل بازی فقط در تگ اسپویلر!
در مورد ریجن ممنوع!
در مورد قیمت بازی ممنوع!
در مورد کدام فروشگاه بازی رو آورده و کدام فروشگاه معتبره ممنوع!

آخرین ویرایش:
دوستان تو قسمت چلیسها که میخوام فعالشون کنم روی هرکدوم از کاپها که میام یه چیزیایی میخوان بعضیاشون بیشتر بعضیاشون کمتر اینا فرقشون با هم چیه؟

فرستاده شده از HUAWEI G750-U10ِ من با Tapatalk
چی شد کسی نمیدونه؟

چی شد کسی نمیدونه؟

استفاده از هر chalice (به اصطلاح شما کاپ) به علاوه ی یه سری آیتم باعث میشه که یه dungeon خاص باز بشه که محیط ، دشمنان ، ایتمهای دریافتی و باس های متفاوتی داره ،ترتیب استفاده شون رو هم دوستان تو صفحات قبلی گفتن.
ضمن اینکه روندشون هم اسون به سخته.

• Like
Reactions: rezab and M.hadi.71
خب DLC رو یه بار دیگه تو NG+7 تموم کردم!! :D
اشک آدمو در میاره!!
کلا dlc از بازی اصلی خیلی سختره . من خودم dlc رو با لول 100 شروع کردم . اما اگه تو هر یه دوری که بازی رو ادم میره تا جایی که بتونی لولش رو بالا ببره بازی اسونتر میشه ، مثلا من خودم تو دور اول لولمو تا 160 رسوندم . اما اگه تو هر ng+ فقط پنجا شصتا لولو بالا ببریم طبیعتا بازی خیلی سخت میشه .

سلام
من تو یه منطقه هستم که دشمنا رو میکشم ولی باز کنار خودم ظاهر میشن
فقط تو این منطقه اینجوره
Yahargul. Unsccn village
تو اموزش بازی دیدم اینجور نبود
یکی گفت پیرزن هایی که طلا آویزیونه اینکارو میکنن اونا رو بکش ولی ربطی به اونا هم نداشت
راستی لول 67 هست

سلام
من تو یه منطقه هستم که دشمنا رو میکشم ولی باز کنار خودم ظاهر میشن
فقط تو این منطقه اینجوره
Yahargul. Unsccn village
تو اموزش بازی دیدم اینجور نبود
یکی گفت پیرزن هایی که طلا آویزیونه اینکارو میکنن اونا رو بکش ولی ربطی به اونا هم نداشت
راستی لول 67 هست
اون جادوگر ها که زنگ دستشونه رو بزن دیگه ظاهر نمیشن اینا هر دفعه زنگ رو می زنند و باعث میشن اینا دوباره زنده بشن

• Like
Reactions: rezab and asd2007
مطمئنی
اخه من همه رو میکشم باز همینجوره
اینا یه مقدار بدجا می ایستند ولی مطمئن باش اگه پیداشون کنی بزنیشون دیگه ظاهر نمیشن
کلا dlc از بازی اصلی خیلی سختره . من خودم dlc رو با لول 100 شروع کردم . اما اگه تو هر یه دوری که بازی رو ادم میره تا جایی که بتونی لولش رو بالا ببره بازی اسونتر میشه ، مثلا من خودم تو دور اول لولمو تا 160 رسوندم . اما اگه تو هر ng+ فقط پنجا شصتا لولو بالا ببریم طبیعتا بازی خیلی سخت میشه .
یا خود خدا بار اول بازی رو با لول 160 تموم کردی :| کلا فکر کنم فقط فارم میرفتی من بازی رو با لول 82 تموم کردم:D تمام باس های اصلی بازی رو زدم (البته سراغ چالیس ها و دانجن ها نرفتم) بار اول خیلی راحت بود حتی دی ال سی هم خیلی اذیت نکرد (با لول 60 دی ال سی رو رفتم) ولی سر ng+ با لول 90 وارد دی ال سی شدم رسما پوستم کنده شد خصوصا سر لورنس :| انصافا لولم برای ng+ خیلی کم بود یه ضربه سنگینش در جا می کشت خیلی باس قابل پیشبینی هستا ولی با لولی که من وارد دی ال سی شده بودم جای اشتباه نداشتم

اینا یه مقدار بدجا می ایستند ولی مطمئن باش اگه پیداشون کنی بزنیشون دیگه ظاهر نمیشن

یا خود خدا بار اول بازی رو با لول 160 تموم کردی :| کلا فکر کنم فقط فارم میرفتی من بازی رو با لول 82 تموم کردم:D تمام باس های اصلی بازی رو زدم (البته سراغ چالیس ها و دانجن ها نرفتم) بار اول خیلی راحت بود حتی دی ال سی هم خیلی اذیت نکرد (با لول 60 دی ال سی رو رفتم) ولی سر ng+ با لول 90 وارد دی ال سی شدم رسما پوستم کنده شد خصوصا سر لورنس :| انصافا لولم برای ng+ خیلی کم بود یه ضربه سنگینش در جا می کشت خیلی باس قابل پیشبینی هستا ولی با لولی که من وارد دی ال سی شده بودم جای اشتباه نداشتم
کلا من صبرم تو این بازی زیاده .:D یه مقدار بالا بردن پیش از حد لول تو دور اول سخت هست ولی ارزششو داره . من دور اول رو 55 ساعت بازی کردم:D

اون جادوگر ها که زنگ دستشونه رو بزن دیگه ظاهر نمیشن اینا هر دفعه زنگ رو می زنند و باعث میشن اینا دوباره زنده بشن
پیداشون کردم و متوجه شدم منظور شما رو ممنون
ببخشید یه سوال دیگه
چرا بعضی از سلاح ها رو که خریداری میکنم غیرفعال هستن

• Like
Reactions: Jack cooper

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or