PlayStation Bloodborne

سازنده
From Software
تاریخ انتشار
March 2015
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
Bloodborne

بازی جدید FROM SOFTWARE به کارگردانی خود میازاکی معرفی شد .
بازی به صورت انحصاری برای PS4 عرضه خواهد شد .

======================================

بازی توسط
SCE Japan Studio
From Software
توسعه و ساخته میشود.

سال عرضه ی بازی 2015 اعلام شده است .

=========

توجه:
در این تاپیک بحث:

درمورد داستان و مراحل بازی فقط در تگ اسپویلر!
در مورد ریجن ممنوع!
در مورد قیمت بازی ممنوع!
در مورد کدام فروشگاه بازی رو آورده و کدام فروشگاه معتبره ممنوع!

آخرین ویرایش:
سلام. میگم این باسه Queen yharnam کجاس؟ هرچی تو چلیس دانجن ها میگردم پیداش نمیکنم. میشه دقیقن بهم بگین تو کدوم چلیس باید بگردم؟

توی چالیس Great Pthumeru Ihyll Chalice ملکه یارنام هستش که بعد از زدنش تروفی ملکه رو میگیری ولی برای رسیدن به این چالیس باید یک سری چالیس ها رو حتما بری تا بهش برسی .

Help

Sent from my HTC_M910x using Tapatalk

اگه منظورت اینه که زنگ رو میزنی و کسی رو پیدا نمیکنه چون سروراش نسبتا الان خلوته و بیشتر همه درگیر دارک سولز 3 هستند . بازیکن آنلاین کمتر پیدا میشه فعلا

توی چالیس Great Pthumeru Ihyll Chalice ملکه یارنام هستش که بعد از زدنش تروفی ملکه رو میگیری ولی برای رسیدن به این چالیس باید یک سری چالیس ها رو حتما بری تا بهش برسی .

اگه منظورت اینه که زنگ رو میزنی و کسی رو پیدا نمیکنه چون سروراش نسبتا الان خلوته و بیشتر همه درگیر دارک سولز 3 هستند . بازیکن آنلاین کمتر پیدا میشه فعلا
متشکرم

با سلام
دوستان میزان سختی این بازی چقدره ؟
و سوال دیگه اینکه می خوام بخرمش اما بین دو پکیج عادی و گوتی ( bloodborne+old hunter ) موندم . آنلاین هم می خوام بخرم که اولی 20 دلار و دومی 35 دلار هست . آیا پکیج گوتی ارزش هزینه بیشتر رو داره ؟
ممنون

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: D_grayman
با سلام
و سواب دیگه اینکه می خوام بخرمش اما بین دو پکیج عادی و گوتی ( bloodborne+old hunter ) موندم . آنلاین هم می خوام بخرم که اولی 20 دلار و دومی 35 دلار هست . آیا پکیج گوتی ارزش هزینه بیشتر رو داره ؟
ممنون
دوست من درجه سختی بازی کاملا منطقیه و این بازی صبر و مهارت شما رو طلب میکنه حتما نسخه گوتی رو بخر که دی ال سی زیباش هم داخلش هست و زودتر بازی کن که زمزمه های نسخه دو داره میاد

با سلام
و سواب دیگه اینکه می خوام بخرمش اما بین دو پکیج عادی و گوتی ( bloodborne+old hunter ) موندم . آنلاین هم می خوام بخرم که اولی 20 دلار و دومی 35 دلار هست . آیا پکیج گوتی ارزش هزینه بیشتر رو داره ؟
ممنون
داداش بازی سخته ولی اینقدر جذاب و درگیر کننده است تا جایی که گیر کردی رو رد نکنی نمیتونی شب بخوابی.اینقدر راز و چیزهای پنهان تو بازی گنجانده شده که تا همه رو کشف نکنی نفس راحت نمیکشی در خرید نسخه گوتی شک نکن کاملا ارزش داره.
خود اولد هانتر یه بازی اصلا

• Like
Reactions: M.hadi.71
ممنون از دوستان
من نسخه گوتی رو بخرم دیگه تمام dlc ها رو داره و چیز جدیدی نیست که قابل خرید باشه ؟ (( یعنی ریجن 1 یا 2 باشه فرقی نداره موقع خرید دیگه ؟ ))
اگر بازی رو بصورت نسخه عادی بخرم و بعدا بخوام dlc بخرم .old hunter جدا ( بصورت dlc خریداری بشه ) چند دلار برام درمیاد ؟

آیا حالا حالا ها ممکنه توی استور تخفیف بخوره ؟ یا برم زودتر بخرمش دیگه ( همون 35 دلار )

ممنون

ممنون از دوستان
من نسخه گوتی رو بخرم دیگه تمام dlc ها رو داره و چیز جدیدی نیست که قابل خرید باشه ؟ (( یعنی ریجن 1 یا 2 باشه فرقی نداره موقع خرید دیگه ؟ ))
اگر بازی رو بصورت نسخه عادی بخرم و بعدا بخوام dlc بخرم .old hunter جدا ( بصورت dlc خریداری بشه ) چند دلار برام درمیاد ؟

آیا حالا حالا ها ممکنه توی استور تخفیف بخوره ؟ یا برم زودتر بخرمش دیگه ( همون 35 دلار )

ممنون
اگر میخوای دیجیتال بخری با دی ال سی بخر رجیون هم با اکانتی که ساختی بر اساس اون بگیر و میتونی نسخه فیزیکیه بازی رو که با دی السیش هست رو بخری فکر کنم صد تا صدو بیست باشه

دوستان تو قسمت caryll runes یه اسلات خالی دارم oath memory اون چیه از کجا باید گیر بیارم؟

Cainhurst Vilebloods = در قلعه Cainhurst از ملکه ( با سوگند وفاداری )
Executioners = با کامل کردن ماموریت جانبی آلفرد (کمک به آلفرد برای پیدا کردن قلعه Cainhurst و کشتن ملکه )
Hunter of Hunters = با انجام دادن ماموریت جانبی Eileen the crow ( کشتن دو هانتر که آیلین در نظر داره )
The League = از والتر در جنگل ممنوعه (با قبول عضویت در لیگ )
The Blood Beast = با شکست دادن لارنس ( Dlc)
Lumenwood Kin = با دادن سه عدد مایع مغزی به آدلین مقدس (Dlc)

Cainhurst Vilebloods = در قلعه Cainhurst از ملکه ( با سوگند وفاداری )
Executioners = با کامل کردن ماموریت جانبی آلفرد (کمک به آلفرد برای پیدا کردن قلعه Cainhurst و کشتن ملکه )
Hunter of Hunters = با انجام دادن ماموریت جانبی Eileen the crow ( کشتن دو هانتر که آیلین در نظر داره )
The League = از والتر در جنگل ممنوعه (با قبول عضویت در لیگ )
The Blood Beast = با شکست دادن لارنس ( Dlc)
Lumenwood Kin = با دادن سه عدد مایع مغزی به آدلین مقدس (Dlc)

مرسی

• Like

میشه لطفا بهم بگین کدوم چلیس ها رو باید برم؟ با توجه به سرچی که من داشتم باید defiled chalice رو بگیرم و توی Lower Phtumerian هست ولی همشو گشتم نبود باسه اخرش هم زدم (4 لایه س که باسه لایه ی اخر بهم یه بلاد جم داد) چیکار باید بکنم؟ لطفا کمکم کنین :\

• Like
سللم دوستان، من نسخه عادی این بازی رو دارم و الان لول شصت هستم، به شدت هم علاقه دارم دی ال سی بازی رو هم بگیرم :D بازی من دیجیتالیه و نباید به اینترنت وصل بشم، اگه دیسک بازی گوتی رو بخرم، وقتی بزارم تو دستگاه، چه اتفاقی پیش میفته؟ چون بازی رو دستگام نصبه، دوتا بازی بلادبورن نصب میشه؟ یا بازی قبلی و سیوهاش میپره؟
و یک سوال دیگه اینکه این قضیه چالیس ها چیه الان برای من سنگ قبرهای اونطرف راهرو هم فعال شدن یک توضیح مختصر هم در مورد چالیس ها بگید ممنون میشم

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or