PlayStation Bloodborne

سازنده
From Software
تاریخ انتشار
March 2015
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
Bloodborne

بازی جدید FROM SOFTWARE به کارگردانی خود میازاکی معرفی شد .
بازی به صورت انحصاری برای PS4 عرضه خواهد شد .

======================================

بازی توسط
SCE Japan Studio
From Software
توسعه و ساخته میشود.

سال عرضه ی بازی 2015 اعلام شده است .

=========

توجه:
در این تاپیک بحث:

درمورد داستان و مراحل بازی فقط در تگ اسپویلر!
در مورد ریجن ممنوع!
در مورد قیمت بازی ممنوع!
در مورد کدام فروشگاه بازی رو آورده و کدام فروشگاه معتبره ممنوع!

آخرین ویرایش:
ممنون از شما دوست عزیز.الان به باس مرگو رسیدم کلا دیگه زدم تو کار لول اپ و چالیس ها تا بعد برم سراغ الد هانتر و لیدی ماریا که تمام عشقم با بازی فقط مبارزه با این باسه الان لولم ۱۰۷ هست که باز احساس میکنم کمه.فقط یه سوال مهم راجب چالیس ها اینکه چالیس هایی رو که تمام لایه هاشون رو رفتم میتونم پاک کنم چون قبر ها پر شده جا نداره و اینکه اگه از اول فعال کنم باز همون ایتم ها رو میده؟مثلا تو یکی از لایه ها من یدونه بلود راک گرفتم اگه لایه رو پاک کنم و دوباره بسازم اون بلود راک رو و ایتم هایی که قبلا گرفتم دوباره میده؟؟
بله ، چلیس هایی که نموم شده رو می تونید حذف کنید و جاش چلیس جدید بزارید. اگر چلیس رو دوباره ایجاد کنید می تونید به ایتم های قبلی دسترسی داشته باشید.
لول تون برای dlc بد نیست . می تونید شروع کنید اما قبل از باس لیدی ماریا که مورد علاقه من هم هست باید با دو باس دیگه هم بجنگید که یکیش لوودویگ هست و امان از این باس...

• Like
Reactions: Jack cooper
دوستان تو حالت آفلاین یه جاهایی هست که زنگو میزنی و بعد یه هانتر میاد برا کمک، چند بار میشه ازش استفاده کرد؟ و اینکه وقتی آریانا رو بردم به مکان امن یه خون بهم داد با این باید چیکار کنم؟

فرستاده شده از HUAWEI G750-U10ِ من با Tapatalk
شما می تونید یکی از مهمترین ایتم های مورد نیاز برای دیدن پایان سوم بازی رو بعدا" از آریانا بگیرید.فقط اگر آدلای راهبه رو هم نجات دادید مراقب باشید زیاد از آریانا خون نگیرید چون بعدا" حسادت کار دستتون میده...

دوستان تو حالت آفلاین یه جاهایی هست که زنگو میزنی و بعد یه هانتر میاد برا کمک، چند بار میشه ازش استفاده کرد؟ و اینکه وقتی آریانا رو بردم به مکان امن یه خون بهم داد با این باید چیکار کنم؟

فرستاده شده از HUAWEI G750-U10ِ من با Tapatalk
برایه احظاره هانترها باید اینسایت مصرف کنی ، یعنی هر احظار به اینسایت

بله ، چلیس هایی که نموم شده رو می تونید حذف کنید و جاش چلیس جدید بزارید. اگر چلیس رو دوباره ایجاد کنید می تونید به ایتم های قبلی دسترسی داشته باشید.
لول تون برای dlc بد نیست . می تونید شروع کنید اما قبل از باس لیدی ماریا که مورد علاقه من هم هست باید با دو باس دیگه هم بجنگید که یکیش لوودویگ هست و امان از این باس...
لودویک رو یکاریش میکنیم باهاش کنار میایم تو یوتوب یه فیلم از orghan of kos دیدم این موجود رسما دیوانست لودویک پیشش جوجه باسم نبود :Dدم لیدی ماریا گرم که قبلا ننشو...:Dبیشتر بالابردن لولم هم به خاطر مبارزه با این باس هست که اشکمون رو در نیاره

لودویک رو یکاریش میکنیم باهاش کنار میایم تو یوتوب یه فیلم از orghan of kos دیدم این موجود رسما دیوانست لودویک پیشش جوجه باسم نبود :Dدم لیدی ماریا گرم که قبلا ننشو...:Dبیشتر بالابردن لولم هم به خاطر مبارزه با این باس هست که اشکمون رو در نیاره
این لودویک رو فاز اولش رو بزنید وقتی شمشیرش رو بیرون میاره دیگه راحت میشه سختی لودویک به همون دیوونه بازی های اولشه
لیدی ماریا هم بعد از Living Failures راحت ترین باس دی ال سی هست حتی از گرمن و فادر گسکویین هم یه جورایی راحت تره فقط خیلی سریعه ولی مثل آب خوردن با گان parry میشه
اما Orphan of Kos فکر می کنم با اختلاف سخت ترین باس بلادبورن باشه رسما چل و دیوونه است البته با گان parry میشه ولی مگه به این راحتیاست فاز دومش هم قبلا گفتم باید فقط امیدت به خدا باشه پیشنهاد من برای این باس اینه که با Bolt paper و Beast Blood Pallet بری سراغش خیلی کارت رو راحت تر می کنه
در ضمن لولت هم برای دی ال سی خیلی خوبه

• Like
Reactions: D_grayman
ننه Orphan of Kos رو قبلا" مردم دهکده Fishing Hamlet کشتن . لیدی ماریا و گرمن بعدا" رفتن سراغ جنازه ش.:D

• Like
Reactions: Jack cooper
این لودویک رو فاز اولش رو بزنید وقتی شمشیرش رو بیرون میاره دیگه راحت میشه سختی لودویک به همون دیوونه بازی های اولشه
لیدی ماریا هم بعد از Living Failures راحت ترین باس دی ال سی هست حتی از گرمن و فادر گسکویین هم یه جورایی راحت تره فقط خیلی سریعه ولی مثل آب خوردن با گان parry میشه
اما Orphan of Kos فکر می کنم با اختلاف سخت ترین باس بلادبورن باشه رسما چل و دیوونه است البته با گان parry میشه ولی مگه به این راحتیاست فاز دومش هم قبلا گفتم باید فقط امیدت به خدا باشه پیشنهاد من برای این باس اینه که با Bolt paper و Beast Blood Pallet بری سراغش خیلی کارت رو راحت تر می کنه
در ضمن لولت هم برای دی ال سی خیلی خوبه
والا هنوز چشم خودم به جمال هیچکدوم روشن نشده،لولم الان ۱۲۰ هست باس مرگو رو نکشتم بعلاوه گرمن چون میخواستم حداقل ۴ تای اول ینی hp استامین و استرنج و اسکیل رو به ۵۰ برسونم حداقل با لول ۲۰۰ برم سراغ دی ال سی بعد هم مرگو و گرمن که یبار پرونده بازی رو ببندم اخه خیلی از چالیس هارم رفتم واسه همین نرفتم dlcنمیدومنم احساس میکنم قدرت سلاح هنوز خیلی اکی نیست با اینکه فکر میکنم بالاترین دیمیج رو hunter ax میده و لولشم ۱۰ کردم و لودیکم ۹ هست ولی باز دمیجشون تو دی ال سی رو دشمنا کمه با اینکه جم های خوبی هم روش بستم میخوام بشم ماشین کشتارشون و کتلتشون کنم بعد برم:Dدوستان این شمشیر چیکیج چطوره قدرت و دیمیج خوبی داره میشه روش حساب کرد؟

• Like
والا هنوز چشم خودم به جمال هیچکدوم روشن نشده،لولم الان ۱۲۰ هست باس مرگو رو نکشتم بعلاوه گرمن چون میخواستم حداقل ۴ تای اول ینی hp استامین و استرنج و اسکیل رو به ۵۰ برسونم حداقل با لول ۲۰۰ برم سراغ دی ال سی بعد هم مرگو و گرمن که یبار پرونده بازی رو ببندم اخه خیلی از چالیس هارم رفتم واسه همین نرفتم dlcنمیدومنم احساس میکنم قدرت سلاح هنوز خیلی اکی نیست با اینکه فکر میکنم بالاترین دیمیج رو hunter ax میده و لولشم ۱۰ کردم و لودیکم ۹ هست ولی باز دمیجشون تو دی ال سی رو دشمنا کمه با اینکه جم های خوبی هم روش بستم میخوام بشم ماشین کشتارشون و کتلتشون کنم بعد برم:Dدوستان این شمشیر چیکیج چطوره قدرت و دیمیج خوبی داره میشه روش حساب کرد؟
شمشیر چیکاگه از شمشیر های عالی هستش اما در حال دو دستی که حالت قویتر ش هست نیاز به bloodtinge بالا داره.

Sent from my P01MA using Tapatalk

فکر کنم من اشتباه داستان رو فهمیدم فکر کردم گل کاری کار لیدی ماریا بوده:D
نه دوست عزیز اشتباه نیست.موضوع این بازی باز هستش و هرکس برداشت خودش را از داستان داره اما در منابع زیادی که من مطالعه کردم راجع به داستان بازی ، اکثریت اتفاق نظر داشتن با توجه به اولین جملاتی که لیدی ماریا میگه :
"A corpse... should be left well alone."(Lady Maria)
منظور جنازه Kos هستش نه جسد خودش . و نتیجه میگیرن که لیدی ماریا و گرمن بالا سر جنازه رسیدن و کشتن اون کار مردم منطقه بوده.

Sent from my P01MA using Tapatalk

من با لول 60 یا 65 بود که دی ال سی رو رفتم برو نترس اینقدر ها هم که فکر می کنی سخت نیست لولت خیلی بالاست راحت همه رو از لب تیغ می گذرونی
من خودم شخصا اصلا از hunter ax خوشم نمیاد عشق من تو این بازی Saw Cleaver لول 10 خیلی سریعه لامصب کم هم استامینا می خوره برای همین فقط از Saw Cleaver استفاده می کنم

• Like
دوستان چندتا سوال داشتم ممنون میشم راهنماییم کنید،
نسخه بازی من ۱.۰۹ هست، از کجا بدونم دی ال سی الد هانتز هم داره؟ اسم بازی تو لیستم بلادبورن خالیه، تو بازی که میری هیچ اشاره ای نشده به دی ال سی، فقط تو لیست تروفیهای بازی ها از منوی خود کنسول رفتم دیدم دی السی هست اسمش اونجا
سوال دوم اینکه اگه دی ال سی داشته باشم، باید بازیو تموم کنم تا دی السی باز بشع؟ اگه نیازی به اتمام بازی نیست، اگه وارد دی السی بشم وسط بازی اصلی، باز میشه برگردم به بازی اصلی؟
سوال سوم، اگه باسهای فرعی رو نزنم، بعد از اتمام بازی میشه رفت سراغشون؟ یعنی بعد از پایان خط داستانی، بازی هنوز ادامه داره میشه فارم کردو لول گرفت
سوال ۴. اگه بازی رو براس بار دوم شروع کنی چه آیتمهایی صفر میشه چیا میمونه، فقط اصطلاحشو بع فارسی بگید چون یاد ندارم انگلیسیم ضعیفه خخ
و سوال آخر اینکه اون میز مموری، کنار میز آپگرید اسلحه‌ ها چیه کارش؟ من فعالش کردم ولی نمیدونم چکارش کنم
ببخشید خیلی سوال پرسیدم،

من با لول 60 یا 65 بود که دی ال سی رو رفتم برو نترس اینقدر ها هم که فکر می کنی سخت نیست لولت خیلی بالاست راحت همه رو از لب تیغ می گذرونی
من خودم شخصا اصلا از hunter ax خوشم نمیاد عشق من تو این بازی Saw Cleaver لول 10 خیلی سریعه لامصب کم هم استامینا می خوره برای همین فقط از Saw Cleaver استفاده می کنم
ممنون از راهنماییت دوست عزیز میریم انشالاه که گیر نکنیم

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or