PlayStation Bloodborne

سازنده
From Software
تاریخ انتشار
March 2015
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
Bloodborne

بازی جدید FROM SOFTWARE به کارگردانی خود میازاکی معرفی شد .
بازی به صورت انحصاری برای PS4 عرضه خواهد شد .

======================================

بازی توسط
SCE Japan Studio
From Software
توسعه و ساخته میشود.

سال عرضه ی بازی 2015 اعلام شده است .

=========

توجه:
در این تاپیک بحث:

درمورد داستان و مراحل بازی فقط در تگ اسپویلر!
در مورد ریجن ممنوع!
در مورد قیمت بازی ممنوع!
در مورد کدام فروشگاه بازی رو آورده و کدام فروشگاه معتبره ممنوع!

آخرین ویرایش:
سورپرایز قشنگی داره اگه استفاده کنی :D
من بازیشو تا باس gehrman رفتم ولی چون پلاس نداشتم باسش هم خیلی سخت بود دیگه نتونستم جلوتر برم برا همین فعلا گذاشتمش کنار تا دوباره برم نسخه گوتی رو ایندفه بگیرم

فرستاده شده از HUAWEI G750-U10ِ من با Tapatalk

• Like
Reactions: NaViiDii
چرا باید حتما قبل مبارزه با gehrman مصرف کنی مگه چیکار میکنه؟

فرستاده شده از HUAWEI G750-U10ِ من با Tapatalk

اگه حداقل سه تا از چهار تا CORD رو مصرف کنی میتونی پایان کامل بازی رو ببینی . در واقع اگه این سه تا رو نزنی بعد از اینکه باس گرمن رو زدی بازی تمام میشه ولی اگه سه تا رو مصرف کنی اون وقت بعد از اینکه باس گرمن رو زدی یه باس دیگه میاد با نام Moon Presence که اونم میزنی و بازی تمام میشه . هر زمانی در بازی هم میتونی مصرفش کنی اهمیتی نداره کی باشه ولی باید حتما قبل از مبارزه با گرمن سه تا رو استفاده کنی . یعنی اگه سه یا چهار تا آیتم CORD رو بگیری ولی قبل از باس گرمن USE نکنی فایده ای نداره

اهمیتی نداره کی USE کنی . هر زمانی از بازی بزنی حساب میشه فقط باید یادت باشه حتما قبل باس گرمن حداقل سه تا رو مصرف کرده باشی

اصلا روی Discovery مانور نده . تمرکزت رو بزار روی قدرت و بعد استمینا و اچ پی . بیشتر آیتم های مورد نیاز رو در جریان بازی یا تو چالیس ها بدست میاری نیازی نیست اصلا که دیسکاوری رو حتما بالا ببری . بیشتر تمرکزت رو بزار روی افزایش مهارت در بازی و کسب تجربه و شناخت حرکات دشمنان و باس ها . تحت اون صورت یه مدتی که بگذره اصلا نیازی به آیتم پیدا نمیکنی
البته یقینا" تجربه این دوستمون در بازی بیشتره اما باید در نظر داشت که با بالا بودن Arcane و Bloodtinge بعضی از اسلحه های بازی دمیج وحشناکی به دشمنان میدن.

• Like
Reactions: Jack cooper
البته یقینا" تجربه این دوستمون در بازی بیشتره اما باید در نظر داشت که با بالا بودن Arcane و Bloodtinge بعضی از اسلحه های بازی دمیج وحشناکی به دشمنان میدن.
من سلاح اصلیه بازی رو تا اونجایی که شد قوی کردم یعنی خفنترین bloodtinge هارو روش بستم :> که خیلی قوی شد . البته باید تو workshop هم تا جایی که میشه قوی کرد صلاح رو .

• Like
Reactions: D_grayman
دوستان من یادم نیست چه ‌ originـی انتخاب کردم از خود بازی میشه فهمید؟ بعد من Arcane و Bloodtinge از اول بازی 8 بودن و فقط یه لول اپ کردمشون. بیشتر رو ویتا، استامینا و استرانگ کار کردم.

دوستان من یادم نیست چه ‌ originـی انتخاب کردم از خود بازی میشه فهمید؟ بعد من Arcane و Bloodtinge از اول بازی 8 بودن و فقط یه لول اپ کردمشون. بیشتر رو ویتا، استامینا و استرانگ کار کردم.
در کل اونارو هم بايد لول آپ کنى به درد باس هاى هانترى مثل گوسکويين و گرمن و ماريا ميخوره arcane هم قدرت جادو رو بالا ميبره که از مسافت هاى دور ميشه دشمنارو زد که اونم تو روند بازى تاثير داره ولى در کل تو بازى هاى rpg استامينا وhp و قدرت و مهارت هميشه تو اولويت قرار دارند.

اگه حداقل سه تا از چهار تا CORD رو مصرف کنی میتونی پایان کامل بازی رو ببینی . در واقع اگه این سه تا رو نزنی بعد از اینکه باس گرمن رو زدی بازی تمام میشه ولی اگه سه تا رو مصرف کنی اون وقت بعد از اینکه باس گرمن رو زدی یه باس دیگه میاد با نام Moon Presence که اونم میزنی و بازی تمام میشه . هر زمانی در بازی هم میتونی مصرفش کنی اهمیتی نداره کی باشه ولی باید حتما قبل از مبارزه با گرمن سه تا رو استفاده کنی . یعنی اگه سه یا چهار تا آیتم CORD رو بگیری ولی قبل از باس گرمن USE نکنی فایده ای نداره
البته باید حواسش باشه که بعد صحبت با gehrman زیر درخت بزرگ درخواستش رو رد(refuse) کنه ، که بتونه باهاش مبارزه کنه ، در غیر این صورت پایان اول بازی رو میبینه.

بعضی از آیتمها مثل tiny tonitrus یا a call beyond یا executioner's gloves نیاز به آرکین بالا دارن، اتفاقا ایتمهای باحالی هم هستن.
http://bloodborne.wiki.fextralife.com/Tiny+Tonitrus

• Like
Reactions: D_grayman and rezab
دوستان
من تازه بازی رو شروع کردم الان لول 26 این آرکان با بلادتین به چه دردی میخوره؟لول آپ کنمشون؟
من نسخه game of the year edition رو گرفتم که همه دی ال سی ها رو هم داره فقط گزینه این نیست تو منو برای اینکه برم تو دی ال سی اول باید مرحله اصلی رو تموم کنم؟

• Like
Reactions: M.hadi.71 and rezab
اهمیتی نداره کی USE کنی . هر زمانی از بازی بزنی حساب میشه فقط باید یادت باشه حتما قبل باس گرمن حداقل سه تا رو مصرف کرده باشی

اصلا روی Discovery مانور نده . تمرکزت رو بزار روی قدرت و بعد استمینا و اچ پی . بیشتر آیتم های مورد نیاز رو در جریان بازی یا تو چالیس ها بدست میاری نیازی نیست اصلا که دیسکاوری رو حتما بالا ببری . بیشتر تمرکزت رو بزار روی افزایش مهارت در بازی و کسب تجربه و شناخت حرکات دشمنان و باس ها . تحت اون صورت یه مدتی که بگذره اصلا نیازی به آیتم پیدا نمیکنی
سپاس فراوان دوست من.بعضی وقتها با خودم میگم خودایی این میازاکی نبود من چطور میخواستم زندگی کنم الانم دارم دعا میکنم خدا عمری بده bloodborne 2 رو هم بازی کنیم:)):D

دوستان
من تازه بازی رو شروع کردم الان لول 26 این آرکان با بلادتین به چه دردی میخوره؟لول آپ کنمشون؟
من نسخه game of the year edition رو گرفتم که همه دی ال سی ها رو هم داره فقط گزینه این نیست تو منو برای اینکه برم تو دی ال سی اول باید مرحله اصلی رو تموم کنم؟
جواب سوال اولت تو پست قبلى من تو همين تاپيک/ واما ورود به دى ال سى اولد هانتر: براى رفتن به دى ال سى شما بايد باس چهارم victor amilia رو زده باشيد و اسکلت همونجا رو لمس کرده باشيد بعد به هانتر دريم ميريد سمت راست عروسک آيتمى ظاهر ميشه اونو برداريد برگرديد catheral ward بعد سمت چپ کليساى اودن به سمت قبر هاى پشتى ميريد آميگدالا شما رو برميداره( براى ديدنشم بايد insight که همون بصيرت هست بالااى 30 باشه فکر کنم)سعى کنيد خونتون هم پر باشه بعد که برداشت شمارو يه کات سين نشون ميده شما وارد دى ال سى بازى ميشيد مکان قبرشم تو هانتر دريم بالاى شاپ اصلى هست روبروى چليس هاى فرعى

بله درسته منتها این دوستمون توی early game هستند و مسلما هنوز به اون میزان حرفه ای بودن در سبک بازی نرسیدن که بخوان ترکیب های مختلف رو امتحان کنند . نکته دیگه هم اینه که در مراحل ابتدایی ارتقا سریعه و مشکلی نیست ولی هر چی بالاتر میره منابع بسیاری واسه ارتقا لازمه که ناچارا اولویت با قدرت و اسکیل و استمینا هستش . آخرین نکته هم اینه که اسلحه هایی مثل Holy Moonlight Sword که با این ترکیب قدرت هجومیشون بالا میشه شاید در زدن موجودات و دشمنای عادی بازی خودشو خوب نشون بده ولی در زدن باس ها شمشیر لودویک واقعا رودست نداره . راحت تر میشه باس ها رو با لودویک زد یعنی اینطوری بگم که ممکنه قدرت هجومی بالاتری اسلحه های ترکیبی که شما گفتید داشته باشه ولی برای زدن خیلی از باس ها دردسر و وقت بیشتری رو باید تلف کرد در حالی که با لودویک براحتی میشه همه باس های بازی رو با وقت کمتر زد . به این خاطر اولویت اصلی میره روی اسکیل ، قدرت و استمینا . به نظرم این ترکیب برای دوستانی که تازه بازی رو شروع کردن تا مید گیم زیاد جالب نیست ولی دوستانی که به سطح بالا رسیده باشن میتونن برای تجربه های جدید و لذت بردن از بازی سراغ این بحث ها هم برن هر چند به شخصه خودم لذتی که از زدن charje attack های لودویک به باس ها میبرم رو بقیه نمیبرم

بعضی از آیتمها مثل tiny tonitrus یا a call beyond یا executioner's gloves نیاز به آرکین بالا دارن، اتفاقا ایتمهای باحالی هم هستن.

البته آیتم های مفیدی هستند ولی در سطوح بالا ، دوستانی که لولشون بالاست خیلی کم استفاده میکنن . نمیدونم دوستان استفاده میکنن یا نه ولی من مدتهاست از tiny tonitrus یا a call beyond استفاده نکردم در واقع وقتی لول بالا میره و تجربه و حرفه ای بودن بازیکن در بازی به درجه بالا میرسه اینقدر حرفه ای میشه که فرضا یه باس رو زیر یک دقیقه میزنه و اصلا نیازی به این آیتم ها پیدا نمیکنه

آخرین ویرایش:
بله درسته منتها این دوستمون توی early game هستند و مسلما هنوز به اون میزان حرفه ای بودن در سبک بازی نرسیدن که بخوان ترکیب های مختلف رو امتحان کنند . نکته دیگه هم اینه که در مراحل ابتدایی ارتقا سریعه و مشکلی نیست ولی هر چی بالاتر میره منابع بسیاری واسه ارتقا لازمه که ناچارا اولویت با قدرت و اسکیل و استمینا هستش . آخرین نکته هم اینه که اسلحه هایی مثل Holy Moonlight Sword که با این ترکیب قدرت هجومیشون بالا میشه شاید در زدن موجودات و دشمنای عادی بازی خودشو خوب نشون بده ولی در زدن باس ها شمشیر لودویک واقعا رودست نداره . راحت تر میشه باس ها رو با لودویک زد یعنی اینطوری بگم که ممکنه قدرت هجومی بالاتری اسلحه های ترکیبی که شما گفتید داشته باشه ولی برای زدن خیلی از باس ها دردسر و وقت بیشتری رو باید تلف کرد در حالی که با لودویک براحتی میشه همه باس ها بازی رو با وقت کمتر زد . به این خاطر اولویت اصلی میره روی اسکیل ، قدرت و استمینا . به نظرم این ترکیب برای دوستانی که تازه بازی رو شروع کردن تا مید گیم زیاد جالب نیست ولی دوستانی که به سطح بالا رسیده باشن میتونن برای تجربه های جدید و لذت بردن از بازی سراغ این بحث ها هم برن هر چند به شخصه خودم لذتی که از زدن charje attack های لودویک به باس ها میبرم رو بقیه نمیبرم

البته آیتم های مفیدی هستند ولی در سطوح بالا ، دوستانی که لولشون بالاست خیلی کم استفاده میکنن . نمیدونم دوستان استفاده میکنن یا نه ولی من مدتهاست از tiny tonitrus یا a call beyond استفاده نکردم در واقع وقتی لول بالا میره و تجربه و حرفه ای بودن بازیکن در بازی به درجه بالا میرسه اینقدر حرفه ای میشه که فرضا یه باس رو زیر یک دقیقه میزنه و اصلا نیازی به این آیتم ها پیدا نمیکنه
برای دوستانی که برای بار اول بازی رو تجربه میکنن یقینا" فرمایش شما کاملا" صحیح هستش و باید روی چهار توانایی اول (جان ، استامینا ، قدرت و مهارت ) تمرکز کنن ، اما عمده لذت بازی برای بار دوم به بعد امتحان اسلحه های مختلف و تاکتیک های جدید مبارزه هستش.

برای دوستانی که برای بار اول بازی رو تجربه میکنن یقینا" فرمایش شما کاملا" صحیح هستش و باید روی چهار توانایی اول (جان ، استامینا ، قدرت و مهارت ) تمرکز کنن ، اما عمده لذت بازی برای بار دوم به بعد امتحان اسلحه های مختلف و تاکتیک های جدید مبارزه هستش.

دقیقا درسته . چک کردن اسلحه های مختلف واقعا لذت بخشه . مثلا من مدتیه دارم تک تک دشمنای بازی رو با Whirligig Saw میکشم تا واکنش اونارو وقتی اره میشن ببینم :D

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or