BlazBlue: Calamity Trigger

cafe_game

کاربر سایت
Oct 9, 2009
169
يك بازي عالي در اين سبك كه خودم عاشقش هستم سري guilty gear هستش. واقعا عالي كار شده. مثل blazeblue هست 2D و انيمه مانند.كلا به كساني كه 2D fighting انيمه مانند علاقه دارن توصيه ميشود.:d

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
بعد توجه کردین چه داستان و حالت داستانی فوق العاده ای داره ؟! برد و باخت توی این بازی تاثیرش از Heavy Rain بیشتره ((:D !!)) من داستان نوئل رو با بدبختی کردمش 81 !

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
شخصیتهای این بازیو چطوری باید 100 در 100 کنیم هیچ کدوم 100 درصد نمیشه ممنون میشم جواب بدید
ببین همونطور که گفتم برد و باخت خیلی تاثیر داره ! مثلا داستان نوئل :
باید با کارل ، آیرون تگر ، جین و V-13 بتل کنی ! خب اگر این همه این هارو ببری 48 درصد از داستان بازی رو تموم کردی !
ولی خب اگر در مبارزه با آیرون تگر ببازی به کلی داستان عوض میشه ! و باید در کنار Litchi و Taokaka بازی کنی ! بقیه هم به همین شکل ! حتی خیلی هاشون حق انتخاب در انجام کارهاشون دارن .

Aʍir Rәzʌ

کاربر سایت
May 12, 2008
4,749
بازی فوق العاده ی ! :love: گرافیکش که محشره و واقعا آم رو میبره توی دنیا انیمه ! گیمپلی هم خیلی سخت ولی محشر و بدون نقص ! اما در کل من از SF IV بیشتر خوشم اومد !:biggrin1:

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
بازی فوق العاده ی ! :love: گرافیکش که محشره و واقعا آم رو میبره توی دنیا انیمه ! گیمپلی هم خیلی سخت ولی محشر و بدون نقص ! اما در کل من از SF IV بیشتر خوشم اومد !:biggrin1:
البته از نظر سبک ، 2 تا سبک گیم پلی کاملا متفاوت دارن . عجیبه ولی من توی این خیلی راحت تر کمبو میزنم ! ولی توی SFIV یه چند روز طول کشید تا کمبو هاش اومد دستم .

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,276
نام
نـــــــویـــــــــد
طريقه كمبو زنيش مثل SFIV هستش دقيقا . من ديشب يكم بازي كردم با اون يارو كه مثل ژله ميمونه اسمش يادم رفته اما فوق العاده بود . اگه بشه باهاش درست و خوب بازي كرد فكر نكنم بشه شكستش داد . در كل بازي خوبيه اما براي من هم جذابيت SF رو نداشت اما تجربه ي خوبي بود

the dark knight

کاربر سایت
Aug 9, 2008
1,547
نام
سروش
دوستان سلام.
این بازیو من میخوام از سایت وارنا بخرم. از بس سعدی رو گشتم پاهام شکست!
کسی تا حالا از این سایت چیزی گرفته؟کیفیت کاراش خوبه؟همینو اگه میشه بهم بگین.
ممنون

یا حق

Shinigami

کاربر سایت
Jun 8, 2010
9
تعداد کاراکترای بازی کمه ولی چیزی که واقعا جالب کرده اینه که هر کاراکتر یه جور منحصر به فرد می جنگه. مثلا کارل یجوری می شه گفت بصورت Tag (همراه نیروانا) می جنگه.Shishigami Bang نینجاـه و فن نینجایی می زنه Taokaka اساس قدرتش سرعتشه و ....
تنها اشکال کاراکترا بنظرم نامتعادل بودن قدرت Hakumenـه نسبت به بقیه.درسته خیلی قوی بوده ولی بهرحال v-13 هم تو داستان خیلی قوی معرفی می شه ولی تو آرکید که اکثرا با این دوتا پشت سر هم می جنگیم قدرت V-13 نسبت به هاکومن خیــلی کمتره!

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
تعداد کاراکترای بازی کمه ولی چیزی که واقعا جالب کرده اینه که هر کاراکتر یه جور منحصر به فرد می جنگه. مثلا کارل یجوری می شه گفت بصورت Tag (همراه نیروانا) می جنگه.Shishigami Bang نینجاـه و فن نینجایی می زنه Taokaka اساس قدرتش سرعتشه و ....
تنها اشکال کاراکترا بنظرم نامتعادل بودن قدرت Hakumenـه نسبت به بقیه.درسته خیلی قوی بوده ولی بهرحال v-13 هم تو داستان خیلی قوی معرفی می شه ولی تو آرکید که اکثرا با این دوتا پشت سر هم می جنگیم قدرت V-13 نسبت به هاکومن خیــلی کمتره!
البته خیلی هم بازی با Hakumen راحت نیست ! همون قدر که قوی هست ، بازی باهاشم سخت هست ! بخصوص اینکه اصل ضرباتش روی اون تگ پایین هست ! اما خب اون Astral Finish ـه که چیزی مثل Counter attackـه واقعا نابود کنندس !

Shinigami

کاربر سایت
Jun 8, 2010
9
اون تگشم نامردی بود آخه.همه باید ضربه می زدن پر شه ،مال این خودش پر می شد حالا ضربه می زد سریعترم می شد!یه فنی هم که مثلا 3 تا از 8 تا Magmataی پرشدش رو می گرفت ، دمیجش خیلی بود!(جون طرف نصف می شد)
کنترل هیشکی اندازه راشل برای من سخت نبود!یه سری کمبوی محدود که باید کلی وقت صرف کنی بتونی بیشترین استفاده رو ازشون کنی.

cafe_game

کاربر سایت
Oct 9, 2009
169
من که عصابم رو hakumenخورد شد!:d....من کلا با takoko میرم ولی بازم نشد..تو بخش داستانی ازش بردم ولی تو بخش ارکید ازش 1000 باز باختم..:d

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
اون تگشم نامردی بود آخه.همه باید ضربه می زدن پر شه ،مال این خودش پر می شد حالا ضربه می زد سریعترم می شد!یه فنی هم که مثلا 3 تا از 8 تا Magmataی پرشدش رو می گرفت ، دمیجش خیلی بود!(جون طرف نصف می شد)
کنترل هیشکی اندازه راشل برای من سخت نبود!یه سری کمبوی محدود که باید کلی وقت صرف کنی بتونی بیشترین استفاده رو ازشون کنی.
البته یه ضربه های خاصی هم اگر بزنی اون تگت خالی میشه اما خب دمیج بیشتری میخوره طرف . ولی اگر مثلا تگت پر باشه و اون شبه Counter Attack ـه رو بزنی جدا تمومه ! کار داره تا آدم با هاکومن راه بیوفته اما اگر بیوفته واقعا شکست ناپذیر میشه !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر